לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2011, 18:36
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
כתב וואלה שעשה מסיבה במהלך הלוויתו של עופר וחגג את מותו - פוטר מוואלה.

אלון עוזיאל פוטר מאתר "וואלה" לאחר שהפריע במכוון להלוויתו של סמי עופר שהתקיימה בתחילת השבוע. הנהלת "וואלה" החליטה אתמול (חמישי) להפסיק את ההתקשרות עם עוזיאל, שם כתב כפרילאנסר עבור ערוץ התרבות, כך נודע לנענע10

http://media.nana10.co.il/Article/?...=806995&sid=217

תקציר הארועים

ב.כתבתי בבלוג שלו שאני מקווה שמישהו ממשפחת עופר מצלצל עכשיו לוואלה ודואג שיפסיד את עבודתו.

ג. כתבת נענע מהיום הפריע למהלך הלווית סמי עופר - ופוטר מעבודתו

לא נראה לי שיש קשר בין ב' לג'. אבל אני מקווה שכן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 10-06-2011 בשעה 18:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2011, 09:50
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
כן, אבל אני מניח שלמשפחת עופר יש אי אלו קשרים לוואלה בצורה זאת או אחרת
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זו בדיוק הפואנטה, הכתב הזה לא..."

הכתב המטופש לא זיהה שהתנהגותו המבישה אינה מביאה כבוד גדול למקום עבודתו, כך שגם אם עשה את אשר עשה בשעות הפנאי וגם אם אכן אין שום קשר בין משפחת עופר ואתר וואלה, וואלה היתה חייבת לפטרו בשל הזילזול בכבוד המת.
(יתכן גם שמישהו בוואלה חשש פן יבולע לחברה בדרך זאת או אחרת, אבל אני עדין מאמין שידה של משפחת עופר בוחשת כמעט בכל תחום ונושא - כולל וואלה. (יתכן שמדובר אפילו רק בפרסום באתר כפי שכבר נכתב כאן)
על כל מקרה, טוב עשו וואלה שהפגינו "סולידריות" במקרה המביש הזה, למרות שמן הצד השני יפרסמו כתבות בגנותה של משפחת עופר שאינה מן הסתם "אהודה" בשל אי אלו סיבות..
יש הבדל. בוואלה, במקרה הזה זיהו את ההבדל.

ישן 10-06-2011, 19:39
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גם אם אתה חושב שהמשפחה הזו..."

בשביל לקבל כבוד צריך לתת כבוד ומשפחת עופר כולל האיש המדובר לא ידעו לתת כבוד לאוכלוסיה של מדינת ישראל אלא ידעו רק לקחת ולקחת יותר מאיתנו.

זה התחיל מתאונה באחד המפעלים שלא הגיעה לתקשורת לפני עשר שנים בערך והפכה את השמיים לכתומים לכמה דקות (ראיתי את זה בעיניים ושמעתי את זה היטב וזה מפחיד מאוד), לפני שנה הם מנעו מנציג שירותי כיבוי האש להופיע בכנסת ולתת עדות נגדם והמפעל שלהם לגבי תאונה אחרת, התחקיר הגנוז,סחר עם אירן בעוד שישראל פועלת נגד אירן והנזק שהם עשו לאיזור חיפה.
להמשיך עם הרשימה? (יש עוד כמה נקודות נגד משפחת עופר.)

אנשי עסקים אחרים כמו הריסון וכו... אומנם לא נותנים כבוד לאזרח הקטן,אבל לא הגיעו לאיפה שמשפחת עופר הגיעה.

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 10-06-2011 בשעה 19:41.
ישן 10-06-2011, 21:35
צלמית המשתמש של looklook

ההשוואה לא תקפה משום בחינה.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "אז תן לי לשאול אותך שאלה..."

א.. עופר לא היה מחבל

ב. עוזיאל לא סתם שמח על מותו או שמר לו טינה, הוא הביע את זה בראש חוצות מול בני משפחתו

ג. בני משפחתו לא אשמים, הם לא באו לשם בשביל להוקיר את פעילותו הפיננסית של עופר - בשבילם הוא היה אבא, אח או דוד.

ד. עופר טרם נשפט על קשריו עם איראן. אין לך הוכחות.

ה. הקשרים עם איראן (ואפילו אם היו מקבילים למעשיהם של רבי מחבלים) זו לא הסיבה שעוזיאל רקד שם במרפסת

מה דעתך, האם ניתן לבקר את מר עופר עוד בחייו, בצורה מכובדת או אפילו לא מכובדת , גם בלי לבזות את גופתו ואת בני משפחתו המתייפחים? האם ניתן למצוא הזדמנויות אחרות או שאין מנוס מריקוד הקברים הזה?

ולפני שאתה עונה, תזכור שהתנהגות בהמית כלפי דמויות שלינוקס שונא, לא נעצרת שם. היא מחלחלת ליתר הציבור. זה עלול להגיע גם לסכסוכי שכנים, לעסקים מתחרים וכו וכו', תראה מה שקרה להתפרעויות באמצע ארועי אבל - התחלנו מהשריפה בכרמל, המשכנו ביום הזכרון ובשנה הבאה בוודאי יהיה תורו של יום השואה.

ישן 11-06-2011, 00:01
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ההשוואה לא תקפה משום בחינה."

תסביר לי מדוע הפסיקו את הדיון בנושא הסחר עם אירן בכנסת בגלל פתק מסתורי?
כיצד אפשר לחקור אדם כזה חיי או מת עקב מחלה או משפחה כזו כאשר גם דיון בנושא שלהם הם מפסיקים או רמזו למשהו להפסיק, אפילו שהציבור לחץ לחקור אותם בנושא כולל היועץ המשפטי והמבקר.

זאת לא הפעם הראשונה שהם עצרו עדות או תחקיר נגדם בדרך זו או אחרת ופעם קודמת שהיה אסון במפעל שלהם שנה שעברה, עדות של נציג הכבאות בוטלה בגלל שהוא הלך לומר לציבור בכנסת כמה המפעל שלהם מסוכן לציבור. תסביר את זה אולי?

במדינה עם חוק אמיתית משפחת עופר או חלק ממנה היה צריך להיות תחת חקירה מלאה מינימום אחרי הסחר עם אירן יום אחרי הפירסום של המידע.

Seinfeld forever

ישן 11-06-2011, 00:46
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "תסביר לי מדוע הפסיקו את הדיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
תסביר לי מדוע הפסיקו את הדיון בנושא הסחר עם אירן בכנסת בגלל פתק מסתורי?

אם אפשר היה להסביר זה לא היה פתק מיסתורי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
כיצד אפשר לחקור אדם כזה חיי או מת עקב מחלה או משפחה כזו כאשר גם דיון בנושא שלהם הם מפסיקים או רמזו למשהו להפסיק, אפילו שהציבור לחץ לחקור אותם בנושא כולל היועץ המשפטי והמבקר.

לא, החקירה לא נעצרה. הדיון הציבורי, בוועדה שעיקרה כלכלה ולא ביטחון הוא שנעצר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
זאת לא הפעם הראשונה שהם עצרו עדות או תחקיר נגדם בדרך זו או אחרת ופעם קודמת שהיה אסון במפעל שלהם שנה שעברה, עדות של נציג הכבאות בוטלה בגלל שהוא הלך לומר לציבור בכנסת כמה המפעל שלהם מסוכן לציבור. תסביר את זה אולי?

תביא מקורות לטענה הזו, תימוכין, משהו?

ואפילו אם צדקו, זה מצדיק להתנהג כמו חמאס ולעלוז על הדם ולבזות את המתים? אל תתאבל אבל בחייאת רבאק, מה אתה, שטניסט?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
במדינה עם חוק אמיתית משפחת עופר או חלק ממנה היה צריך להיות תחת חקירה מלאה מינימום אחרי הסחר עם אירן יום אחרי הפירסום של המידע.

במדינת חוק אמיתית לא היו "פליטים" מאפריקה הופכים את דרום תל-אביב לdowntown יוהנסבורג, אנס כמו קצב היה מושלך לכלא מיד עם הרשעתו ורוצחיו של אריק קרפ לא היו יוצאים עם עונשים קלים... די, בחייך. אתה יודע מה באמת הולך מאחורי הקלעים לגבי משפחת עופר?

ועוד פעם, אפילו כל מה שאמרת נכון, איך זה מצדיק מעשה חמאס שכזה, שאנשים עולזים על מוות וכאב של אחרים?

ישן 13-06-2011, 09:04
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אם תחפור אצל כ-ו-ל-נ-ו"

למרות הטענות של עיתונאי חצר, אף אחד לא שונא אותם בגלל אושרם.

כולנו מפרגנים לגיל שוויד, אין לנו בעיה עם השכר של מנכ"ל טבע, והמליארדים של סטף ורטהיימר הם שלו. צרות העין היא לא בגלל שפלוני נוסע באוטו יפה או שיש לו מטוס פרטי.
משפחת עופר היא הדוגמה למשהו שהתעשר על חשבוננו. הם עושים שקשוקה מאיתנו. ופעם ב הם זורקים איזו עצם להמונים, וההמונים אמורים להגיד להם על זה תודה.

אני לא מכבד את האידיוט שאירגן מסיבה בהלוויה שלו הוא גס רוח.
אני לא שמח שהוא מת. (ובן 89 שמת זה לא אסון לאוהבים ולא סיבה למסיבה לשונאים)
אבל משפחת עופר הם אוסף של חארות.

ישן 13-06-2011, 18:50
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סורי, אבל זאת סתם טענה. רוב..."

זאת בדיוק הנקודה, לא איכפת לי כמה כסף יש להם. באמת שלא.
שיהיה להם לבריאות.
איכפת לי מזה שבדרך לא ברורה חברות ממשלתיות נמכרו להם ובזמן קצר התברר שהשווי שלהם גדול הרבה יותר.
איכפת לי שהמשאב הטבעי העיקרי של ישראל נמצא בידיים שלהם, (ים המלח) ואיך שהוא התמלוגים שהם משלמים נמוכים מדי.
איכפת לי מזה שהם הביאו את הקשרי הון שלטון לדרגה של אומנות. ומקבלי ההחלטות באוצר, פותחים קרירה שניה אצלם בעסק.
איכפת לי שלא איכפת להם לזהם ולהרעיל אזורים שלמים בישראל. החל בהרס של ים המלח וכלה בזיהום במפרץ חיפה.

הכסף שלהם מצד עצמו לא מזיז לי, אפילו לא קצת. (חוץ מזה שגם אני הייתי רוצה להיות עשיר, אבל זה טבעי)

ישן 13-06-2011, 19:30
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
אני חושב שהכעס מוצדק אבל ה"על מי" לא.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "זאת בדיוק הנקודה, לא איכפת לי..."

כל בני האדם הם בעלי אינטרסים. בעלי עסק לדוגמא הם בעלי אינטרס לעשות כמה שיותר רווח לעצמם.
אם יוצאים מהנקודת הנחה הזאת, אזי כל דבר שהם יעשו יהיה לשם המטרה הזאת. וזה בסדר ומקובל כל עוד הכל נעשה במסגרת החוק.
אני מסכים במאה אחוז שהאחים עופר קיבלו מהמדינה מתנות ועשו עליהם הרבה כסף, אבל אני לא מאשים אותם בכלום. כי הם רוצים לעשות כסף כמו כולם, ולא הייתי מצפה מהם למשהו אחר. בטח שלא הייתי מצפה שהם יגידו לעצמם "ואי, בואו נהיה בסדר, ונחלק את כל הכסף שהרווחנו מהמכרז על צים בין כל תושבי המדינה".
מי שאשם זה השלטון שנתן לזה לקרות. כי ברגע שאתה תופר מכרז בצורה כזאת שרק משפחת עופר יכולה לענות על הדרישות, ואף אחד לא עוצר את זה, פה הבעיה. מי שלא בסדר זה כולם חוץ ממשפחת עופר. המדיניות של חלקים בשילטון בהפרטות שאמורות להיות משהו טוב כרעיון, יוצרות מונופולים חדשים מכלום, פשוט כי המכרזים תפורים רק למיעוט של משפחות שיכולות אשכרה להתאים לתנאי המכרז.
כמובן אחרי זה כל הקנאים מתלוננים על המשפחה הזאת, אבל היו מתים להיות במקומם (שזה כולל עשירים אחרים, שלא יכלו פשוט להתמודד באותם מכרזים).

אם נבדוק חוקית את כל המונופולים שנוצרו בחסות המדינה, נגלה שבעלי העסקים היו בסדר גמור. מי שלא עשה את עבודתו נאמנה זה הביורוקרטים עם הכיסים.
ישן 10-06-2011, 21:42
צלמית המשתמש של looklook

זו שאלה תאורטית ולכן אין טעם לענות עליה.
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ברמת העיקרון זה היה יכול..."

למה ? כי אף מפרסם לא יאיים על אף עיתון בהפסקת פרסום רק מכיוון שהוא "תלמה" והכתב קנה "אוסם". זה נורא פשוט - לבזות הלוויה של יקירך זה דבר תת-אנושי ולקנות אצל מתחרים זה דבר סביר. ההבדל בין הדוגמא שלי לשלך הוא מוחלט.

עיתון הוא לא גוף פילנטרופי שמחויב לערכי צדק (בטח לא בישראל ובטח לא וואלה) עיתון הוא גוף עסקי שמחויב לשורת הרווח שלו. אם מפרסם מצלצל אליו ומאיים בהפסקת פרסום , העיתון לפחות ישקול את הדברים וייתיחס אליהם. יכול להיות שבמרבית המקרים העיתון לא ירצה להצטייר כמי שחופש הביטוי לא נר לרגליו ולכן לא יפטר כתבים בגלל דבר שעשו מחוץ לעבודה שלהם. אבל אתה לא יוצא להלחם על חופש הביטוי למען מי שמבזה הלוויות. עד כאן צד העיתון

עכשיו צד המפרסם - אתה היית מפרנס את מי שביזה את ההורים שלך? או את החברים שלהם ועוד בהלוויה?? בחיים לא. אז אל תצפה ממפרסם לעשות את זה. אין שום דבר שמחייב מישהו לפרסם בוואלה.

ישן 11-06-2011, 08:00
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זו שאלה תאורטית ולכן אין טעם לענות עליה."

כל הדיון הזה תאורטי בגלל שאנחנו לא יודעים באמת למה ואללה הוא אכבר פיטרו את הדביל,
אז אני לא מבין מה הבעיה עם עוד שאלה תאורטית אחת למרות שאני מבין את העיקרון מאחורי
הדברים שלך אני לא מסכים איתו, צריך לעשות הפרדה בין מה שהכתב עושה בחיים הפרטיים
שלו לבין מה שהוא עושה בעבודה, עובדה שהמגזין השני שהוא כותב בו (טיימאוט) הצליח
לעשות את ההפרדה למרות שגם הוא יכול להינזק אם יפסיקו לפרסם בו. אני חושב שאם הכתב
הזה יקח את העניין לבית דין לעבודה יחייבו את ואללה הוא אכבר להחזיר אותו לעבודה (בהנחה
שבאמת פיטרו אותו רק בגלל מה שהוא עשה בהלוויה).

ישן 11-06-2011, 10:53

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה מדבר על "צדק" ועל מה "צריך" לעשות"

עדיין לא הצלחת להסביר לי איך בדיוק הוא ביזה את האתר שבו הוא כותב.
הוא לא עשה את המעשה הזה כשהוא היה בתפקיד מטעם האתר, הוא לא
עשה את זה כשהוא משתמש בציוד של האתר ובקיצור אין שום קשר בין
זה שהוא אדיוט שעושה מעשים מטומטמים לבין זה שהוא עובד בואללה.
אני לא חושב שצריך ליהיות קשר בין המעשים שלך בתור אדם פרטי לבין
העבודה שלך חוץ מבמקרים מאד ספציפיים ובתפקידים מאד ספציפיים.
כתב שקר כל שהוא בוואלה הוא לא אחד מהתפקידים האלה וביזוי הלוויה,
למרות שזה מעשה עלוב ונלוז לדעתי, הוא לא אחד מהמקרים האלה.

ישן 11-06-2011, 15:03

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "דוקא יש קשר, כפי שכתבתי לך..."

אז אם מחר אתה הולך לפאב, משתכר, רוקד על הבר ונוגע לבחורות בישבן הם
יכולים לפטר אותך? סה"כ ביישת את החברה לא? כמו שכבר כתבתי פה באחת
ההודעות אני מודע לעובדה שיש תפקידים שבהם מה שאתה עושה בחיים הפרטיים
שלך יכול להשפיע על העבודה, כתב לענייני שום דבר בואללה הוא אכבר הוא לא
אחד מהתפקידים האלה. ושלא יהיה לך ספק, אין לי אפילו לא טיפה של רחמים או
אמפטיה לאדם האומלל הזה אבל אני חושב שבמקרה הזה אם הפיטורים הם רק
בגלל מה שהוא עשה "באזרחות" אז הם לא צודקים ואולי אפילו לא חוקיים. אמור
ליהיות גבול כמה העבודה שלך יכולה להתערב לך בחיים הפרטיים, במקרה הזה
אני חושב שהגבול נחצה.

ישן 11-06-2011, 20:43
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ואני שוב מדגיש את ההבדל בין..."

ברגע שהעובד מזוהה עם החברה אז שם החברה עולה בהקשר שהיא לא תרצה. וזה לא משנה איזה דרגה העובד. לא דיברתי על מנכ"ל. השוויתי לשחקן ואולפן או פוליטיקאי ומפלגה.

תרחיש אפשרי- האתר לא היה מפטר אותו (אגב, הבנתי שהוא פרילנסר שעבד איתם, זה לא בדיוק פיטורים...), ועכשיו כל פעם שהיו מדברים על וואלה היו אומרים- אה, ההוא שרקד בהלוויה עובד שם, נכון?
תרחיש אפשרי 2- בית ההשקעות לא מפטר את העובד שצולם שיכור ומטריד בחורות, וכל פעם שהיו מדברים על בית ההשקעות הזה היו אומרים- אה, שם עובד השיכור המטרידן ההוא, לא?

אתה באמת חושב שהאתר צריך פרסומת כזאת? אגב, אני מפריד את כל הכתבים השמאלנים שמעוותים כתבות (אלו שאמרתם שהיה צריך לפטר קודם) מכיוון שהם עושים בדיוק מה שהאתר רוצה- זאת הדיעה הרווחת באתר ואצל הבעלים.

ישן 11-06-2011, 00:10
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לכל אלה שמגלים הבנה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כתב וואלה שעשה מסיבה במהלך הלוויתו של עופר וחגג את מותו - פוטר מוואלה."

הרי שאני חושב שללוויה מכובדת זכאים כל בני האדם ויהיו הנבלים הגדולים ביותר ושיהיו מחבלים גם (הם הרי טופלו וקיבלו את המגיע להם) .. מגיע לבני המשפחה את רגעי ההתייחדות וללוות את יקירה בדרכו האחרונה...

יש לי השגות רבות לאופן התנהלותו של האיש.. אך מכאן ועד לרקוד בלוויתו ולבזות את כבודו ולהשפיל את משפחתו - אין דרך בכלל....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:17

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר