לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2011, 15:24
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי inspired-session שמתחילה ב "שהיא?"

ובכן - תלוי מי אחראי לזה.

לצורך העניין, אם ממשלת ישראל מחליטה לקבוע עכשיו שהיא מעבירה את הביזנס הזה שנקרא "רישום דומיינים בסיומת .il" לטיפולי הבלעדי, אז המחירים יכולים לרדת גם לעשרה שקלים לשנה, אולי אפילו פחות (יקנו הרי יותר דומיינים שהמחיר יהיה נמוך יותר - ככל שקונים יותר, המחיר צריך לרדת - משום שהעלויות לא גדלות...) - וגם יהיה ממשק ניהול שמכיל כל מה שצריך, בלי פקסים ובלי שטויות.

הסיבה למחיר הנמוך הזה היא שכל המנגנון הענק הזה שנקרא "ארגון האינטרנט הישראלי" (שמוגדר כ"ארגון ללא כוונות רווח"...), זו כמות לא קטנה של אנשים ... מיותרים. בסופו של דבר, רשם דומיינים הוא... אתר אינטרנט עם מסד נתונים. בדיוק כמו האתר שאתה גולש בו עכשיו. לכאורה ארגון האינטרנט הישראלי מתעסק בעוד דברים, ומממן עוד דברים, על חשבון הדומיינים שעם ישראל קונה...

ועם המחיר הנמוך הזה שהצעתי לעיל, אני עוד ארוויח כסף. לצערנו פריווילגיית רישום השמות היא משהו שנעשה בלי סוג של מכרז או משהו כזה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2011, 15:26
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "היי חברה', שימי, הלכתי מראש..."

אולי שכחתם, אבל זו לא עמותה, אלא עסק למטרות רווח.
1. אני לא חושב שהם משלמשים על כל שם מתחם שקלים בודדים.
2. עלות בניית ותחזוק האתר, משרדים, הכשרת אנשי תמיכה ואחזקתם ושאר מרעין בישין (אפילו עצם השעות עבודה של ההתעסקות מול הרשם הראשי, חתימה על מסמכים, תשלום לעו"ד וכדומה), ולמרות שבאותם משרדים ואותם אנשים עושים גם דברים נוספים שמכניסים כסף, עדיין כל זה ועוד, עולה כסף, ורווח של שקלים בודדים לכל שם מתחם - ובהתחשב בעבודה ששמות מתחם ישראליים נרכשים הרבה פחות משמות מתחם בינלאומיים, לא יכול לכסות את כל ההוצאות.

אני חושב שכדאי להיות יותר אובייקטיים ולראות את האמת.
אני עצמי "מפסיד" הרבה יותר ממך במידה והמחיר יקר, וזה רהבה יותר משמעותי לי (אני מחזיק בעשרות שמות מתחם אפילו ישראליים בלבד), אבל אני עדיין חושב שהמחיר הוגן.
בעבר, העלות הבסיסית היתה למעלה מ-200 ש"ח (לשנתים, אך לא היה ניתן לרכוש לפחות משנתיים), וזה היה אצל ISOC, שלא אמורים להרוויח. כעת, המוכרים הם חברות מסחריות שגם נותנות תמיכה, וגם מוכרים בהרבה יותר זול.
ישן 19-07-2011, 15:51
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "בוא נגיד שהייתי שמח ל co.il..."

אולי לא שמת לב, אבל למעשה לא כתבת אף דבר שסותר את דבריי ובחלקו אף הסכמת[ם].

אני אסכם זאת בקצרה, כך שזה יובן:
ISOC אכן יכולים להוזיל עלויות. רשמי המשנה מוכרים במחירים סבירים (שאגב מאז תחילת המכירות ע"י רשמי משנה, יורדים בעקביות מדי פעם בשקלים בודדים).
לגבי ISOC, נראה שכולנו מסכימים ללא ספק. לגבי רשמי המשנה, לא ראיתי התנגדות עם הסבר הגיוני

אגב, אני גם בדעה שלא חייבים להצמד ל-TLD ישראלי, אך במקרים מסויימים, זה כן כדאי ובין השאר זה מהווה פרמטר נוסף לדירוג בגוגל.
ההפרש אגב מסתכם בכ-40 ש"ח לשנה, לא משמעותי לאתר שעלותו אלפי שקלים, כן משמעותי לאנשים פרטיים שבונים לעצמם אתר ללא עלויות ממשיות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר