לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2010, 13:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 7.6-13.6"

remember me - סרט של דרמה ורומנטיקה משנת 2010, אבל איזה סיום מדהים ועצוב בו זמנית. ממליץ לצפות בסרט, אבל אל תקראו את הספויילר אחרת הצפייה בסרט תהרס לגמרי. אני בדרך כלל מאבד עניין בסרטים מהסוג של דרמה ורומנטיקה, אבל הסרט הזה וואו אין מילים!!! ולחובבי אבודים תמצאו שם את אחת השחקניות היותר טובות שיצא לנו לראות באבודים. הסרט הזה הצליח לגעת לי ברגשות, כפי שרק שני סרטים אחרים הצליחו שאחד מהם הוא גריין מייל.

commando - עוד סרט של מושל קליפורניה משנת 1985, מלא אקשן ובמילים אחרות, כמו שסרט אקשן צריך להיות. תמיד כייף לראות סירטי אקשן טובים.

Aliens vs Predator - Requiem - וואו זה סרט האימה ופעולה משנת 2007 הכי טוב, שראיתי בזמן האחרון, כמה אלימות, כמה מלחמות, כמה מתים וכולם נגד כולם. הבמאי קלע בול לטעם שלי בסירטי אימה מהסוג הזה.
הטורף והנוסע השמיני פשוט מושלמים לסרטים מהסוג הזה. הסרט הקודם בסידרה Alien vs Predator היה גם טוב, אבל השני בסידרה מכיל עלילה ותוכן בדיוק כפי שצריך להיות בסירטי אימה מהסוג הזה.

Return To The Blue Lagoon - סרט משנת 1991 עם רומנטיקה והרפתקאות. סרט חביב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2010, 01:50
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 7.6-13.6"

עכשיו ראיתי את הסרט תא 211
בין הסרטים הטובים ביותר שראיתי השנה.
הוא בספרדית, אבל זה לא הורס כלום, המשחק מצוין והעלילה מטורפת.
מומלץ ביותר.

תקציר -
חואן אוליבר הוא סוהר, שמגיע מוקדם להתייצבות שלו בבית הסוהר שאמור להיות מקום עבודתו החדש.
לצערו, הוא הגיע ביום הכי לא נכון, כשהאסירים בוחרים להנחית את המרד שלהם, בדיוק במהלך הסיור
הראשון שלו בין מסדרונות המתקן. למזלו המפוקפק, הוא עוד לא מוכר ע"י המורדים, ומצליח להתחזות
לאסיר חדש, ולהתחבב על מנהיג האסירים. עד מתי יצליח להסוות את זהותו האמיתית? האם יצליח להפוך
לגיבור היום בסופו של דבר? בינתיים חוטפים המורדים כמה אסירים פעילי אירגון הטרור הבאסקי, מה
שמעורר מהומות ברחבי ספרד ומעודד מרידות בית סוהר נוספות. הסרט זכה בשמונה פרסי גויה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-06-2010, 23:44
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

נתחיל עם יום הולדת שמח להאוס, הוא נולד היום. (לשחקן עצמו) לעוד פרטים על השחקן אם תרצו לקרוא.

עכשיו לסרטים:
------------------
א, Lethal Weapon 2,3,4 - בארץ זה נקרא נשק קטלני, אם השם זכור לי נכון ו home alone 1,2. כולם סרטים בהם שיחק joe pesci, הנבל ב home alone וב Lethal Weapon האיש בעל הקשרים, שאף אחד לא אוהב. עדיין נשאר לי לצפות בכל שאר הסרטים של joe pesci, אבל זה כבר שבוע הבא.
ב, He's Just Not That Into You - סרט קצת כבד עם שחקנים מוכרים, אבל טוב. הייתי מוריד ממנו עשר דקות עד רבע שעה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-06-2010, 10:40
צלמית המשתמש של boris2k4
  boris2k4 boris2k4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04

:The Fourth Kind

הסרט משנת 2009, סרט חייזרים נחמד שמתיימר להיות מבוסס על עדויות אמתיות (אולי הוא כן, אבל יש כמה דברים קצת מפוקפקים בעדויות האלו).
סה"כ נחמד קצת, קצת Creepy, לא משהו מיוחד.

ו FlashForward:

אוקיי, אז לפני שתגידו, אני יודע שהסדרה בוטלה. אבל היא עדיין סדרה מצויינת ששווה צפייה אפילו אם יש לה רק עונה אחת.
סדרת מד"ב (למרות שהוא בכלל לא Hardcore) שמבוססת באופן כללי על ספר בעל אותו השם. הסדרה מספרת על רגע שבו כל העולם איבד הכרה ולמשך שתי דקות ושבע-עשרה שניות ראה את העתיד שלו בעוד חצי שנה. ועל סניף של סוכנות ה FBI שמנסה לפענח מה גרם לאיבוד ההכרה, ויותר חשוב - איך למנוע כאלה בעתיד.
אם אני לא טועה, הסדרה תעלה בקרוב בהוט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר