לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2010, 19:52
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "למה זה תמיד ימין "קיצוני"?"

בטח אתה ,ידידי, יכול לספר לכולנו כאן מה נחשב לשפוי ומה נחשב לגועל נפש.

אנשים כמוך שלא מוכנים לקבל משהו שונה מהם, שאינם מוכנים לקבל אנשים המחזיקים באמונה שונה לזו שלהם, שאינם מסכימים עם דעות של אחרים, שזורקים סתם מילים וססמאות שנאה לאוויר ונותנים בעלות בלעדית על ערים לעצמם ולבני דמותם מאותו הזן- צר לי לנפץ לך את האשליה, אבל ההיסטוריה הכאובה והמצערת מוכיחה שאנשים כמוך הם הלא שפויים, אנשים כמוך מתחבאים מאחורי הבורות שלהם בכדי להצדיק כל מעשה משוגע וחסר היגיון שעולה בראשכם.

אמנם אני חושב שאין כל סיבה אמתית לעריכת המצעד, המהווה לא כלום מאשר בזבוז זמן של המשטרה שצריכה ואמורה להתעסק בנושאים חשובים אחרים, כמו מיגור הפשע.
אם הקהילה הגאה צריכה לערוך מצעדים בכדי שיכירו בהם, כנראה שגם הם עדיין אינם מכירים בעצמם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2010, 20:07
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "בטח אתה ,ידידי, יכול לספר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
בטח אתה ,ידידי, יכול לספר לכולנו כאן מה נחשב לשפוי ומה נחשב לגועל נפש.

אנשים כמוך שלא מוכנים לקבל משהו שונה מהם, שאינם מוכנים לקבל אנשים המחזיקים באמונה שונה לזו שלהם, שאינם מסכימים עם דעות של אחרים, שזורקים סתם מילים וססמאות שנאה לאוויר ונותנים בעלות בלעדית על ערים לעצמם ולבני דמותם מאותו הזן- צר לי לנפץ לך את האשליה, אבל ההיסטוריה הכאובה והמצערת מוכיחה שאנשים כמוך הם הלא שפויים, אנשים כמוך מתחבאים מאחורי הבורות שלהם בכדי להצדיק כל מעשה משוגע וחסר היגיון שעולה בראשכם.

אמנם אני חושב שאין כל סיבה אמתית לעריכת המצעד, המהווה לא כלום מאשר בזבוז זמן של המשטרה שצריכה ואמורה להתעסק בנושאים חשובים אחרים, כמו מיגור הפשע.
אם הקהילה הגאה צריכה לערוך מצעדים בכדי שיכירו בהם, כנראה שגם הם עדיין אינם מכירים בעצמם.

קודם כל בהתחשב בזה שאתה לא ממש מכיר אותי נתת אחלה של חוות דעת עלי,תודה,אני אקח את זה לחוות דעת שניה ברשותך.
דבר שני-אני שפוי לגמרי,רוב אוכלוסית העולם לא הולכים לקיים יחסי מין עם בני מינם,זה מגעיל,זה לא טבעי וזה נולד רק מהטמטום שכל אחד יעשה מה שבא לו...אם בנאדם שוכב עם אמא שלו זה לא מגעיל אותך? צעדה כזאת גם היית מאשר? ומילא בנאדם חולה,שישב בבית ויעשה מה שבא לו,למה ברחוב הראשי של מדינת ישראל? באף דת בעולם הדבר הזה לא מקובל...רק בתקופה האחרונה בשם ערכים דמוקרטיים שעוותו אותם כולם פועלים שזה יסוקר בכזה רעש.
ההיסטוריה מוכיחה דבר אחד-הומו הוא החריג,המשוגע וחסר ההיגיון,לא מי שבסך הכל רוצה קצת שפיות במדינה הזאת,ועוד משהו היא מוכיחה:כל אלה המדברים בשם "זכויות האדם" "פלורליזם" ושאר מיני ערכים בדרך כלל בפועל לא עושים עם זה כלום,אבל זה אחלה של דבר לכתוב,זה מקובל,לא?

ישן 29-07-2010, 20:34
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "[QUOTE=hwarang]בטח אתה..."

זהות אישית זה דבר פסול בעיניך? לא מדובר פה על כך שכל אחד יעשה מה שבא לו. מדובר על אנשים שזהותם המינית שונה משלך וממה שמקובל בדתות העולם. זה לא הופך את זה למגעיל, דוחה או מטומטם. לא מוצא חן בעיניך, אל תעשה את זה. אתה יכול להביא מליון דוגמאות כמו יחסי מין בין אם לבנה, אדם לשולחן, צרצר לחרגול, אבל זו תהיה דמגוגיה זולה.
יחסי מין הומוסקסואלים בהסכמה בין שני בוגרים אינה דבר פסול. קיום מצעדים כדי לעשות דווקא, זה כן דבר פסול ומיותר לדעתי. אפשר להיות הומו גם בלי נוצות ומצעדים ובלגאנים.
למה לי זה לא מפריע שישנם הומואים בעולם ולך כן? שנינו סטרייטים, שנינו גדלנו בבית טוב (אני מקווה), שנינו נושמים את אותו אויר ואוכלים את אותו אוכל. אז למה?

ישן 30-07-2010, 13:50
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "זהות אישית זה דבר פסול..."

טוב חלאס.
הומוסקסואליות זה פגם גנטי, ושלל ביטויים יפים לא יישנו עובדה זו.
בקשר לזה שזה מגעיל ודוחה, אז כן רבים הגברים שזה דוחה אותם, אותי דוחה לראות שני גברים עושים סקס.

אני חושב שהומואים שהחליטו להעביר את חייהם יחד מגעים כל הזכויות כמו לזוג רגיל, פרט לזכות לאמץ ילדים, שזה נושא רגיש, ואני חלוק בדעתי כאן, מצד אחד יש לזוג הזה את הזכות מצד שני, אני לא יודע אם גידול בבית שכזה זה לטובתו של הילד, לא התעסקתי עם מחקרים בנושא, כך שקשה לי להגיע להחלטה בנושא זה.

זכותם של ההומאים להפגין, ולדרוש שוויון זכויות, יחד אם זאת זאת חזרות וחוסר רגשות לעשות זאת בירושלים.
ישן 29-07-2010, 20:37
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "[QUOTE=hwarang]בטח אתה..."

אני לא מתעסק בשאלה אם המעשים שלהם מגעילים אותי או לא, אם זה מגעיל אותי אני לא חייב לצפות.
הטמטום הזה שאתה מכנה ב"כל אחד יעשה מה שבא לו" הוא בסיס הדמוקרטיה והחופש שלנו כבני אדם, לולא החופש הזה של כל אחד יעשה מה שבא לו אולי היום היית כלוא במחנה עבודה או שבכלל לא היית חי, לולא החופש הזה אולי היית היום נכלא עקב דעה דתית שונה או דעות פוליטיות כאלו ואחרות, אנחנו כבר לא במאה ה-16!
נכון, באף דת בעולם הדבר הזה אינו מקובל- מי אמר שהדת מעניינת את כולם? מי אמר שהדת צריכה לשלוט לכולם בחיים? מדינה לא מנוהלת אך ורק על חוקי הדת... ולצערי, הדת כן משפיעה היום במידה רבה על חקיקת חוקים ואכיפתם.
ומדוע ההיסטוריה קבעה שהומו הוא החריג? כי היטלר רדף אותם והוציא אותם להורג? כי האינקוויזיציה עינתה אותם למוות? כי הרבנים בעלי היכולת הנבואית האלוהית שלהם נידו אותם?
אני אגיד לך למה ההיסטוריה קבעה זאת: כי תמיד היו ותמיד יהיו קיימים אנשים בורים בעולם הזה שהם בעלי דעות קדומות ואינם מוכנים לקדמה ולזמנים שהשתנו, שאינם מוכנים לקבל דעות שונות, שטורקים את הדלת להשכלה ולהגיון וממשיכים להישען על הקנה הרצוץ הזה שנקרא דת.

מכל מה שכתבת רק חיזקת את דעתי ממקודם ולא הבאת פה חוות דעת אחרת לא על עצמך ולא על אנשים בעלי דעות חשוכות כמו שלך.
ישן 29-07-2010, 21:39
צלמית המשתמש של maorhag

לך ולזה שמעליך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אני לא מתעסק בשאלה אם המעשים..."

קודם כל,אמרתי שבבית שלהם יעשו מה שבא להם,עדיין מגעיל,עדיין דוחה,עדיין לא טבעי אבל אני לא נכנס לאנשים הביתה לראות מה הם עושים,מצעד ענק על זה זו פרובוקציה מיותרת לחלוטין,ועוד בעיר שקדושה לדת שמתעבת את הדבר הזה.
הדוגמה עם הדת היתה רק דוגמה,גם ברוב העולם הלא דתי אנשים הם לא הומואים,ההיסטוריה קבעה שהם חריגים כי בשום שלב לא נתנו להם יחס,תמיד התיחסו לזה כאל מחלה.
כל אחד יעשה מה שבא לו בשום פנים ואופן לא בסיס הדמוקרטיה,לדמוקרטיה יש 2 צורות ביטוי ואת זה לומדים כולם לבגרות באזרחות-צורת משטר ומערכת ערכים,אני אישית הייתי הולך יותר על צורת המשטר...אני לא אומר להכריח את כולם לעשות דברים הנוגדים את אמונתם,לא מיסיון ולא נעליים,אבל רבאק בנאדם יוצא מן הכלל בצורה שמגעילה הרבה מאוד אנשים (חשבת פעם למה הומו זה קללה?) אז לפחות שיצניע את זה...זה לא כבוד ובטח שלא גאווה
ולekek,שוב פעם,אני לא נכנס לאנשים לחדר שינה אבל לא צריך לעשות על זה מצעד.
ולמה זו דמגוגיה? למה מצעד של אנשים שמתחתנים עם אמא שלהם זה מגעיל אנשים ומצעד של הומואים לא? הרי זכותו של כל אדם לעשות מה שבא לו! אלא שיש קוד מוסרי מסוים,בכל זאת האדם נבדל מן הבהמה בכמה דברים והמדינה בחוק אוסרת כמה דברים (כן,היא מגבילה גם הומואים בנישואים)
למה זה מפריע לי? כי אני לא מסוגל לראות אח שלי (ועכשיו יבוא הבלה בלה בלה על כמה שאתם לא רוצים להיות אחים שלי? מה לעשות נולדתם ככה...) עושה דברים כאלה ולשתוק,אני לא אתן לו להכניס יד לשקע חשמל כי זאת זכותו ואז הוא ימות,ומעבר לזה כי אני דואג לעתיד המוסרי של האומה שלי,זה ממש לא הרושם שאני רוצה שיזכר כשאנשים יגידו "מדינת ישראל"

ישן 29-07-2010, 21:56
צלמית המשתמש של maorhag

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אתה עשית פה סלט ביצים ולא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
אתה עשית פה סלט ביצים ולא חידשת שום דבר.
שוב:
הדת מתעבת את המצעד? אז הרבה אנשים מתעבים את הדת והיא עדיין קיימת, למה? כי לאנשים יש זכות להאמין במה שהם רוצים ולבחור לחיות את החיים שלהם כפי שהם רוצים, למה לא אותו הדבר גם לגבי נטיה מינית?
תמיד התייחסו אל הנטיה המינית הזאת כמחלה? שוב, תמיד היו ותמיד יהיו בורים שיחשבו ככה.
ואין לי מושג מה הקשר כל השטויות שלמדת לבגרות בדמוקרטיה עכשיו, מה הקשר עכשיו צורת משטר למה שכתבת?

וכן, חשבתי למה הומו זה קללה- בורות של אנשים כמוך!

ואל תיקח את זה בפן יותר מידי אישי, כשאני אומר אנשים כמוך אני מתכוון למיליוני אנשים שמעדיפים את החושך על פני האור.

עזוב את הדת בשקט,הנק' הכללית היא שרוב העולם לא ככה מה שמוכיח שזה לא טבעי ולכן אין שום סיבה להתגאות בזה.
למה החלטת שכל מי שנגד הומואים הוא בור? אולי הוא קצת מוסרי? אולי הוא לא מוכן שבני אדם ירדו לדרגה של חיות? אולי יש קצת חיי רוח בבנאדם והוא לא יכול להתנהג כמו בהמה? (ושוב פעם,זה גם פילוסופים יודו,לא חייב להיות דת,קוראים לזה רמה)
השטויות (ויפה שאתה מודה שהם כאלה) שלמדתי לבגרות פשוטות,אפשר לגשת לדמוקרטיה כאל מערכת ערכים אבל יש כאלה שמתיחסים אליה כצורת משטר ותו לא,בלי כל הפלורליזם ושאר מיני שטויות (שוב פעם,אתה אמרת)

ישן 29-07-2010, 22:24
צלמית המשתמש של maorhag

מה שבוחנים בבגרות זה עיקרי הדמוקרטיה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "מה מוסרי בדעות שלך ומה הקשר..."

וזה תיאוריה מאוד יפה שמיושמת מאוד יפה בבג"ץ...ככה שזה לא כ"כ תיאוריה.
הפילוסופים היותר קדומים דיברו על התנהגות של בנאדם (לא מתאימה בכלל לדת היהודית אגב,אבל עדיין בעלת תוכן "רוחני") אני אישית למדתי את זה בספר יהודי שהוא מביא שם כל מיני דברים בשם הפילוסופים,וגם כמה דברים שקראתי ברמב"ם שהרבה פעמים מצטט את אריסטו.
האדם הוא לא בהמה,בפעם המיליון,בין אם זה מתבטא בזה שהוא צריך להשכיל (לדעת הפילוסופים) ולהשיג את חכמת החיים ומדעי הטבע ובין אם הוא צריך לקיים מצוות (דת יהודית) או אם הוא סתם צריך לא להתנהג רע לזולת ולהיות בנאדם טוב וגומל חסדים (דת נוצרית,למרות שבפועל...)
מי שלא שם לעצמו גבולות ביצרים השפלים ביותר שלו מבדיל את עצמו ממדרגת בנאדם,מה ההבדל ביני לבין בהמה אם אני לא שולט בעצמי? הבהמה אוכלת,ישנה,הולכת ואפילו עובדת-אז מה מיחד את האדם?
השכל,הבחירה,המוסר...להומו יש בעיה,קרא לזה איך שבא לך אבל זה לא רגיל,אפילו אם הוא בעצמו לא הצליח להתמודד עם הבעיה ולעצור ולומר "רגע משהו פה לא בסדר,לא נורמלי" הוא עושה את זה,נגיד....אבל בפעם המיליון-לא רק שאתה מגעיל אז אתה עושה מזה מצעד? אולי אני אעשה מצעד מחטטים באף בפומבי??
ולגבי מה שכתבת מקודם-עם כל הכבוד רוב העולם לא בורים ועמי הארצות ועדיין הומו נחשב קללה מה לעשות...

ישן 30-07-2010, 10:32
צלמית המשתמש של maorhag

באנו חושך לגרש
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם משהו מגעיל זו ההודעה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אם משהו מגעיל זו ההודעה שלך
ההודעה שלך והדעות שלך
החושך הגמור המצוי בדעות כמו שלךף שלצערי הרבה אינן פרטיות רק לך
יש לא מעט אנשים חשוכים שמונעים מהעולם להתקדם.
אתם (אתה והחברים החשוכים שלך) אחראים לצרות שבעולם.
אחראים למלחמות, אחראים לרדיפה, אחראים לכל מה שהוא רע בעולם הזה.
מחטטים באף עאלק, בושה וחרפה למערכת החינוך שמצמיחה וממשיכה להצמיח בעלי דעות חשוכות שכאלה.

בידינו אור ואש...יאללה חנוכה...מספיק כבר לחשוב שכל מי שמחזיק בדעות שהן קצת מהעבר הוא חשוך,אולי חלק מהקדמה פסול? אתם ה"נאורים" אוהבים לדבר על כמה שאנחנו (הנורמליים עם השכל הישר שלא למדו יותר מדי ערכים קדושים של דמוקרטיה אבל מסתכלים פשוט במציאות) חשוכים והורסים ובלה בלה בלה...בדר"כ גם אצלכם זה נשאר ברמת הדיבורים בלבד,אז אני חשוך? סבבה אני אקנה פנס...ואני לא יודע לגבי הצרות בעולם אבל לגבי הצרות בארץ? הן נגרמות ע"י אנשים כמוך בעיקר (לא קשור להומואים) בוגדים שמעדיפים עמים אחרים ע"פ אחים שלהם והם הם הסרטן של הארץ שמונע מאיתנו לזוז,אז בבקשה אל תטיף לי על צרות אוקי?

ישן 30-07-2010, 10:46
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "באנו חושך לגרש"

איך הצלחת לשים אותי אשם בצרות של הארץ הזו ?
ולמה אתה קורא לי בוגד ?
אני מעדיף אנשים אחרים במקום העם שלי ?
אתה קורא לאנשים בהמות וכולם יודעים מה עושים עם בהמות ואתה מעיז לקרוא לי בוגד ולהטיף לי מוסר ?
מה שווה הדת הזו שלך, הדת האלימה הזו שמגרשת מעל פניה אנשים שבחדרי חדרים עושים מעשים שבעינך הם דוחים.
אתה לא באמת מבין מהי עוצמתה של הדת.
אנשים מתים בגלל דברים כמו מה אתה מייצג, אבל אתה עוד מעז לקרוא לי בוגד ואחד שמעדיף אוייבים על פני אחים.
איזה אחים בדיוק אתה מעדיף ? רק אם הם שייכים לעדר כמוך.
אני מהמר שאתה עוד לא נולדת כאשר הומואים היו חוטפים מכות רצח (אלות וכל מה בא ליד) משוטרים (כן כן שוטרים במסגרת החוק הישראלי), אז אני אחזור שוב, איזה אחים אתה מעדיף ?
בכזה מצב יש משפט ידוע שטוען , עם אחים כאלה מי צריך אויבים.
אז אתה אל תקרא לי בוגד, תסתכל ותשפוט את עצמך טוב טוב, ואת הדת שאתה חושב שהיא הדבר הכי טוב בעולם, אבל תכלס רק משאירה חללים, והורגת, ושורפת

בוגד עאלק

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 30-07-2010, 10:58
צלמית המשתמש של maorhag

איך הצלחת לשים אותי אשם בצרות של כל העולם?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "איך הצלחת לשים אותי אשם בצרות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
איך הצלחת לשים אותי אשם בצרות של הארץ הזו ?
ולמה אתה קורא לי בוגד ?
אני מעדיף אנשים אחרים במקום העם שלי ?
אתה קורא לאנשים בהמות וכולם יודעים מה עושים עם בהמות ואתה מעיז לקרוא לי בוגד ולהטיף לי מוסר ?
מה שווה הדת הזו שלך, הדת האלימה הזו שמגרשת מעל פניה אנשים שבחדרי חדרים עושים מעשים שבעינך הם דוחים.
אתה לא באמת מבין מהי עוצמתה של הדת.
אנשים מתים בגלל דברים כמו מה אתה מייצג, אבל אתה עוד מעז לקרוא לי בוגד ואחד שמעדיף אוייבים על פני אחים.
איזה אחים בדיוק אתה מעדיף ? רק אם הם שייכים לעדר כמוך.
אני מהמר שאתה עוד לא נולדת כאשר הומואים היו חוטפים מכות רצח (אלות וכל מה בא ליד) משוטרים (כן כן שוטרים במסגרת החוק הישראלי), אז אני אחזור שוב, איזה אחים אתה מעדיף ?
בכזה מצב יש משפט ידוע שטוען , עם אחים כאלה מי צריך אויבים.
אז אתה אל תקרא לי בוגד, תסתכל ותשפוט את עצמך טוב טוב, ואת הדת שאתה חושב שהיא הדבר הכי טוב בעולם, אבל תכלס רק משאירה חללים, והורגת, ושורפת

בוגד עאלק

אתם לוקחים קשה מדי את הקטע עם הבהמות,אי אפשר לנהל פה דיון תיאורתי? ברמה של תכונות? אתה יכול לומר מה שאתה רוצה על הדת שלי אבל שם כשמישהו אומר שיש פה צד של בהמיות לא קופץ לי לראש ישר איך להרוג את החיה,אלא איך לשפר את המעשים שלי שאני לא אהיה כמו בהמה...אני מקווה שברור פה לכולם שאני לא חושב שהם חיות ממש וצריך להרוג אותם וכו' אלא יש תכונה (בפעם המיליון) שהיא לא ראויה לרמה של בנאדם-לא לשלוט ביצרים.
אני לא מתווכח איתך עכשיו על הדת שלי...לא העליתי פה טענה דתית כמעט וזה ממש לא נתון לדיון,וויכוחים כאלה היו מספיק כאן בפורום ואם בנאדם לא רוצה להקשיב אני לא מנסה להכניס לו.
אני לא מעדיף שוטרים שמרביצים לאנשים סתם אבל מצד שני אני גם לא יודע מה היה המקרה אולי תביא אותו?
לגבי הבוגד-זו הקצנה אני מודה,אבל אם כבר יורדים ישירות לגופו של גולש אז גם אני יכול-פשוט להריץ חיפוש קטן על הפרופיל שלך ולראות את דעותיך,לרוב הן מעדיפות ערבים על פני יהודים (סליחה,הן מעדיפות "שיוויון" כמובן)

ישן 30-07-2010, 11:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "איך הצלחת לשים אותי אשם בצרות של כל העולם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי maorhag
אני לא מעדיף שוטרים שמרביצים לאנשים סתם אבל מצד שני אני גם לא יודע מה היה המקרה אולי תביא אותו?
לגבי הבוגד-זו הקצנה אני מודה,אבל אם כבר יורדים ישירות לגופו של גולש אז גם אני יכול-פשוט להריץ חיפוש קטן על הפרופיל שלך ולראות את דעותיך,לרוב הן מעדיפות ערבים על פני יהודים (סליחה,הן מעדיפות "שיוויון" כמובן)

אני לא נפגע או נעלב כאשר אנשים כמוך קוראים לי בוגד וחושבים שאני מעדיף ערבים על פני יהודים (סליחה שיוויון). המילה שיוויון היא מדע בדיוני עבורך, לכן קשה לפעמים לתפוס דברים נשגבים מדי.
מה שמצחיק זה שאם תריץ באמת חיפוש עלי, תמצא שדווקא אני ומחזיקי דעות כמו שלי נחשבים לאנשים דתיים שמחזיקים באיזו דת מוזרה שדוגלת בערכים ושיוויון. מה שהדת היהודית לוקה בה בגדול.
אני לא זוכר שירדתי לגופו של גולש, ואם קראתי לדעות שלך חשוכות, ואני מתבייש במערכת החינוך שמייצרת אנשים עם דעות כמו שלך, וזה נקרא לרדת לגופו של גולש, צריך או לסגור את הפורום או לבטל את החוק הזה.
גולש לא יכול לקרוא לציבור שלם ציבור שמתנהג כמו בהמות שלא כובשות את יצרן, להתעקש על כך שזכותו להשמיע את הדעה הזו, אבל אחרי כן לבכות שיורדים על גופו. משהו לא מסתדר לי.

בכל מקרה, זה לא איזה מקרה של שוטרים מרביצים סתם.
זה מקרים רבים של שורטים שבאו לאכוף את החוק הישראלי שאסר יחסים ומגע הומוסקסואלי ובמקרים רבים לא היה אפילו צורך להתנגד למעצר בכח מאחר והאלות הורמו מראש גם ללא איום.
אני מנסה להמחיש לך זוועה שהייתה קיימת פה בשביל לשמוע ממך אפילו ציוץ קטן של משפט שאומר שזה לא בסדר.
שאולי עדיף באמת לחבק הומו מאשר להרוג אותו. (אל תדאג זה לא מדבק)
ואני אומר לחבק כי עלה פה לפני יומיים שרבנים בארה"ב קוראים לחבק את הקהילה.
ארצות הברית הרבה יותר מתקדמת מאיתנו גם בדת היהודית מסתבר.
באיסלנד יש נשיאה לסבית שנשואה לחברתה.
ובארץ ? משווים אותם לבהמות שלא שולטות ביצר.
אנשים כמו הרב מרדכי אלון הם בהמות שלא שולטות ביצרן, ולא זוגות הומוסקסואלים ולסביות שחיים את חייהם בשקט ולא שולחים ידיים למקומות שאסור

john reese

ישן 30-07-2010, 12:45
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אני לא חושב שיש צורך ב-PC מיתר."

"בוחש בשוקו" הוא תיאור מבזה של פעולה מסויימת ואני בטוח שיש לא מעטים שיעלבו ממנו. הגדרת מגזר שלם על פי פעולה מסויימת היא בדרך כלל רעיון רע - בעיקר כשהפעולה הנ"ל נעשית בצנעה או כשציבור אחר עשוי לחשוב שהפעולה דוחה או בזויה.

הדוגמה שלך לגבי הנשים והפלוצים לא טובה ולא רק כי זו פעולה טבעית שאינה מייחדת את הנשים. הנשים אינן קבוצה שזכותה לשוויון שנויה במחלוקת* ולא ידוע לי שנעשה שימוש בביטוי "דופקות הנאדים" ע"מ לנגח את הנשים ואם היה נעשה שימוש בביטוי דומה בשיחה רצינית אני מניח שהיית מתקומם.

כמו שאמר מצפון השימוש בביטוי הזה הוא מעליב וגס רוח - יש דרכים עדינות יותר לתאר את הפעולה הזו. אגב, אם hellfrost לא היה מכנה כך את ההומואים לא היה צורך כלל לתאר את הפעולה הזו בשום צורה שהיא...

* הכוונה היא בהקשר של פלוצים.

נערך לאחרונה ע"י ybd123 בתאריך 30-07-2010 בשעה 12:49.
ישן 30-07-2010, 13:33
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "מה בדבר "נושכי כריות" או..."

הישראלי הוא אדם גס רוח וגם בשיח ציבורי אין לו בעיה להשתמש במילים גסות ובוטות שעלולות לפגוע בציבור אחר גם אם הכוונה שלו היא טובה (לפחות בעיני הוא לפחות מלאך)
לא היה קשה להבין מהדברים שהשימוש בביטוי לא באמת נועד לפגוע וכו'
אבל הלא באמת הזה צרוב בתת מודע שלנו כישראלים או יותר נכון כישראלים בהמות.
אנחנו אומרים כושים, אנחנו מדברים בעדות ובגזעים כאילו היינו כלבים, אנחנו גסי רוח, ואנחנו אחד העמים הכי נרדפים בעולם בדיוק על הסיבות האלה.
אז טיפה להתאמץ ולעדן את השפה ואת תרבות הדיון לא יזיק ולא יוריד מאף אחד ולא יהפוך אותו לאחד שלא מבין מושגים (כפי שחשבת עלי בהתחלה)

john reese

ישן 30-07-2010, 15:32
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "דעה שלא הייתה מביישת אף אנטישמי שמכבד את עצמו.."

מה לא נכון בדברים שלי ?
אנחנו לא עם של גסי רוח ?
לא מדברים בגזעים כאילו אנחנו כלבים עם/בלי תעודות ?
מה הקטע עם הכושים ?
מה הקטע עם הנהימות במגרשים ? (אה כן, יצאו חוקים וירדו נקודות, אז רוצים אליפות)

זה שתציג אותי כאנטישמי לא משנה את נכונות הדברים, או אולי אתה מכיר משהו אחר ?

לגבי הביזנס והדם לא נמאס כבר ? גם אתה רוצה שאמסור ד"ש לסופיאן ?
כל הודעה צריכים לשמוע את זה ?
תתקדם, תחפש נושאים אחרים להציק לי בהם, זה משעמם כבר

john reese

ישן 30-07-2010, 16:02
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא!
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה לא נכון בדברים שלי ? אנחנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
מה לא נכון בדברים שלי ?
אנחנו לא עם של גסי רוח ?
לא מדברים בגזעים כאילו אנחנו כלבים עם/בלי תעודות ?
מה הקטע עם הכושים ?
מה הקטע עם הנהימות במגרשים ? (אה כן, יצאו חוקים וירדו נקודות, אז רוצים אליפות)

זה שתציג אותי כאנטישמי לא משנה את נכונות הדברים, או אולי אתה מכיר משהו אחר ?

אני מכיר מישהו שהציע לא "לדבר בגזעים", אבל אין לו בעייה לעשות את זה כשזה נוגע לעם שלו. כולם גסי רוח, כולם גזענים כולם ככה וככה ורק המצפון יחלק ציונים לכולם תוך כדי שהוא עושה בדיוק, את אותו הדבר. אתה יודע מה, זה אפילו לא מרגיז. אנטישמי מודרני עם קהל זה מרגיז, אבל אנטישמי עם יכולת לוגית נחותה שמציג אותה מול כולם - זה בעיקר נלעג. כמו סרטון ביוטיוב של אדם שמקיא על עצמו.

לגבי הביזנס והדם לא נמאס כבר ? גם אתה רוצה שאמסור ד"ש לסופיאן ?
כל הודעה צריכים לשמוע את זה ?
תתקדם, תחפש נושאים אחרים להציק לי בהם, זה משעמם כבר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-07-2010, 11:27
צלמית המשתמש של maorhag

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=maorhag] אני לא מעדיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון

בכל מקרה, זה לא איזה מקרה של שוטרים מרביצים סתם.
זה מקרים רבים של שורטים שבאו לאכוף את החוק הישראלי שאסר יחסים ומגע הומוסקסואלי ובמקרים רבים לא היה אפילו צורך להתנגד למעצר בכח מאחר והאלות הורמו מראש גם ללא איום.
אני מנסה להמחיש לך זוועה שהייתה קיימת פה בשביל לשמוע ממך אפילו ציוץ קטן של משפט שאומר שזה לא בסדר.
שאולי עדיף באמת לחבק הומו מאשר להרוג אותו. (אל תדאג זה לא מדבק)
ואני אומר לחבק כי עלה פה לפני יומיים שרבנים בארה"ב קוראים לחבק את הקהילה.
ארצות הברית הרבה יותר מתקדמת מאיתנו גם בדת היהודית מסתבר.
באיסלנד יש נשיאה לסבית שנשואה לחברתה.
ובארץ ? משווים אותם לבהמות שלא שולטות ביצר.
אנשים כמו הרב מרדכי אלון הם בהמות שלא שולטות ביצרן, ולא זוגות הומוסקסואלים ולסביות שחיים את חייהם בשקט ולא שולחים ידיים למקומות שאסור

אם הם באים לאכוף את החוק שיעשו את עבודתם בלי אלימות,ברור שזה לא בסדר שהם מפעילים כוח סתם אבל איך לכל הרוחות זה קשור אלי? ולגבי הרבנים מארה"ב-קודם כל אם אתה רוצה ללמוד הלכה יהודית לך לארץ ישראל,כאן נמצאים רוב גדולי הדור וכל פסק שיוצא מארה"ב ע"פ YNET יהדות צריך בדיקה אם אדם דתי אכן כתב אותו.ודבר שני,נגיד שבאמת הם אמרו ככה,ונגיד שהם רבנים חשובים,ודאי הם לא יסכימו לקיום מצעד או לקיום אותו מעשה בין גברים,אלא מה? הם אומרים לקרב את ההומו ולנסות לשפר אותו ולא לגרום לו להרגיש בזוי...לא מדובר על מי שעושה מצעדים למינהם.
באיסלנד שיהיה להם מה שהם רוצים,התחלת עם הדת? הדת אומרת "תורה בגויים אל תאמין"...הנה הוכחה...
למה אם יתפסו את ביבי לפי תפיסת העולם הזאת הולך לבית בושת כל העיתונות תסער? הרי זכותו! מה לא מכובד בזה?
לhelfrost-לא זכור לי ששרפתי פחים אי פעם...אם תראה אותי עושה דבר כזה אתה מתבקש מיד להעיר לי

ישן 29-07-2010, 22:17
צלמית המשתמש של hanamer
  hanamer hanamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.10
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "[QUOTE=hwarang]אתה עשית פה..."

אני אדם דתי ואני לא מסכים עם הטיעונים שלך. אם רוב העולם לא כך, אז זה אומר שזה לא טבעי? אתה החלטת את זה? אתה יודע, רוב העולם גויים, זה אומר שהיהודים לא אנשים נורמלים?

זה לא לרדת לדרגה של חיות, להפך אצל החיות אין זכר עם זכר, רק כשבני האדם במקום מקיימים יחסים עם בני מינם, גם החיות מידרדרות למצבים האלו. אז יוצא שהחיות יורדות לרמה שלנו. ולומדים את זה מדור המבול.

אבל הטענה הדתית הנכונה, שאף על פי שאדם או אשה מרגישים שהם נמשכים לבני מינם, בכל זאת חייב להתגבר על זה ולהשתנות. ואפשר להשתנות מי שרוצה בזה. כמו שאדם נמשך לנשים, בכל זאת התורה אוסרת לנו לגעת ולשכב עם כל אשה שבא לנו. זאת אומרת, שאלוקים ציווה שנתגבר על גופנו ונבחר בטוב.

ישן 29-07-2010, 23:58
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "ואני חושב שיש מנהלים לפורום"

וכל העולם צריך לדעת מה דעתך על הומואים?
כאשר אתה אומר שקבוצת אנשים אינה שונה מבע"ח, או מורידה את עצמה לדרגה של בהמה, עשית השוואה. הכללת, פגעת והשמצת. זה לא עניין של שליטה ביצר. ככה הם. הם לא קמו יום אחד והחליטו שככה הם רוצים לעצבן אותך. הומואים לא נמשכים לבנות ולסביות לא נמשכות לבנים. הם נמשכים לבני מינם ואין שום דבר רע או בהמתי בזה. אני רואה יותר בהמתיות בהליכה עיוורת אחרי מנהיג דתי.
כאשר אתה אומר שרוב הדתות חולקות את יחסן השלילי כלפי הומוסקסואליות, אתה מתכוון לאסלאם, דת שאתה לא מסכים עם עקרונותיה, או הנצרות, עוד דת שאינך מסכים איתה על עקרונות בסיסיים? עד לפני כמה שנים העולם גם היה שטוח. היחס להומוסקסואליות כיום הוא העולם השטוח של הזמן שלנו.

ישן 30-07-2010, 09:24
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "הוא מתכוון שבהמתיות זה ללכת..."

ציטוט:
"סבל נגרם לנו כאשר אנו מתווכחים עם המציאות

אני מקווה שאתה גם קורא את החתימה שלך, אחרת איך תסביר את מה שכתבת פה למטה ?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hanamer
הוא מתכוון שבהמתיות זה ללכת שבי אחרי הטבע שלך מבלי לחשוב להשתנות. יתכן שההומואים נולדו כך, אבל חייבים הם להשתנות, וגם אם לא מצליחים, הם לא צריכים להראות את החיסרון שלהם בפומבי, כי זה דבר חריג, ובזה אני מסכים איתו.

ללכת אחרי מנהיג דתי זה לא בהמתיות, להפך, זו בחירה שאדם בוחר שיכל לא לבחור אותה, בניגוד לבהמה שאין לה בחירה לוגיסטית.

אני לא מצליח להבין למה הומואים צריכים להשתנות ?
ואיזה חסרון בדיוק הם מציגים בפומבי ? החסרון שמוצג הוא החסרון שלך לקבל ולהכיל ופשוט להיות נמחד וסובלני שזו דרישה מינימלית מאדם נורמלי בחברה במאה העשרים ואחת שמחזיק מעצמו משתייך לעם הסגולה הקרוי העם היהודי, הנשגב מכל העמים.
הייתי אומר נשגב בתחת שלי, עם רמיזה למצעד, אבל קוראים פה גם ילדים.
מצד שני אותם ילדים קוראים שאתה והמאור מייחסים תכונות בהמתיות וחייתיות לציבור של אנשים שרובם הגדול מסתבר נאורים יותר ממך וממאור (מאור לא נאור מסתבר).
קלות המקלדת שמפשרת לפזר משפטים כמו הולכים כמו בהמות עומדת בסתירה גמורה לדברים שלך שללכת אחרי מנהיג דתי זו לא בהמתיות, מאחר ואם אותו מנהיג דתי (ראש העדר לצורך העניין) היה מחבק את הגאים והגאות (כולל אלה מהשבט שלו ומהמשפחה שלו) אז לא היתה אליהם שנאה, כלומר העדר הולך אחרי ראש העדר בלי באמת להבין אם הוא עושה משהו טוב או לא, הוא פשוט עדר מובל. מה שהרבי יגיד, אמן. אז מה זו בהמתיות אם כך בעינייך ? לעשות מוו ?

john reese

ישן 30-07-2010, 10:12
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "אתה לא מצליח להבין כלום. לא..."

אל תבלבל.
זה לא שאני לא מבין איך 10 יכולים להתפלל.
זה שאני לא מבין למה 9 צריכים דווקא את עזרתי, אני שהיה בבית כנסת רק פעם בחייו בבר מצווה.
אני שאוכל לא כשר, לא מקיים חוקים בכוונה לקיימים וכו' (טוב לא באתי באמת להרגיז, רק אותך)
למה ה9 צריכים את עזרתי בלי לדעת שאני לא שווה כלום בעיני הדת ובעיני המנהגים שאנשים מקיימים בלי להבין מה הם עושים. שבלונה. עדר, יש ראש לעדר וכולם הולכים אחריו.
אנחנו כמה אלפי שנים מהתחלת קיום המנהגים האלה.
העולם משתנה. השבלונות לא משתנות.
זה שהרב מסביר זה יפה מאד מצידו.
אני באמת מעריך את זה שהוא מסביר יפה ולאט למה צריכים להתנגד להתנכר ולנדות ציבור שלם של אנשים רק בגלל שהם אוהבים את בני מינים, וממשיכים לתרום לקהילה, לעמם, לצבא, לחברה וכו'.
ולמה יש לחבק אנשים שרוצחים ורצים לשים כיפה וחוזרים בתשובה.

כאשר הרבנים שלך ומנהיגי הציבור הדתי שלך, ישקיעו 10% או אפילו 1% מהאנרגיה שהם משקיעים נגד ההומואים בנסיון לנקות ולטהר את הדת מהזבל שדובק בה, אז הדברים יהיו אמינים ולא ברמה של כת פאגנית שמזינה את עצמה.
נראה את מנהיגי הציבור הדתי צועקים ומתראיינים בכל חור ואומרים שהם מתנגדים לבהמות שרוצחים ושמים כיפה כי הם מטנפים את הדת, ואז אולי נאמין שיש דרך ארץ כלשהי בתורה הזאת.
אל תטיף לי מוסר, אני לא קונה את זה.
הדת שומרת על עצמה, ופריצות כמו קיום יחסים הומוסקסואלים מערעת את היציבות והכח השלטוני של הדת על מאמיניה. אף אחד לא באמת נשרף על ידי ברקים שיורדים מהשמיים, שמת לב ?
אז למה אנשים ממשיכים להאמין בזה ? עדר כבר אמרנו ?

john reese

ישן 30-07-2010, 10:35
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "אתה שם לב שאתה אומר דברים בלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hanamer
אתה שם לב שאתה אומר דברים בלי לדעת מה באמת הולך שם? אתה יודע כמה אירגונים חרדים שעוזרים להומואים להשתנות יש? באותה מידה כמו שיש אירגונים שמחבקים רוצחים ומחזירים אותם בתשובה.

ארגונים חרדים שעוזרים להומואים להשתנות ? לא על זה דיברתי ואני לא באמת חושב שהומואים מקולקלים או משהו שהם צריכים להשתנות.
מצד שני רוצחים וגנבים ואנשים אלימים במיוחד הם מקולקלים והם צריכים להשתנות. אבל לשים כיפה על הראש לבית המשפט זה לא מספיק.
מתי תבין (אתה, שאר החרדים, שאר היהודים, שאר האנשים) שאנחנו לא כאלה מיוחדים, ולא צריכים לשנות כל הזמן אחד את השני. אתה רוצה לנשק מזוזה ? תפדל. אתה רוצה לקום בבוקר מוקדם וללכת להתפלל ? תפאדל. אני רוצה לקום בבוקר לרוץ בפארק.
אתה רוצה גם לרוץ וגם להתפלל בבוקר מוקדם ויש לך זמן לזה ?אהלן וסהלן.
אבל אם תבקש ממני להפסיק לרוץ בגלל שלהתפלל זה חשוב יותר, ואנשים חשובים מהצד שלך (אנשים בשמלות דווקא, מצחיק כאשר מדובר על הומואים לא ?) יקראו לי בשמות של חיות וישלחו אותי לגיהנום (כאילו עכשיו גן עדן פה) , אני אלחם בחזרה ואז תקרא לי אנטי.
אני לא מנסה לתקן אותך, אבל אתה מנסה לתקן אותי כל הזמן.
להראות לי איפה אני טועה ולמה אני לא מבין ולא אני אנטי אנטי אנטי.
אני בסך הכל רוצה לעשות מה שאני רוצה בלי שאף אחד יגיד לי מה יפה, מה דוחה, מה מותר, מה אסור כל עד אני חבר מלא חובות וזכויות בחברה (שים לב שרשמתי את החובות לפני הזכויות, תכונה שדווקא אלה שקוראים להומואים מגעילים ודוחים לא ממש מצטיינים בה)

john reese

ישן 30-07-2010, 10:43
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=hanamer]אתה שם לב שאתה..."

זה הבעייה שלכם, כל החיים שלך מתנהלים סביב מה אני רוצה, ומה שבא לי. זה ההבדל ביני והציבור שלי, לבינך והציבור שאתה שייך אליו, אנחנו לא עושים מה שאנחנו רוצים, אנחנו עושים מה שהכתיבו לנו.
וכן, אתה רוצה לקרוא לזה עדר, תקרא לזה, אני חושב שעדיף לשמוע למישהו יותר חכם ממך וללכת אחרי מה שהוא אומר, מאשר לעשות מה שבא לך, כשאתה (לא אתה ספציפית) לא יודע מה באמת נכון, אם כל אחד היה עושה מה שהוא רוצה, היה עולם נהפך לתוהו ובוהו, הדתיים מתנהגים לפי מה שצריך, ולא לפי הרצונות, אנחנו יודעים בברור שהגוף מתנהל לא כמו שהאל רוצה, ולכן אנחנו מקשיבים לדבריו. אתה מבין את ההבדל?

ודרך אגב, אין לי בזרם שלי אף אחד עם שמלה. עוד פעם אתה עושה הכללות.

ישן 30-07-2010, 10:51
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "זה הבעייה שלכם, כל החיים שלך..."

מתנצל על השמלה, זה הוא שטוב בהכללות בדרך כלל (זה עם השמלה)
איפה הבעיה עם מה שטוב לי ? אני עושה מה שטוב לי ולא פוגע בך.
אתה עושה מה שטוב לקהילה, לדת, לאלוהים, לרב, ופוגע בי.
אתה לא מצליח לראות שאני מציג משוואות ואצלך בהגדרה יש אי שוויון.
ולמה אתה משוויץ בזה שאתה עושה מה שהוכתב ? איזה יתרון יש לך עלי ?
תרבותי ? רוחני ? גופני ? חברתי ?
אני לא רואה שום יתרון, החיים שלי מלאים ומאושרים.
אני לא פוגע בזולת.
למה אני צריך שיכתיבו לי מה לעשות ? אני לא מספיק חכם ומוכשר לחיות את חיי לבד?

john reese

ישן 30-07-2010, 10:59
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מתנצל על השמלה, זה הוא שטוב..."

אוהו איזה יתרון יש. כשאני עושה מה שכתוב ולא מה שטוב לי, אני נהיה כנוע, וזה מונע אותי מלעשות דברים שליליים שהרבה נכשלים בהם. באשכול הזה כבר הרחבתי בזה, אתה יכול לעיין שם.

אף אחד לא מספיק חכם ומוכשר לחיות את חייו לגמרי לבד, לכל אחד יש חסרונות, שהם לגיטימים, וצריך לדעת איך להתמודד איתם. לבד אי אפשר כמעט בכלל להתמודד. צריך מישהו יותר חכם, (במקרה שלנו זה אלוקים) שיכתיב לנו איך להתמודד עם חסרונותינו. אתה אולי לא פוגע בזולת, אבל הרבה אנשים כן פוגעים, וכל אחד מאיתנו יכול ליפול לשעת משבר ולהזיק לזולת, לא משנה באיזו צורה, כי גופנו בעל תאוות, וצריך להתמודד איתו.

ישן 30-07-2010, 12:43
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כאשר אנשים יחזרו מן המתים..."

קודם כל, מי אמר לך שאף אחד לא חזר מן המתים? טוב, זה כבר דיון בפני עצמו.

בכל אופן, העניין לשנות את ההומואים היא משום שזה לא דרך העולם. הרבה הומואים נשארים כך עד סוף ימיהם ולא מתחתנים ולא מביאים ילדים, וזה נוגד את סדר העולם שנקבע על פי התורה שכתוב בה "לא תוהו בראה, לשבת יצרה" שפירושו שכל אדם חייב לקיים את חובתו שיהיה לו המשך, שיוליד ילדים, זה אחד המטרות של האדם כאדם חומרי לעשות בעולם. ולכן, אף על פי שיש הומואים נשואים ובעלי משפחות, בכל זאת, רובם נשארים כך, או שהנשואים עצמם מתגרשים, כי קשה להם לחיות חיים שונים, מבלי שהם עצמם ישתנו. אני מאמין שיש גם הרבה הומואים שבחרו בדרך הזו, כמובן לא כולם, אבל כמות נכבדת, ואם הם השתנו לרעה, גם הומו שנולד כך יוכל להשתנות ולהיות כל האדם.

ישן 30-07-2010, 12:56
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "להיות ככל האדם. ככל האדם זה..."

ולהיות שונה זה יותר טוב? יותר מספק אותך כשאתה שונה? גם אם מתייחסים אליך יפה, עדיין הרגשה של שוני מפריעה, הרי אם לא כן, למה עושים בכלל מצעד... ? מתוך רגשי נחיתות עצמיים לדעתי.

דרך אגב, לאף אחד מהחרדים לא מפריע שתהיה הומו בתוך הבית שלך (לא אתה ספציפית), יש גם הרבה חרדים כאלה, אבל המצעד הוא המעצבן, זה הכל.

נראה לך שאם כלבים זכרים מלקקים אחד את השני זה אומר שהם נמשכים זה לזה? אני רואה בזה רק עניין של חיבת חיות לא יותר מזה. זה לא מגיע עד כדי עליה אחד על השני.

נערך לאחרונה ע"י hanamer בתאריך 30-07-2010 בשעה 12:58.
ישן 30-07-2010, 13:10
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "ולהיות שונה זה יותר טוב? יותר..."

כנראה לא ביקרת בגינות כלבים
והמצעד אינו קרקס
ולא פריק שואו
ולא נובע מרגשי נחיתות עצמיים ורצון להציק לחרדים או לכל מי שמפריע לו שיש זוגות חד מיניים.
המצעד צועד במטרה להפסיק לצעוד, המצעד רוצה שהציבור יכיר בשונותם של החד מיניים ויקבל אותם לחברה כחברים שווי זכויות/חובות.
הומואים ולסביות רוצים להתחתן, להיות מוכרים בציבור, לגדל משפחה ועוד זכויות בסיסיות שנמענות מהם.
הם גם רוצים לא להחשד כפדופילים או רוצחים כאשר הם מנסים להביא את ילדיהם שלהם לארץ.
חבל שכתבת כל כך הרבה בלי לבדוק קצת את מטרות המצעד. בססת תאוריה שלמה על כיוון מחשבה לא ממש נכון.

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 30-07-2010 בשעה 13:17.
ישן 30-07-2010, 13:23
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כנראה לא ביקרת בגינות..."

טוב, לא משנה כבר, העניין הזה נדוש, מה שכן דיברנו על הסיבה של התנגדות התורה לעניין. והדברים מובנים למעיין בהם.
כבר הבהרתי שכל אחד בבית שלו, או בעיר חילונית שאינה בירתה של ישראל יעשה את המצעד, כל הזמן שהמצעד היה בתל אביב אף אחד לא התנגד, אז תסביר לי למה בירושלים? עכשיו תגיד לי שזו עיר הבירה, נו ואז מה? חוץ מזה שזו עיר בירה, זו גם אחת מהערים הקדושות בארץ, וכשאומרים קדושות, מתכוונים במובן הדתי, ובדת הפגנת הומואים אסורה. אבל מה? הם מחפשי אקשן ומחרחרי ריב (לא ההומואים, המארגנים, אולי גם חלק מההומואים), להראות איך החרדים ה"פרימיטיבים" ה"שחורים" שלא מבינים כלום חוץ מללמוד ולהתפלל, איך הם מגיבים. הכל ענין תקשורתי פוליטי. השילוב הזה יוביל למלחמת אחים.

ישן 30-07-2010, 13:21
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "ולהיות שונה זה יותר טוב? יותר..."

יש הרבה דוגמאות להומוסקסואליות - יחסי מין והכל - בקרב בעלי חיים (ולא רק כלבים). אתה רק צריך לחפש.

"רק המצעד מעצבן"? אתה טוען שלפני שהתחילו במצעדי גאווה היחס כלפיהם היה שיוויוני ותומך? כיצד תתרץ את זה?
באשר לחרדים שלא מפריע להם כאשר ההומוסקסואליות מתרחשת רק בהחבא, מי הם שיקבעו להומואים כיצד לחיות? זכותך להאמין בחוקים כלשהם (אני לא יוצא נגד הלגיטימיות של חוקים אלה!) אבל בהחלט לא זכותך לקבוע שמי שאינו מקיים כמה מהמצוות הוא פסול, לא טבעי, לא נורמלי וכו'.

אתה אומר שלהיות שונה זה לא מספק, גורם לרגשות נחיתות וכו' ואני שואל - מי קובע מהו שוני? מי נתן לך, או כל אדם אחר, את הזכות לטעון שזה פסול כאשר המדע הוכיח שאין כאן עניין של בחירה, כאשר מבחן התוצאה הוכיח שהומואים עשויים להצליח מאוד בחייהם ולתרום לאנושות בדיוק כמו כל אדם אחר וכאשר אין כאן פגיעה במישהו שלא החליט מראש שהומוסקסואליות היא סטייה או חולי?

האם הומוסקסואלים צריכים להרגיש שונים ומדוכאים? אני טוען שלא ואם אתה טוען אחרת, תצטרך להסביר מדוע זכותך להכתיב להם להרגיש כך.
ישן 30-07-2010, 13:55
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "יש לחרדים פחות מ8 ערים בארץ,..."

אופס, במקרה ליד הבית שלי עברו כל ההפגנות של תל אביב.
כולל הפגנות של ימין שמאל מזרח מערב וכולל חגיגות הכנסת ספרים לבתי הכנסת באזור כי אופס, גרתי ליד ריכוז החרדים הגדול ביותר בתל איב.
דקרתי מישהו ? שרפתי מישהו ?
כשידעתי מראש, תכננתי את היום לפי זה (או לא) כשלא ידעתי לפעמים נתקעתי.
וברב המקרים פשוט סגרתי את החלון והגברתי את המוסיקה/טלויזיה או שירדתי לרחוב לראות מי נגד מי.
אתה רואה שאתה ממהר מדי עם הסקת המסקנות שלך ?
ישראל זה של כולם, לא שלך לא שלי לא של החרדים ולא של ההומוסקסואלים.
ועד לא ילמדו לחיות ביחד יאלצו כולם לסבול הפגנות מתחת לבית שלהם. ההפגנות יפסקו כשלא יהיה בהן צורך יותר.

john reese

ישן 30-07-2010, 17:00
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אופס, במקרה ליד הבית שלי עברו..."

לא שאלתי אם עברו ליד הבית שלך הפגנות, זה גם לא מעניין אותי, שאלתי אם היית רוצה בזה, וכבר בתגובתך הבנתי שאתה לא רוצה בזה. טוב שאתה אומר שגרת ליד ריכוז גדול של חרדים, אבל למה לדקור או לשרוף מישהו אם הוא לא עשה כלום? זה שאתה כותב שגרת ליד חרדים, לא מבלבל אותי לחשוב שהם גם כן הפגינו.

נכון המדינה של כולם, כל חרדי יכול לגור ברמת אביב, וכל חילוני יכול לגור בבני ברק אם ירצה, אבל מינימום טקט של כבוד לציבור רחב שגר באזור אין, זה מקומם, ומחייב מחאה. אם יעברו חרדים במצעד מחאה בתל אביב או בהרצליה על שמירת שבת או אנאערף, בטוח החילונים היו מפגינים נגד.

ישן 30-07-2010, 06:57
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "לך ולזה שמעליך"

הומו זאת לא קללה, רק אצל מי שחושב שזו קללה אולי, תשאל הרבה הומואים והם יאשרו לך את זה
אתה נכנס לגמרי לתוך חדרי השינה למרות שאתה חושב שלא (שיעשו מה שהם רוצים בבית למה בחוץ)
ומה שאתה עושה זה בדיוק ההיפך.
קודם כל מי אמר שמה אתה עושה בחדר שינה שלך זה לא גועל נפש ? יש איזה סטנדרט שמישהו קבע מה יפה ומה לא יפה לעשות בבית ובאילו תנוחות ? אל תגיד לי הדת, כי לאנשים חסרי דת אין את ספר חוקי היופי למה עושים אחרי שהילדים הולכים לישון כמה פעמים ובאילו חורים.
אז אלה שאתה לא אוהב מה שהם עושים בחדר שינה רוצים לחיות בדיוק כמוך והמצעד הוא לא בשביל לאפשר להם לעשות דברים לא יפים בחדר שינה, הוא בשביל לאפשר להם להפסיק לקבל מכות בגלל זה, לחיות חיים שלמים ומלאים ושווי זכויות לאלה שעושים דברים יותר יפים (בעיניהם) בחדר השינה שלהם.
רק המקרה האחרון של התאומים של הזוג הגיי שתקעו אותם בהודו מראה עד כמה חשוכה יכולה להיות תפיסת העולם של אלה שחושבים שהם עושים דברים יפים יותר בחדר השינה שלהם מאנשים אחרים.

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר