לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2010, 21:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ערוץ 2 : הפשיעה במגזר הערבי גואה, המשטרה מאבדת שליטה"

וואו ערוץ 2 מפרסם אמת על ערבים לשם שינוי? מדהים, עכשיו ערוץ 2 צריך להמשיך ולומר את כל האמת מה ערבים עושים בארץ ולפרסם את היקף הבניה הלא חוקית באיזור המשלוש, בצפון ובדרום של הערבים וכמה פעמיים הם ירו בשוטרים מהכפרים שלהם ואת כל הדברים, שעדיין לא פירסמו על הערבים בארץ.

לו אלה היו החרדים ערוץ 2 היה תוקף אותם עם פירסומים רעים בכל הכוח וזה עצוב, שחברת חדשות כמו ערוץ 2 לא מפרסמת את כל האמת עדיין על הערבים בארץ, כפי שעשתה בכייף עם החרדים, כאשר היו מהומות אלימות.

ל looklook אני מציע לך לחפש חומרים מה הערבים בארץ עושים באמת וכפי שכתבתי למעלה זה עדיין לא פורסם ולא קרוב לזה, כי הקרן החדשה היא אגוז קטן יחסית למה שהולך עם המגזר הערבי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-10-2010 בשעה 21:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2010, 21:24

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אולי כדאי להפעיל את השב"כ..."

השב"כ לבד לא יעזור לבד, כי אתה חייב משטר צבאי לכמה שנים של הצבא עם מג"ב (יחידות של יהודים בלבד) על הערבים עם עזרה של השב"כ לכפות עליהם חוק וסדר.

ידעת שהם יורים בשוטרים, כאשר הם יודעים שאין להם "אחים" באותן יחידות, כאשר המשטרה מנסה לאסוף כלי נשק מכפרים ספציפים? לא, כי זה לא מפורסם, אבל זה קיים בשטח ועל היקף הבניה הלא חוקי הענק שיש במגזר בכלל כבר אין מה לדבר. אין להם פחד מהמשטרה היום חד וחלק וזאת התוצאה, שהתקשורת מסתירה את האמת כל כך הרבה שנים לגבי פעילות המגזר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 21-10-2010, 19:00
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אני לא מבין אתה צריך נימוק..."

למה זה מגוחך?
באמריקה הגדולה המשמר הלאומי הטיל עוצר לילה יותר מפעם אחת, גם באסון קטרינה וגם במצבים אחרים בהם צריך לרסן פעילות אלימה של אזרחים.
מה ההבדל, עבריינים מהמגזר הערבי הבינו כי ידה של מערכת המשפט קלה והם מתנהגים כמו בדלת מסתובבת.
ההסלמה היא הדרגתית ועוד מעט ולא נוכל להתקרב לאתרי טיול ומקומות בילוי אחרים מפחד שעבריינים מהמגזר הערבי יעשו כל מה שעולה להם בראש. (בבאר שבע, אסור לבחורה צעירה להסתובב לבד במקומות בילוי ציבוריים, מפחד שפרחחים בדווים לא יטפלו אליה - קראו מה קורה שם במקומונים ותבינו עד כמה הפכה באר שבע לשטח פרוץ).
תוסיפו לכך את כרמיאל בצפון, עכו, ועוד מעט ועם קצת מזל רע גם חיפה תכנס למעגל הזה (בעמק האלכוהול במפרץ חיפה אין ערב שלא נגמר במעשי אלימות, חלקם בכלל לא מגיע לעתונות).
ושלא לדבר על כל החארקות שבני המגזר הערבי מבצעים בכבישי הצפון והדרום בשעות הלילה. מי שחווה את זה יודע בדיוק מה התחושה לנסוע כאשר עושים עליך "משטרה אמריקאית" בשעות הלילה.
ישן 21-10-2010, 20:00
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה מגוחך להכניס את המשמר..."

לנו אין משמר לאומי - ציינתי זאת כדוגמה.
אבל לידיעתך, המשמר הלאומי פועל גם באיזורי אסון וגם באיזורים שבהם קיימת סכנת ביזה במקרה של אסון.
לוד,רמלה,עכו,באר-שבע,כרמיאל,חיפה-יהפכו לאיזורי אסון אם לא נעצור את תהליך ההתדרדרות הזה.
אם מדובר על מעשי ביזה - איך ניתן להגדיר את מה שקורה עם הציוד החקלאי שנבזז מהחקלאים?

הגופים הקיימים כנראה שכשלו בטיפול בבעיות הללו, המלחמה היא על ביתנו ולא בגבול. אם לא ננקוט בפעולה ויד קשה חזקים, נאבד גם את השליטה על רכושנו.
אין כיום אזור בארץ שאינו נגוע באלימות קשה ביותר (המיגזר הערבי מוביל באחוזי הפשיעה הגבוהים ביותר בארץ).
וטועה מי שטוען כי השקעות במיגזר יפתרו את בעיות האלימות. הבעיה היא עמוקה יותר, זהו מאבק על הארץ הזאת.
בשנות החמישים והשישים המוקדמות כאשר היה משטר צבאי - המיגזר הערבי לא העז להרים ראש.
כיום חלקים נרחבים ממנו מצפצפים פשוטו כמשמעו על חוקי המדינה. ממה בעצם יש להם לפחוד - יכנסו ואיזה שהוא ספסר לענייני משפט יוציא אותם זכאים.
הדרך היחידה בעיני ובעיני רבים שאני שומע את דעתם - יד קשה ביותר, והצורך להראות להם מי בעל הבית האמיתי בארץ הזאת.
רבים מדברים על חילופי שטחים כאשר יש להעביר מהארץ הזאת חלקים מהמשולש שברובו עויין את מדינת ישראל.
ישן 20-10-2010, 21:43

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אתה מבין מה המשמעות בכלל של..."

אין לך ברירה, כי הם לא פוחדים מהמשטרה הכחולה או יחידות רגילות של מג"ב.
אגב על יחידות רגילות של מג"ב בדרך הם לא יורים, כי האחים שלהם דוברי ערבית נמצאים באותן יחידות עם יהודים יחדיו ואתה יודע כמה נשק לא חוקי יש להם בכפרים או בערים שלהם? (לא מדובר רק על רובים ורימונים, אלא גם נשק מסוכן מזה)
יותר מזה ידוע גם על פגיעה, שירו לשוטר באפוד מגן שלו מנשק של צה"ל בכלל מהכפר והמשטרה לא עשתה כלום.
אתה זוכר את השוטרים, שנלכדו בכפר הערבי ורצו לעשות בהם לינץ כל הכפר? אני אגלה לך סוד,כי אני מכיר את אחד השוטרים אישית ואם היית שומע כיצד שולחים שוטר לכפר ערבי היית מקבל הלם מוחלט וכיצד מדינת ישראל שומרת על לוחמי המג"ב שלה בכפר ערבי, שהוא כמו כפר אויב לשוטרים, למרות שהם אזרחי ישראל בת.ז.

המשטרה חוששת להיכנס לכפרים שלהם ויש כפרים שרק יחידות מיוחדות של מג"ב נכנסות לאותם כפרים. היקף הבעיה הוא גדול מדי ורק משטר צבאי יפתור את הבעיה.
משטר צבאי זה הפיתרון היחיד עם אותם כפרים/ישובים של המגזר.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-10-2010 בשעה 21:46.
ישן 20-10-2010, 22:36

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "כלים? כבדים? טנקטים? נוסעים..."

אתה רוצה שהערבים יעשו לינץ או ירו בחיילים חוץ מהשוטרים? כי זאת תהיה התוצאה של כניסה לכפרים האלה בלי כלים כבדים.
לשלוח לישוב ערבי, שאינו אוהב את ישראל ויש לו מלאי של נשק לא חוקי בכמויות, חייל או שוטר זה חוסר אחריות ורק צה"ל עם חיילים יהודים בלבד יוכלו להשליט סדר על אותם ישובים של המגזר עם משטר צבאי.

הדברים עליהם אתה מדבר, היו צריכים לקרות לפני שנים, אבל ישראל לא עצרה את זה בזמן ולכן שוב דרוש משטר צבאי על ישובים של המגזר.

ישן 20-10-2010, 23:23

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "לינוקס, אתה בחור טוב ואני..."

בו איתי פעם לכרמיאל לעמדה שממנה ניתן להשקיף ולשמוע מה הולך בכפרים הערבים מסביב לעיר ותבין לבד על איזו בעיה מדובר בכלי הנשק גם בלי לשמוע עדויות של שוטרים שירו בהם, כאשר ניסו למנוע ירי לא חוקי בתוך הכפרים של המגזר וגם לזה אפשר להביא לך הוכחות. יותר פשוט מזה תביא מצלמה עם איכות הקלטה של קול גבוה ותבין לבד את הבעיה כמו כל מי ששמע מה הולך שם ושומעים היטב את הירי הרב מהכפרים שלהם.

שוטר, שאני מכיר אישית כמעט עבר לינץ פעמיים בשני כפרים של המגזר בצפון ועל הסיפורים האלה כן שמעת בתקשורת, כאשר פעם אחת המשטרה הציגה ראיות, שהערבים היו אשמים ופעם אחת המשטרה לא ניסתה להגן על שמה וסתם חטפה ביקורות רעות מהשמאל והתקשורת, אפילו שהערבים שוב היו אשמים בזה בפעם המי יודע כמה.

כל עוד התקשורת ובג"ץ ורוב האנשים יושבים במרכז, הם לא ישמעו מה הולך בכפרים של המגזר. אני גם חשבתי כמוך ואחרים וחשבתי, שאין שם בעיה רצינית של נשק והכל שטויות וניפוח של אנשי ימין, עד שהייתי בכרמיאל כל שבוע ואז הבנתי עד כמה הבעיה חמורה באמת. יותר מזה, מי שהיה ביחידה קרבית יזהה שם מספר סוגי כלי נשק שונים בכפרים של המגזר וכן הם לא חוקיים.

ישן 20-10-2010, 23:04
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "כלים? כבדים? טנקטים? נוסעים..."

תראה אמנם לא צריך לטנקים אבל פשוט אתה מנסה כביכול להשאר הומני ומסתכל על מה העולם יגיד למשל. אתה יודע בתוכך שחייב להפעיל כוח נגדם בכל דרך גם אם זה אומר משטר צבאי לא במתכונתו המלאה. אתה כל כך מתרעם על שאפשר לעשות כאילו הם תמימים לגמרי . איפה הזעזוע מהדברים שהם עושים? עד עכשיו לא נעשה שום "קיצוני" והם עדיין ממשיכים. כשתראה לנכון שערביי ישראל לא כל כך רוצים באמת חלק מהחברה שלנו אלא להשאר בהגדרת פלסטיני תחת כיבוש יהודי ציוני הם לא יפחדו לעשות את הטרור המאפיונרי הזה. רק שתדע שאניגם לנקות את כל תאי הפשע בארץ מה שאומר כל משפחות הפשע היהודיות למינהן ולערב את כל היחידות של מג"ב והמשטרה כדי למגר את המאפיות שלנו בארץ.

ישן 21-10-2010, 13:09
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ערוץ 2 : הפשיעה במגזר הערבי גואה, המשטרה מאבדת שליטה"

אני מקווה שאתה לא מבין מהו משטר צבאי, ומתוך כך אתה מציע את זה.
אני אתחיל מהסוף, לעניות דעתי, הסיבה העיקרית לזה שלעולם לא נחזיק באיו"ש היא בגלל שהעדפנו את הביטחון בטווח הקצר ולא הנחלנו שם את החוק הישראלי.

במשטר צבאי, חייל פשוט רשאי להיכנס לבית ללא צו ולבצע חיפוש.
במשטר צבאי, חייל פשוט יכול לעצור אדם ללא שום צו.
לקצין יש יכולת לסגור רחוב ולהטיל עוצר.
ענישה מקומית, דוגמת עיכוב אדם במחסום בתור עונש, מותרת. הכח שיש בידיים של הצבא הוא אדיר.
זכויות האזרחים כמעט שלא רלוונטיות.

בטווח הקצר אתה תחזיר את הביטחון לרחובות. בטווח הארוך אתה מאבד הכל.
להוסיף לזה שאתה רוצה להחיל את המשטר הצבאי על פי הפרדה על רקע גזעי...
רק להזכירך, שבדרא"פ בתקופת האפרטהייד בבתי הספר הלבנים גזרו גזרה שווה בינם לבנינו (דרא"פ/מדינת ישראל)
ובסוף נסיים כמו האדם הלבן באפריקה.

ישן 21-10-2010, 19:26
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Roy35 שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] ובסוף נסיים..."

יצא לי להסתובב באפריקה.
כשהגעתי לאנגולה לראשונה, הייתי מלא בדעות על האדם הלבן הגונב את אוצרות הטבע של השחור המסכן. (עבדתי בשביל תעשיית הנפט) כשנחתתי אמרו לי שההבדל בין גזען ללא גזען הם שבועיים בלואנדה... ומשקר מי שאומר שמחשבות גזעניות לא עוברות לו בראש כשהוא עובד שם.
בהמשך יצא לי להפגש עם לבנים שהסבירו שהם מרודוזיה (זיבובאה), לבנים ושחורים מדרא"פ ולראות עוד כמה מדינות במערב אפריקה. ואני יכול להבין מאיפה הגיעו חוקי האפרטהייד ומה עמד מאחוריהם.
האדם הלבן בדרא"פ רצה לאפשר לעצמו מדינה עם תרבות אירופאית באפריקה השחורה.
לא משימה פשוטה. מעצם היותו מהגר הוא היה מחוייב להיות מיעוט. וכדי לשמור על התרבות בה הוא האמין הוא לא יכול היה לאפשר לשחורים זכות בחירה.
בכל תקופת האפרטהייד הייתה הגירה של שחורים ממערב אפריקה לדרא"פ. הם העדיפו להיות אזרחים סוג ז' בדרא"פ ולא אזרחים שווי זכויות בניגריה. (ואחרי שהייתי בניגריה אני יכול להבין אותם.)
את כל מה שחלק מהכותבים כאן מפנטזים עליו, עשו האפריקנרס. משטר צבאי, ביטול זכות בחירה, הגדרת המדינה כמדינה לבנה וכו' ללבנים היה שירות ביטחון מצויין, בתי משפט אוהדים את המשטר. כל האמצעים הטכניים שאתם מרגישים שחסרים לנו כדי למגר את ה"בעיה" הערבית.
אבל הם הפסידו, בסוף השחורים העדיפו לרדת ברמת החיים, לסבול מאנרכיה ולקבל שוויון.
הצעות של הטלת משטר צבאי,
בסוף הטוב מנצח את הרע. ואם אנחנו רוצים לנצח, כדאי שנמצא דרך להיות טובים ולא רק חזקים.

ישן 21-10-2010, 22:28
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "לשחורים היה איכות חיים טובה..."

אין לי מושג, לגבי אז והיום. אני גם לא מומחה לאפריקה, ולא מכיר את הסטטיסטיקות.
מה שוודאי זה שהיו לא מעט שחורים שהיגרו ממערב ומרכז אפריקה לדרום אפריקה. בעיקר בתקופות המוקדמות של האפרטהייד.
הניהול וההתנהלות בסטנדרטים מערביים, גרמו לזה שבדרא"פ היו תשתיות מסודרות, פחות אבטלה ואפשרות טובה יותר לפרנסה מאשר במערב ומרכז אפריקה, שנשלטו ונשלטות עד היום על ידי ממשלות מושחתות. רודוזיה - זימבובאה היא הדוגמה הקיצונית ביותר שאני מכיר. מכלכלה צומחת בתקופת השילטון הלבן למדינה שהיא על סף רעב היום.

מה שהיום יש לשחורים בדרא"פ, שלא היה להם אז זה כבוד עצמי, עצמאות, גאווה וסיכוי שווה להתקדם. וזה כנראה חשוב לא פחות אם לא יותר מהיכולת להתפרנס.
ולמרות שחלקנו חושבים שהרצון הזה קיים רק אצל יהודים ביחס לארץ ישראל, זה כנראה משותף לכל בני האדם בעולם.
בניגריה הייתי חלק מצוות שהקים יחידת חילוץ מקומית, במסגרת העבודה הכרתי אנשים מהמעמד הבינוני, העני מאוד של המדינה.
משיחות איתם הבנתי שהם כמובן ישמחו לסטנדרטים אירופאים במדינה שלהם, אבל בהחלט לא על חשבון החופש והכבוד העצמי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר