לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2011, 23:41
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
מגעיל "כמו במשטרים אפלים": ליל בלהות בחסות המשטרה

זוג מקרית אתא מצא את עצמו, ערב אחד, בתוך סיוט: שוטרים נכנסו לביתם, בלי צו חיפוש, הכו לטענתם את הבעל הנכה ואת אשתו ההרה, גררו אותם מוכים למעצר, ושחררו אותם מייד כשהתברר שלא הייתה כל סיבה למעצרם ולחיפוש בביתם. וכל העת צפו בהתרחשויות שלושת ילדיהם הפעוטים. מח"ש פתחה בחקירה

רפי וחנה (השמות בדויים), זוג מקרית אתא, הורים לשלושה ילדים, מצאו עצמם ערב אחד בתוך סיוט. לדירה הקטנטנה שלהם, שני חדרים בלבד, נכנסו בסערה עשרה שוטרים, ללא צו חיפוש, והחלו לטענתם להכות בהם ולהפעיל כלפיהם אלימות קשה. לרפי וחנה לא היה שמץ של מושג מה רוצים מהם השוטרים

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2...&cat=872&loc=18

-----

הלוואי ויתבעו אישית כל אחד ואחד מהסדיסטים במדים האלו, את מי ששלח אותם ואת המשטרה שמחזיקה חוליגנים כאלו.

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 19-09-2011 בשעה 23:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2011, 07:22
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "המממ...בלי קשר למעשים שהשוטרים עשו או לא עשו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
למה בני זוג שאינם עובדים וחיים (בקושי,מן הסתם) מכספי משלם המיסים צריכים להביא 4 ילדים לעולם תוך 5 שנים (דובר על 3 ילדים מתחת לגיל 4 והיא בשמירת הריון)?

כי אנחנו לא בסין, ולא צריך רשיון לעשות ילדים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
ומספרים לנו שלגבר אין עבר פלילי, ומצד שני הוא עצמו מתלונן שנטפלים אליו כי יש לו "היסטוריה". מעניין על איזו "היסטוריה" מדובר. אם מצרפים לזה כמה התנהגויות תמוהות של בני הזוג במהלך האירוע מתקבלת תמונה כוללת של אנשים בעייתיים משהו.

גם עם יש לו עבר פלילי, אין שום סיבה לפרוץ לביתו ללא צו.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 20-09-2011, 21:02
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
והלוואי ויתבעו אחת ולתמיד אישית עיתונאי צמא סקופים ......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב ""כמו במשטרים אפלים": ליל בלהות בחסות המשטרה"

שכל מה שהוא צריך זו איזו שהיא ידיעה כדי להזכיר שהוא חי וקיים והרי הכי קל זה לצאת נגד המשטרה ה"אכזרית שנטפלת סתם לאזרחים תמימים" וסובלת ממערך דוברות אימפוטנט שלא יעז להתנצח מולו!
ואם אתה מר "שפני" ממהר כל כך ללחלוץ על הדק ה"משטרה אשמה" על סמך ידיעה חד צדדית ומגמתית שכזו אזי או שבעבר הסתבכת עם החוק ונותרת קצת מתוסכל או שיש לך עוד לא מעט מה ללמוד !
חבל מאוד.

מבחינתי, הבעייה האמיתית היא בתגובה הלאקונית והיבשה הזו - "תגובת המשטרה: "המשטרה פעלה באופן מתוכנן ותמשיך לפעול באופן יזום בכל מקום בו קיים מידע או חשד לכאורה לביצוע או קיום עבירה". "

ישן 21-09-2011, 13:33

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ו"הקרוב הבכיר" שלך סיפר לך על "מקרים שכאלו"... פששש...מעניין בהחלט....."

מעניין, שלושה צוותי משטרה נכנסים לדירת שני חדרים עם נכה 100%, אשה בשמירת הריון ושלושה ילדים והאירוע נגמר במהומה, אחד משניים:
או שאותן שוטרים כל כך לא מקצועיים שכך הם מתנהלים בסיטואציה כזו או שבאמת יש שם משהו מעבר, שקשור לסוג ולאופי של אותם ״אנשי חוק״ - כך או כך, טוב זה לא נראה.

איזה יופי, התנפלות על משפחה שבמקרה בחצר הבניין שלהם נמצא ממצא כזה או אחר - הלוואי והמשטרה הייתה מראה כזו נחישות אל מול עברניים מוכרים וקבוצות עבריניות מכל מיני מגזרים חסינים.
אבל מה לעשות, צריך להראות שבכל זאת עושים משהו כדי להצדיק את התקן ואז הולכים לחפש מתחת לפנס. וכשלא מוצאים כלום מתחת לפנס אז שוברים את הפנס.

תתפלא, לפעמים לא צריך להיות למישהו ״מושג״ אפילו, מספיק קצת שכל ישר.

כשהדברים לא מסתדרים אז שולחים את בר הפלוגתא ״ללמוד״, במעין פטרונות - זה החיים בחוץ, לא אוניברסיטה.
ישן 21-09-2011, 14:08
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

מה שאף יותר מעניין הוא....
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "מעניין, שלושה צוותי משטרה..."

שרק על פי מה שקראת בכתבה מגמתית מיהרת להסיק מסקנות וגם למצא אשמים !
זה מעניין.
שמעת את דובר המשטרה?
אתה מכיר את פרטי המקרה?
אתה מכיר את האנשים?
לא ולא!
מה שאתה מכיר זה מה שקראת ותו לא ועל סמך זה מיהרת "להלביש" את דעתך השלילית ביותר משום מה על משטרת ישראל ככלל ושוטריה בפרט (אלא אם המכר הבכיר שלך סיפר לך משהו שאנחנו לא יודעים).....

מעניין שהמכר הבכיר שלך לא טרח לספר לך על הנחישות שמפגינה המשטרה גם נגד מי שאתה מכנה "עבריינים כבדים" וקבוצות עבריניות "מכל מני מגזרים" (כדבריך)...
נראה שהשלב הבא מבחינתך יהיה גם להאשים את משטרת ישראל במצבינו המדיני, מצוקת הדיור והגירעון הכלכלי של מדינת ישראל, למה לא?..... ואם יכתבו על כך בעיתון?.....

צר לי מאוד, אך לפעמים דווקא כן צריך מושג על מה כותבים ועל מה מביעים דיעה !

ישן 21-09-2011, 14:18
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
באו נעשה קצת סדר בבאלגן.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "מעניין, שלושה צוותי משטרה..."

ברור לכל שהכתבה היא מגמתית ומצביעה על חוסר ידע בחוק ובנהלי משטרת ישראל.
ראשית. פקודת הסמים מאפשרת כניסה למבנים/ חצרות של אזרחים, כאשר מדובר ביס"ל (יסוד סביר להניח - שגם חייב להיות מנומק) גם בלי צוו משופט.
שנית. אני מניח (לא הייתי במקום) שהיה יס"ל לביצוע החיפוש. מאחר והאזרחים התנגדו לחיפוש, המצב התחיל להדרדר.

שלישית. החיפוש בוצע בהסכמה, כי עצם אמירת המילים "בוא תחפש" מהווה הסכמה מלאה לחיפוש ותוצאותיו.

העיקר, כל המקרה נחקר ע"י מח"ש (שלידיעת כולם, זה גוף חיצוני ששיך למשרד המשפטים ולא למשרד לבטחון פנים).

ישן 21-09-2011, 14:43
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

אז תשאל בבקשה את ה"בכיר" שאתה מכיר....
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "פרט לשורה הראשונה שנתונה..."

כמה פעמים תיאור שכזה או דומה..."שלושה צוותי משטרה נכנסים לדירת שני חדרים עם נכה 100%, אשה בשמירת הריון ושלושה ילדים והאירוע נגמר במהומה "

מסתיים גם בתפיסה של סמים/אמל"ח וכו'.... !
הוא גם בטח ידע לספר לך שכל נרקומן הוא "נכה 100%'' או לחליפין "חולה לב", כל אשת סוחר סמים היא לרוב "בהריון", וכל תינוק שמונח בלול הוא מקום הסלקה פוטנציאלי....

מבחינת סוחר סמים/נרקומן ובפרט כשמעל ראשו מונח עונש מאסר על תנאי כל האמצעים והשקרים תקפים ומקדשים את המטרה!
על שופטי בית המשפט זה לרוב עובד ומסתבר שגם על חלק מהאזרחים שמבחינתם "המשטרה לא מבדילה בין חולה לב לסוחר סמים .....

ישן 21-09-2011, 20:22
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "מה קשור בין זה לבין ההמשך של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שפני
מה קשור בין זה לבין ההמשך של מה שרשמת?

אני מבין שכל חיפוש צריך להסתיים בבלגן, מהפכה ומהומה - הרי אי אפשר למצוא סמים ואמל״ח בלי להעביר את תכולת חדר השינה לאמבטיה ואת האמבטיה למטבח, ובפטור בלי ״התנגדות למעצר״ אי אפשר לסיים חיפוש, נכון...

אגב, ראית את היד של אותו אדם שנכנסו אליו הביתה?

אני לא יודע בכמה חיפושים אחרי סמים, אתה הייתה.
אבל אני הייתי באלפים, מה זה להעביר את התכולה מהחדר שינה לאמבטיה? זאת שטות וחוסר הבנה בתהליך החיפוש.
להפך, ככל שהתהליך הוא מסודר וכל דבר מוחזר למקומו, החיפוש הוא הרבה יותר יעיל, מהיר והעיקר..... חיובי.
אתה ניסיתה פעם לבצע חיפוש בבית מבורדק?

גם לגבי "הכאת אישה בשמירת הריון"....... די עם התאורים הפלסטיים, מה אתה חושב, שבמשטרת ישראל עובדים חייות?
להפך. רוב השוטרים הם בעלי משפחות והורים לילדים, ולכולם יש רגשות, ואף אחד לא יעיז להתסכן ולהכות אישה בהריון/שמירת הריון.

הכתבה מגמתית ובאה לנגח את מ"י, אני בטוח שאם הייתה קורא את הדוחות פעולה של השוטרים, הייתה מקבל תמונה אחרת לגמרי.

הכתבה הזאת מזכירה לי את התחקיר שערכה מורה בבית הספר, ששאלה את אחד הילדים "איך התחילה התיגרה" הוא ענה לה "הכל התחיל בזה שהוא החזיר לי סטירה".

ישן 23-09-2011, 08:15

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אני מבין שכשאין טיעון נורמאלי....."

ואני מבין שכשאין טיעונים נורמאלים אז מטיחים הגיגים תלושים:

קודם "הערכת" שהסתבכתי עם החוק - הכפשת וטעית;
אח"כ טענת שאני "מלביש" דעה שלילית, שממש אין לי, על המשטרה - שוב, אין לי דעה שלילית על המשטרה, ההיפך הגמור, אלא רק על כמה "שוטרים" שמנצלים את תפקידם לפורקן אישי וביקורת על מי שמאפשר להם להמשיך להתנהל כך - בקיצור עוד שטות;
אח"כ קישקשת שתכף אני גם אאשים את מ"י "במצבינו המדיני, מצוקת הדיור והגירעון הכלכלי של מדינת ישראל" - לא ראוי אפילו להתייחסות;
וסיימת בכך שאני מ"מעריציו" של בוגי נאה באיזו תוכנית בוקר של פנסיונרים משועממים - רק שאת שמו בכלל שמעתי כל כך מזמן במקרה של צ'ייני (ולא בתוכנית בוקר) - נו שויין..., העיקר שעשה לך טוב לפלוט את זה;

כך שאפילו אין צורך להיות "יצירתי" - מספיק רק לא לכתוב שטויות.
ישן 23-09-2011, 14:31
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

כן, כן.....
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "ואני מבין שכשאין טיעונים..."

כמה ברור וצפוי.....

"הכפשתי וטעיתי"?.... אני מניח שלדברי אלו כוונתך.....

"...:ואם אתה מר "שפני" ממהר כל כך ללחלוץ על הדק ה"משטרה אשמה" על סמך ידיעה חד צדדית ומגמתית שכזו אזי או שבעבר הסתבכת עם החוק ונותרת קצת מתוסכל או שיש לך עוד לא מעט מה ללמוד !
חבל מאוד."

מעניין....היות וקראתי את תגובתך הערכתי על פיה שתי הערכות ולאחר שענית, בחרתי באופציה שאתה פשוט לא מבין איך הדברים פועלים וזאת על סמך היכרותי המצויינת עם הנושא (מה שלך מסתבר שאין) !
לא הכפשה וסביר שגם לא טעות! אבל אם ככה נוח לך לראות את פני הדברים....שיהיה.

ולעניין הבא, בהקשר לדבריך אלה:

..."אח"כ טענת שאני "מלביש" דעה שלילית, שממש אין לי, על המשטרה - שוב, אין לי דעה שלילית על המשטרה, ההיפך הגמור, אלא רק על כמה "שוטרים" שמנצלים את תפקידם לפורקן אישי וביקורת על מי שמאפשר להם להמשיך להתנהל כך - בקיצור עוד שטות;"

"שטות" מר שפני?
שטות?
זה מה שיש לך לומר?....
הרי מכל מה שכתבת עד כה ניכרת היטב הערכתך הרבה למשטרת ישראל ופועלה !
ואם "ההיפך הגמור" אתה טוען... ז"א שיש לך בעצם דיעה מאוד חיובית על משטרת ישראל למעט מי שציינת?....
מעניין....
שהרי במשפט הזה פרי מקלדתך (המודגש כך במקור) :

"הלוואי ויתבעו אישית כל אחד ואחד מהסדיסטים במדים האלו, את מי ששלח אותם ואת המשטרה שמחזיקה חוליגנים כאלו."

פיללת שיתבעו את משטרת ישראל על שמעסיקה סדיסטים במדים... איך זה מתיישב עם מה שאתה טוען, אלוהים יודע.

או שלא לדבר על המשפט הזה שכל כולו מביע נקודת מבט מאוד חיובית על המשטרה (והמון ידע אישי על פועלה):

...."הלוואי והמשטרה הייתה מראה כזו נחישות אל מול עברניים מוכרים וקבוצות עבריניות מכל מיני מגזרים חסינים.
אבל מה לעשות, צריך להראות שבכל זאת עושים משהו כדי להצדיק את התקן ואז הולכים לחפש מתחת לפנס. וכשלא מוצאים כלום מתחת לפנס אז שוברים את הפנס."

ובעניין "להאשים את משטרת ישראל בכל תחלואי המדינה וצפיה בפינתו של הבוקי נאה", לא ארחיב למעט כך שמאדם בעל דיעה כל כך חיובית על משטרת ישראל וידע אישי כל כך מעמיק על פועלה הייתי גם מצפה ממך גם לכך...

בקיצר, מר שפני היקר, תטען שאני לא יצירתי, תטען שאני כותב שטויות, תטען שאני סתם מכפיש...
הדבר היחידי שלי יש לענות לך בעניין זה הוא שאחרי שתסיים להתמם...צא ולמד!
תתנדב אולי ליחידת הבילוש או התנועה הקרובה למקום מגוריך ותוכל לראות גם את הצד האחר (ולרוב היותר נכון) של המטבע.
ותוכל לראות יפה מאוד איך סיפורים שכאלה הופכים עבור כתבים כאלה ואחרים ל"מעדן" לאחר שהם בוחרים להתעלם מכמה עובדות ו"ליישר" כמה פינות ע"פ הצורך.

ויודע מה?
אם לא היה ברור מדברי עד כה, והיה ויתברר שפני הדברים הם בדיוק כפי שתואר בכתבה, מצדי שימוצה הדין עם כל אחד ואחד מהאשמים !

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 23-09-2011 בשעה 14:40.
ישן 23-09-2011, 15:15

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כן, כן....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
כמה ברור וצפוי.....
"הכפשתי וטעיתי"?....
"...:ואם אתה מר "שפני" ממהר כל כך ללחלוץ על הדק ה"משטרה אשמה" על סמך ידיעה חד צדדית ומגמתית שכזו אזי או שבעבר הסתבכת עם החוק ונותרת קצת מתוסכל או שיש לך עוד לא מעט מה ללמוד !
חבל מאוד."
מעניין....לי דווקא נראה שעל סמך מה שכתבת, הערכתי, קראתי את תגובתך להערכתי ובחרתי באופציה שאתה פשוט לא מבין איך הדברים פועלים וזאת על סמך היכרותי המצויינת עם הנושא (מה שלך מסתבר שאין) !
לא הכפשה וסביר שגם לא טעות! אבל אם ככה נוח לך לראות את פני הדברים....שיהיה.
ממש לא בחרת בין האופציות ואף לא חזרת בך לגבי האופציה הראשונה - כמו שכתבתי לך: יש דברים שלא צריך יותר משכל ישר.
ולא כל ביקורת צריך לפטור ב"לשלוח ללמוד את הנושא", אחרת אפשר לפתוח פורום סגור לך ולדובר המשטרה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
..."אח"כ טענת שאני "מלביש" דעה שלילית, שממש אין לי, על המשטרה - שוב, אין לי דעה שלילית על המשטרה, ההיפך הגמור, אלא רק על כמה "שוטרים" שמנצלים את תפקידם לפורקן אישי וביקורת על מי שמאפשר להם להמשיך להתנהל כך - בקיצור עוד שטות;"

"שטות" מר שפני?
שטות?
זה מה שיש לך לומר?....
הרי מכל מה שכתבת עד כה ניכרת היטב הערכתך הרבה למשטרת ישראל ופועלה !
ואם "ההיפך הגמור" אתה טוען... ז"א שיש לך בעצם דיעה מאוד חיובית על משטרת ישראל למעט מי שציינת?....
מעניין....
שהרי במשפט הזה פרי מקלדתך (המודגש כך במקור) :

"הלוואי ויתבעו אישית כל אחד ואחד מהסדיסטים במדים האלו, את מי ששלח אותם ואת המשטרה שמחזיקה חוליגנים כאלו."

פיללת שיתבעו את משטרת ישראל על שמעסיקה סדיסטים במדים... איך זה מתיישב עם מה שאתה טוען, אלוהים יודע.
מה הקשר בין דעה שלילית שאין לי לבין לבקר את המשטרה - יש גם מבקר מדינה, ז"א שיש לו דעה שלילית עליה?
מה לעשות, גם כשהארגון כארגון לא מבצע חריגה הוא צריך להיות אחראי על הפרטים בו שמבצעים חריגה.
ואם צריך לתבוע פעם אחת את המשטרה כדי שמישהו שם יתעורר ויעיף משם את התפוחים הרקובים, כמו החוליגים במקרה הנ"ל - אז כן, שיתבעו ושבפעם הבאה בכלל לא יגייסו שוורים מועדים כאלו ובטח שלא ישאירו שוורים נוגחים (תרתי משמע).
ואם כל ההסבר הזה לא משכנע אותך, אז קרא דיון ביננו באותו נושא - אין שום דבר נגד המשטרה, אלא נגד כמה תפוחים רקובים בה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
או שלא לדבר על המשפט הזה שכל כולו מביע נקודת מבט מאוד חיובית על המשטרה (והמון ידע אישי על פועלה):

...."הלוואי והמשטרה הייתה מראה כזו נחישות אל מול עברניים מוכרים וקבוצות עבריניות מכל מיני מגזרים חסינים.
כן כן, שוב ה COMPANY LINE,
מעניין אם מול איזה דומרני או מולנר, או אחד העו"ד השרמנים שלהם - שוטרי הסיור יתנהגו כך במקרה של עבירת תנועה:
ציטוט:
מול המצלמות: שוטרים מכים נהג שחצה קו הפרדה רצוף
<H2>בתיעוד של מצלמות אבטחה בכפר יאסיף נראית קבוצה של שוטרים סמויים מכים נהג שעוכב בצד הכביש. מבית החולים עאסי שחאדה מספר שבטענה שעבר קו הפרדה רציף הכו אותו ללא רחם, והשליכו אותו מהניידת בחורשה - הרחק מהכפר</H2>http://www.mako.co.il/news-israel/l...93fc8231017.htm
באמת מעניין איך היה נגמר טיפול בעברת תנועה כזו במקרה של הלזים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אבל מה לעשות, צריך להראות שבכל זאת עושים משהו כדי להצדיק את התקן ואז הולכים לחפש מתחת לפנס. וכשלא מוצאים כלום מתחת לפנס אז שוברים את הפנס.".
לתקוף נכה עם יד כזו יותר גרוע מלשבור פנס:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/362/826.jpg]

אפשר לחשוב שמדובר באיזה עבריין עם רקע פלילי או זירת פשע. הרי זה נגמר בלא כלום מבחינת אשמה ולא הוגשה שום תלונה.

ציטוט:

ובעניין "להאשים את משטרת ישראל בכל תחלואי המדינה וצפיה בפינתו של הבוקי נאה", לא ארחיב למעט כך שמאדם בעל דיעה כל כך חיובית על משטרת ישראל וידע אישי כל כך מעמיק על פועלה הייתי גם מצפה ממך גם לכך..

אז כנראה שגם לך יש מה ללמוד - וקודם להתייחס לגופם דברים ולא לגופם של כותבי הדברים.
כשיכולת ההערכה לא משהו, לא צריך לקבוע מסקנות נחרצות.

ציטוט:
בקיצר, מר שפני, תטען שאני לא יצירתי, תטען שאני כותב שטויות, תטען שאני סתם מכפיש...
אין אפילו צורך לטעון, זה עובר כחוט השני וניכר בכל התגובות שלך בשרשור הזה.

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 23-09-2011 בשעה 15:21.
ישן 23-09-2011, 17:09
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

לא שפני, לא.... כנראה שלא הבנת..... וכנראה שזה מסביר משהו.....
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=לבני]כמה ברור..."

התמונה והדוגמא שבחרת היא לא ממש טובה שהרי מדובר כאן בניידת משטרה (נהוגה על ידי מתנדבים אמנם) שלא נוהגים כשורה!
אני התכוונתי דווקא שתבחר בדוגמאות אחרות אבל כנראה שעבורך זו הנורמה וכנראה שזה גם מה שמסביר את הדיעה שלך על משטרת ישראל.....נו טוב.
מעניין שדווקא במוחי עלתה התמונה הזו:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/525036/ap_m(2).jpg]

אמנם ישנה מעט אבל אתה יודע, כל אחד רואה את הדברים בעיני רוחו......

ואתה יודע מה הדבר המדהים (והעקבי ) בכל הסיפור כאן?....
שאתה ממשיך להביא טיעונים תלושים וממשיך לנופף בדוגמאות ועדויות חד צדדיות בדיוק כמו הדוגמא הזו..."בתיעוד של מצלמות אבטחה בכפר יאסיף נראית קבוצה של שוטרים סמויים מכים נהג שעוכב בצד הכביש. מבית החולים עאסי שחאדה מספר שבטענה שעבר קו הפרדה רציף הכו אותו ללא רחם, והשליכו אותו מהניידת בחורשה - הרחק מהכפר".....

וואו...שפני, שאפו !.... כאן כבר באמת הגדלת לעשות !
אני מניח שאתה מכיר את כל פרטי הסיפור, באיזו פעילות הם עסקו, וכמובן....ראית אותם במו עיניך מכים אותו מכות רצח ומשליכים אותו באיזו חורשה נידחת ושוחחת בעצמיך לאחר מכן עם השוטרים האלה (סליחה"עבריינים"/"סוטים" או שאר כינויים מפי מדרשך בכל מה שקשור לאנשי משטרה שקראת בעיתון שהכו מכות רצח אזרח תמים).....

עזוב, בחייך...... זה חסר טעם לחלוטין.
תמשיך להיות מוזן ולהתרפק על כל מה שאתה קורא .
בסה"כ זה הרבה יותר קל ופשוט .

כשלאחר שרשור בן למעלה מעשרים הודעות אתה מביא לי דוגמאות שכאלה...כנראה שזה מסביר למה בעיניך אני מדבר שטויות.

וכמובן שהודעתי זו נכתבה לאחר שפיצלת את ההודעה שלך בה נראית ניידת חונה/פונה באין כניסה (כנראה כדי להעצים את גודל ההישג שבמציאת התמונה השחוקה הזו)......

ישן 23-09-2011, 17:38

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לא שפני, לא.... כנראה שלא הבנת..... וכנראה שזה מסביר משהו....."

"התמונה והדוגמא שבחרת היא לא ממש טובה שהרי מדובר כאן בניידת משטרה (נהוגה על ידי מתנדבים אמנם) שלא נוהגים כשורה!
אני התכוונתי דווקא שתבחר בדוגמאות אחרות אבל כנראה שעבורך זו הנורמה וכנראה שזה גם מה שמסביר את הדיעה שלך על משטרת ישראל.....נו טוב.
מעניין שדווקא במוחי עלתה התמונה הזו:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/525036/ap_m(2).jpg]

אמנם ישנה מעט אבל אתה יודע, כל אחד רואה את הדברים בעיני רוחו......"

טוב, אז קח את זאת
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=550966

ואתה יודע מה הדבר המדהים (והעקבי ) בכל הסיפור כאן?....
שאתה ממשיך להביא טיעונים תלושים וממשיך לנופף בדוגמאות ועדויות חד צדדיות בדיוק כמו הדוגמא הזו..."בתיעוד של מצלמות אבטחה בכפר יאסיף נראית קבוצה של שוטרים סמויים מכים נהג שעוכב בצד הכביש. מבית החולים עאסי שחאדה מספר שבטענה שעבר קו הפרדה רציף הכו אותו ללא רחם, והשליכו אותו מהניידת בחורשה - הרחק מהכפר".....

וואו...שפני, שאפו !.... כאן כבר באמת הגדלת לעשות !
אני מניח שאתה מכיר את כל פרטי הסיפור, באיזו פעילות הם עסקו, וכמובן....ראית אותם במו עיניך מכים אותו מכות רצח ומשליכים אותו באיזו חורשה נידחת ושוחחת בעצמיך לאחר מכן עם השוטרים האלה (סליחה"עבריינים"/"סוטים" או שאר כינויים מפי מדרשך בכל מה שקשור לאנשי משטרה שקראת בעיתון שהכו מכות רצח אזרח תמים).....

אז תענה על השאלה הפשוטה: האם טיפול באותה עבירת תנועה של איזה מולנר, דומרני או העו"ד הורוד - הייתה מתנהלת כמו שראינו בוידאו (רק מה שרואים, בלי התוספות של הנהג)?

עזוב, בחייך...... זה חסר טעם לחלוטין.
תמשיך להיות מוזן ולהתרפק על כל מה שאתה קורא .
בסה"כ זה הרבה יותר קל ופשוט .

אז תן לי משהו להאחז בו...

כשלאחר שרשור בן למעלה מעשרים הודעות אתה מביא לי דוגמאות שכאלה...כנראה שזה מסביר למה בעיניך אני מדבר שטויות.

הדוגמא באשכול הנ"ל לא טובה לך, לדוגמא באשכול המקביל, שכעת קישרתי גם לכאן, עדיין לא התייחסת - מה אתה רוצה שאני אסיק לאור זה ולאור העניין שאתה מתנגש בי אישית כאילו שאני צד בעניין?

וכמובן שהודעתי זו נכתבה לאחר שפיצלת את ההודעה שלך בה נראית ניידת חונה/פונה באין כניסה (כנראה כדי להעצים את גודל ההישג שבמציאת התמונה השחוקה הזו).....

נו באמת, זו עוד אחת מהערכות המודיעיניות שלך לגבי?! תסתכל מתי ההודעה השנייה נכתבה - עברה כבר חצי-שעת העריכה ולא הייתה לי אפשרות לערוך ולהוסיף את התמונה להודעה המקורית.
אם זה כל כך קונספירטיבי לדעתך, אז אפשר לבקש מהמנהלים לאחד הודעות -
אני לא מאמין שאתה בכלל נתפס לזה.
ישן 23-09-2011, 16:28

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כן, כן....."

ציטוט:
תתנדב אולי ליחידת הבילוש או התנועה הקרובה למקום מגוריך ותוכל לראות גם את הצד האחר (ולרוב היותר נכון) של המטבע.
ותוכל לראות יפה מאוד איך סיפורים שכאלה הופכים עבור כתבים כאלה ואחרים ל"מעדן" לאחר שהם בוחרים להתעלם מכמה עובדות ו"ליישר" כמה פינות ע"פ הצורך.
כשאני אחליט לעשות כן, אני אצא לסייר ראשון עם החבר'ה האלו:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/320897_10150328856859662_320149969661_7882412_190915699_n.jpg]

אני בטוח שאיתם אני אלמד יופי איך "ליישר פינות", או פניות, ולהסתכל קצת "מכיוונים אחרים" על המציאות, או על הכביש.

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=832444

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 23-09-2011 בשעה 16:33.
ישן 23-09-2011, 17:16
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

אוי אתה כל כך טועה!....
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני רואה שאתה מאוד אוהב לצאת..."

שוטר שסרח מבחינתי שישלם את המחיר על מעשיו על פי כל חמרת הדין!
ככה, חד וחלק ולא משתמע לשתי פנים.
ויותר מכך, לעולם לא תראה שאני יוצא ואומר שאין דבר שכזה "שוטר שסרח" ! יש ויש כמו שבכל מקום אחר תמצא עובדים שסרחו, אין מה לעשות כנראה בעניין הזה.

כל מה שאני מנסה כבר יומים להסביר למר "שפני" הוא, שלא כל מה שכתוב בעיתון זה מה שקרה בפועל ולא כל מה שקרה בפועל נבע ממה שנכתב בעיתון !
זה הכל.

הבעייה היא, שמר "שפני" מתעקש בדרכו לטעון כך מבלי שבדק ולו מילימטר מעבר למה שנכתב והוצג באותה כתבה. זה הכל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:06

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר