לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2011, 10:20
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
שאלה מאבק הרופאים-במי לתמוך?

הייתי רוצה לנסות להבין יותר את מאבק בין הסתדרות הרופאים לבין האוצר. בכנות, אני לא מרגיש שאני מבין באמת מי צודק ומי לא . האם האוצר הוא הגוף הרע שמחזיק הכסף? האם הרופאים רוצים להשוות את משכורותיהם למקבילהם בארצות הברית ולא באמת חושבים על המתמתחים?. אף צד לא מסביר את צדקתו בצורה ברורה לציבור. ישנם קולות שאומרים שאם האוצר יכנע לרופאים נגיע למצב כמו יוון במשכורות ציבוריות מנופחות ונתן זהבי,הוא הוא אומר שאי רחמים כלפי הרופאים שעובדים מסביב לשעון ולא מקבלים את תגמול הנכון על כך. מי צודק? אני אשמח אם מישהו שמבין יותר בנושא יכול לבער יותר את העניין כי אני מאמין שהציבור פה לא באמת מבין מה הרופאים באמת רוצים ואם צודקים או סתם מנסים לסחוט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2011, 14:55
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מאבק הרופאים-במי לתמוך?"

בתור אדם שאחד מבני משפחתו הוא רופא שעזב את הרפואה הציבורית בשל משכורות נמוכות אומר זאת כך: קרוב משפחתי למד 29 שנים מחייו (תעודת בגרות, תעודת הנדסאי, רפואה, סטאג', התמחות).
בקיזוז תעודת ההנדסאי שאינה רלוונטית למקצוע, הוא למד 15 שנה מעבר להשכלה תיכונית ו-11-12 שנה יותר מבוגרי תואר במדעים מדויקים ובהנדסה.
עכשיו, עם כל הכבוד, בן-אדם שעד גיל 33 לכל הפחות (יותר במקרה של קרוב המשפחה) למד ולא ממש הרוויח כסף (בסטאג' ובהתמחות מרוויחים כמה שקלים), לא הגיוני שהשכר שלו יהיה קצת יותר גבוה מ-7 אלף ש"ח בחודש?
בהשוואה למקומות אחרים במגזר הציבורי, כמו למשל צה"ל, השכר הזה הוא ממש מבזה. רס"ן ביחידה עורפית בצה"ל עם דמ"ח ב' מרוויח בערך 13 אלף. סרנים בני 24 ביחידה שלי מרוויחים 10 אלף ש"ח בחודש (תלפיות)...
עם כל הכבוד למשרתי הקבע, ויש כבוד, לא הגיוני שסרן בן 24 ירוויח יותר מרופא שקרע את התחת שלו בלימודים ארוכים ומייגעים.

ושוב:
לימודי רפואה ללא שכר - 7 שנים
+
סטאג' - שנה
+
המתנה להתמחות מבוקשת - ...
+
התמחות - 4-6 שנים
=
לפחות 12 שנות לימוד

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י talaus בתאריך 20-06-2011 בשעה 14:59.
ישן 20-06-2011, 15:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "אולי לא כתבתי את זה, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי talaus
אולי לא כתבתי את זה, אבל היחידה שלי היא יחידה עורפית.

כתבת, במקרה היחידה שאתה משרת בה היא לא יחידה עורפית רגילה ולכן, עם כל הצער שבדבר, ברור למה הם בדרגת שכר גבוהה כ"כ.
ציטוט:
אני לא בא להשוות בין לוחמים לרופאים, ממש לא.

אבל עשית את זה.
ציטוט:
רופא בבי"ח ציבורי לא שווה פחות מסרן בן 24 ביחידה עורפית שעובד 9-5.

אין ספק, לפעמים הרבה, הרבה יותר.
ציטוט:
בנוגע למפלט צבאי: לא יודע. למען האמת התנאים של עתודאים לרפואה מעולים (כניסה לקבע מוקדמת, משכורת שמתקרבת למינימום בחובה, התחלת ההתמחות בזמן שירות הקבע).

אז תשאל אותו פעם, אם הוא קובל כ"כ על השכר של אנשי צבא- שיתגייס מחדש, צה"ל תמיד צריך רופאים.
ציטוט:
בכל אופן, אל תדאג, רופאים עושים הרבה מאוד מילואים והאדם המדובר המשיך לעשות מילואים בהתנדבות לפרק זמן לא מבוטל.

אין ספק, אבל זה לא קשור לדיון.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-06-2011, 15:47

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=talaus]אולי לא כתבתי..."

שוב, לא באנו לדבר על למה אותו אדם התגייס לקבע או לא.
אנחנו מדברים על הרפואה הציבורית (בתי-החולים), ולכן חשבתי שיהיה ראוי להשוות את השכר לתפקידים אחרים במגזר הציבורי.
למיטב ידיעתי צה"ל נכלל תחת ההגדרה הזו (המגזר הציבורי) ולכן הוא משמש לי כדוגמה. לא השוותי בין לוחמים לרופאים, השוותי בין קצינים עורפיים לרופאים.
היחידה שלי היא לא יחידה עורפית רגילה, נכון. היא יחידה עורפית שמזכה בדירוג מחקר, כמו כמעט כל יחידה שאליה מגיעים עתודאים בעלי מקצועות מדעיים/הנדסיים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

ישן 20-06-2011, 19:52

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם הסרן הזה הוא מהנדס בתלפיות..."

לא דיברתי על כך שהצבא צריך את הרופאים הטובים ביותר או לא, דיברתי על כך שזה לא הגיוני שבצה"ל מהנדס מקבל 10 אלף שקל (נכון לכל מהנדס ביחידה שמזכה בדירוג מחקר אשר השלים את דירוג המחקר ואת כל שעות הגמו"ש) ואילו בבתי-החולים רופא מרוויח פחות.
זה לא שאני חושב ש-10 אלף ש"ח זה שכר גבוה למהנדס, זה פשוט שפחות מזה זה שכר ממש נמוך לרופא.

בקיצור: עתודאי להנדסה בן 25 שנכנס לשירות קבע מרוויח 10 אלף שקל
רופא בן 35+ מרוויח 7 אלף שקל
שניהם עובדים במגזר הציבורי (עובד בי"ח הוא עובד מדינה ואיש קבע הוא גם "סוג של" עובד מדינה)

עריכה: אגב, בבתי-החולים כן צריך את הרופאים הטובים ביותר.

ישן 20-06-2011, 19:44
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מאבק הרופאים-במי לתמוך?"

אני אסביר לך מה הבעיה.
קח למשל רופא מרדים בבית חולים בסדר? האוצר במקום להעביר את כל התקציב לבית חולים ממשלתי מעביר את זה לבית חולים פרטי כמו ממשלתי ומה קורה?
עומס של ניתוחים בבית חולים ממשלתי עקב חוסר של רופאים מרדימים שנמצאים בבית חולים פרטי במקום בממשלתי.
בו ניקח דוגמא נוספת אורטופדים שעובדים בקופת חולים, בית חולים פרטי ובית חולים ממשלתי להגיע לשכר הוגן. שוב נוצר עומס עבודה שלא היה צריך להיות,אם האוצר היה נותן עדיפות נכונה.
אפשר להמשיך עם הדוגמאות,אבל ברור איפה הבעיה וזה האוצר.

בעלי ביטוחים של כללית,מכבי או ביטוח פרטי מקבלים החזר או טיפולים על חשבון הביטוחים עצמם,אבל זה רק למי שיש לו כסף או כסף והרבה. אני למשל מקבל מכללית כל שנה החזר של כמה אלפי שקלים כל שנה על מוצר שהביטוח של כללית הינו היחיד שנותן כיסוי למחלה הזו,ואני מטופל אצל רופא פרטי ועדיין אני משלם אלפי שקלים מהכיס בלי שום החזר על מוצרים אחרים שאני צריך לקנות כל פרק זמן. (אין הרבה רופאים שיודעים לטפל במחלה הזו.)
מה עושה מי שאין לו ביטוח כזה? מבקש מקרן הריסון עזרה כספית או מגורמי רווחה.

כל זה היה יכול להיות היסטוריה,אם האוצר לא היה מחפש מיסים נוספים דרך הבתי חולים הפרטיים והיה נותן קודם עדיפות לבית חולים ממשלתי,אבל המצב הפוך.

Seinfeld forever

ישן 20-06-2011, 21:08
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ביטוח משלים עולה כחמישים ש"ח."

בעיה בטיעון שלך שיש שני ביטוחים לכללית ומכבי ואת הביטוח השני לא כולם יכולים לשלם עדיין, ועדיין זה לא תירוץ לאוצר להעדפה כלכלית כלפי בתי חולים פרטי שאיננה נכונה.

אתה יודע מה קורה כאשר בית חולים פרטי נכנס לבעיה עם מטופל? נכון המטופל מגיע לבית חולים ציבורי ולא פרטי אחר!
אותם רופאים צריכים להיות קודם בבתי חולים של הציבור ואם יש עודף ברופאים טובים בבתי החולים של הציבור, הרופאים יכולים להיות גם בבתי חולים פרטיים.

העדפה נכונה צריכה להיות קודם לבית חולים ציבורי עם כל התקנים שהוא צריך לקבל ואחרי זה לבית חולים פרטי,אך זה לא המצב בשטח שורוקי. תבדוק את התקציבים של האוצר לבתי החולים וכיצד זה מחולק ותראה על מה אני מדבר.
השכר בסוף החודש יהיה שווה,אם יעשו את התיקון הזה והרופאים לא יהיו צריכים לעבוד בבית חולים פרטי,בקופת חולים ובבית חולים ציבורי להגיע לשכר הוגן.

הבעיה הזו פשוטה מאוד והאוצר יכול לגמור אותה מהחודש הבא,כאשר התקציבים עוברים חזרה לבית חולים ממשלתי ומי שרוצה בית חולים פרטי שישלם יותר על הביקור או הניתוח.

Seinfeld forever

ישן 20-06-2011, 21:20
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כללית פלטינום פלוס ביטוח..."

ויש אנשים שחמישים ש"ח זה ההבדל בין לגמור את החודש טוב או לא ולהכן הביטוח המשלים לא זמין לכולם.
אין צדק שהמדינה (האוצר) תחזיק 6 בתי חולים חצי פרטיים על חשבון המדינה, כפי שזה מתנהל היום,שלרוב הציבור אין יכולת להכנס אליהם בכלל.
מכבי וכללית מחזירים כסף על הניתוח אחרי התשלום ברוב המקרים שזה אומר שהמבוטח צריך לשלם את הכסף קודם מהכיס שלו וכמה אנשים יש שיכולים להוציא בו נגיד 30 אלף ש"ח או יותר מזה לניתוח בלי בעיה ולחכות להחזר מהקופה? אין הרבה כאלה ולכן זה נקרא בית חולים פרטי הלא ככה?

בתי החולים הפרטיים רוצים לקבל כסף מהמדינה כמו שהם מקבלים היום? יפה הם צריכים להיות פתוחים לכל הציבור או שהאוצר יתן את הכסף הזה לבתי חולים אחרים ויבנה בתי חולים ציבוריים אחרים ויתן להם את התקציב במקום.

עריכה: לגבי הביטוח הסעודי של כללית מי שעושה אותו זורק כסף לפח,כי מדובר בחברת ביטוח לא אמינה. תבדוק כמה תביעות יש נגד הביטוח הסעודי הלא אמין הזה.
(אני לא כותב את השם של החברה,כי ארז ביקש ממני בעבר לא לעשות את זה שוב.)

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 20-06-2011 בשעה 21:23.
ישן 20-06-2011, 22:03
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה יודע מה, אני אולי אחטוא..."

בו נעבור על החשבון שלך אין בעיה.
חשבון הסלולר כיצד תוריד אותו בדיוק? אני נלחם עם orange כל חודש על כל שקל שהם לוקחים לי שלא כדין ומחזיר את זה אליי תמיד אחרי ויכוחים קבועים איתם על תביעות וכאשר אני מגיע לחברה הזו או אחרת ומבקש חבילה של 20 ש"ח בסיס, אומרים לי אין לנו. כן אין לי אייפון או טלפון חכם אחר מתוך בחירה עקב חבילות מנופחות בצורה לא מוצדקת,אבל עכשיו תגיד לי מה עושה מי שכבר בחבילה של 100 ש"ח מינימום ואין לו או לא את הכוח לדרוש את הכסף חזרה על טעויות בחשבון או חבילות יקרות שהכניסו לו או לה בכוח?
אני ממתין לתשובה שלך בנושא.

נושא העישון הוא אכן כואב,אבל יש לו פיתרון. אם לא להוציא אותו מהחוק, להפוך אותו לאסור למי שמקבל קיצבאות של אבטלה,הבטחת הכנסה וילדים. בכלל כל הנושא של הקיצבאות ילדים צריך להיות תלושים לאותו אדם בלבד עם ת.ז בלבד וככה הכסף יגיע כאוכל לילדים וההורה,אם מחפש כסף לסיגריות, ילך לעבוד.

עכשיו חזרה לבריאות.
אתה נכנס כאן לקטנות ובוחר להתעלם מהדברים שלי. הכסף שעובר לבתי חולים הפרטיים מהמדינה,אינו מוצדק והכסף הזה פוגע במערכת הבריאות הציבורית באופן ישיר,כי הוא גונב שעות ותקנים לבית חולים ציבורי וזו הנקודה שלי.
אני לא אומר כאן בריאות חינם,אבל לממן 6 בתי חולים חצי פרטיים לאחוז ציבור שהוא פחות מ 20% מכל הציבור,אינו מוצדק. נכון הכסף מהמדינה בסוף מגיע לרופאים,אבל למה שיגיע מבית חולים פרטי ולא ציבורי בדיוק? רופא שבחר לעבוד בפרטי שיבקש מהבית חולים לשלם לו שכר מלא מכיס של בעלי הבית חולים הפרטי.
מי שיש לו כסף לשלם מיד על ניתוח שעולה היום 40 אלף שישלם במקום זה 80 אלף,כי זה פרטי,אבל אדם שצריך לעבור ניתוח בציבורי, יכנס לניתוח הרבה יותר מהר כאשר הכסף מגיע לבית חולים ציבורי ויש יותר רופאים וכוח אדם לטפל בחולים במגזר הציבורי.

אני אומר שצריך לתת את הכסף במקום לבית חולים פרטי לבית חולים ציבורי זה הכל וזה אותו תקציב אל תשכח שורוקי בלי להוסיף שקל אחד!

Seinfeld forever

ישן 20-06-2011, 22:26
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "יקירי- אפשר גם לדבר פחות,..."

אם יש לך ביטוח משלים,זה לא אומר שאתה יכול לעבור ניתוח פרטי ידידי הטוב.
רוב מי שיש לו ביטוח משלים, אינו יכול לשלם על ביטוח שעולה עשרות אלפי שקלים.
כיצד אדם ממוצע עם ביטוח משלים יכול לשלם 40 אלף על ניתוח ולחכות להחזר? רוב הציבור לא יכול הופ להוציא מהכיס 40 ש"ח ולא יתנו לו הלוואה בבנק לסכום כזה בכזו קלות לניתוח פרטי ולכן רוב הציבור לא יכול לנצל את הזכות לניתוח פרטי דרך הביטוח המשלים. עובדה קטנה שאתה שוכח לכתוב.

לכן בית חולים ציבורי חשוב מאוד וכיום יש אחוז של 30% לפי הדברים שלך שכן יכול להכנס ל 6 ביתי חולים פרטיים ובו נגיד עוד חמישה אחוז עם הכנסה גבוה עם ביטוח משלים שכן יכולים ללכת לפרטי,אבל זה משאיר 65 אחוז בערך בבתי חולים הרגילים.
זה נראה לך צודק ש 35% "יחגגו" על הקופה הציבורית בבית חולים חצי פרטי בעוד ש 65 אחוזים אינם יכולים לגשת לכזה מקום?
זה לא מוצדק! אני מעדיף לקחת את כל הכסף הציבורי שזורם לבתי חולים הפרטיים ולתת אותו לבתי חולים של הציבור ומי שעדיין יש לו כסף לבית חולים פרטי דרך ביטוח פרטי או דרך ביטוח משלים,מוזמן להמשיך ללכת לבית חולים פרטי מהכיס שלו.
תן לי בבקשה הסבר מדוע אינני צודק כאן, כאשר מדובר בכסף ציבורי!

בכל הנוגע לטלפון הסלולארי טעות. חבילות של מאה ש"ח וחדשות יותר בדרך כלל מחייבות אותך לדבר כדי לקבל החזר עקב רכישה של מכשיר,ולכן כאן אתה טועה ב 100%.

Seinfeld forever

ישן 22-06-2011, 03:42
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "איך הבנת את זה מהדברים..."

שוב פעם אחרונה ננסה...

אותם רופאים מקבלים תשלום כפול,אבל האוצר לוקח על זה עוד מיסים ואותו תשלום היה יכול להגיע עם פחות מיסים דרך בית חולים ציבורי לאותם רופאים באותו כסף ורופאים בכירים שכן רוצים בבריאות של מערכת הבריאות הציבורי אמרו את זה.

תעלה לסגל הרפואי את השכר במגזר הציבורי ותוסיף תקנים עם ציוד ותראה שאין צורך לתת תמיכה של האוצר בבית חולים פרטי יותר.

כספי המיסים לא אמורים להגיע ליד פרטית שלוקחת על אותו טיפול כפול אם לא יותר מזה,וכאשר יש בעיה במגזר הפרטי מחזירים את המטופל לבית חולים ציבורי בסוף.

עכשיו זה היה כך כל קשה להבין שורוקי?

Seinfeld forever

ישן 22-06-2011, 12:44
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה מתעלם לחלוטין ממה שכתבת..."

כיצד רוב הציבור משתמש בביטוח משלים? אני אגיד לך כיצד.
אתה צריך מוצר רפואי? יש לך אישור מהרופא מקצועי? יפה אתה קונה מהכסף שלך את המוצר ושולח את הקבלה ומקבל החזר,אבל קודם אתה חייב לשלם עליו מהכסף שלך ובכל הנוגע לביטוחים הפרטיים שרשמת שיש ל 30% אחוז מהאוכלוסיה זה גם לא נכון ואני אסביר לך מדוע.

לאימא שלי יש ביטוח פרטי של aig,אבל הוא לא נותן לה להכנס לבית חולים פרטי אלא הוא נותן קצת יותר כיסוי עם ימי אשפוז ועוד כמה דברים אחרים,אך לא לבית חולים פרטי!!! לכן 30% ביטוחים פרטיים לא אומר שיש לאותם 30% גישה באמת לבית חולים פרטי,אבל את הנתון הזה לא בדקת ולא גלובוס.
(בדקתי איזה ביטוח יש לה והוא פרטי לפי הנתונים של המדינה,אבל הוא מוגבל מאוד יחסית לביטוח פרטי.)
לכן הטיעון שלך שבתי החולים הפרטיים משרתים את רוב העם, אינו נכון,כי הם משרתים את מי שיש לו הכנסה גבוה עם ביטוח פרטי הכי טוב או כסף בבנק שנשמר לזמנים כאלה וזה לא רוב העם אלא חלק קטן ממנו.

הבעיה כאן היא שבגלל שהאוצר נותן העדפה לביטוחים משלימים וביטוחים פרטיים, חסר רופאים בבתי חולים של הציבור והדבר יוצר עומס תורים לבדיקה רפואית ודוחה ניתוחים בהרבה מאוד זמן עקב חוסר ברופאים מרדימים וכדומה וכאן הבעיה עם בתי החולים הפרטיים,כי הם פוגעים בזכות האוצר במערכת הבריאות הכללית של ישראל.

אומנם הדיון לא קשור לטלפונים,אבל נכנס לזה בכל זאת.
קח מכשיר חדש זול ולך לאחת מ 3 החברות היום ותראה איזו חבילות תקבל מהחברות ותראה שהטיעון לגבי החבילות אינו נכון.
הם יתחילו איתך ב 70-80 ש"ח לחבילת בסיס עם מכשיר זול חדש ובלי מכשיר חכם יקר!

Seinfeld forever

ישן 20-06-2011, 23:26
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ההתרשמות שלי הוא שליצמן דווקא..."

קיצור המשמרות הוא לא בהכרח טוב.
להמעיט את מספר התורנויות זה הרבה יותר חשוב.
קיצור התורנויות יפגע באיכות ההתמחות, שכן ביום של תורנות וביום שלאחריו המתמחה לא יהיה בבוקר בבית החולים. מדובר ביומיים בהם הוא יפספס את פעילות המחלקה.

ועדיין שר הבריאות לא צריך לדאוג לאוצר, פקידי האוצר עושים זאת מספיק טוב.
הוא צריך לדאוג למערכת עליה הוא מופקד. טכנית גם אם השביתה תשרת רק את הבכירים, עדיין אם יכנס עוד כסף למערכת הבריאות המערכת תהיה יותר טובה. גם אם זאת לא הדרך הטובה ביותר לנצל את הכסף.

התגובה שלו לדרישה של הוספת תקנים, שלמיטב הבנתי היא אחת הנקודות החשובות ביותר היתה מפתיעה ברעתה. הרושם שלי היה שהוא נעלב שהרופאים מנסים לנהל לו את המערכת.

אין לי דיעה לגבי השביתה, בעיקר כי כמו טימון גם לי אין מושג מה קורה שם.
האוצר מנסה לצייר את הר"י כקומץ מומחים שעסוק לדאוג לעצמו.
למה האוצר לא מפרסם מחר את מה שהוא כן מוכן לתת. בשכר מתמחים, בתקנים, בהטבות לפריפריה ולמקצועות בחסר?

ישן 21-06-2011, 08:41
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "..."

לדעתי, מי שכותב שמומחים צריכים לבצע תורנויות לא מבין את המערכת.

בעיניי מומחה שעושה תורנות, משול למג"ד שעושה מטבח. זה לא התפקיד שלו וזה לא הגיוני.
לבכיר יש תפקיד אחר במחלקה, לימוד מתמחים, מחקרים, טיפול במקרים מורכבים, פיקוח, דוגמה. במידה ויש פרוצדורות שמתבצעות במחלקה, אזי הוא מכשיר ומבצע אותן. הוא לא אמור לעשות קבלות באופן שוטף, זה לא התפקיד שלו, וזה הגיוני.
מומחה הוא אדם בעל משפחה שעבר את גיל ה-40 יש לו פז"מ ענק במערכת. הוא לא צריך וזה לא נכון שב 0100 לפנות בוקר הוא יבצע קבלה לדלקת בדרכי השתן. ולא כי דלקת בדרכי השתן, לא דורשת טיפול של רופא. אבל אתה לא רוצה לראות באופן קבוע את מפקד האוגדה במארב בטן על הגדר.
מעבר לזה שיש לו תפקיד אחר במחלקה, כל בן אדם צריך שיהיה אופק במקצוע שלו. רופא יודע שיש רגע בו החיים שלו משתפרים. הוא לא נהפך להיות מליונר, אבל לפחות בלילה הוא ישן במיטה שלו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר