לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2010, 01:15
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
ח-ר-ד-י-ם דחפו פח לכביש, ושני רוכבי אופנוע נפצעו

מאות חרדים התפרעו בכניסה לבירה, אופנוע שנסע במהירות על כביש 1 התנגש בפח שדחפו לכביש. שניים נפצעו קשה ובינוני
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3916761,00.html

טרגדיה מזעזעת בהפגנות הסיקרקים: 2 רוכבי אופנוע נפצעו באורח אנוש • תיעוד

הסלמה מזעזעת: הפגנות ה'סיקריקים' במאה שערים הובילו הערב לתאונה מזעזעת בה נפצעו באורח אנוש 2 רוכבי אופנוע • שני הרוכבים נכנסו בדהרה במכלית אשפה שהונחה במרכז הכביש • במשטרה מפנים אצבע מאשימה לעבר ה'סיקריקים' • עד ראייה: "המשטרה עסקה בלהבריח מפגינים במקום לטפל במפגע" • תמונות מזעזעות • בלעדי
http://www.bhol.co.il/news_read.asp?id=18197&cat_id=1
שימו לב לניסוח בYNET ולעומתו ב,בחדרי חרדים"
וגם מה אופנוענים נוסעים במהירות בכביש עירוני?
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2010, 06:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "ח-ר-ד-י-ם דחפו פח לכביש, ושני רוכבי אופנוע נפצעו"

אז גם אתה מאלה שמאשים את הקורבן על כך שהוא הזדמן למקום? מעניין, לא זכור לי שאתה עושה את זה כשמדובר בערבים שפוגעים ביהודים... העיקר שאתה מזדעק על כך שנוהגים בחרדים לא בהגינות...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 08-07-2010, 08:17
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אז גם אתה מאלה שמאשים את..."

אני לא מאשים את המשטרה, שלה אני מביע הערכה רבה.אני מאשים את המפגינים שדחפו פח למרכז הכביש.
אבל האם מותר ליסוע בכיש זה למעלה מ 50 קמ"ש? האם באו בוחני תנועה?
והכי מעצבן אותי שכשמפגינים בבילעין ונעלין פוצעים אז זה פעילי שלום נגד הגדר.
וכשזה חרדים נגד חילולי קברים זה לא מופיע אפילו פעם אחת בYNET כאילו חרדים משעמם להם אז הם מתפרעים סתם ללא סיבה.
צר לי על הפצועים , אבל לא נראה לי שהם נהגו במהירות המותרת.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 08-07-2010, 09:51
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "אני לא מאשים את המשטרה, שלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
אני לא מאשים את המשטרה, שלה אני מביע הערכה רבה.אני מאשים את המפגינים שדחפו פח למרכז הכביש.
אבל האם מותר ליסוע בכיש זה למעלה מ 50 קמ"ש? האם באו בוחני תנועה?
והכי מעצבן אותי שכשמפגינים בבילעין ונעלין פוצעים אז זה פעילי שלום נגד הגדר.
וכשזה חרדים נגד חילולי קברים זה לא מופיע אפילו פעם אחת בYNET כאילו חרדים משעמם להם אז הם מתפרעים סתם ללא סיבה.
צר לי על הפצועים , אבל לא נראה לי שהם נהגו במהירות המותרת.

ושוב חזרנו לנושא המהירות... היית בסדר כל הפוסט, עד ששוב לא התאפקת לדחוף. יודע מה? נסעו ב-100 קמ"ש, בסדר? זה עדיין לא מפחית ולו במיל מהעובדה שהמפגינים האלה יצרו סכנת חיים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 08-07-2010, 12:47
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]ושוב חזרנו לנושא..."

ותאר לך שהיה נופל אסטרואיד מהשמים? ותאר לעצמך שהמפגינים היו זורקים אבנים ומוציאים עין לאיזה שוטר?
העובדה היא שמי שיצר את הסיכון הם המפגינים.
עכשיו יש שתי אופציות: אחת היא להמשיך להתפתל ולהיות צבוע, או להגיב לגופו של עניין. כרגע, גם אתה וגם הסוכן בחרתם באופציה הראשונה.

ישן 08-07-2010, 21:12
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "איך הגעת בכלל להקבלה הנ"ל,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
איך הגעת בכלל להקבלה הנ"ל, אין קשר לדת או לאום בהקשר לאחריות נהג במקרה תאונה,
יש חריגים במקרי פיגועי דריסה.

או שאתה רומז שהמפגינים החרדים ידעו שנהג האופנוע הוא צעיר וכל ההפגנה היתה למעשה מסווה לפגיעה בצעירים ?

א. אני לא רומז שום דבר לגבי המפגינים, אני רומז משהו לגביך. אני רומז שאתה מגיב לא כל מקרה לגופו, אלא לפי כללי אצבע כללים ביותר. יש שרשור על ערבים - אתה נגד הערבים, לא משנה מה קרה. יש שרשור שנוגע לחרדים, אתה בעד החרדים, שוב בלי קשר לאירוע הספציפי או לעובדות. אם אני טועה, אני אשמח אם תיתן לי דוגמה נגדית אחת.

ב. לא ענית על השאלה שלי, אני אשמח אם תענה עליה בכל זאת.

ישן 09-07-2010, 08:26
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "חרדים על אופנוע :) נשמע כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
ולעניין, אי אפשר להפוך את המצב, מבחינתי כאשר ערבים דוחפים פח לאמצע הכביש מדובר באירוע חבלני.

וזה בדיוק מה שמוכיח את הנקודה שלי. תודה רבה. מבחינתך מה שקובע האם אירוע הוא חבלני, פלילי או מוצדק, זה לא מה קרה באירוע, ולא הרקע לאירוע, אלא הלאום/דם/אמונה של משתתפי האירוע.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
תענה אתה מדוע אתה חושב שמקומך לשנות ולחנך את החרדים ?

איפה אמרתי את זה?
אני לא רוצה לחנך אף אחד. אני רוצה שהחרדים ישעו בחובותיהם כאזרחים במדינה (שירות צבאי למשל) אבל זה לא נושא הדיון.
מכולם לא אמרתי שכל או אפילו רב החרדים הם אנשים אלימים שמפגינים באופן פרוע, אבל יש שם כמה קבוצות בלי שום כבוד לחוק, שצריך לטפל בהן בנחישות רבה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
מדוע הנושא הוא ברומו של סדר היום של ישראל כאשר לחלוטין ברור שהנושא אינו כזה אקוטי המצדיק חיטוט ברמה היסטרית המחולל כל אימת שיש רצון למכור עוד קצת את היהודים וישראל על מזבח האינטרסים של אי אילו עלומי שם ?

לעניות דעתי מגמתי.

הנושא לא אקוטי?! קבוצות של מאות אם לא אלפי אנשים שיוצאות להתפרעויות אלימות (שמסתבר שגם גורמות לפציעה קשה של אנשים) כל פעם שקורה משהו שלא מוצא חן בעיניהן (מצעד גאווה, פתיחת חניון כזה או אחר בשבת, חדר מיון שנבנה על ספק קברים עתיקים ועוד), זה לא אקוטי?
אם היה מדובר בערבים שמפגינים בצורה כזאת, היית חושב שזה אקוטי מאוד.

ישן 09-07-2010, 09:08
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=moozes] ולעניין, אי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
וזה בדיוק מה שמוכיח את הנקודה שלי. תודה רבה. מבחינתך מה שקובע האם אירוע הוא חבלני, פלילי או מוצדק, זה לא מה קרה באירוע, ולא הרקע לאירוע, אלא הלאום/דם/אמונה של משתתפי האירוע.

בבקשה, אני שמח שיכולתי לעזור

מבחינתי כאשר ערבים מתפרעים זה אירוע חבלני, כל שאפשר להסיק מכך זה את יחסי להתפרעות ערבים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
מכולם לא אמרתי שכל או אפילו רב החרדים הם אנשים אלימים שמפגינים באופן פרוע, אבל יש שם כמה קבוצות בלי שום כבוד לחוק, שצריך לטפל בהן בנחישות רבה.

הנושא לא אקוטי?! קבוצות של מאות אם לא אלפי אנשים שיוצאות להתפרעויות אלימות (שמסתבר שגם גורמות לפציעה קשה של אנשים) כל פעם שקורה משהו שלא מוצא חן בעיניהן (מצעד גאווה, פתיחת חניון כזה או אחר בשבת, חדר מיון שנבנה על ספק קברים עתיקים ועוד), זה לא אקוטי?
אם היה מדובר בערבים שמפגינים בצורה כזאת, היית חושב שזה אקוטי מאוד.

או קי, אז מדובר בקומץ קטן, קמצוץ, מאות ואולי אלפים,
ומזה עושים כזה סיפור, רק מוכיח את טענתי בדבר חיטוט חמור למטרת דה לגיטימציה.

האחריות לתאונה היא על הצעיר רוכב האופנוע.
יכול להיות שהיה נסיון לפיגוע דריסה ומזל שהיה פח אחרת היו נפגעים אנשים.
ישן 08-07-2010, 14:38
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
עשה את זה בשם הדת?
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "האם הוא עשה את זה בשם עצמו,..."

היכן כתוב בתורה שמותר לסכן חיי אדם? מתי שמעת שאחד הרבנים שמתיר דבר כזה? דרך אגב גם החרדי שרצח את ביתו עשה את זה בשם הדת?(למרות שראית באיזה הבלטה פורסם בתקשורת שמדובר בחרדי)וכנ"ל לגבי אליאור חן וכל אירוע שמדובר בחרדי או מתחזה לחרדי כלי התקשורת מבליטים זאת כמוצאי שלל רב. לעצם העניין מי שמבצע פשע הוא פושע נקודה והוא לא עושה את זה בשם דתו ואני משוכנע שאם הצועדים למען שליט היו חוסמים כביש ע"י פח ומישהו ח"ו היה נפגע לא היית רואה כותרות כמו: "חילונים קיצונים חסמו כביש ופצעו רוכבי אופנוע",מדובר בדמגוגיה בגרוש ואתה יודע זאת היטב אבל אל תתן לזה להפריע לך לנגח את הדת שאתה *מכנה אותה שטותית ובדויה http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...678#post3762183
ישן 08-07-2010, 17:34
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אתה יכול להגיד [B]בדיוק..."

אני (ולדעתי עוד כמה כאן בפורום) לא מבין בדיוק את המקור להשוואה.

מחר יפול עץ באמצע הכביש ושתי מכוניות תמעכנה, תבוא ותאשים את העירייה שלא עשתה די לבדיקת העץ ולחיזוק התומכות.

במקרה של דוד פלומבו, כפי שאני זוכר את האירוע. ההסדר היה שאת השרשרת מורידים מיד עם צאת השבת.
(כל הנושא של שרשור כביש תמוה לחלוטין גם היום בעיני, כיצד לדעתך רכב בטחון יכול להיכנס במקרה חירום?)
בפועל לא נעשה כך ומדובר ברשלנות נפשעת, אולי לא מתוך כוונה להזיק.

במקרה השני של החרדים, מדובר ברשלנות פושעת מתוך כוונה וידיעה כי עלולה להיגרם תאונה. הכביש נועד לכלי רכב ולא לחניית פחי אשפה. מי שהשליך זאת לכביש ידע שמישהו עלול להיפגע.

הקשר ברור, מדובר בדרך פעולה אופיינית לציבור מסויים. גם שריפת פחי אשפה היא פגיעה ומטרד.
אתה ראית פעם פח אשפה בוער? הרחת את הריח המיוחד של החומר שנשרף, ואת הלהבה והריחות שמפיץ הזבל בפנים.
המפגעים הללו פוגעים בראש ובראשונה בתושבי אותה שכונה שבה הם מתגוררים, מי שטורח לשרוף פחי אשפה לא עושה זאת במלחה, או בשכונות אחרות, אלא במקום מגוריהם של תושבים מאותו מגזר, הם מאויימים ופוחדים לצייץ.

כאשר פלסטינים מיידים אבנים בכלי רכב - צה'ל יורה לעברם מכיוון שהם מסכנים חיי אדם.

כאשר חרדים מיידים אבנים אל כלי רכב שגם בכך יש סכנה לחיי בני אדם - היד רכה.,

אני לא רואה כל הבדל- יש להגיב בכל האמצעים, בפרט כאשר מדובר בסכנת נפשות.

האם יצא לך לראות לינץ' כזה שדתיים עושים לבעלי רכבים - אחרי שתראה פעם אחת - תשנה את דעתך, ואם תחטוף. גם אבן - תבין עם מי יש לך עסק.
ישן 08-07-2010, 17:44
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אני (ולדעתי עוד כמה כאן..."

ציטוט:
אני (ולדעתי עוד כמה כאן בפורום) לא מבין בדיוק את המקור להשוואה.

אני לא יכול להיות אחראי לכך..

ציטוט:
מחר יפול עץ באמצע הכביש ושתי מכוניות תמעכנה, תבוא ותאשים את העירייה שלא עשתה די לבדיקת העץ ולחיזוק התומכות.

אתה משווה עץ לבור שהיה זמן רב(שבועות לכל הפחות על הכביש)?

ציטוט:
במקרה של דוד פלומבו, כפי שאני זוכר את האירוע. ההסדר היה שאת השרשרת מורידים מיד עם צאת השבת.
(כל הנושא של שרשור כביש תמוה לחלוטין גם היום בעיני, כיצד לדעתך רכב בטחון יכול להיכנס במקרה חירום?)
בפועל לא נעשה כך ומדובר ברשלנות נפשעת, אולי לא מתוך כוונה להזיק.

אולי? אולי לא מתוך כוונה להזיק? תגיד הכל בסדר אתך?

ציטוט:
במקרה השני של החרדים, מדובר ברשלנות פושעת מתוך כוונה וידיעה כי עלולה להיגרם תאונה. הכביש נועד לכלי רכב ולא לחניית פחי אשפה. מי שהשליך זאת לכביש ידע שמישהו עלול להיפגע.

זו הסיבה בדיוק שאני מלתחילה התנגדתי להשוואה הזו.
ישן 08-07-2010, 22:47
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הסבר קצר- המבחן לרשלנות פושעת..."

במקרה של פלומבו, השרשרת נמתחה מדי יום שישי כאשר מיד אחר צאת השבת היה צריך להסיר אותה. ההסדר היה קיים כל הזמן עד לאותו יום בו שכחו פשוט להסיר את השרשרת ובחשיכה במקום (מדובר בשנת 1966) היה קשה לזהות שרשרת לא עבה.
לא ברור לי מה לא ברור כאן - זאת היא רשלנות פושעת על פי הגדרת החוק. כמו במקרה של תקרת הפלקל שקרסה.
אסונות רכבת שונים וכו' שהגורם האנושי הוא האשם בתאונה.

מקרה השלכת חפצים לכביש אינם נופלים בקטגוריה זאת . מדובר בפשע ולא ברשלנות.
ויתרה מכך מדובר בעבירה על אחד האיסורים שבתורה "בפני עיוור לא תשים מכשול", הכוונה היא לא לפשט (לאופן בו צרים על המשפטׂאלא בדרש (בהתעמקות), שבה אסור לשים מכשול בכל מקום שאדם אינו יכול לראותו.
ישנן שתי אפשרויות:
1. או ששני האופנוענים נסעו במהירות מטורפת ועל כן לא יכלו לחמוק מהפח (מה שנראה חסר כל הגיון).
2. הפחים נזרקו לכביש ולרוע המזל נפגעו או אופנוענים שלא הספיקו לעצור.

האם ישנן עוד אפשרויות נוספות: המשטרה צריכה לחקור, בדיוק באותה רצינות ונחישות כמו במקרה של פענוח הריגתו של הבן של חשין ולא בגלל רפיון כי מדובר בחרדים ועד כה לא ראינו פעולה דרסטית של המשטרה בשום התפרעות שלהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר