לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2010, 10:52
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "Lost :: Across the Sea 06x15"

*אני חושבת שהאמא החורגת שלהם שיקרה להם ואמרה להם שהם לא יכולים להרוג אחד את השני,
ג'ייקוב הרג את אחיו לפני שהוא נכנס למערה, וכך הוא הפך לסמוקי. אני עוד לא בטווחה אם סמוקי זה
באמת אחיו של ג'ייקוב או שסמוקי שוחרר בגלל שג'ייקוב זרק את אחיו למערה. רק אחרי שג'ייקוב שתה
מהיין (מה שאם אני זוכרת, הוא הביא לריצ'ארד לשתות) הוא נשאר צעיר "לנצח", גם את ריצ'ראד אפשר
להרוג, אבל רק בני אדם יכולים לעשות את זה.
*הבנתי שהסצינה של ג'ון, קייט וג'ק הייתה מהעונה הראשונה, מה שכן, לפי מה שהבנתי מקריאה במקומות אחרים,
שג'ק הניח שמדובר בשלדים של לפני 40-50 שנה, נראה כמו פאשלה..
*אחיו של ג'ייקוב בנה את הגלגל וכנראה שהאמא החורגת שלו הרסה את הגלגל והרגה את כל בני האדם.
יש תאוריות שהאמא החורגת שלהם היא בעצם "עשן לבן" כאילו מפלצת טובה, זה מסתדר טוב עם צורת
ההרג של כל בני האדם, אני לא רואה צורה אחרת שהיא יכלה לעשות את זה.
*הסכין זו הסכין שדוגן הביא לסעיד
*האמא החורגת שלהם רצתה למות, היא אמרה לו תודה אחרי שהוא דקר אותה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2010, 22:31

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האשכול החדש מספר 7 של אבודים לעונה 6, פרקים 15-16 (מכיל ספויילרים!)"

כתבה ממאקו:

עד הסוף המר: אז איך לעזאזל תסתיים "אבודים"?

בעוד פחות משבועיים תגיע לסיומה הסאגה הטלוויזיונית המדוברת והרשת כבר מלאה
בספקולציות, שמועות ורסיסי מידע בנוגע לפרק האחרון. אבל מי שמצפה לתשובות על כל
השאלות, שיתכונן להתאכזב: "אנחנו לא הולכים להסביר את הסוף", אומר יוצר הסדרה

לכתבה המלאה:

http://www.mako.co.il/entertainment...0&pId=237936823

אגב שובי -
ציטוט:
אם יש עובדה אחת להתנחם בה, היא ששמועות מבוססות גורסות שב-ABC, הרשת המשדרת את
הסדרה, כבר עובדים במרץ על "אבודים: הדור הבא", וגם שסרט קולנוע הולך ומתקרב לכיווננו
בצעדי ענק. אנחנו מחכים.

אמרתי שמתוכנן משהו בסגנון, למרות שכרגע זה רק שמועה..

לפי מה שהבנתי מהכתבה, הסוף הולך להיות פתוח, עכשיו זה הזמן להתאבד

ישן 12-05-2010, 23:15
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האשכול החדש מספר 7 של אבודים לעונה 6, פרקים 15-16 (מכיל ספויילרים!)"

שמתם לב למוטיב החוזר בחשיפת אנשי הסוד?

היינו בטוחים שבן מעורה בעניינים - התברר שלא

היינו בטוחים שאלינה יודעת משהו - התאכזבנו גם ממנה

היינו בטוחים שלפחות ריצ'ארד יודע את סוד האי, הרי הוא חי שם יובלות - גורנישט, נאדה

אבל עכשיו, הו.... עד עכשיו היינו בטוחים שג'ייקוב ושמוקי, הם הפליירים הראשיים, הם המרכז, הם יודעים הכל!
ומה התברר? הם גדלו בתור ילדים בורים שאין להם מושג מכלום, וגם עכשיו לא בטוח שהם מבינים משהו

אז מי נשאר? אף-אחד! מי כבר יכול לספק את התשובות??

ישן 13-05-2010, 17:50
צלמית המשתמש של boris2k4
  boris2k4 boris2k4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אגב, השחור רוצה לצאת מהאי"

ג'ייקוב וה"שחור" הם דמויות שונות מאוד.
אח של ג'ייקוב נכנס למערה, והדמות שאנחנו מכירים כ"שחור/סמוקי" זה או אחיו אחרי שעבר שינוי מסויים, או משהו אחר לחלוטין שהשתחרר מהמערה לאחר שאחיו של ג'ייקוב נכנס. לכן יש הבדל גדול בין ג'ייקוב ל"שחור".
אמא של ג'ייקוב נתנה לו לשתות משקה שגרם לו בעצם לקחת את מקומה כמגן של המערה. ומפה יש לו כוחות ואת הידע להשתמש בהם.
למה היא רצחה את האמא שלהם? לא כ"כ ברור. לדעתי זה כדי שאחד הבנים יקח את מקומה של האמא ה"מאמצת" של הילדים כמגני המערה. דבר שהיא רוצה שיקרה, ולא יכולה לעשות לבד. ולכן היא הודתה לאחיו של ג'ייקוב לכשרצך אותה.

ישן 14-05-2010, 01:31
צלמית המשתמש של ShoobyD

טוב, עוד כמה נקודות..

איך קרה שג'ייקוב ושמוקי "חיים" כ"כ הרבה זמן?
ג'ייקוב קיבל זאת מהאמא החורקת שלהם (שלא הזקנה כלל במהלך 43 השנים שעברו מלידתם), במהלך טקס היין שהופך אותו ליורש
שמוקי לעומת זאת לא ממש חי, ג'ייקוב הוציא אותו מגופו
"אמא" שלהם אמרה לשמוקי הצעיר שהוא לא יצטרך לעולם לדאוג לגבי מוות, כנראה כי כבר מאז ייעדה אותו להיות המחליף שלה

אז מה קרה באמת לשמוקי במערה?
השערה שלי, האור שם הוא כמו מגנט, "אמא" שלהם אמרה להם שבכל אחד יש קצת מהאור, אז לדעתי כששמוקי נסחף לשם, כל האור שלו עזב אותו ונמשך למקור, מה שהשאיר אצלו רק אפלה

ישן 14-05-2010, 15:50
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
They come to fight, destroy, corrupt and it always ends the same

יש סיבה להגן על האי - האור הזה. שנחלש קצת כשסמוקי נכנס לשם.
הנטל של שמירה על האי הינו משהו שקל לותר עליו, "אמא" של סמוקי וג'ייקוב תכננה את העברת הבעלות והודתה לסמוקי אחרי שהרג אותה.
גם ג'ייקוב לא בדיוק התנגד כשהוא נרצח.
ראינו שהגוף של סמוקי מת, מה שכנראה אפשר לו להשתמש בגוף המת שלו כמו שהוא עושה עם הגוף של ג'ון לוק.

מה שמעצבן אותי זה שהם נותנים תשובות מטומטמות שנראה כאילו נכתבו על ידי ילדים.
בטח אחד הכותבים בא הביתה ואמר למשפחה שלו: "אוף אנחנו לא יודעים למה הם לא יכולים לפגוע אחד בשני",
ואז איזו ילדה קטנה אמרה "תעשה שאמא עשתה שהם לא יוכלו".
ויאמר התסריטאי: "וואלה".
והוא המשיך: "אוף אבל הוא מפלצת עשן, איך הוא נהיה מפלצת עשן?"
והילד אמר: "תעשה שהוא למערה... ואז הוא בטעות מפלצת עשן"
ויאמר התסריטאי: "הכל ברור פתאום".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i40.tinypic.com/24cwpwz.jpg]

ישן 15-05-2010, 02:07

חבר'ה יש מלא ספויילרים לפרק הבא - על אחריותכם!!
המקור נראה אמין, אבל זה לא בטוח..

זהירות - ספויילר!

ישן 15-05-2010, 15:18
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

-- סמוקי אומר לג'ייקוב שיום אחד הוא יוכל להמציא משחק ולקבוע את החוקים... האם אנחנו עדים ל"משחק" שג'ייקוב המציא? אולי גם ג'ייקוב וגם סמוקי מביאים אנשים לאי כשהמטרה של סמוקי היא ש"החיילים" שלו ימצאו עבורו דרך לצאת מהאי ו"החיילים" של ג'ייקוב צרכים לחבל בזה ולשמור על האי.

-- סמוקי ואנשיו בנו את המערה עם הגלגל (שבן השתמש בו כדי לעזוב את האי). "אמא" של סמוקי הרסה לו את המערה והרגה את אנשיו. אני מנחש שסמוקי השתמש ביוזמת דארמה כדי לחפור מחדש את המערה ובשביל להמשיך לחקור את כל אותן נקודות מיוחדות באי עליהן הוא מספר לג'ייקוב. לכן נבנו כל אותן תחנות באי.

ישן 16-05-2010, 07:32
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "אמא שלהם סתמה את המערה בלילה..."

אני חושב שמכיוון שנקודת הטרנספורמציה של סמוקי-שלנו הייתה הכניסה למערת האור,
ונוכח העובדה ש"אמא" ידעה מה קורה כשנכנסים למערה: "גורל גרוע ממוות", גם היא נכנסה למערה, וגם היא מפלצת-עשן.
העובדה שהיא הרגה כפר שלם וסתמה באר לבדה, כשהיא משאירה אחריה מראה של אחרי-מפלצת-עשן, לדעתי תומכת ברעיון שגם היא יכולה להפוך למפלצת עשן.

עולה לי שאלה, אם הגוף של סמוקי מת בכניסה למערה, למה הגוף שלה לא היה מת עד שסמוקי דקר אותה?
תשובה אפשרית ראשונה: היא לא נכנסה למערה והיא לא מפלצת העשן, אולי מישהו אחר מפלצת עשן?
תשובה אפשרית שניה: היא לא נכנסה למערה אבל היא הגיעה לאור בדרך זו או אחרת והיא כן מפלצת העשן.
תשובה אפשרית שלישית: לא נכנסה למערה, ואין מפלצת עשן - אבל אז איך היא יודעת שהגורל גרוע ממוות?

ישן 16-05-2010, 14:34
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "אולי עוד אופציה: היא נכנסה..."

את מתעלמת מזה שקודם כל הוא התגלגל חזרה לתוך מה שנראה כמו הגוף שלו.

ה"עשן" צריך להראות לבני אדם בצורה שהם יסכימו להתיידד איתו ולא יפחדו ממנו ולכן הוא לובש דמות אדם. לא ממש חשוב איזו דמות אדם הוא ילבש העיקר שזה יהיה אדם שבאותו רגע יהיה מתאים כדי להשפיע על הסיטואציה. זה יכול להיראות סתם אישה, זה יכול להיראות כמו הגוף הקודם שפעם היה לו (ומאז כבר נרקב), כמו אבא של ג'ק, כמו לוק (שכולם מצפים לראות עד שהם מגלים שיש גופה אחרת) וכן הלאה.
היה רק אדם אחד שהצליח להתיידד עם העשן בצורתו כעשן. מר אקו הסתכל לעשן "בעיניים". הוא ידע שיש שם נשמה אבודה כמו שהוא ידע שיש נשמה אבודה אצל אחרים. היו למר אקו כמה מפגשים עם העשן שהסתיימו ב"שיחה" עד שבסוף העשן חיסל אותו.
גם הארלי ידע להסתכל אליו באופן דומה אבל פחד מידי, הסיט את המבט וברח.
גם ריקרדוס (ריצ'רד) הוא מ"המביטים".
אחרים שהסתכלו לעשן "בעיניים" נהרגו. העשן הרג אותם. הטייס למשל.

הוא תמיד מחפש את "המיוחד" זה שיוכל להרוג את ג'ייקוב ולפתוח את המשחק מחדש. לאפשר לו לברוח מהאי לפני שג'ייקוב מתבגר מחדש. כל האחרים לא חשובים.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 16-05-2010 בשעה 14:36.
ישן 16-05-2010, 14:51
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני חושב שמכיוון שנקודת..."

לדעתי אתם יותר מדי נדבקים לרעיון מפלצת העשן
היא הייתה מכשופה, זה כל הסיפור, כך היא השמידה את האנשים והבאר
היא "סידרה" כך שג'ייקוב ושמוקי לא יוכלו לפגוע אחד בשני, כלומר יש לה כוחות
כל הקטע עם טקס היין בו היא מלמלה כמה מילים והפכה את ג'ייקוב לממשיך, היא העבירה לו מהכוחות שלה
מכשופה כבר אמרתי?
איך היא ידעה מה גורל מי שייכנס למערה? היא כנראה הכירה את סוד האור, היא ידעה את טיבו ומה יעשה למי שיתקרב, היא לא הייתה צריכה לחוות זאת בעצמה

ישן 16-05-2010, 15:19
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "לדעתי אתם יותר מדי נדבקים..."

מה יהיה עם ה"מכשופה" וכו'...?

מצטער שהתגובה נכתבת דווקא אליך אבל היא מכוונת לכל קוראי האשכול. נא להפנים הרעיון שיוצרי הסידרה מנסים להעביר אלינו הצופים הוא שאיו רע מוחלט או טוב מוחלט. דווקא מי שאנחנו מחשיבים לרע הוא טוב, ומי שאנחנו מחשיבים לטוב הוא רע.
ג'ייקוב מתעלל באנשים. בעיקר באחיו אבל בכלל בבני אדם שהוא הורס להם את החיים, מכוון את מסלול חייהם כך שיתרסק כשיגיעו אל האי ואז יהרגו אחד אחרי השני בנסיון למצוא איזשהו "מועמד" ערטילאי שיהיה מחליף שלו אבל בכלל לא צריך להחליף אותו (צפו שוב בפרק האחרון והקשיבו טוב מה שאמא שלו אומרת לו)ץ
האח חסר השם אומלל, סובל, הוא מנסה לעזור לאנשים. סופג את המכות מאחיו ומאמו באהבה ושותק, לא מחזיר גם כשהוא מדמם הוא שוכב על האדמה וחוטף. הוא הורג רק אחרי שהורגים אותו. רק כשזה כבר "חלק מכללי המשחק".
הוא נמצא במצב בלתי אפשרי של כלא כשהסוהרת שלו היא זו שרצחה את אמא שלו ומי שמחליף אותה זה מי שרצח אותו. ועדיין הוא אוהב אותם ולא רוצה ולא יכול להזיק להם.

קישרתי קודם לתגובה ישנה שלי בנושא.
כתבתי על כך כבר בעונה 5 (הראשונה שבה התחלתי לצפות).
זה כל הרעיון של הסידרה.
אלו התשובות לשאלות (גם מייקל רמז על זה להארלי).
אין נכון ולא נכון.
אין צודק וטועה.
אין אמת מוחלטת.
אין טוב ורע.

כשתבינו את זה הסידרה תיראה אחרת.
פלוק ךא יהיה שקרן ומנייאק. גם וידמור לא.
האחרים לא יהיו נבלות ויוזמת דהארמה לא תיראה כל-כך... כל-כך... נו... משהו!

ישן 15-05-2010, 23:21
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "-- סמוקי אומר לג'ייקוב שיום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
-- סמוקי אומר לג'ייקוב שיום אחד הוא יוכל להמציא משחק ולקבוע את החוקים... האם אנחנו עדים ל"משחק" שג'ייקוב המציא? אולי גם ג'ייקוב וגם סמוקי מביאים אנשים לאי כשהמטרה של סמוקי היא ש"החיילים" שלו ימצאו עבורו דרך לצאת מהאי ו"החיילים" של ג'ייקוב צרכים לחבל בזה ולשמור על האי

את זה אנחנו כבר יודעים.

ישן 20-05-2010, 10:17
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

You told her not to talk to me and that made her pointless תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100519132307/lostpedia/images/thumb/4/42/6x16GoodbyeZoe.jpg/180px-6x16GoodbyeZoe.jpg]
מה עוד?
מסתבר שגם ג'ייקוב מכשפה, הוא אמר מילות כישוף כלשהן כשבירך את המים שנתן לג'ק לשתות.
מעניין אם גם ג'ק יהיה קוסם, ואילו כוחות יש לו. למשל איך הוא יוצא וחוזר לאי.
אפשר לעשות סדרת ספוף - על החיים של ג'ק כמגן האי ועל הגיוסים ועוד. רק חבל שבטח קייט תשתתף בסדרה הזו.

מה עוד?
מעניין אם סמוקי יצליח להרוס את האי כפי שהוא מתכנן, או שג'ק ינצח אותו איכשהו.
יהיה לי מאוד עצוב אם סמוקי ימות. מה שאני מנחש שיקרה.

נתראה אחרי יום ראשון, ה23 למאי. לילה טוב סדרה מתוקה.

ישן 22-05-2010, 19:31
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

בערוץ 3 כתוב בפינה שיהיה שידור ישיר החל מ-5:00 בבוקר, ביום שני, ה24 לחודש.
בלוח השידורים כתוב שהשידור מתחיל ב-7:00 עם פרק 17,
וב-8:00, פרק 18, עד 9:30.
כנראה ב-5:00 יהיה פרק סיכום עונה.

לפי רשת abc (ארה"ב):
פרק סיכום:
"The Final Journey" Sunday, May 23, 7/6c (שזה 2:00 שעון ישראל) - Reviewing the events of the series; past and present cast members discuss their experiences.

פרק כפול של סיום עונה:
"The End" Sunday, May 23, 9/8c (שזה 4:00 שעון ישראל) - One of the most critically-acclaimed and groundbreaking shows of the past decade concludes in this "Lost" Series Finale Event. The battle lines are drawn as Locke puts his plan into action, which could finally liberate him from the island.
נגמר ב-7:30 שעון ישראל.
http://abc.go.com/schedule

אני רוצה לסייג את דברי ולהגיד שייתכן שלא חישבתי נכון, אבל בהנחה שכן -

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ihatehot.com/images/logo.gif]

עולה השאלה, איך זה שידור חי אם זה משודר ב-5 במקום ב-2.
וכשהפרק הכפול עצמו ישודר רק ב-7:00?

כך או כך, מי שיש לו מסגרת IRL לא יוכל לצפות בזה כי הוא יהיה בעבודה/לימודים/אחר בסיום השידור.
אם הוט באמת מטעים את הציבור ושינו את השעה משעת השידור החי כדי לתרגם או שקר כלשהו אחר -
הם מנוולים, כי כאמור אי אפשר לצפות בזה אם יש לכם חיים!
מילא אם זו לא הייתה אשמתם וזה באמת היה שידור חי! מה שזה כנראה לא!

יהיה שידור חוזר בלילה, אחרי השעה 22:00 עם פרק הסיכום קודם ואז הפרק הכפול של הסיום.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:04

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר