לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2011, 10:36
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]בגלל עסקת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
נראה לי שזו קצת הקצנה, להגיד שאחד קרה בגלל השני.

זה אוברסימלפיקציה, אני אתן לך את זה, אבל לא הקצנה.

מובן שיש גם את עסקת ג'יבריל ואירועים אחרים, הנקודה היא שכמו כלב או כל ייצור הגיוני אחר, כשאתה נותן פרס לטרוריסטים על פעולה X הם ימשיכו לבצע אותה לעד.
ציטוט:
לטרוריסטים תמיד יש מוטיבציה לחטוף אנשים, ובטח חיילים. גם אם לא הייתה מתבצעת עסקה, הדה-מורליזציה שהם יוצרים בעם בהחלט שווה להם את זה.
גם אמריקאים, שמדינתם מצהירה בריש גלי שהיא אינה מנהלת מו"מ עם טרוריסטים, עדין נחטפים על ימין ועל שמאל.

אתה בטוח בנוגע להצהרה הזאת?

כמה אזרחים אמריקאים נחטפו ע"י גורמי טרור, לצורך העניין נקבע נק' התחלה שרירותית- מאז סוף המלחמה הקרה?

כמה חיילי קואליציה נחטפו (לא נפלו בשבי) בעיראק ואפגניסטן?

כמה אירועי הר דוב, זרעית, כרם שלום היו באפגניסטן או בעיראק?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2011, 15:35
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]נראה לי שזו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
זה אוברסימלפיקציה, אני אתן לך את זה, אבל לא הקצנה.

מובן שיש גם את עסקת ג'יבריל ואירועים אחרים, הנקודה היא שכמו כלב או כל ייצור הגיוני אחר, כשאתה נותן פרס לטרוריסטים על פעולה X הם ימשיכו לבצע אותה לעד.

העניין הוא שאם הם מצליחים לחטוף חייל ישראלי, הם קבלים פרס בכל מקרה. אם התבצעה עסקה - הפרס הוא האסירים שהם מביאים לשחרורם, ואם לא התבצעה עסקה, הפרס הוא הדה-מורליזציה שחייל חטוף בידי טרוריסטים יוצרת בעם ובצבא.

ציטוט:
כמה אזרחים אמריקאים נחטפו ע"י גורמי טרור, לצורך העניין נקבע נק' התחלה שרירותית- מאז סוף המלחמה הקרה?

כמה חיילי קואליציה נחטפו (לא נפלו בשבי) בעיראק ואפגניסטן?

כמה אירועי הר דוב, זרעית, כרם שלום היו באפגניסטן או בעיראק?

כמה בדיוק? לא יודע. אבל ממש לא מעט.
הנה כמה דוגמאות, וזה אחרי חיפוש של שלוש דקות. אם תרצה, אני מניח שאוכל למצוא עוד:

http://articles.cnn.com/2006-01-09/...ter?_s=PM:WORLD

http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-Americans.html

http://www.washingtonpost.com/wp-dy...0020600752.html

http://news.google.com/newspapers?n...pg=6588,3592046

וזה עוד ציטוט שעשוי לעניין אותך בהקשר הזה:

ציטוט:
Beginning in April 2004, members of the Iraqi insurgency began taking foreign civilian hostages in Iraq. Since then, they have kidnapped more than 200 foreigners and thousands of Iraqis; among them, dozens of foreign hostages have been killed. Nepal (with 12) and the United States (with 11) rank the highest of hostages killed in Iraq.

http://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_hostages_in_Iraq

שוב, אני בהחלט לא פוסל את האמירה שמסע ומתן עם טרוריסטים מעודד טרור, גם בהקשר של חטופים, וגם בהקשרים אחרים. אבל להגיד שאם לא יהיה מו"מ לא תהיה לטרוריסטים כל מוטיבציה לחטוף אנשים, זו פשוט אמירה שגויה.

ישן 12-10-2011, 11:02
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אני רוצה להבין: איזו פיגועים..."

תגידי- את בכוונה מסרבת להגיב למה שאני כותב?

את אותם היכולת המבצעיות, פחות או יותר, יש לארגוני הטרור עם או בלי אותם אסירים (יוצאים מן הכלל מנהיגים כגון מרוואן ברגותי).

הבעיה היא הריאקציה החיובית שלנו כלפי הפעילות השלילית שלהם.

אם לא היינו משחררים 400 מחבלים תמורת אברהם, אביטן וסואעד סביר להניח שלא היו חוטפים את שליט, רגב וגולדווסר מלכתחילה.

האם זה אומר שאותם 400 מחבלים היו מעורבים בחטיפות הבאות?
לא בהכרח.

אבל העסקה עודדה את ארגוני המחבלים להמשיך לחטוף שהרי זה משתלם להם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-10-2011, 10:45
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "חדשות מצויינות, מאוד משמח..."

החשש הוא לא ממה שהאלף מסוגלים לבצע וגם לא על הצער והיגון שנגרם למשפחות השכולות.

החשש הוא מאירועי העתיד, מהחטופים הבאים, שכן ברור עכשיו שהשיטה הזאת לא תסתיים לעולם.

כמו שכתבתי למעלה, אפשר להגיד שחטיפת שליט, רגב וגולדווסר הם תוצאה ישירה של החזרת גופות אברהם, אביטן וסואעד, כלומר העסקה לא רק שהחזירה לנו גופות אלא גם גרמה לחטיפה של 3 חיילים נוספים שגרמה למלחמה בה איבדנו כ-150 הרוגים בלבד.

את הדיון הזה תזכרי לעוד כמה שנים, כשדילן גפן ישיר למען שחרור הסמל בטיטו וכל האנשים שלא לבשו מדי זית בחייהם ימלמלו מתוך הפנוט "לא משאירים אף אחד מאחור".

אבל את צודקת, אנחנו ה"מיליטנטים" אין לנו שום עסק לנסות לדבר בהיגיון אל עדת חלולי מוח מהופנטים.

ויתרה מכך אני סבור שזה אירוע משולב עם פעולת הטרור באילת שביבי ייזם על מנת להפיל את ליף.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-10-2011, 11:06
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אז אולי אתה מעדיף שה-1000..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
אז אולי אתה מעדיף שה-1000 הנ"ל ימשיכו לחיות כבבית הבראה עם אחלה תנאים
בבתי הכלא שלנו על חשבון המסים של הוריך ושל כולנו, ושגלעד ימשיך להנמק בפנים לנצח?

בואי נצמד לדמגוגיה בשביל להמנע מהעובדות...

האם זה בסדר שהמחבלים חיים בלוקסוס על חשבוני? ממש לא.

האם האופציה האחרת היא לשחרר אותם? אם אתה מאמינה בזה יש לך בעיות קשות.
ציטוט:
אני בטוחה שאם היה מדובר באחיך, או בבן הדוד שלך, או בך, היית מדבר אחרת.

ברור מעל כל צל של ספק ואני גם אומר את זה בכל הזדמנות.

אבל תפקידם של מקבלי ההחלטות הוא לקבוע מדיניות המבוססת על הגיון וטובת הכלל, לא אמוציות וטובת הפרט.
ציטוט:
וזה מכוון גם אל שאר המיליטנטים.

אם תמשיכי לקרוא לי ככה אני אאלץ לכנות אותך באופן הולם בתמורה, נראה לי שראש נבוב הוא האופציה המובילה כרגע.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 12-10-2011 בשעה 11:08.
ישן 12-10-2011, 11:45
  chicken chicken אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.11
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אז אולי אתה מעדיף שה-1000..."

כאן זה הכשל הגדול שלך: וודאי שזכות המשפחה לדרוש שיתנו הכל בעבור שחרור יקירם. מצד שני, זוהי חובת הממשלה לדאוג למדינה, ולא ספציפית למשפחה אחת. אני חושב שהייתה זו גאולה כהן שאמרה, שלו היה מדובר בקרוב שלה, היא הייתה עושה הכל כדי לשחררו. תו"כ ציפיה מהממשלה שתראה את התמונה הגדולה.

בנוסף, אל תשכחי את הפגם שעסקאות כאלו יוצרות במערכת המשפט והחוק שלנו. אותם מחבלים נשפטו והוכנסו למאסר. שחרור שלהם בעסקה זו, שומט אמון במערכת המשפט, מאחר שאותם מחבלים לא ריצו את העונש שנגזר עליהם. התנאים שלהם אינם קשורים לעניין זה (אם כי גם כאן את טועה: לא מדובר באו שחרור או תנאי לוקסוס), אם כי היכולת של המערכת לבצע את העבודה שלה. מחר יהיה פיגוע, ותפיסה של המשלחים לא תשנה הרבה, כי במילא הם ישוחררו. זה משליך לא רק על מערכת המשפט, אלא גם על הצבא ויכולתו לתפקד (כי מי רוצה לבצע מעצר, כשהבנאדם ישוחרר ממילא, לפני שסיים את ריצוי עונשו?).

את מתייחסת אל אנשים שרואים גם את הצד השני כ"מילטנטים" בצורה מתנשאת ומטופשת. לא צריך להיות 'מילטנט' כדי לעשות 1+1 (אם כי אינני בטוח שאת מבינה בכלל את פירוש המושג 'מילטנט'), ששחרור מחבלים, לפני סיום עונשם, מעניק מוטיבציה לאירגוני טרור להמשיך בפעולתם (כי הי, S27 תהיה בעד שחרורנו ממילא); הענקת ידע חינם לארגוני הטרור (מחבל צעיר שיוצא מהכלא וודאי יזכור יותר ויהיה יעיל יותר בהסבר דרכי התנהלות של שלטונות הכלא) וזאת עוד מבלי לציין את הידע הטרוריסטי (הכנת מטענים) החוזר לארגונים, לאחר שעבר סיעור מוחות בכלא; התייחסות אל הכלא כמעין חופשה גרידא, תו"כ ביסוס קשרי קהילה - אוכלוסיית כלואים וביסוס קהילה של ממש בבית הכלא (שהרי מי שבא, מכיר חברים, וכשהוא יוצא הוא יעזור להם, הם לו - ובקיצור, שמחה של ממש).
ישן 12-10-2011, 13:44
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
זאת כבר דמגוגיה
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי noluckboy שמתחילה ב "כתגובה לעצמי (so sad) בואו..."

טרור תמיד היה ותמיד יהיה
זה לא משנה איזה מודיעין מעולה יש לנו,לא כל פיגוע אפשר למנוע
ופיגוע גם יכול לבוא מהחלטה רגעית של "בא לי לדרוס מישהו" כמו שהיה כבר בירושלים
מפיגוע כזה יכולים גם להיות הרוגים ונכון ששחרור 1000 מחבלים זאת סכנה בטחונית
אבל בחייך,זה לא שבלעדיהם אין פה טרור בכלל והם הגורם הבלעדי לרצח יהודים.
ורק להבהרה-תמיד התנגדתי לעסקה ואני עדיין מתנגד לכמות האדירה הזאת של שחרור מחבלים תמורת חייל אחד שאף אחד לא מבטיח לנו שהוא חי (כן,החמאס הבטיח אבל להזכיר לך שהוא גם הבטיח כמה וכמה פעמים הפסקות אש...)
אבל כשראשי המודיעין מצהירים בראיונות שאין להם מושג היכן גלעד שליט,זאת הדרך היחידה לשחרר אותו עם כל הצער
ולהבהרה נוספת-זה ברור שהרוצחים המשוחררים ימשיכו לעסוק בטרור. אף אחד לא טוען שלא כי הרי הם יתגעגעו מהר מאד לחיים בכלא הישראלי כשיחיו 5 דקות בעזה או בגדה
אם עכשיו כל ראשי המודיעין בעד העסקה,אני מניח שיש להם את הכלים לעקוב אחרי הרוצחים המשוחררים ולבוא איתם חשבון בבוא היום

ישן 15-10-2011, 19:14
  חרשוף חרשוף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noluckboy שמתחילה ב "גלעד שליט אוטוטו משתחרר"

כל ההשוואה הזאת של ישראל לאמריקה תמיד מעלה את אותו משפט שאי אפשר להגיד כלום כנגדו, באמריקה השירות בצבא הוא רשות ולא חובה, השירות הוא עבודה שמקבלים עליה משכורת(700 שקל זה לא נקרא משכורת), ומי שמתגייס באמריקה יודע שאם יחטפו אותו אז או שהוא יחזור אחד תמורת אחד או שהוא ימות בשבי ואם לא מתאים לו שלא יתגייס... בישראל המצב שונה, מי שמגיע לגיל 18 ובמצב בריאותי תקין(מעל פרופיל 64) נשלח לשרת כמעט תמיד בשירות קרבי, אף אחד לא שואל אותך אם אתה רוצה להיות קרבי או לא, ואף אחד לא שואל אותך אם אתה רוצה להתגייס או לא, אתה לא מקבל משכורת ובקיצור מה שאתה עושה הוא נטו בשביל המדינה ולא בשביל עצמך, בגלל זה למדינה יש מחוייבות אליך שאסור לה להתחמק ממנה, שלא כמו באמריקה, שמה, מי שמפחד ליפול בשבי - שלא יתגייס, זה מאוד פשוט שם, לכן אי אפשר להשוות את עצמנו אליהם.
ישן 15-10-2011, 19:19
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי חרשוף שמתחילה ב "כל ההשוואה הזאת של ישראל..."

אם ככה אין שום לגיטימציה לדרוש מחייל ישראלי להקדיש את כל כוחותיו ואף להקריב את חייו להגנת המולדת ולחירות ישראל.

החל מעכשיו- כל חייל צה"ל שנהרג- האחריות והאשמה המלאה נופלת על הממשלה והרמטכ"ל וידרש מהם להתפטר לאלתר.
לחילופין אפשר להתחיל לשלם שכר מינימום לכלל הלוחמים ואז לצייד אותם במפתחות פלסטיק לגן-עדן ולשלוח אותם לפנות את שדות המוקשים ברמה בתרגולת שמע ישראל.

או במילים אחרות- התירוצים האלה לא רק שלא מחזיקים מים- הם מטומטמים מיסודם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 15-10-2011, 19:32
  חרשוף חרשוף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.11
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אם ככה אין שום לגיטימציה..."

ציטוט:
אם ככה אין שום לגיטימציה לדרוש מחייל ישראלי להקדיש את כל כוחותיו ואף להקריב את חייו להגנת המולדת ולחירות ישראל.

בטח שיש לגיטימציה, זהו תפקידו של החייל, אתה יודע מה לא חלק מן התפקידים של החייל, להנמק בשבי.

ציטוט:
החל מעכשיו- כל חייל צה"ל שנהרג- האחריות והאשמה המלאה נופלת על הממשלה והרמטכ"ל וידרש מהם להתפטר לאלתר.

אם חייל נהרג, הרי שהוא הקריב את עצמו למען המדינה, אלו חלק מהתפקידים של החייל.

ציטוט:
לחילופין אפשר להתחיל לשלם שכר מינימום לכלל הלוחמים ואז לצייד אותם במפתחות פלסטיק לגן-עדן ולשלוח אותם לפנות את שדות המוקשים ברמה בתרגולת שמע ישראל.

לא שכר מינימום, 2100 שקלים זה מספיק, כמו שאמרתי כבר, אבל לך כניראה יש קשיי הבנה, לשבת בשבי הוא לא אחד מהתפקידים של הלוחם...

ציטוט:
או במילים אחרות- התירוצים האלה לא רק שלא מחזיקים מים- הם מטומטמים מיסודם.

נו... אם אתה אמרת אתה כניראה יודע על מה אתה מדבר, אז אני ארים טלפון לביבי ואגיד לו לבטל את העסקה, יש עוד משהו שתרצה שאני אמסור לו?
אתה הרי מבין גדול, למה מי זה ראש הממשלה מה הוא כבר יודע לעומת חייל משוחרר ששירת 3 שנים שלמות בגולני...
ישן 15-10-2011, 19:49
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי חרשוף שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אם ככה אין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרשוף
אם חייל נהרג, הרי שהוא הקריב את עצמו למען המדינה, אלו חלק מהתפקידים של החייל.

ואיך שונה הקרבת חיים ופציעה בקרב לנפילה בשבי או חטיפה?
ציטוט:
לא שכר מינימום, 2100 שקלים זה מספיק, כמו שאמרתי כבר, אבל לך כניראה יש קשיי הבנה, לשבת בשבי הוא לא אחד מהתפקידים של הלוחם...

אז זה מחיר פרשת המים?

לוחם שמקבל יותר מ2100 ש"ח בחודש מותר להשאיר לרקבון עולם בשבי וחייל שמקבל פחות צריך להוציאו בכל מחיר?

האמת, יותר זול משציפיתי.
ציטוט:
נו... אם אתה אמרת אתה כניראה יודע על מה אתה מדבר, אז אני ארים טלפון לביבי ואגיד לו לבטל את העסקה, יש עוד משהו שתרצה שאני אמסור לו?

כן, שימנה את דפני ליף לשרת האוצר.
ציטוט:
אתה הרי מבין גדול, למה מי זה ראש הממשלה מה הוא כבר יודע לעומת חייל משוחרר ששירת 3 שנים שלמות בגולני...

ז"א שאני מבין יותר מאהוד אולמרט שהיה כולה כתב ב"במחנה"? כבוד.

תפסיק להיות דמגוג, גדולים ומכובדים וממני שהיו אפילו 4 שנים בגולני מבקרים את העסקה הזאת.
לשירות צבאי יש מעט חשיבות בדיון הזה (פרט לעובדה כי אני יכול לטעון שהייתי ואהיה בסכנה, חלילה, לגמור כמו גלעד שליט) להיגיון פשוט- הרבה חשיבות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 16-10-2011, 02:21
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noluckboy שמתחילה ב "גלעד שליט אוטוטו משתחרר"

תפקידם של ראשי מערכת הבטחון לסכל את הפיגוע והחטיפה הבאה, ואם הם אמרו שאין סיכון שהם ישוחררו - אז אין סיכון.
תמיד ישנם ניסיונות של חטיפות, ממוצע של 3 ניסיונות חטיפה בשנה.

יש פה אנשים שפשוט "יודעים" יותר ומגיעים לתובנות עמוקות יותר מאשר ראשי מערכת הבטחון.

ועוד דבר, אני מבין את הכאב של המשפחות השכולות, אבל הישראלי המצוי, גם כשהוא באבל, נוהג בשיטה של החלפת כאב בכאב - "אם אני סובל, אז שגם האחר יסבול". ככה אנחנו, ארץ אוכלת יושביה (מזלי לפחות שיש לי תמיד תוכנית ב' באמריקה ובקנדה).

אגב, אני מזמין כל אחד שנגד העסקה, להתחלף עם גלעד, תחזירו את גלעד, ותלכו אתם לשבי החמאס, זה בסדר גמור מבחינתי, ואני מבטיח להלחם נגד שחרור מחבלים בעסקה לשחרורכם.

נערך לאחרונה ע"י idanmos בתאריך 16-10-2011 בשעה 02:24.
ישן 19-10-2011, 13:25
צלמית המשתמש של ronkaa
  ronkaa ronkaa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.10
בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "עדין לא הבנתי איך לרצוח..."

כשאני בויכוח עם מישהו ואנחנו מגיעים לנקודה שהוא כותב "אבל עדין לא הבנתי ..." ודברים בסגנון כבר הבנתי שלבן אדם פשוט אין מה לומר ומכאן זה כבר ללולאה אין סופית.

שוב אתה נידבק למקרה ספציפי, אף אחד לא אמר שהבחור שרצח בשפרעם פעל למען המדינה אני לא מדבר עליו בכלל אני לא מדבר על מקריים ספציפים כי אי אפשר לדבר על כל המקרים בצורה ספציפית. לפי מה שאני הבנתי הוא פתח ביריות בעקבות ההתנתקות או משהו כזה אז הוא ירה לעבר ערבים, במקרה הזה אי אפשר להחליט מה הולך פה כי מצד אחד זה בעד המדינה ומצד שני זה נגד המדינה.

כל הדיון הזה זה על הרג של מחבלים, שוב לא ערבים, מחבלים !!!! וזה מה שעצוב שכל ויכוח שלי עם שמאלנים כשאני אומר מחבלים הם ישר שומעים ערבים ולא מחבלים. במקרה, שוב אנחנו חיים בעולם קטן תרשום את זה ליד המסך או משהו שלא תשכח, יצא שרוב אם לא כל המחבלים שפעלו נגד המדינה הם ערבים. אז בגלל שיצא שכל המחבלים שפעלו נגד המדינה הם ערבים אז אסור לחוקק נגדם חוק בגלל שכולם ערבים ואז זה יהיה גיזעני?

*דתי לצורכי מס

נערך לאחרונה ע"י ronkaa בתאריך 19-10-2011 בשעה 13:30.
ישן 19-10-2011, 13:57
צלמית המשתמש של ronkaa
  ronkaa ronkaa אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "מחבל יורה על אזרחים ישראלים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
מחבל יורה על אזרחים ישראלים ואתה קובע שהוא פעל בעד המדינה ?
למה ?, בגלל שהוא יהודי אתה ישר מחליט שהוא פעל למען המדינה ?
כך את אותו מקרה בדיוק ותשים ערבי במקום עדן נתן זדה, עדין פעל למען המדינה ?

תגיד אתה צוחק? איפה ראית שקבעתי שהוא פעל בעד המדינה?? את המקרה הזה צריך לנתח ולהבין לצד מי הפעולה היית.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אתה חושב שאם אתה אומר מחבלים ישר חושבים על ערבים ?, אולי זה בגלל שאתה לא מוכן להודות שיהודים יכולים להיות גם מחבלים.

בבקשה תגיד לי שאתה לא רציני פה. אני זה שכשאמרתי עונש מוות למחבלים שפעלו נגד המדינה קפץ ואמר שזה חוק גזעני נגד הערבים??

זה פשוט ניראה כאילו אתה מנסה לטמטם אותי בכוונה ולא מתייחס ברצינות לויכוח הזה כמו בן אדם בוגר ומתעלם ומוסיף דברים בשביל שיוכל לענות לי כשאין לו איך ...

*דתי לצורכי מס

ישן 19-10-2011, 14:06
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "[QUOTE=op9090]מחבל יורה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
תגיד אתה צוחק? איפה ראית שקבעתי שהוא פעל בעד המדינה?? את המקרה הזה צריך לנתח ולהבין לצד מי הפעולה היית..

פה
ציטוט:
במקרה הזה אי אפשר להחליט מה הולך פה כי מצד אחד זה בעד המדינה ומצד שני זה נגד המדינה.

איך לעזאזל ירי באזרחים ישראלים זה אולי בעד המדינה ?
אני מזכיר בפעם השלישית, חלק מתושבי שפרעם משרתים בצהל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
בבקשה תגיד לי שאתה לא רציני פה. אני זה שכשאמרתי עונש מוות למחבלים שפעלו נגד המדינה קפץ ואמר שזה חוק גזעני נגד הערבים??

זה פשוט ניראה כאילו אתה מנסה לטמטם אותי בכוונה ולא מתייחס ברצינות לויכוח הזה כמו בן אדם בוגר ומתעלם ומוסיף דברים בשביל שיוכל לענות לי כשאין לו איך ...

אז החוק לא גזעני, רק אתה שחושב שרצח ישראלים לא יהודים זה לגיטימי.

מעניין אותי מה אתה חושב על רצח פלסטנאי חסרי הגנה רק כי איזה פסיכופט רוצה לרצות את אלוהים.
ישן 19-10-2011, 15:20
צלמית המשתמש של ronkaa
  ronkaa ronkaa אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE=ronkaa]תגיד אתה צוחק?..."

אוי ואי. יהיה בסדר.

שוב, כפי שאמרתי בפעם השלישית, אני לא יכול לקבוע אם הצעדים שלו היה בעד המדינה או נגד יש דברים שאומרים בעד ודברים שאומרים נגד. אני אישית לא יכול לקבוע בשביל זה יש משפט ושופטים שבמידה והחוק הזה היה קיים הם היו דנים ומחליטים בסופו של דבר מה דינו של הבחור.
אתה חוזר ומציין את האירוע הזה ומדבר על אירוע ספציפי ועל שטחים אפורים של החוק שיש כימעט בכל חוק שחוקק אי פעם, בידיוק בשביל מקרים כאלה יש משפט ושופטים שזה העבודה שלהם.

"אז החוק לא גזעני, רק אתה שחושב שרצח ישראלים לא יהודים זה לגיטימי." בישראלים לא יהודים אתה מתכוון לערבים? הם לא ממש מחשיבים את עצמם ישראלים JUST SAYING.
זה מה שאני חושב? מאיפה לך לדעת? למה אתה סתם אומר? בחיים לא אמרתי דבר כזה וגם לא יגיד ..

"מעניין אותי מה אתה חושב על רצח פלסטנאי חסרי הגנה רק כי איזה פסיכופט רוצה לרצות את אלוהים." מה זה קשור? מעניין אותי מה אתה חושב על הילדים באפריקה רק כי איזה פסיכופט רוצה לרצות את עצמו ושולט בדיקטטורה במדינה שלהם.

*דתי לצורכי מס

ישן 18-10-2011, 20:15
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב ""כנגד ישראל" צא מהבועה התל..."

כנגד ישראל מכיוון שהטרוריס עשה את זה ממניעים של לפגוע בישראל, טרוריס ישראלי לא מתנגד לקיום ישראל בניגוד לטרוריס ערבי
זה גם ההבדל בין טרוריס לרוצח סידרתי

וגזענון היא מנגון הגנה מעולה, אני לא יכול להכיר את כל האנשים אז חייבים לחלק אותם לקבוצות, אחרת מה יגיד לך שלא מומלץ להיסתובב במאה שערים עם חולצה בעלת כיתוב פנימיסטי? נכון יכול להיות שבמקרה אף אחד מהם לא ירצח אותך אבל הגזענון וההכללה מאפשרת לך לדעת שזה לא רעיון בריא

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 18-10-2011 בשעה 20:19.
ישן 18-10-2011, 13:38

בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "מחבלים ערבים. מחבלים ישראלים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
מחבלים ערבים. מחבלים ישראלים לא משתחררים אחרי 3 שנים ואני בטוח(תתקנו אותי אם אני טועה) שגם לא מקבלים את אותם תנאים שמקבלים המחבלים הערבים ..

זה לא נראה לי ממש הוגן להרוג אדם לא על סמך הפשע שהוא ביצע, אלא על סמך מה שמישהו אחר (הרי האסירים הם לא אלה שחטפו אותו, ולא אלה שחתמו על העסקה) עתיד (הרי בשלב שבו הכנסת אותם לכלא, עדיין לא ידעת שהולכת להיות עסקה) אולי (אם זה לא קרה, אתה לא יכול לדעת בוודאות שזה יקרה) לבצע.
אגב, גם לא כל המחבלים הערבים משתחררים בעיסקאות (למעשה רובם לא), איך אתה מציע שנדע מראש אילו מהם צפויים להשתחרר ונוציא להורג רק אותם?

ישן 18-10-2011, 13:55

בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "לא ניראה לך הוגן להוציא להורג..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
לא ניראה לך הוגן להוציא להורג מחבל? אתה רציני?

קודם כל, כמו שכבר כתבתי, אני מתנגד לעונש מוות באופן כללי, בלי קשר למהות הפשע.
מעבר לזה, שוב כמו שכבר כתבתי - אם אתה חושב שראוי לתת עונש מוות על רצח (בוא נניח לרגע שאתה מדבר רק על מחבלים עם דם על הידיים), הרי שראוי שזה יכלול את כל הרוצחים.
אדם שרצח אדם אחר כי "הוא הסתכל לא טוב על חברה שלו", הוא לא אדם טוב יותר מכזה שרצח אדם אחר כיד "להילחם בכיבוש". אם לשני מגיע עונד מוות, הרי שגם לראשון.

אגב - גם אתה לא חושב שזה הוגן להוציא מחבל להורג, אם הוא יהודי, אז למה אתה כל כך מופתע? אתה חושב שכולם בעד חקיקה של חוקים גזעניים?

ישן 18-10-2011, 18:06

בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "תקשיב זה כמו להשוואת מרגל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
תקשיב זה כמו להשוואת מרגל שריגל אחרי ישראל מאיזה שהיא מדינה למרגל של אפל במיקרוסופט .. אומנם זה אותו הדבר אבל עדין זה יותר חמור מהשני.

הדוגמה שהבאת לא קשורה - כאשר אדם מרגל נגד מדינת ישראל הוא מסכן את חייהם ובטחונם של אזרחי המדינה, לעומת אדם שמרגל נגד חברה מסחרית, אשר רק מסכן את ממונה. כאשר מדובר על רצח, בכל מקרה מדובר באדם שלוקח חיים של אדם אחר, כך שבעייני אחד לא חמור מהשני.
אין לי יותר סימפתיה לדניאל מעוז מאשר לעבד אל-עזיז צאלחה, ואני לא חושב שלרוני רון מגיע לחיות יותר מאשר למחמוד עמרו.
בסופו של דבר כל חוק שיגיד שעל פשע X יהודי מקבל עונש מסויים וערבי מקבל עונש אחר, יהיה חוק גזעני, איך שלא תסובב את זה.

ישן 18-10-2011, 19:23

בתגובה להודעה מספר 133 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "ואם החוק יגיד שמחבל שפעל נגד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
ואם החוק יגיד שמחבל שפעל נגד המדינה דינו X ומחבל שעשה פיגוע טרור שלא היה נגד המדינה דינו יהיה Y?

ומי יגדיר מה זה נגד המדינה ומה לא? ערבי שזרק אבן על מכונית באיו"ש והרג את הנהג ביצע פשע נגד המדינה? חרדי שזרק אבן על מכונית ביום כיפור והרג את הנהג ביצע פשע נגד המדינה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
והדוגמא שהבאתי זה בתשובה לדוגמא שאתה הבאת שמישהו רוצח מישהו על חניה בניגוד למישהו שרוצח חפים מפשע רק בגלל שהם אזרחים במדינה שהוא מתנגד אליה. גם פה הוא מסכן רק את אותו אחד שהוא רב איתו על החניה והמחבל מסכן את כל העם.

מחבל צריך פצצה ממש גדולה כדי לסכן את כל העם.
הלכה למעשה מחבל שיורה על רכב ממניעים לאומניים לא מסכן יותר אנשים מאשר סתם פושע שיורה על רכב ממניעים פליליים.

ישן 19-10-2011, 11:43
צלמית המשתמש של ronkaa
  ronkaa ronkaa אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=ronkaa]ואם החוק יגיד..."

ציטוט:
ומי יגדיר מה זה נגד המדינה ומה לא? ערבי שזרק אבן על מכונית באיו"ש והרג את הנהג ביצע פשע נגד המדינה? חרדי שזרק אבן על מכונית ביום כיפור והרג את הנהג ביצע פשע נגד המדינה?

החוק יגדיר. זה תלוי למה הערבי זורק אבן, אם הוא זורק אבן בשביל להרוג את אותם נוסעים במכונית רק בגלל שהם ישראלים והם חיים במדינה שהוא חושב שהיא שלו אז נגד ישראל ובמידה והוא הורג העונש שלו מוות. שוב כנ"ל החרדי, זה תלוי באיזה כוונה הוא זורק את האבן.

ציטוט:
מחבל צריך פצצה ממש גדולה כדי לסכן את כל העם.
הלכה למעשה מחבל שיורה על רכב ממניעים לאומניים לא מסכן יותר אנשים מאשר סתם פושע שיורה על רכב ממניעים פליליים.

מחבל מסכן את כל העם גם מקל גולף בגלל שאין לו מישהו אחד ספציפי שהוא מחפש אלה הוא מכוון על כל העם ובגלל זה הוא מסכן את כל העם בניגוד לעבריין שמחפש מישהו אחד ספציפי רק כי הוא שכב עם אחותו.

*דתי לצורכי מס

ישן 18-10-2011, 14:47

בתגובה להודעה מספר 139 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "1. "המדינה מחליטה" זה מושג..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
1. "המדינה מחליטה" זה מושג סתום.

לא זה לא. העיסקה עברה אישור ממשלה, והחנינות נחתמו על ידי הנשיא. זו החלטה של הרשויות הרלוונטיות במדינת ישראל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
2. הסיבה בגללה פלסטינים משתחררים מהכלא מוקדם אינה משנה את העובדה שזה המצב הנתון והבלתי שוויוני.

אם אתה רוצה לפתור חוסר שיוויון זה, הדרך היא להפסיק לשחרר אסירים לפני שריצו את כל תקופת מאסרם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
.3. מאחר שיש אי שיוויון עובדתי לטובת פלסטינים, חקיקה שתרע עם פלסטינים תקדם שוויון ביחס ליהודים.

אני באמת לא רואה איך חקיקה לפינה על פשע X יהודי מקבל עונש מאסר וערבי מקבל עונש מוות תקדם שיוויון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:08

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר