לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2010, 16:35
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני עדיין לא רואה קשר בין שני..."

לא. מה שכתבת מגוחך.
כשהמשטרה צריכה תגבור כוחות לתפילות הר הבית, הפרות סדר בצפון, פשיטה על סוחרי סמים בלוד, אכיפת בנייה בלתי חוקית וכו וכו אין ספור דוגמאות, היא יודעת לקחת שוטרים מנפות שונות לתגבור.
כשמתעסקים בזוטות (ואם שמו לא היה הירשזון, הרי לא היינו בכלל יודעים על כך) על חשבון דברים אחרים, כך גם הבטחון האישי שלנו נראה. כן, כל פעם שמשקיעים מאמצים מודיעיניים ומבצעים פשיטות על שטויות, זה בא על חשבון דברים אחרים. זה פחות ניידת ליד מועדונים ושיכורים, פחות ניידת ברחוב שלך שמונעת גניבות, וונדליזם ואלימות פיסית.
אני באמת לא יודע באיזה בועה וורודה אתה חי. צא דבר פעם עם בעלי עסקים בעמק שרה בבאר שבע למשל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2010, 09:24
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "כן כן, הבנתי. אני מלודרמטי,..."

אני באמת לא מבין מה קשה לך להבין, אני לא טוען שהמשטרה מושלמת, אני לא טוען שהיא מבצעת
את העבודה שלה כמו שצריך, אני לא טוען שכל השוטרים צדיקים ואם תקרא את ההודעות שלי באשכול
הזה תמצא עוד כמה דברים לא מחמיאים שאני חושב על המשטרה. מה שאני לא מסכים איתו זו הטענה
שלך שבגלל שהמשטרה עוצרת משתמשי מריחואנה הם לא מתעסקים בדברים חשובים יותר ובגלל זה
תיקים נסגרים מחוסר עניין לציבור.
ציטוט:
אני מדבר מנסיון , מתוך עבודה משותפת עם גורמי משטרה שונים, מתוך היכרות של שוטרים בני משפחה וחברים.
אתה לעומת זאת מדבר מתוך השקפת עולם תלושה מהמציאות ולצורך וכחנות גרידא, בטח ובטח לא מתוך היכרות עם העולם הזה.

אני מבין שאתה מכיר אותי במציאות ויודע מה רמת ההכרות שלי עם עבודת המשטרה... ואתה עוד טוען
שאני מתוכח לשם הויכוח

ישן 12-10-2010, 15:11
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "המשטרה קיבלה מידע על מישהו..."

הרשה לי לחדש לך, המשטרה מקבלת מידי יום "מידע מודיעיני" על סטלנים קטנים שמחזיקים בגרמים בודדים והם לא פועלים בעניין.
לפני כחודש הייתי עד לגניבת אופנוע. זוג צעירים הגיע עם מסור חשמלי ב2 בלילה והחלו לנסר את המנעול של האופנוע. אני מיד מתקשר למשטרה ואלו אומרים בהתלהבות: "תודה, מיד מגיעים!".
בעודי עומד מחכה מול החלון, לאחר 33 דק(!) הגיעה ניידת, השוטרים חלפו ברחוב (אפילו לא עצרו!) והמשיכו הלאה.
הגנבים ממזמן בטול כרם... עוד אופנוע של 100 אלף ש"ח.

משום מה, הם מעדיפים לפשוט על ביתו של בן השר עקב מידע מודיעיני של 3 גרם מריחואנה שעולים לכל היותר 150 ש"ח בשוק, על פני אופנוע בשווי 100 אלף ש"ח בזו העת.

אינני מותח ביקורת על כך שהמשטרה עושה את עבודתה, אני מותח ביקורת על סדר עדיפויות הקלוקל שלה.

ישן 12-10-2010, 15:26

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "הרשה לי לחדש לך, המשטרה מקבלת..."

ציטוט:
הרשה לי לחדש לך, המשטרה מקבלת מידי יום "מידע מודיעיני" על סטלנים קטנים שמחזיקים בגרמים בודדים והם לא פועלים בעניין.

איך אתה יודע? מתוקף תפקידך כאחראי על המודיעין במשטרת ישראל?
ציטוט:
משום מה, הם מעדיפים לפשוט על ביתו של בן השר עקב מידע מודיעיני של 3 גרם מריחואנה שעולים לכל היותר 150 ש"ח בשוק, על פני אופנוע בשווי 100 אלף ש"ח בזו העת.

דמגוגיה. שני מקרים שסביר להניח שלא קרו אפילו באותה העיר וכניראה שגם לא באותו התאריך.
המשטרה יכולה לטפל גם בגנבים וגם בעבריינים אחרים, זה פשוט שקר להגיד שבגלל שמטפלים
במעשני מריחואנה לא מטפלים בפשעים אחרים.

ישן 12-10-2010, 15:31
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]הרשה לי לחדש לך,..."

לא, מתוקף בן למשפחה של מספר שוטרים, מזוטרים לקצינים בכירים - אני עד לשיחות בנושא מידי ארוחת חג.
כצפוי, המשטרה טוענת שמדובר במחסור בכוח אדם ובתקציבים, ולכן לא מטפלים במקרים כאלו... שזה עוד איכשהו מובן, אבל אם כך הדבר, כיצד לפתע יש תקציבים לטפל במקרים פחות חשובים שלעתים דורשים משאבים גדולים יותר?

אני לרגע לא טענתי שמשום שמטפלים בסמים, לא מטפלים בגנבי רכב.
מה שכן טענתי זה שחלוקת המשאבים של המשטרה סובלת מבעיות חמורות אם יש משאבים לטפל בעניין שולי כמו המקרה דנן ואין משאבים לטפל במקרים חמורים יותר.

אני, לצערי, לא סומך על המשטרה שלנו.
אם תחפוץ בכך, אספר לך עוד מספר מקרים מאכזבים שנזקקתי לעזרת המשטרה ואלו אחרו לבוא במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב כלל לא באו.
מבחינה עובדתית, נסיון העבר מלמד אותי שאל לי לסמוך על המשטרה.

נערך לאחרונה ע"י Shai בתאריך 12-10-2010 בשעה 15:33.
ישן 12-10-2010, 15:36
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "המשטרה קיבלה מידע על מישהו..."

יש פה עיניין של סדר עדיפויות, ברור לי שבסוף השנה כל מפקד תחנה רוצה להראות הישגים והרבה יותר קל לתפוס איזה סטלן מאשר מישהו שאשכרה סוחר בחומר (ולא סתם מחזיק כמות גדולה), בסופו של דבר זה לא פותר את הבעיה, סתם הופכת אנשים לקצת יותר פרנואידים.

אני מכיר מישהו שכל שני וחמישי עוצרת אותו המשטרה באמצע הרחוב לחפש עליו סמים, למה? כי יש לו שיער ארוך וכנראה הוא מחייך יותר מידיי. בפעם האחרונה שתפסו אותו הוא קצת התחיל לצאת על השוטר שנמאס לו שעוצרים אותו סתם, הפעם זה שבר אותו כי זה היה במקום ציבורי שגם היו בו עוד אנשים, בסוף הבדיקה השוטר אמר לו "אל תדאג, אני אדע לא לבדוק אותך פעם הבאה" אבל איך זה יעזור עם 20 שוטרים אחרים לא הבטיחו לו את ההבטחה הזאת?

ברור שהמשטרה צריכה לעשות את העבודה שלה, אני לא מצפה ששוטר יראה מישהו עם ג'וינט ביד ויקרוץ לו עם חיוך קטן על הפנים, אבל מקבלי ההחלטות צריכים לשים סדר עדיפויות נכון, צריך להוריד לחלוטין את הגישה של להראות מספרים כמה שיותר טובים (עצרנו X עבריניי סמים השנה) ולהתמקד הרבה יותר בדברים שקשה להשיג אך משפיעים באמת על איכות החיים של כולנו.

אני אתן דווקא דוגמא שקשורה לתחבורה כי זה יותר פשוט: האכיפה כיום מתמקדת כמעט בבילעדיות נגד מהירות מופרזת, כשכבר מטפלים בדברים אחרים אז זה בדרך כלל במקומות שקל לתפוס ולא במקומות שבאמת יש סכנה. במציאות צריך להתמקד הרבה יותר בכאלו שנוהגים בפראות, עסוקים בדברים אחרים בזמן נהיגה, חותכים נתיבים, לוקחים פניות בלי להאט, מתפרצים לכביש מהיר וכו... הרבה יותר קשה לתפוס אנשים כאלו, אבל זה באמת מה שיגרום לאנשים להרגיש יותר בטוחים על הכביש.

ואם להתייחס לסמים, אז להגביר את האכיפה במוקדים שבאמת מזיקים לשלום הציבור - "כספומטים", גנים ציבוריים וכו כמובן שזה הרבה יותר קשה מלתפוס סטלן בביתו או להיכנס לתוך חתונה על חוף הים - אבל זה גם באמת יביא תועלת לכלל הציבור.

ישן 12-10-2010, 16:30

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "בקשר לשאלה שלך כן, אני אכתוב..."

אני אשמח לקרוא את ההוכחה שלך בפרטי אבל אני מניח שמה שתכתוב שם ידבר על מקרה ספציפי, אני לא יודע כמה זה נכון להסיק ממקרה אחד לגבי המצב בכלל. גופי ביטחון שונים, וגם המשטרה מין הסתם, מסתמכים על מראה והתנהגות כדי לנסות ולאתר אנשים בעייתים, לפעמים זה עובד ולפעמים זה לא עובד. אני מתאר לעצמי שמי שנעצר בכל כניסה לקניון בגלל שהוא שחום מרגיש בדיוק כמו החבר שלך אבל אני לא מצליח לחשוב על שיטה יותר טובה מזה. לגבי האכיפה אני דווקא מסכים איתך, אין מספיק שוטרים, חלק מהשוטרים שנמצאים בשטח הם שוטרי שח"ם בני 19, המשטרה מתעסקת לא מעט בבט"פ במקום במשימות שיטור קלאסיות וכו' וכו' וכו'

ישן 12-10-2010, 16:37
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני אשמח לקרוא את ההוכחה שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
מסתמכים על מראה והתנהגות כדי לנסות ולאתר אנשים בעייתים

זה בידיוק ההבדל אבל בין אדם שיש חשד שיסכן את הציבור לבין אדם שיש חשש שיעבור על החוק אך לא יפגע בסובבים אותו (ויתכן שאפילו לא בעצמו)

נשמע לך הגיוני, לדוגמא, ששוטר ירדוף אחרי זקנה כי הוא קולט לה על הפרצוף שהיא בטוח אחת שלא חוצה במעבר חצייה?

ברור שזה מצער שאדם שחום עור נבדק רק בגלל שהוא עונה לפרופיל, אבל זה מקרה של אין ברירה, אני מכיר את זה טוב מאוד מהפעמים שלא התגלחתי כמה ימים, אבל הרבה יותר קל גם לקבל את זה כשאתה יודע שזה נועד למנוע מאחרים להתפוצץ לידך.

ישן 12-10-2010, 22:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מניח שאתה יודע בוודאות שהשוטרים שביצעו מעצר חוקי, הם אותם עבריינים לכאורה, נכון?
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כל הכבוד למשטרה"

אין לי מושג מהם תסביכיך עם המשטרה, אבל למרות שהם עובדים
עבור הממשלה (כן, הממשלה, ולא "הממשלה" במובן של 'האח הגדול עינו פקוחה'...), מלאכתם הקשה וכפויית הטובה, מיועדת
ברובה הגדול גם כדי להגן עליך.
לערבב שתי פרשיות, שאחת מהן כוללת מעצר חוקי לגמרי (שאפשר
להתווכח עד מחרתיים לגבי סדר העדיפויות שלו - אבל אין עוררין
על כשרותו החוקית) והשנייה כוללת התנהלות חמורה מאוד לכאורה
של מספר שוטרים, מעיד על תיעוב ל27,000 איש, שאתה לא
מכיר - רק בגלל שטיפת מוח שגרמה לך לראות את "המשטרה" כאיזו יישות שטנית שבאה לפשפש לך בפרטיות, סתם כך בשביל
הכיף...
ישן 12-10-2010, 22:39
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

זו שטיפת מוח שכולנו עברנו במידה כזאת או אחרת.
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני מניח שאתה יודע בוודאות שהשוטרים שביצעו מעצר חוקי, הם אותם עבריינים לכאורה, נכון?"

אנחנו חיים בתרבות שמאז שנות ה - 60 התשתית שלה היא הבוז למוסר, לחוק ולצדק. תחשוב על זה כך - מתי בפעם האחרונה ראית שהמשטרה מוצגת באופן חיובי? מתי ראית סדרה שבה השוטר הוא הגיבור הטוב שתופס את הרשעים? אני חושב שזה די נדיר. אם כבר עושים סדרת משטרה חייבים שהפיקוח על המשטרה יהיה מושחת, או שהאויבים שלה יהיו כאלה שמותר לשנוא (ואני לא צריך להזכיר לך מי אלה בחברה שלנו).

לעומת זאת, התרבות מלאה בדמויות של פושעים "חיוביים" , זה נחשב מדליק להיות נוכל, או אלים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-10-2010, 22:48
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני מניח שאתה יודע בוודאות שהשוטרים שביצעו מעצר חוקי, הם אותם עבריינים לכאורה, נכון?"

אני מבין שהנושא קרוב לליבך, אבל זו עדיין לא סיבה לעקיצות המיותרות והלא ענייניות שלך,
יש לי ביקורת לגיטימית שלה שותפים אלפים במדינה הזו נגד המשטרה העלובה שיש לנו כאן,
משטרה שמתנהגת יותר כמו חברת גבייה ופחות כמו גוף שחפץ להגן עלינו, גם אם לא יוצא מזה אייטם מעניין.
ולהגיד שמקרים כמו זה של ענבל עמרם הם קצה המזלג זה האנדרסטייטמנט של המאה.

ועוד משהו כבדרך אגב, התוקפנות האישית שלך נגדי וערבוב דברים שלא העלתי בדיון הזה,
פוגעות בסופו שלך דבר בך ולא בי, הן מחלישות אותך לא אותי - יש משפט יפה באנגלית שאומר: those who can't debate, defame

אני בטוח שכואב לך הלב שיש חופש ביטוי בישראל שמאפשר לאנשים להעביר ביקורת על המשטרה המושחתת שיש לנו,
יכול להיות שגם זה בדרך להעלם עם "חוק הטרור" החדש שמבשלים לנו בקורלציה עם ארה"ב,
שבו שר בטחון יכול להגדיר כל אזרח או ארגון כ"טרוריסט" ללא שופט וללא הוכחות,
ושבין המלצותיו מצויין ש"חתירה תחת סמלי השלטון" (כלומר ביקורת כמו זו שלי כאן) תחשב למעשה טרור.

אז בקרוב מאוד קולות כמו שלי יושתקו עפ"י חוק ואז ירווח לך אני בטוח,
אבל העיקר שה"שטיפת מח" היא מהצד שלי.

אני לא נהנה לדעת שאלה פני המשטרה שלנו, ואני לא נהנה לכתוב את זה,
זה עצוב לי שיש בכלל דבר כזה שנקרא "חוסר עניין לציבור",
עצוב לי שנשים שמתלוננות על בעלים אלימים זוכות לעיתים לצעקות מצד השוטרים,
עצוב לי שאבא של ענבל עמרם היה צריך להפעיל חבר שעובד במשטרה כדי שיעלו מסוק באיחור של שעות
אבל אני אמשיך כמו רבים במדינה הזו לבקר את המשטרה כשצריך ולזעוק כשהיא בכוחות עצמה משחירה את פניה ברבים.

אין לי ספק שיש שוטרים טובים במדינה הזו, הכרתי גם אחד או שניים מהם,
לצערי, הם לא מסתמנים כרוב - אלא אותם אלה עם מנטליות היס"מניק הגיבור על חלשים
הפורץ לבתים ללא צו, המאיים "אני אשבור לך את הפרצוף" אם אתה מעז לצלם אותו בפלאפון בשטח ציבורי
ואת זה ימשיכו אזרחים חופשיים להגיד בקול רם למורת רוחך כנראה, לתקוף אותם (אותי) על בסיס אישי, לא ישנה זאת.

זהו סיימתי, אתה יכול להמשיך עם רטוריקת ה"אח הגדול..שטיפת מח" או מה שזה לא יהיה שעושה לך נעים במקלדת...
ישן 12-10-2010, 23:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן תשפוכת נוגעת ללב מצידו של דמוקרט נאור, שמלמד פרק בליברליזם את כל החשוכים...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני מבין שהנושא קרוב לליבך,..."

"המשטרה המושחתת" שלנו מונה, כאמור, 27,000 פרטים. לטעון
שהיא גוף מושחת בגלל כמה פירות רקובים (ושלא יהיו טעויות, על
הבודדים הרקובים שומעים - ועל האלפים הלא-רקובים, לא
שומעים) מקביל לטענה הבאה:
בגלל שאדם אחד הגיע למסקנה שנוכחות ספינות מלחמה באזור
שורץ פיראטים בקרן אפריקה, היא הוכחה לקיומו של מעבר ליקום
מקביל, עליו לא מספרים לנו אותן ממשלות מרושעות - אז עלינו
להניח ש-כ-ל אלה שחודשים במזימות שלטוניות, הם בדיוק כמוהו...

זוהי כמובן גישה מופרכת וחסרת בסיס.

אתה יכול להביא המון דוגמאות של שוטרים שהתנהגו באופן לא
תקין. מאז הקמת המדינה שירתו במשטרה למעלה ממאה אלף
איש, ואני משוכנע שישנן מאות חוטאים כבדים יותר או פחות
ביניהם. עם זאת, הגוף הזה מורכב ברובו מאנשים טובים לפחות
כמוך, ישרים לפחות כמוך וחכמים לפחות כמוך (כן, גם חכמים...).

אתה רשאי להמשיך לכתוב השמצות (ביקורת עלק...) על גוף
שכל המידע שיש לך עליו מגיע מכותרות העיתונים (שמפתיע
שאתה לא חושד שהממשלה, או לפחות וועידת בילדברג הידועה
לשמצה, מנסים להכתיב להם את הכותרות...), אבל המציאות
תישאר בעינה - רוב אנשי המשטרה הם אנשים טובים ומסורים,
שעושים עבודה קשה בתנאים מחורבנים, שתוצאותיה הן שאנחנו
עדיין חיים באחת המדינות עם הפשיעה הנמוכה ביותר בעולם
המערבי, פר קפיטה.

תוספת בעריכה:
המשטרה שלנו, תרצה או לא, היא היחידה שיש לנו. אין משטרות
מושלמות, וכמו כל גוף שיש לו עוצמות, יש מקום לפיקוח עליו - אבל פיקוח צריך לבוא מתוך רצון לשמור ולשפר. אתה, מתוך
התפיסות האנרכיסטיות שלך, רוצה לפרק, לאבד ולחסל כל גוף
ש"פוגע לך בחופש", אלא שכל הדוגמאות שלנו של התנסות באנרכיזם, תמיד נגמרו ברודנויות נוראיות.
זה, כמובן, מחבר אותנו לדוגמא ההיסטורית הבדיונית שהבאת
אתמול - זו שקבעה ש"הפאשיזם תמיד עולה לשלטון בכסות
עדינה"...

מותר להיות אנרכיסט - אבל צריך להיות ישר כשמשמיצים את
המשטרה בשם האג'נדה הזו. מבחינתך, כל מעשה פלילי של
שוטר בודד - הוא עדות נגד המשטרה כגוף, וזו הכללה מהסוג
שדווקא אינדיווידואל נאור מסוגך היה צריך לקום כנגדה...
ישן 12-10-2010, 23:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אלה מושגים מעולם תיאוריות הקשר. אלה גופים שעומדים כביכול מאחורי השליטה בעולם...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ועדת בילדברג? 13 משפחות הדם?"

וועידת בילדברג היא התכנסות של כל מיני עשירים ולשעברים,
אחת לשנה-שנתיים-שלוש, שהחלה ב1954 המלון בילדברג בהולנד,
נדמה לי. הם מתכנסים בחשאי, ולכן כל חסידי המזימות, מאמינים
ששם נקבע בסתר גורלו של המין האנושי...

13 משפחות הדם של האילומינטי זה מושג שנתקלתי בו כאן אצלנו,
ומעבר לכך שהוא מתאים לספריו של דן בראון (ובטח אפילו שימש
אותו באחד מהם), הוא אם אני זוכר נכון, שם למשפחות המלוכה
שקשורות גם הן לשליטה העולמית הזו בדרך כלשהי (האמת, כבר
שנים אני חושד בנסיך הארי שמאחורי הקלעים הוא מושך בחוטים
- איש לא יכול עד כדי כך נעל...).
ישן 12-10-2010, 23:14
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן תשפוכת נוגעת ללב מצידו של דמוקרט נאור, שמלמד פרק בליברליזם את כל החשוכים..."

אתה פשוט לא מסוגל להשאר ענייני אה...
מה אני יכול להגיד כשבעל הבית כותב כאחרון הטוקבקיסטים, בעל המאה הוא בעל הדיעה.
אני לא אפתח את הדיון מולך כי אתה מתעקש לתקוף אותי ברמה האישית,
רק כי כנראה אני לוחץ לך על איזו יבלת רגישה, האמוציות שיוצאות מהתגובה שלך לא מאפשרות דיון ענייני,
זה ברור שאתה לא אובייקטיבי ואולי זו הסיבה שאתה נגרר למתקפות האישיות והחד צדדיות האלה נגדי,
זו גם אגב הסיבה שאני לא כותב פה הרבה כמו פעם, אולי כי נהיה פה קצת חשוך למי שטיפל'ה חושב אחרת,
או אולי כי אני כבר לא מהצד "הנכון", להפוך ממצביע "האיחוד הלאומי" לנון קונפורמיסט באמצע החיים
זה אמנם לא כיף גדול, אבל לפחות אני ישן טוב בלילה... וחרף מה שנדמה לך, החצים שלך חולפים על פניי בלא מפריע.

ונ.ב - למקרה שחשבת אחרת, אני לא אנרכיסט, אנרכיזם זה עדיין פאשיזם רק מסוג אחר.
ישן 13-10-2010, 07:40
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "האמת, גם אני אהבתי אותה יותר, אבל שלחו לי מסר דרך הסתימה לערוך אותה..."

נמוך מאוד אורי, מאוד.
מה הכנסת בילדברג, אילומינטי, סתימות אמלגם וטיפולי שורש קשורות לנושא, מלבד רצונך להשחיר ולהלעיג את פני הכותב, שבמקרה ובמנותק לחלוטין עסק בחקר תאוריות קשר.
יש אנשים טובים במשטרה. לא טובים, מצויינים. הנושא הוא לא השוטר האינדבידואל בשטח אלא המשטרה כגוף אכיפה שעוסק בחיפוש כותרות חדשותיות.
'ארגון השומר החדש' (כדוגמא אחת מני רבות) קם בשנות ה 2000 בדיוק בגלל שהמשטרה מתעצלת \ מפחדת \ לא מפנה משאבים לנושא, כי לאנשים שם נמאס שבטחונם האישי והכלכלי שואף לאפס. כי עד שאתה לא מודיע להם שיש הרוג, הם לא טורחים להגיע. כי אנשים אחרים התייאשו ומכרו את אדמותיהם שהתגלגלו למשפחות פשע או ערבים. יש פה בעייה ברמה הלאומית אסטרטגית והגיע הזמן להפנים זאת.
בפורייקט מצלמות המהירות החדשות. באה המשטרה וטוענת שהמהירות אחראית ל 60% מתאונות הדרכים, בעוד שהמציאות מדברת על 1-5% בלבד. אז כן, המשטרה הזו יודעת לשקר לא רק לציבור אלא גם לכנסת. לא פלא שבג"ץ קיבל לאחרונה עתירה כנגד הפרוייקט, כשידוע שהוא אמור לשמש כמחלבת כספים של נהגי הארץ, בעוד שאת העבריינים המשתוללים בכבישים המשטרה ממעטת לתפוס- כי זה קשה הרבה יותר, ולא יראה טוב בגרף השנתי.
יש סדרי עדיפויות, ויש בערך 1000 דברים חשובים הרבה יותר מ 3 גרם עשב.

ישן 12-10-2010, 23:06
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תשמע מי שידע לקרוא את הדברים..."

אמרת נכון- כותרות. והיות ולא אתה ולא אני בוחרים את הכותרות, אנחנו נתונים לגחמותיו של עורך, שמטרתו אחת- למכור עיתונים. ולא, כפי שיש שיחשבו בתמימות, הוא לא בא לספר את האמת. הוא בא לעשות כסף.

אני יכול לספר לך על המשטרה בצפון, שהם אלו שנכנסים לבניינים הרוסים מקטיושות לחלץ פצועים. שהם אלו שבזמן שהמשפחות שלהם במקלט או מסתובבות בארץ נאלצים להסתובב בחוץ, להכווין, לשמור על סדר, גם לחלק אוכל וציוד רפואי.

אז אתה מכיר את אלו שמציקים לסטלנים. אשריך שאלו הדברים שאתה מכיר. לא יודע בן כמה אתה, אבל לך 14 שנה אחורה, תיזכר כמה מפחיד היה לעלות על אוטובוס בתל אביב. ובירושלים. ובעצם- גם לפני 8 שנים.

ישן 13-10-2010, 19:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
סתם כך הימור: המידע המודיעיני לא דיבר על 3 ג'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "בנו של אברהם הירשזון נעצר עם 3 גרם מריחואנה"

הבלשים לא חיפשו 3 ג'

ראש משפחת הירשזון הוא עבריין מורשע הכלוא [לדעתי להרבה פחות שנים ממה שהגיע לו].

משטרה נוהגת לחפש מסמכים ולעקוב אחר מקורות כלכליים של בני משפחה של פושעים גם אם הם לא נגעו בידיהם בעבירה.

זה לא תלוש מהמציאות.

אם היו מחפשים במטרה אחרת אצל בנו של ברון פשע מורשע ובסופו של חיפוש עוצרים אותו לכאורה "בשל 3 ג' של חשיש" - גם אז היה צריך להזעק להגנתו?

עבריין שנגע בכסף מלוכלך כמו הירשזון - מכתים בכך את כל המשפחה שקיים ופרנס ואין לילדיו לבוא בטענות אלא לאבא הפושע שלהם. אגב רוב האנשים שאני מכיר לא נוהגים להחזיק לא 3 ג' של חשיש בארון ולא אבא עבריין בכלא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר