לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2011, 08:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תתנחם בזה ש
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "במשפחה שלי אין את הגנים של..."

יש לך את אחד המקצועות הבטוחים ביותר בעולם. רק אל תהיה פנימאי, רופא גריאטרי או מרדים, ואתה די מסודר... לך על כיוון כמו גניקולוגיה וקח חזק פניה לכוון של פריון, גנטיקה וכו': אין לי ספק שזה הולך להיות אחלה ענף עם המון עבודה וכסף... תראה את כל האנורקסיות מסביב וכל הסטלנים... עכשיו תראה אותם עשור קדימה! קליינטים שלך! רק תתחתן עם מתווכת של שירותי אימוץ מחו"ל (יש לך קשרים במזרח אירופה, לא?) ותוכלו להיות ממש קונצרן.

טוב 1: אני יודע שאי אפשר בקלות לבחור פניות, או לתזמן, ברפואה.
טוב 2: ממה שעולה מההודעות שלך פה ושם יש סיכוי שעוד תעשה מחירי רצפה לאנשים האלה, מתוך רחמים, אז אני לא מבטיח לך את החלק של הכסף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2011, 09:10
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בשביל זה לא צריך לנסוע עד לצפת
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "יש גם את הגזוז הירוק של חברת..."

וחוצמזה אני חושב ש"תן שלוק" ממוקם באזה"ת עטרות.

בכל מקרה עוד כמה טיפים צפתיים:

1. אם אתה ממש תפרן ורעב, רד לבית הקברות שמה ליד החלקה החדשה תמיד עושים "סעודות מצווה".
2. אם זה שבת, ואתה רעב - או לחילופין אתה ממש טבעוני - רד לנחל עמוד שמה יש תאנים, רימונים וחרובים. שמה, כמובן, גם הבנות הנ"ל ויש גם לפעמים בכש"ליות (בנות כשרות שיקסעז לשעבר) שנפלו ליהדות, ומסתובבות שם.
3. תתרגל למודעות ופשקווילים נגד ערבים שגורמים להודעות שלי להשמע כמו כתבי המהטמה גנדי.
4. אין מצודה ב"מצודה". אל תטרח לעלות ולחפש.
5. אם אתה מתכוון להתנייד הביתה בטיסה - כמו המרצים של ברילן - אל תתפתה לקחת את הקפה שמציעים (*): בערך מעל אום אל פאחם יהיו כיסי אוויר והקפה (ולפעמים גם הדיילת) ישפכו לך על המפשעה.

* במידה והחברה שטסה לשם היום בכלל מחזיקה משהו שיותר גדול מספיטפייר. בזמנו אלה היו מטוסים של 50-72 מושבים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:55

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר