לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2010, 17:44
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
שתעשה סרטון במסגרת לימודית יהייה לך זכות ללגלג
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "כמעט טוב כמו..."

הציון שקיבלתי בקישור שנתת מדבר בעד עצמו. או שאתה יודע יותר טוב משתי מורות עם נסיון אקדמאי של מעל 20 שנה בבית הספר הכי טוב ברחובות?

הסרטון הזה נעשה שנה לפני שנכנסתי בכלל למגמה.. היה ראיונות בכיתה י' למי שהיה מעוניין להיכנס, וחוץ מהראיון היה צריך לעשות סרטון קצר בלי שום דרישות מיוחדות, כל דבר שעולה על רוחנו..
אז אני החלטתי לעשות משהו שטותי, מין פארודיה דבילית על הפרסומת. הצילום והעריכה וכל מלאכת עשיית הסרטון היו עוד לפני שידעתי בכלל מה אני עושה..
זה הומור. אני וחבריי לא לקחנו שום דבר ברצינות וזה נעשה בגיל 16.
לא סתם העלתי את האשכול ל"מה בראש" , אין לסרטון שום קשר לפן המקצועי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2010, 03:01
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "יאללה סולחה! הגרסה הביתית שלי"

חבל שאני זוכה למושא ולעג על שני סרטים שעשיתי מלפני 5 שנים.. ח-מ-ש!
ברמה של שנה ראשונה, בגיל שש - עשרה, עם ציוד לקוי, נסיון דל והרבה לימודים על הראש, הסרט באשכול בקו"ט הוא סך הכל תוצאה לא רעה בכלל.
מכאן ולהגיד שהסרט הוא חרפה?? ועוד מאדם שאין לו שום נסיון בתחום? עקיצה מכוערת ולא ראויה מהאדם האחרון בפרש שציפיתי שיגיב ככה. אבל יש הפתעות בחיים מסתבר..
אולי הכותרת היתה בומבסטית מדי, והתיאור היה בהתלהבות יתר(האשכול בקו"ט). אבל זה היה כי מצאתי את הדיסק לאחר זמן רב וההתלהבות מלראות פרויקט שיצרתי מלפני שנים עברו ריגשו אותי מעט.. אסור?
סרט שאולי מותר לשפוט את כישוריי על גביו, זהו הסרט בגרות בסוף יב'. (שאותו אגב בוחנים מקצועיים מטעם משרד החינוך בחנו ונתנו ציון 80. לא רע בכלל.)

הסברתי כבר שהסרטון הפרודי על ה"סולחה" שפירסמתי כאן, היה עוד לפני שנכנסתי למגמה ובלי שום נסיון כלל וכלל. אבל זה לא הפריע לחלק מהאנשים כאן לשפוט את כישוריי על פיו.
זהו לא סרטון שהייתי אמור לקבל עליו ציון, לדעתי הוא סתם היה מיועד כדי לבחון את רמת הרצינות של אלה שרצו להתקבל. כי איזה רמה מקצועית מורים אמורים לצפות
מתלמידים צעירים שלא למדו מעולם תקשורת וקולנוע??
אז אם יצא קצת שטותי כיאה לתקופה בכיתה י' שלא ידענו מצרות ודאגות אז אומר לכם שאני בהחלט שמח שידעתי תקופות כאלו.

מצאתי את הדיסק המאובק כמו קודמו, אחרי שישב חמש שנים בארון והחלטתי לשתף אתכם. ממש לא ציפיתי לתגובות כאלו. אמנם ציפיתי לתגובות כמו של לאנס, סימין,דורון ומתושלח,
שהם הומריסטיות עם ירידות קלילות ומובנות ואין לי בעיה איתם. אך לא ציפיתי למשפט בזק עם חבר שופטים שמיהרו להעלות אותי לגרדום.

אמרו לי כאן באשכול, בעודני בגיל 21, שלא כדאי לי להמשיך ללמוד תקשורת באוניברסיטה, שאני לא מתאים לכך.. ועל סמך מה? על סמך שני סרטונים שנעשו מלפני עידנים..ובתחילת דרכי במגמה.
ההומור בסרטון הנ"ל מעט דבילי נכון, אך לאותו גיל ולאותה תקופה לא היה בו שום רע ושום פסול. הוא היה קליל ומתאים לאוירה הקלילה של תחילת התיכון. ולהזכירכם שזה היה בתקופה שיוטיוב וחבריו היו עוד בחיתוליהם (ואני גם אישית לא הכרתי אותם בכלל בזמנו) בימים לפני שהם העלו את הרף לכל סרטון פשוט שלידו עומדים היום עוד כא-ל-ף מתחרים טובים יותר. ואני בטוח שחלק אם לא כל ה"שופטים" פה, מבקרים אותי רק על סמך סרטונים שצפו ולמדו להכיר ביוטיוב.

חשבתי שאחרי כמעט שלוש שנים בפורום עם הודעות וכתיבה מגוונת על כלל הנושאים כאן בפרש, ושאני אישית חושב שבלא מעט מהן כן תרמתי לתרבות הדיון והעשרתי כמו חברים רבים כאן את הפעילות בפורום. ואחרי שלא מעט חברי הפורום למדו בסך הכל להכיר אותי, ולדעת שאני אדם עם ראש על הכתפיים, שקול ובוגר (לפחות ברוב הזמן ) . חשבתי שאותם אנשים ידעו לקחת דברים בהבנה ובחיוך. אך במקום זאת, נראה ששוכחים לי כמעט את כל פועלי והופכים אותי לאיזה סטלן מפגר שמוריד את הפורום לרמה של FXP וחבל לי שכך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר