לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2010, 00:30
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
פיגוע 6.12.10 טנק ישראלי נפגע מטיל ברצועה, אין נפגעים

ביום שני האחרון (6.12.10) בשעות הערב המוקדמות, ירו מחבלים טיל נ"ט לעבר טנק של צה"ל שהיה בפעילות שגרתית בגבול הרצועה, בנחל הבשור, דרומית לבארי.
הטיל פגע בטנק וגרם לו נזק כבד.
הטנק נפגע ונגרם לו נזק כבד אך לצוות שלום ואין נפגעים.

בתגובה לירי הופעלו כוחות קרקעיים וכלי טייס. לא ידוע על פגיעה במשגרים

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 09-12-2010 בשעה 00:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2010, 01:54
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "6.12.10 טנק ישראלי נפגע מטיל ברצועה, אין נפגעים"

הרמטכ"ל: "המצב בגבול רצועת עזה – שברירי"
מערכת אתר צה"ל
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://news.fresh.co.il/icons/idf.png]
יום רביעי, א' בטבת התשע"א, 8 בדצמבר 2010, 19:36

רא"ל גבי אשכנזי שוחח עם חיילי גדוד "צפע" של הצנחנים והעריך כי "הלחימה בסביבות הגדר תימשך וצריך להיות מוכנים לזה, כי המוכנות קובעת את תוצאות הלחימה". השבוע נפתחה אש לעבר כוח צה"ל שפעל בסמוך לגדר, ללא נפגעים לכוחותינו

הרמטכ"ל, רא"ל גבי אשכנזי, שוחח הערב (רביעי) בפני חיילי גדוד "צפע" של חטיבת הצנחנים. לדברי הרמטכ"ל "המצב בגבול רצועת עזה שברירי בימים אלו. אנחנו רואים בזמן האחרון הידרדרות והרבה מאוד מטענים בגבול, ומזהים התגברות פעילות נגד ישראל גם בגבול הצפון".
עוד ציין רא"ל אשכנזי כי בגבול הרצועה צפויים אירועים מבצעיים נוספים בתקופה הקרובה. "עוד יהיו אירועים כאן, הלחימה בסביבות הגדר תימשך וצריך להיות מוכנים לזה, כי המוכנות קובעת את תוצאות הלחימה. ייתכן שנצטרך להיות מוכנים לפעול בצורה יותר רחבה. הסיבוב הבא יהיה יותר גדול וצריך להסתיים כך שלא יהיה ספק מי ניצח. אנחנו עולים על הצד השני בצורה משמעותית".

רק ביום שני האחרון נפתחה אש לעבר כוח צה"ל בסמוך לגדר המערכת במרכז רצועת עזה. לא היו נפגעים לכוחותינו, אך נגרם נזק קל לכלי משוריין. שבוע מוקדם יותר ירה כוח צה"ל לעבר מספר חשודים שהתקרבו לגדר המערכת בצפון רצועת עזה, במטרה לעצור אותם לאחר שסירבו להתרחק. הכוח נאלץ לבצע ירי לפלג גוף תחתון, וזוהתה פגיעה במטרה.

יצוין כי באירוע דומה לפני כשבועיים ביצע צה"ל ירי הרחקה אל עבר חשודים אשר התקרבו לגדר המערכת בצפון הרצועה. הכוח הגיע אל המקום על מנת להרחיק את החשודים ולאחר שאלו סירבו להתפנות בוצע לעברם ירי אל עבר פלג גופם התחתון. גם במקרה הזה זוהתה פגיעה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר