לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2011, 19:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
צודק, למעשה לא רק שאין עלות, אלא יש רווח נקי...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "התשובה הרגילה לשאלות על עלות..."

ועכשיו ברצינות, מרגע שירית טיל - הוא כבר לא על המדף. לא יודע מהו תאריך התפוגה של הטיל, אבל אני
מניח שגם אתה יכול לנחש שזה קצת יותר מאשר השבועיים וחצי שחלפו מאז הצבת המערכת...

שימוש במערכת הזו הוא הפסד גם בגלל שכל טיל שנורה, הוא טיל אחד פחות שיירה ביום שבו יהיה מטח
משמעותי, וגם בגלל שהמערכת הלא-מושלמת הזו, תהיה פחות ופחות יעילה ככל שהצד השני ייחשף למגבלות
שלה.

סם הצביע על העובדה הבסיסית שכל ירי של המערכת הזו הוא כשלון ביטחוני (מי שרוצה יעילות ביירוט טילים -
שימנע מהאוייב לירות אותם), גם אם היא הצליחה ביירוט עצמו.

אני מבין שיש צורך פוליטי בהתרפקות על המערכת הזו, תוך הדחקת העובדה שפעם בכלל לא היה בה צורך...
הצורך במערכות יירוט טילים עומד בבסיסה של תפיסת ביטחון שאומרת שיש מקומות שירי עליהם הוא בחזקת
"נסבל".

זוהי תפיסה מתנשאת - ולו הייתי מהנאורים, הייתי אף מוסיף שיש בה גם מהגזענות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2011, 19:57
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה שוב מתבלבל, אני לא מגן על הליכוד - אבל אני לא רואה מפלגה מוצלחת שתחליף אותו..."

מצד שני הקול שלי הלך גם לליכוד וזאת הייתה טעות בסופו של דבר.
אתה מבקר אותי על העובדה שאני נותן את הקול שלי לישראל ביתנו בלי לתת לי חלופה טובה יותר אורי.

אם לא ישראל ביתנו זה המפד"ל,אבל ישראל ביתנו הכי קרובה לדעות שלי אישית,כי שם אין את החלק הדתי.

אם היית נותן את הקול שלך לישראל ביתנו או מפלגה שכן צריכה לקבל את שלך באמת כבר מזמן לא היו יורים טילים על הדרום,הליכוד לא היה צוחק על הבוחרים שלו שאתה אחד מהם להזכירך תרצה או לא כפי שאני בוחר בישראל ביתנו וישראל ביתנו לא עושה את כל הדברים שהיא צריכה לעשות למען הבוחרים שלה ככה גם הליכוד עושה,אבל הליכוד בשילטון להזכירך ויש לו יכולת בחירה עם מי להיות בממשלה במצב של הכנסת כיום.

עריכה: ביום הבחירות האזרח מקבל את זכותו לדבר ולפי כן זאת החובה שלו,ולכן אני בוחר בישראל ביתנו,כי אין משהו יותר טוב מהם כרגע.

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 07-04-2011 בשעה 20:03.
ישן 07-04-2011, 20:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כל החלופות האחרות בימין הן טובות יותר
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "מצד שני הקול שלי הלך גם..."

אתה מבין, אם יש בך ולו שמץ של תמיכה בדמוקרטיה, עליך להצביע עבור מפלגה שיש בה מוסדות נבחרים.
אם יש בך ולו שמץ של תמיכה בשלטון החוק, עליך להצביע למפלגה שהמנהיג שלה לא קשור במליונר יהודי אלמוני שלא יכול לנחות בארץ מבלי להיעצר.
אם יש בך, ולו שמץך של תמיכה בימין - עליך להצביע למפלגה שאתה יכול להניח שרוב חבריה מזוהים עימה גם במישור האידיאולוגי. זאב לאקין מהליכוד היה באט"ד, אבל הצביע ימין לכל אורך הקדנציה. אנסטסיה מיכאלי,
לעומת זאת, הייתה באט"ד ועזבה אותה רק אחרי שדורגה במקום נמוך מדי ב2006 (ארדלר כנראה לא חשבו
שתביא קולות...). סופה לנדבר, אם אתה לא זוכר, הייתה בכלל במפלגת העבודה ומי שנלחם בשבילה
בפריימריס היה אהוד ברק, שהיום אתה נורא לא אוהב...

אתה מבין, ליברמן הוא אולי ימין (בבסיס אני משוכנע שהוא ימני - אבל ימני עם קופת שרצים, עלול לנדוד שמאלה
בקלי-קלות - שרון ואולמרט היו ימנים הרבה יותר שנים מאשר ליברמן...), אבל זה לא יגרום לו להצביע ימין,
בדיוק כפי שימניותו לא מנעה ממנו לחבור לאולמרט א-ח-ר-י מלחמת לבנון 2 (אותה מלחמה שאתה טוען
שגרמה לך לנטוש את אט"ד...).

אני שב ומבהיר - אין לי צל-צילו של מושג לגבי הרציונל העלום שגורם לך לתמוך במפלגה בשמם של
עקרונות שכל אחד ואחד מהם היה צריך לגרום לך להתנגד לה בכל לבך. מצד שני, מעולם לא הצבעתי
לאט"ד, כך שלוגיקה מיוחדת היא דבר שזר לי...
ישן 07-04-2011, 21:35
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "ועדיין חוק נאמנות עבר,חוק..."

איך אתה קובע בכזאת החלטיות שישראל ביתנו תעביר ותתקן חוקים כאלה ואחרים, אם עד היום היא התגלתה ככזאת שלא עומדת במילתה, בין אם זה ההתחייבות להשאיר את הפושעים בכלא ב-2006, או הסיסמא של "בלי נאמנות אין אזרחות" ? וואו, ביטלו לבשארה את הפנסיה, איזה הישג! רגע, אבל באותו הזמן ח"כית משתפת פעולה עם משט טרור?
איך אתה קובע בכזאת החלטיות שאם ישראל ביתנו הייתה שולטת לא היה ירי על הדרום, בזמן שישראל ביתנו מחזיקה את הממשלה הזאת הרבה יותר מהעבודה?
ולמה אתה מציג את הפגיעה בחרדים כדבר כזה טוב, ואומר שהליכוד רע בגלל שהוא נתן מתנות שונות לערבים ולחרדים, בלי לפרט את אותן המתנות?

נערך לאחרונה ע"י infected aviad בתאריך 07-04-2011 בשעה 21:37.
ישן 07-04-2011, 21:44
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "איך אתה קובע בכזאת החלטיות..."

עם מי נתחיל?
הערבים, נתניהו מעביר כספים ונותן לערבים עבודה כאשר בו נראה 65% לפחות מהם לא נאמן למדינת ישראל,כאשר יש מספיק מובטלים שעשו צבא שהיו יכולים לעשות את אותן עבודות בקלות,אבל לא!!! שולחים אליהן ערבים במקום בגלל עדיפות לאומית לא נכונה.

החרדים, נתניהו העביר להם חוק עוקף בג"צ שהישיבות שלהם יוכלו לקבל מימון ומה הם נתנו לו בתמורה? החזירו את תוכנית ויסקונסין זאת שפוגעת בחלשים שאין להם עבודה בעיקר על ידי חברות פרטיות.
עם החרדים כמובן יש עוד כמה סעיפים אחרים שנתניהו נתן להם מתנה בתמורה לחוק זה או אחר,חסימה של חוק זה או אחר או תקציב נוסף והעדיף את חרדים על פני ישראל ביתנו בניגוד לדברים של אורי על הכוח של ליברמן וישראל ביתנו שאין לה מול הליכוד. החרדים החזירו לנתניהו בקולות בכנסת כמובן כמו תמיד.

Seinfeld forever

ישן 07-04-2011, 21:57

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "עם מי נתחיל? הערבים, נתניהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
עם מי נתחיל?
הערבים, נתניהו מעביר כספים ונותן לערבים עבודה כאשר בו נראה 65% לפחות מהם לא נאמן למדינת ישראל,כאשר יש מספיק מובטלים שעשו צבא שהיו יכולים לעשות את אותן עבודות בקלות,אבל לא!!! שולחים אליהן ערבים במקום בגלל עדיפות לאומית לא נכונה.

על מה לעזאזל אתה מדבר?איזו עבודה הוא כבר נתן להם ואילו כספים העביר?

החרדים, נתניהו העביר להם חוק עוקף בג"צ שהישיבות שלהם יוכלו לקבל מימון ומה הם נתנו לו בתמורה? החזירו את תוכנית ויסקונסין זאת שפוגעת בחלשים שאין להם עבודה בעיקר על ידי חברות פרטיות.
עם החרדים כמובן יש עוד כמה סעיפים אחרים שנתניהו נתן להם מתנה בתמורה לחוק זה או אחר,חסימה של חוק זה או אחר או תקציב נוסף והעדיף את חרדים על פני ישראל ביתנו בניגוד לדברים של אורי על הכוח של ליברמן וישראל ביתנו שאין לה מול הליכוד. החרדים החזירו לנתניהו בקולות בכנסת כמובן כמו תמיד.

שוב, על מה לעזאזל אתה מדבר? תוכנית ויסקונסין מתה!
נתניהו העדיף את החרדים על ישראל ביתנו? חביבי, יש קואליציה, כשלכל אחת מהמפלגות יש צרכים משלה. קואליציה אמורה לפעול בהרמוניה, ולא בהעדפה מסוימת, כשאם כבר היא אצל ברק ומפלגת העצמאות. אתה אומר שנתניהו עקף חוקים לחרדים בתמורה לתמיכה של החרדים בחוקים שלו, אילו?
ישן 07-04-2011, 23:22

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "אתה לא מעודכן בכלל אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
אתה לא מעודכן בכלל אני רואה,כי תוכנית ויסקונסין אושרה מחדש בממשלה של נתניהו עם שינוי קוסמטי בלבד בלי לתקן את הבעיות שלה והשם החדש שלה,אם זכור לי נכון הוא "אורות לתעסוקה" ולא חסרות ביקורות נגדה שוב.

אחרי חיפוש מקיף באינטרנט מצאתי שהתוכנית נגנזה, אך פואד החליט לפני מספר חודשים לצאת בתוכנית דומה אך עם שינויים כמו הפריסה הארצית. מוזר לי להגיד שלזה נתניהו אחראי בזמן שפואד, הסוציאליסט מהעבודה (שזה מייצג חלק נכבד מהקהל שהתנגד לתוכנית) הוא שר התמ"ת שדחף לתוכנית החדשה.

בכל הנוגע לערבים עם התעסוקה, תביט בסופרים (בחלקם) ובמקומות אחרים הביאו ערבים מהכפרים לא מערים של יהודים וערבים עם הסעות לעבוד בגלל התוכנית הזאת בעיקר.
יש מספיק אנשים אחרי צבא ובני 45 עם תרומה למדינה שהיו יכולים לעבוד בזה. השכר בזה לא גבוה בשמיים,אבל זאת עבודה הוגנת לפחות וזה הרבה מאוד מקומות עבודה!

ואתה טוען שזאת מדיניות של נתניהו ושהוא העביר כספים בשבילה?
ישן 07-04-2011, 23:59
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "[QUOTE=bx1905]אתה לא מעודכן..."

א, נו מה אתה חושב קצת הקלות במיסים וההסעות תהיה בטוח שלא על חשבון הסופרים או אותם מפעלים אלא יזם פרטי שמקבל על זה הקלות מס מהמדינה בשביל לשגיס החמישי יהיה יותר תעסוקה... על חשבון אנשים שכן נתנו משהו למדינה.
במקום לגיס החמישי כהעדפה לאומית לא נכונה, היו עושים את זה באופן גלובלי לאנשים שתרמו למדינה לשם שינוי ומתוך הערים ומחוץ לערים הגדולות כולל בני 45 היו מוצאים עבודות בסופו של דבר.

ב, התוכנית עברה ולא נגנזה ויש לך טעות בנושא. התוכנית החדשה היא של משרדי התמ"ת והאוצר בשיתוף משרד רה"מ לא בדקת מספיק ונתניהו כן קשור אליה,כי רק בגללו היא עברה ולא בזכות פואד. אתה מדבר על התוכנית הראשונה שהופסקה עקב הבעיות.
אורות לתעסוקה ותוכנית ויסקונסין זאת אותה תוכנית עם שיפוץ יופי ומדוע?
1/ התוכנית החדשה תופעל על ידי אותם מפעילים של הקודמת וה"יושר" שלהם ידוע לכולם.
2/ ההבדל העיקרי זה שיהיה עכשיו פקיד ממשלתי שיהיה חותמת גומי של החברה הפרטית שיוכל לקחת זכות לגימלה באותם סניפים והחברה הפרטית לא תוכל לעשות את זה לבד בעצמה.
3/ התקציבים שאותם גופים פרטיים מקבלים מהממשלה הם פי 14 מהתקציב של ש"ת של המדינה!!! תקציבים שהיו יכולים ללכת לקורסים ולעזור לאנשים למצוא עבודה באמת בש"ת,כאשר ההפרש הוא בערך פ 2 ביסום בשטח בין מי שמוצא עבודה דרך גוף פרטי שמקבל כסף מהממשלה או ש"ת.
הפרטה לא תמיד יותר זולה ולא יותר יעילה מה לעשות ובשירות התעסוקה הרבה יותר יעילים (תקציבית) ממפעיל פרטי שיוצא יותר יקר בסוף.

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 08-04-2011 בשעה 00:04.
ישן 08-04-2011, 00:54
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "א, נו מה אתה חושב קצת הקלות..."

מצאתי הבדל אחד נוסף בין הקודמת לחדשה שיהיו בה אנשים עד גיל 55,כאשר בקודמת היו עד 45.
בקיצור "אותה גברת בשינוי אדרת" וח"כ שלי יחימוביץ אמרה את הדבר הכי נכון על הנושא:

ציטוט:
התקפה ראשונה על החוק מתוך הקואליציה, הגיעה מכיוונה של ח"כ שלי יחימוביץ' (עבודה). יחימוביץ' מחתה על מה שהיא הגדירה כניסיון של הממשלה להחזיר את התוכנית הישנה במסווה של תוכנית משופרת. "באים אלינו עם חוק זהה לחוק הקודם בלי שום שינוי למעט ההחמרה הזו שבגיל 55 רק יהיה פטור מהתכנית, כשקודם הפטרו היה מגיל 45. החוק זהה לחלוטין, בדקתי כל תו ותו. הוצאתם אקדמאים? הם גם לא היו קודם. לא עשיתם כלום. חזרתם עם אותו חוק בדיוק בשיטת מצליח".

"ועדת העבודה הרווחה והבריאות התכנסה ודנו דיונים רבים באורות לתעסוקה ובסופו של דבר החליטה להפסיק את הפיילוט שנמשך 5 שנים ב-4 אזורים בישראל. איזה דיון יכול להיות יותר מעמיק? אני חושבת שכל אחד מחברי הוועדה עשה דוקטורט באורות לתעסוקה. נסענו בעצמנו, נפגשנו עם עובדים. אני מבטיחה לכם שאנחנו נפיל את החוק הזה שוב בוועדת העבודה והרווחה".

יחימוביץ' אף תארה את שראו עיניה בסיורים והגדירה את התוכנית ככר פורה לשחיתויות. "הכל מלווה בשחיתוית ובעבריינות ובמטופלים שמקבלים עליהם מהממשלה כסף מלא בגין השתלמויות. או לחילופין אנשים שמושיבים אותם בחדרים והמורה יושב מולם ומשחק סודוקו, או שמלמדים אותם מחשבים בחדר בלי מחשב".

"מה זה תוכנית ויסקונסין? זה להעביר הרבה מאוד כסף לזכיינים פרטיים. בפיילוט שילמו להם על כל אדם שהם הצליחו להשים 34 אלף שקלים. על איזה השמה מדברים? על השמה של עובדת ניקיון אצל קבלן בחצי משרה?! מישהו חשב על רעיון יותר טוב מזה כדי לשפוך כסף על ראש של אנשי עסקים פרטיים? מה זה הטירוף הזה? האם הבעיה של המשק בישראל היא העובדה שיש המון מקומות עבודה שהעובדים לא רוצים לאייש? הבעיה היא שאין מקומות עבודה ואין פרנסה".

עריכה: יותר מזה 34 אלף לאדם? בבקשה תן לי גישה לתיקים ולפרופיל הרפואי של אנשים ואני ימצא לאנשים באותם תנאים עבודה בתמורה של 500 ש"ח לאיש ואני עדיין יגמור את החודש מצויין כל חודש.
בכל מקרה הקבלן יעיף את אותו עובד לפני שיהיה לו קביעות בעבודה ויחזיר אותו אחרי חודש או ויצור איתי קשר שוב בשביל עובד אחר ושוב אני אקבל 500 ש"ח על אדם אחר על "מקום עבודה". לדוגמא עושים את זה לסניטרים בבתי חולים בשביל שהם לא יקבלו קביעות ובעבודות ניקיון וכנראה גם במקומות אחרים.

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 08-04-2011 בשעה 01:17.
ישן 07-04-2011, 21:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מעולה, עכשיו ספר נא לי מה בדיוק נותן כל אחד מהחוקים הללו בפועל
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "ועדיין חוק נאמנות עבר,חוק..."

יופי, יש חוק שאומר שמותר לשלול אזרחות ממחבל שהורשע. החוק הקיים נתן את האפשרות הזו לשר
הפנים כבר לפני 50 שנה - ובג"ץ מנע יישום החוק. למה לדעתך המצב כעת יהיה שונה? למה לדעתך בג"ץ
לא ימנע את מימוש החוק החדש?

חוק ברית זוגיות - כמה אנשים בדיוק יכולים להנשא בזכותו שלא יכלו להנשא קודם?

חוק גיור חיילי צה"ל - האם לדעתך יש בדל של סיכוי שהיה עובר בלי תמיכת ש"ס? את הגיור הצה"לי
יזמו אנשי ימין שאף לא אחד מהם קשור בישראל ביתנו - ובראשם הרב דרוקמן.

תראה, אני מבין את הצורך הנואש שלך להציג את ליברמן ומפלגתו כחיוביים, אבל הם ממש לא כאלה. אני
הצבעתי ליכוד, אבל ממש אין לי את ההכרח הנואש להגיד שהליכוד הוא המפלגה הטובה ביותר. הם המפלגה
הפחות גרועה כרגע. לא נולדתי שם ולא אמות שם. אם יהיה מישהו יותר טוב, לי אין בעייה להחליף. מה
התנאים להחלפת מפלגה?
1. מפלגה עם מוסדות נבחרים (לא כאלה שאדם אחד בחר...). מכיר מפלגה כזו?
2. מפלגה שמנהיגיה לא קשורים עם אנשים שהיו מעורבים בביזנס עם אוייבי ישראל ומנועים מהגעה לארץ
מחשש בייעצרו לחקירה. מכיר מפלגה כזו?
3. מפלגה שלפחות שליש מחבריה הם כאלה שאתה יכול לדבר על רקורד אישי שלהם, ולא על כך שהם
בקשר עם יו"ר המפלגה וכג'סטה אישית סידר להם מקום בכנסת. מכיר מפלגה כזו?

בקיצור, ככל הנראה יהיה לי קשה להצביע עבור מפלגה כזו, אבל לך, ששיקוליך כנראה הפוכים בדיוק
(הצבעת פעמיים ברצף למפלגות בלי גופים בוחרים, למפלגות שראשיהן קשורים במרטין שלאף ולמלפגות
שהכניסו nobodies גמורים), זה כנראה מתאים. כבר ציינתי שהלוגיקה שמנחה אותך היא מיוחדת
במינה. משהו ז'ונגלר...
ישן 07-04-2011, 22:00
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מעולה, עכשיו ספר נא לי מה בדיוק נותן כל אחד מהחוקים הללו בפועל"

חוק ברית זוגיות - שוב לא מושלם עדיין,אבל יש התקדמות בנושא והחוק הזה נתן עוד אופציות שלא היו מקודם וזה אחרי לחץ פוליטי כבד של ישראל ביתנו.

חוק גיור חיילי צה"ל - להזכיר לך מה הרבנים (חלקם) עשו לנסות לעצור את החוק? ש"ס מקשיבה מנהיג הרוחני שלה ונתניהו נתן להם על זה כסף בצורה זאת או אחרת וישראל ביתנו הפעילה לחץ פוליטי לא קטן בנושא על נתניהו ובסוף נתנו לזה אישור בצירוף של כל הגורמים האלה.

ישראל ביתנו הולכת להעלות במושב הבא עוד כמה חוקים שיעשו לנתניהו ולליכוד כאב ראש,כי הוא לא עמד בהסכם עם ישראל ביתנו בדברים שהבטיחו בבחירות לבוחרים וירדו מהפרק בגלל הסכם קואליציוני,אבל עכשיו חזרו לשולחן,כי הליכוד לא עושה את חלקו בהסכם.

Seinfeld forever

ישן 07-04-2011, 22:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אוקיי, רטוריקה ריקה בסגנון ליברמן, אתה יודע לתת. שאלתי מה נעשה בפועל...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "חוק ברית זוגיות - שוב לא..."

ישראל ביתנו הולכת להעלות המון חוקים שיעשו לנתניהו כאב ראש - אבל לא יקדמו במאומה את האג'נדה
המוצהרת שלה, מסיבה נורא טובה: ישראל ביתנו לא רוצה שהאג'נדה שלה תתקבל בפועל. אם האג'נדה של
ישראל ביתנו תיושם - הרי שמיש יקבל עליה קרדיט לא יהיה ליברמן אלא ביבי, וליברמן בהחלט מעדיף שלא
יהיה בדל של שיפור בדברים שעליהם נלחמת, כביכול, ישראל ביתנו, על פני האופציה שביבי יגרוף קופונים
ממימוש מדיניות זו.

אתה מבין, מתחת לכלכ הרהב והצלצולים אתה נשאר עם מפלגה שהפחד הכי גדול שלה כרגע, זה שאשכרה
יישמו את מה שהיא מציעה, בטרם הפכה למנהיגת הקואליציה. כרגע רואה ראשהּ הבלתי מעורער של
המפלגה, את ההכרח לעשות המון רעש - אבל להימנע מקידום בפועל של כל דבר שבאמת חשוב באג'נדה של
מפלגתו.

ספר נא לי היכן עשה בדל של ניסיון לקדם חיופי שטחים?
ספר נא לי היכן חוק האזרחות המקורי (לא זה שעוסק במחבלים מורשעים...)?
ספר נא לי היכן חוק נישואים אזרחיים (חוק אמיתי, ולא בדל חוק עלוב)?

כל אלה נעלמו ושקעו להם בתוך ים האינטרסים של ליברמן, שיודע שכרגע אין לו מה להרוויח מכך שחוקים
אלה אכן יעברו...

ושוב, ברור לי שאני מטיף למקהלה (המקהלה של ליברמן, ז"א...), ושלא תבין מילה ממה שכתבתי פה,
ועל כן אסכם ב"בביבי רע, ליברמן טוב", ממש כמו בימי חוות החיות העליזים...
ישן 07-04-2011, 22:26
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אוקיי, רטוריקה ריקה בסגנון ליברמן, אתה יודע לתת. שאלתי מה נעשה בפועל..."

אז אני אשאל אותך אורי עכשיו שאלה יפה ונראה כיצד תצא מזה.

מה אתה רוצה חוסר התקדמות בכלל או התקדמות בשלבים כל עוד ישראל ביתנו אין לה רוב בכניסת ולימין האמיתי? הלוואי והיה לישראל ביתנו רוב בכנסת לחוק נאמנות אמיתי וחוק ברית הזוגיות אמיתי כמו חוקים אחרים שצריך להעביר בישראל,אבל שוב אין לה את זה בכנסת הזאת.

להזכירך הליכוד שהיה בעד חלק מאותם חוקים שקדימה הייתה בשילטון שהייתה נגדם (אז) היום נגדם ואם הליכוד היה נותן את הקולות שלו לאותם חוקים היה לך כאן חוק נאמנות אמיתי וחוק זוגיות אמיתי ועוד כמה חוקים אחרים טובים.

הבעיה היא שהליכוד וישראל ביתנו חלוקות בדעות כל כך שאנחנו במצב הזה אורי ודווקא על זה בחרת לא לדבר, אם הליכוד וישראל ביתנו היו יחדיו החוקים האלה היו עוברים בצורה מלאה בלי בעיה.

Seinfeld forever

ישן 07-04-2011, 23:15
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני מעדיף חוסר התקדמות שברור לעין שהוא כזה - ע"פ מצג שווא של התקדמות...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "אז אני אשאל אותך אורי עכשיו..."

שכל תכליתו למנוע התקדמות לאותו יעד מוצהר.

ליברמן שלך מקשה על השגת יעדיו יותר מכל אחד מיריביו.

לו חשב ליברמן שהליכוד יכול לתמוך בחוקים שהציע - הוא לא היה מציע אותם. כל הרעיון בהצגת החוקים הללו
הוא שלא כל הליכוד יתמוך בהם, וכך הוא יוצג כ"אידיאולוג נחוש" בעוד שהליכוד יוצג כ"פיינשמקרים"...

האמת היא שליבררן, שהוא איש מבריק באמת, לא באמת מתאמץ להסתיר את הטכניקה שלו. אפילו הנאום
באו"ם כוון פנימה ולא החוצה. הכל אצלו זה רטוריקה ריקה שתכליתה חיזוק כוחו האישי.

אני מעריך שכל הדברים היפים שליברמן מדבר עליהם, לעולם לא ימומשו אם ליברמן יחשוד שמישהו אחר עלול
לגזור את הקופון על השגתם...
ישן 07-04-2011, 23:57
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בכיף
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "וויקוחי סרק כשההבדלים הם כל כך מיקרוסקופיים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
במקום זה לנצל את הכוחות להיאבק נגד שונאי ציון ולבנות את ארץ ישראל, ובעיקר את עם ישראל.

אז בבקשה תזמין את החברים שלך ללכת ולעבוד ולהתגייס לצבא. או שאתה שוב שולח אותנו לעשות בשבילך את העבודה המלוכלכת?

תאמין לי, אם לא הייתי יודע, הייתי חושב שאתה איזה שמאלני קיצוני שמותח אותנו באחת מהמתיחות הארוכות בהיסטוריה, בכך שאתה פשוט משחק דמות של קריקטורה על חרדים

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:36

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר