לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2010, 12:16
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "משם זה מתחיל? אז לדעתך אותם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
משם זה מתחיל? אז לדעתך אותם רבנים גם מתכננים להקים מחנות השמדה בעתיד?

אני לא חושב שהם מתכננים. ב1935 גם היטלר לא תכנן להקים מחנות השמדה בעתיד. להזכירך, אז דובר על טרנספר של היהודים מגרמניה לפלסטינה המנדטורית - או כמו שפרשמייקר אוהב לקרוא לזה: "לעודד הגירה".

הפתרון הסופי הגיע ב1941... אבל היסודות לבניין ההשמדה הזה היו עיגון הגזענות והשנאה בחוק על ידי חקיקה בסגנון חוקי נירנברג.

ואני חושב, במפורש, שעיגון גזענות בחוק כפי שהעצומה הרבנית הזו רוצה, מוביל בסופו של דבר ישר לשם.

ציטוט:
גזענות לא הייתה נחלתם הבלעדית של הנאצים,

חוקי נירנברג היו חוקים נאציים. גזענות ואנטישמיות הן מאוד נפוצות, על כך אין ויכוח. איסור על מכירה של בתים לקבוצה אתנית כלשהי - זו נחלתם של חוקי נירנברג, לא של כל קבוצה גזענית.

ציטוט:
עצם זה שאתה מזכיר אותם מוריד מרצינות טענותייך באופן תהומי.

עצם הבחירה בדפ"א נאצית קלאסית ואז הסירוב להתייחס למי שמצביע ואומר "זה מה שהנאצים עשו ליהודים" הוא כניעה לשנאה במסווה של PC ו-"אי זילות השואה".
דעתי היא שהעתקת דרכי פעולה של הנאצים על ידי יהודים היא זילות שואה בפני עצמה והרבה יותר חמורה.

סליחה אם האמת כואבת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2010, 14:14
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני לא רואה תור זהב בעיניים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא, הוא סתם ניסה להוריד..."

מכיוון שאנשים כמוך מחרבים את המדינה בעזרת pc.

הטיעון שלך היה שחוקים ש-א-ת-ה סבור שהם גזעניים מובילים בהכרח לנאציזם. אז הנה נתתי לך דוגמא לחוק שא-ת-ה סבור שהוא גזעני (ובמקרה, גם אני) והמדינה שישמה אותו נהנית כיום משגשוג ורווחה טובים יחסית. זה מוכיח שאפשר ליישם צעדים נוקשים ואפילו מילטריסטים כדי להגן על הדמוקרטיה והתוצאה בטווח הקצר (ואפילו הארוך) תהיה די טובה. המדינה לא תדרדר לנאציזם או אפילו לפאשיסם או סתם למדינת משטרה. דוגמאות שהיית יכול להשתמש בהם אילולא הטיעונים שלך היו כל כך חלשים שנזקקת ל - 1935 ולהיטלר כדי לחזק אותם.

שאלת במקום אחר איפה עובר הגבול שממנו מותר להשוות לנאציזם? אז ככה. אם נוציא להורג את כל הערבים בגלל שהם ערבים - תוכל סוף סוף להגשים את שאיפתך ולהשוות אותנו למשטר הנאצי. אני חושב שההנהלה אפילו תתן לך להוסיף לפה צלבי קרס ולצייר שפם היטלראי לאלי ישי. הכל כדי שתהיה מרוצה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-12-2010, 15:25
צלמית המשתמש של looklook

נכון, כל מכתב רבנים הופך אותנו לגרמניה הנאצית.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בסדר גמור, אני PC. זו כל..."

הכל שחור ולבן אצלך, אתה לא מסוגל ובעיקר לא רוצה לראות שום גוונים. בדמיונך כל מכתב נגד ערביי ישראל הוא חוקי נירנברג, וכל לילה שעובר על צפת המנסה להתגונןבפני הטרדות ערבים הוא ליל הבדולח, כל עוד מדובר באוכלוסיה שאתה אוהב להגן עליה - כמו ערביי ישראל אז אין שום פרופורציה והכל נראה לך כמו נאציזם. אז מי מנסה בכוח להדחף לרשימה שהזכרת? אתה. נראה שאתה שש להתנגח ברבנים ולהשוות את ישראל לנאציזם כשהמכתב משמש לך תרוץ משמח עובדה שלא אמרת דברים דומים על המתנגדים ליהודים בשייח ג'ראח או לחרדים ברמת אביב.

ישן 14-12-2010, 16:59
  Mike24zl Mike24zl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
יש בעיה מהותית בראייה שלך את הדברים.
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כשיהיה לך דברי טעם לסתור איתם..."

הנאצים טבחו ביהודים (ולפני כן חוקקו נגדם חוקים) רק משום שהם יהודים.
אני לא רוצה לגור ליד ערבים לא בגלל הלאום שלהם אלא בגלל שהם שונאים אותי וינסו לפגוע בי בצורות כאלה ואחרות...
העובדות כיום הן שמי שגר בסמיכות לערבים לא כל כך נהנה בלשון המעטה... ראה ערך לוד, עיסאוויה, כל הצפון, הדרום, ירושלים...
הם מחונכים לשנוא אותנו במסגדים, בבתי ספר, בבית... למה שארצה לגור בינהם?

מכאן שזו אינה "גזענות" קלאסית על רקע גזע או לאום, זו סלידה ופחד מציבור שלם שמחפש להזיק\להשמיד\לאנוס\לגנוב\לרצוח\להכות\להצית\להשפיל את העם היהודי..

בדיוק כמו שאתה סולד מציבור שלם של חרדים שלא עובדים ואין זה נחשב גזענות.
ישן 14-12-2010, 18:25
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה לא תושב אום אל פאחם? חשבתי שההטפות הנרגשות שלך למען מגורים עם ערבים.."

*sigh*

אף אחד לא הטיף לך לגור עם ערבים. ברור לי שעם הפאראנויות שלך, לגור ליד ערבים יהיה רע לבריאותך ואתה צריך להישאר קרוב ליהודים טהורי גזע, כי הם לא רוצחים, לא אונסים, לא גונבים ולא משתמשים בסמים.

אבל למה שאני אבלבל אותך עם עובדות. הרי יש לך תורה תרבותית ברורה שמורה לך בדיוק מיהו ערבי ומה הם הסיכונים בקרבה למישהו השייך לקבוצה האתנית והתרבותית הזו....

אז בכל פעם שמישהו מתנגד לגזענות חסרת טעם אתה מתנגד להתנגדות,שכן כל גזענות נגד ערבים, כולל הסיפור עם הכבאים הפלסטינים שגרמו לך לרדת למקלט האטומי ולרעוד מפחד, היא טובה מבחינתך

ישן 14-12-2010, 15:02
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "בדיוק, אני מחדד את הנקודה..."

הטיעון כושל למה? כי שני משטרים אפלים וחשוכים אחרים בהיסטוריה האנושית גם השתמשו באותם חוקים?

לא מדובר פה באיזה רדוקטיו אד היטלרום כפי שהצעת כיוון שלא מדובר באיזו פיצ'פקעס (כמו הסיפור ההוא עם וואגנר לפני כמה שנים). חוקי נירנברג היו נדבך חשוב במה שהפך את המשטר הנאצי למשטר רוע. באותה מידה אם תגיד שגם ברואנדה וארמניה התבצעו רציחות עם הרי שקישור רצח-עם עם הנאצים הוא רדוקטיו אד היטלרום.

המשטר הנאצי היה ייזכר לדראון עולם בגלל הגזענות שהייתה לחם חוקו, לא בגלל החיפושית של VW או בגלל הוואלקיריות של וואגנר. חוקי נירנברג היו קשורים ישירות לגזענות הזו.

מקווה שהבהרתי מדוע אני לא מסכים עימך שהטיעון כושל

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 14-12-2010 בשעה 15:07.
ישן 14-12-2010, 16:54
צלמית המשתמש של looklook

עכשיו גם הצידוקים שלי הם נאציים?
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "תמיד יש לך הצדקות למה הערבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
תמיד יש לך הצדקות למה הערבים כן והיהודים לא...

לפי התורה הנאצית ההפרדה הגזעית כן נעשתה בגלל אלימות יהודית נגד הגרמנים... האם שכחת שהיהודים הם גזלנים, עם הורס תרבות שמטרתו להחליש את האומה הארית?

צידוקים נאציים ללחוקי נירנברג אתה תמצא בלי סוף.

הצידוקים האלה היו שקריים. היהודים לא היו גזלנים , האומה הארית בכלל לא עניינה אותם והם בטח ובטח שלא הרסו את התרבות של גרמניה. הנימוקים שלי הם אמת.

אתה בטח חושב, "אה, הטענות נגד היהודים היו שקר וכזב" (ואתה כמובן צודק)... אבל מצד שני, למה אתה מעניש את סמיר מרמלה (ערבי נוצרי, ההוא שמכין אחלה סלט חצילים) על גילויי אלימות של חבורת ראאד סלאח? הרי הוא לא קשור בכלל לגילויי האלימות האלו, לא כך?

בגלל זה כתבתי שיש לעדכן את העצומה הזאת ברוח דבריו של הרב דרוקמן ואמרתי בפרוש שאני לא הייתי חותם עליה. אבל אתה כמובן מתעלם ממה שכתבתי (כהרגלך המגונה בדיונים) ולא נותן לשום תגובה להפריע לך לנאום על "נאציזם" , "חוקי גזע" "נירנברג" שזאת פחות או יותר אותה הרמה של פעילי תעיוש שמפגינים נגד "הכיבוש" "הנאציזם" והמיליטריזם".

מכיוון שאתה מתעלם ממה שאחרים כתבו, עדיין לא ענית על השאלה למה כששמאלנים חתמו על עצומה שליהודים אסור להתגורר בשייח ג'ראח או לראות תאטרון באריאל או שאסור להשכיר דירות לחרדים ברמת אביב - אז לא התקוממת ובטח ובטח שלא נזכרת לא בהיטלר, לא בנירנברג ולא בשות'.

ישן 14-12-2010, 14:31
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יופי נחמה. אתה משווה בין..."

זה מראה שאם אתה לוקח פריט אחד מתוך מה שהנאצים עשו ועל בסיסו אתה משווה יהודים לנאצים אפשר להגיע לאבסורדים מכאן ועד להודעה חדשה.
אתה לקחת כאן התבטאות מסויימת, הוצאת אותה מהקשרה (למה לדעתך הפסק לא נגד דרוזים? הרי גם הם גויים!) והשוווית ע"י כך את הפסק לנאציזם - התעלמת מהעובדה שהרבנים לא קראו לשלוח אף אחד לתאי הגזים ומשאר הדברים שהרבנים לא קראו להם והנאצים עשו גם עשו.
ואם תאמר שלא השווית אתה רבנים לנאצים אלא רק לפן אחד ממעשי הנאצים - בואו לא נהיה תמימים, הרי העולם מלא במעשי גזענות אז למה להשוות לנאצים? בגלל מכלול הדברים שהם עשו, והמכלול הזה לא מתקרב למכתב הרבנים.
ישן 14-12-2010, 15:07
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "זה מראה שאם אתה לוקח פריט אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
זה מראה שאם אתה לוקח פריט אחד מתוך מה שהנאצים עשו ועל בסיסו אתה משווה יהודים לנאצים אפשר להגיע לאבסורדים מכאן ועד להודעה חדשה.
אתה לקחת כאן התבטאות מסויימת, הוצאת אותה מהקשרה (למה לדעתך הפסק לא נגד דרוזים? הרי גם הם גויים!) והשוווית ע"י כך את הפסק לנאציזם - התעלמת מהעובדה שהרבנים לא קראו לשלוח אף אחד לתאי הגזים ומשאר הדברים שהרבנים לא קראו להם והנאצים עשו גם עשו.
ואם תאמר שלא השווית אתה רבנים לנאצים אלא רק לפן אחד ממעשי הנאצים - בואו לא נהיה תמימים, הרי העולם מלא במעשי גזענות אז למה להשוות לנאצים? בגלל מכלול הדברים שהם עשו, והמכלול הזה לא מתקרב למכתב הרבנים.

ראה תגובתי לשובי.

ישן 14-12-2010, 12:34
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=ShoobyD]משם זה מתחיל?..."

לא קשור לזילות השואה, קשור לנסיון המשחק על מוניטין רע.
"הנאצים עשו א', אבל ידוע שהנאצים רשעים מוחלטים כי הם גם עשו ב', ולכן כל מי שעושה א' הוא רשע"
היטלר היה צמחוני, והרי ברור לכולם שרצח-עם מתחיל משם..

הטענה שלך ש-"איסור על מכירה של בתים לקבוצה אתנית כלשהי - זו נחלתם של חוקי נירנברג, לא של כל קבוצה גזענית" היא פשוט טעות גסה.
חוקי האפרטהייד בדרא"פ, לדוגמא, לא עשו הפרדת אזורי מחיה בין גזעים?

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 14-12-2010 בשעה 12:45.
ישן 14-12-2010, 14:18
צלמית המשתמש של looklook

התקדמנו. מיסיסיפי של שנות ה - 40 הייתה בהשוואה לגרמניה של שנות ה - 30 מקום נפלא לשחור
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא מאיר, לא חמוד שלי. אם נאמץ..."

כל הכבוד שהצלחת להשתמש בדוגמא היסטורית שאינה לקוחה מהמשטר הנאצי. עכשיו תחשוב על לבנון של שנות ה - 2000 בה הפלסטינים נשארים במחנות פליטים עלובים .. הממ, עדיין לא מספיק. מגורי הערבים טובים בהרבה. אם כך אולי קפריסין מאז חלוקתה? שם טורקים לא מתערבבים עם יוונים? עדיין לא מספיק טוב.

ההשקפה שאותה הביעו הרבנים (שאותה הרב דרוקמן מיתן ואני מסכים עם גישתו החדשה) תמנע מאיתנו להפוך להולנד של 2010 בה מסוכן ליהודים ללכת ברחוב ומוטב להם להגר לישראל כפי שעשה היום הבן של רב המדינה.

ישן 14-12-2010, 13:07
צלמית המשתמש של looklook

טוב בסדר, נגיד.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כשאדם עיוור רואה נכונה, אין..."

הצורך שלך להוכיח את חוק גודווין ולהשוות כל דבר לנאצים, מעיד על חולשת הטיעונים. ההערות שלך בנושא ההשכרה לערבים שאין להם שום מקבילה בעניין ההשכרה לחרדים בשכונת רמת אביב, או ההשכרה ליהודים במזרח ירושלים וכו וכו' מעידות לא על pc, שהרי pc הוא מכוער אבל לפחות מתייחס לכווולם אלא על קסנופביה סלקטיבית שמתעוררת רק כאשר מפלים את הערבים וזאת למרות ההתנהגות הגרועה של רובם. ומעידה על כך שעדיין לא ברור לך באיזה צד אתה אמור לתמוך.

אבל הכי גרוע? הניסיון להסתכל על ההיסטוריה במשקפים שחורות ולטעון שכל מה שהנאצים עשו מוביל לנאציזם לא מעיד על טפשות (שהרי אתה לא טיפש) אלא על רשעות. למה רשעות? כי אם מדינה נמנעת מבטחוניזם רק בגלל שגם הנאצים היו כאלה היא גוזרת על עצמה כליה! ובפרט הדברים נכונים למדינת ישראל, שכאמור יש בה מיעוט עוין גדול בעל תרבות ברברית.ומי שרוצה להחניף למיעוט הזה ולהפנות אליו את הלחי השניה פשוט הורס את מדינת ישראל.

ישן 14-12-2010, 20:20
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כשאדם עיוור רואה נכונה, אין..."

כל הטיעונים שלך באשכול הזה אינם מבוססים על כלום מלבד פניה לנימי הרגש וניסיון נואל להשוות את הסיטואציה למצב שהוא "הרוע המוחלט" כדי לנסות לצבור נקודות בדיון. כשלת.

ראשית כשלת מכיוון שמדובר על נורמה חברתית ולא על חוקי מדינה. נורמה שהחוק אינו אוסר, לתשומת ליבך. אתה החלטת שהמוסר שלך שקובע שאין להפלות, עליון על המוסר הדתי שקובע שמותר ועליון על פני המוסר של חילונים רבים שחושבים כך בדיוק (כ-40% למיטב זכרוני, לפי הסקר). זאת כבר שחצנות.

בנוסף- זהו פסק הלכה. מי שהולך עם הרבנים הללו יקיים אותו. מי שלא (חילונים או דתיים שהרב שלהם לא חושב כך)- לא יקיים אותו. זה שקול לקריאה לא לשתות יין שהכין גוי בגלל חוקי הכשרות. האם אתה רוצה לטעון שקריאה פוטנצאלית לשמירה על חוקי הכשרות (שמן הסתם יישמעו לה דתיים בלבד) היא הסתה לגזענות? אני לא חושב שתרצה להרחיק עד כדי כך.

ואתה יודע מה, אני אפילו לא נכנס לסיבות האחרות (שכנראה הן מה שהשפיעו על חילונים רבים) לדבר- עלייה באחוזי הפשע למשל, הטרדות של בנות (תופעה מוכרת כשגבר מחברה סגורה ושמרנית נפגש עם בחורה שהוא חושב לקלילה יותר) ועוד.

ולסיום סיומת משהו שרץ במייל:

"וגולת הכותרת במאבק: ניסיון למפות דירות בהן מתגוררים חרדים במטרה לשכנעם להשכירן לחילונים."

"מלר המליץ לתושבים לא לאפשר כניסה של חרדים לוועדי השכונות."

"יש כאלו שיטענו שאנחנו גזעניים או אנטישמיים, ושכל אחד יש את הזכות לגור איפה שהוא רוצה. זה לא נכון, כי השתלטות שכזו משנה את צביון השכונה, מפחיתה את ערכי הדירות, מחזירה בתשובה נערים חילוניים, ועלולה לסגור רחובות שלמים בשבת ומרכזי בילוי בשישי בערב"

"חברת המועצה זנדברג הוסיפה כי בכל פעם שתהיה בקשה לשימוש חורג או לרישוי עסק כגון גן חרדי, היא תפעיל לובי של חברי מועצה חילוניים נוספים להתנגד לכך"

http://www.mynet.co.il/articles/0,7...3713551,00.html

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:07

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר