לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2011, 08:35
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
קרינה חריגה באוטובוסים וברכבת

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1224403.html
המשרד להגנת הסביבה מזהיר מפני רמת קרינה סלולרית חריגה מהמותר באוטובוסים וברכבות.

גורמי המקצוע במשרד להגנת הסביבה מעריכים כי כשרבע מנוסעי קרון רכבת או אוטובוס משתמשים במכשיר הסלולר, נחשפים כלל הנוסעים לרמות קרינה מעל לתקן, 0.8 ואט לקילוגרם. לפי ההערכות שהתבצעו בעקבות בדיקות ומדידות, בעיית רמות הקרינה החריגות קיימת במידה רבה יותר באוטובוסים.

עוד...
http://sites.google.com/site/norad4...-mobile-phone-h

ציטוט:

רמות הקרינה שאתם סופגים פוחתות ככל שאתם מתרחקים ממקור הקרינה, כלמור מהטלפון עצמו. החלק שנחשב, בעיני רבים, לרגיש ביותר בגוף הוא המוח. לדעתי גם אזורים ואיברים אחרים בגוף רגישים לקרינה אלקטרומגנטית. הדבר הראשון שאני מרגיש בעת חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית הוא כאב ראש, אבל זה לא אומר כי רק הראש והמוח מושפעים מהקרינה. לכן אני ממליץ להרחיק ככל הניתן את מכשיר הסלולר מהראש כאשר הוא פולט קרינה, אבל לא רק מהראש אלא גם משאר הגוף. אני ממליץ להימנע בכל זמן ובייחוד בעת ביצוע שיחה סלולרית מלשים את מכשיר הטלפון הסלולרי בכיס המכנס, כיס החולצה, בתפס החגורה או צמוד לגוף. אני ממליץ לשמור מרחק רב ככל הניתן מהטלפון הסלולרי בכל זמן ובייחוד בעת שיחה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-04-2011 בשעה 08:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2011, 10:53
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הבעייה עם סלולר היא שגם אם לא מדברים גם אז
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "זה עניין של תרבות. פעם גם היה..."

הוא משדר פעם ל4 או 5 דקות לתחנה (כנראה לדווח איפה הוא נמצא).

עשיתי ניסיון. שמתי טלפון סלולרי ליד רדיו. ומדי כמה דקות זה היה עושה רעש ברדיו, אותו סוג רעש מתי שיש צלצול.

אבל אם מכבים את הטלפון לגמרי, עלולים לשכחור להפעיל אותו מתי שיוצאים מהאוטובוס.

הייתי רוצה שיצרני הטלפון הסלולרי יתנו גם אופציה לכבות את הטלפון למשך זמן, ואחר כך שיתעורר. במשך הזמן שהוא יהיה מכובה הוא יפעל באופן הכי מינימלי - כמו שעון עם שעון מעורר.

בשבילי זה יתן אופציה נוספת מתי שאני נכנס לבית כנסת להתפל שאוכל לכבות את הטלפון למשך זמן ושאחר כך הוא יתעורר לבד. כיום יש את האופציה רק להעביר אותו לרטט או שקט למשך זמן, אבל לא לכבות אותו לגמרי שלא ישדר גם קרינה.

אם יהיה חוק שמחייב את היצרנים לשים אופציה כזו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר