לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2011, 08:49
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
דורסו של שניאור חשין - ל12 שנות מאסר.

לתשומת לב הנהגים שבינינו - אם אתם דורסים מישהו, תוודאו שהוא לא קרוב משפחה של שופט.

בניגוד חד לטרנד המקובל של להקל בעונשם של רוצחי-כבישים למיניהם, טל מור, דורסו של שניאור חשין, בנו של השופט בדימוס מישאל חשין, נשפט הבוקר ל12 שנות מאסר בפועל. כמו כן ישלם טל מור 30 אלף שקלים פיצויים למשפחת חשין ופסילת רישיון ל-20 שנה מיום סיום ריצוי העונש. "התנהלותו לאחר הפגיעה אינה תגובה רגעית או קצרה", אמר השופט זכריה כספי "אדם נורמטיבי היה ממהר להתייצב במשטרה ולא אומר דבר שקר".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=402&loc=1

רק שיהיה ברור, אין לי התנגדות לעונש שלו. יש לי זעם רב על כך שהוא יוצא מן הכלל ולא מעיד על הכלל בכלל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2011, 20:01
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה תמיד כזה אופטימי?..."

אני מבין שעונש של 12 שנה בכלא הוא בדרך כלל במסגרת "הנקמה" של החברה בעבריין כביש במקרה זה.
לעונה התלווה קנס כספי בסך 30.000 ש", שאף אחד לא נתן את דעתו על כך שמדובר בסכום שהמשפחה מפוצה.
או במילים אחרות, חייו של שניאור חשין היו שווים "רק" שלושים אלף ש"ח.
בחוק קיים מושג הנקרא "תוחלת עבודה".
תינוק וזקן נכללים בקטגוריה של תוחלת עבודה קצרת טווח. הפיצוי אינו גבוה במקרה זה.
אבל לגבי אדם במלוא אונו שתוחלת העבודה שלו גבוהה - לשם מה בדיוק מפצים בסכום מגוחך כזה?
מי שרוצה לדעת כמה שווים חיי העבודה שלו מוזמן להכנס לאתר הבא ולחשב:
http://translate.google.co.il/translate?hl=iw&langpair=en|iw&u=http://www.brownecon.com/bea_calculators/workLifeExp/default.asp
ישן 23-10-2011, 11:58
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה דמגוגיה. ואם הוא לא היה..."

זו דעתי, אם אתה חושב שזו דמגוגיה אז שיבושם לך. חוץ מזה שבתור דמגוג אני חייב לשאול....
אם חס וחלילה אלו היו אישתך והבן שלך גם היית חושב ששמונה חודשים זה מספיק? התפקיד
של מערכת המשפט הוא לא רק להעניש ולהרחיק עבריינים מהציבור, התפקיד שלה הוא גם
להשיג תחושת נקמה, או צדק, בשביל משפחת הקורבן. במקרה הזה אני חושב שלא נעשה
צדק בצורה מלאה ושתחושת הנקמה לא הושגה בשביל המשפחה. ד"א, זה קצת מצחיק שאתה
טוען שאני משתמש בדמגוגיה כשאתה שואל אותי אם גם אם הוא לא היה אשם הוא היה צריך
לשבת בכלא בגלל שאנשים מתו, זו האמא אמא של הדמגוגיה.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 23-10-2011 בשעה 12:02.
ישן 23-10-2011, 14:44

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כי כפי שכתבתי למטה, לא סתם יש..."

אתה לא יכול לשאול שאלה כזו בלי להתייחס למעשים ספציפיים. ולשאלתך תלוי גם למה הרשלנות גרמה, במקרה הזה היא גרמה למוות של שני אנשים. כדי להכניס את הדיון לקונטקסט אני מצטט מתוך כתבה שעוסקת בפס"ד שניתן בעניין (http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/496/924.html):
ציטוט:
מדובר בנסיבות תאונה חמורות", כתב השופט גרטי בגזר הדין. "קלגסבלד נהג במהירות גבוהה ובלתי סבירה, ללא כל ניסיון בלימה או האטה

ציטוט:
השופט הזכיר בגזר הדין את הרשעותיו הקודמות של עו"ד קלגסבלד - 23 הרשעות בתחום התעבורה. "יש בהרשעותיו בתחום הבטיחות כדי להצביע על יחס הנאשם לחוקי התעבורה", כתב גרטי

ציטוט:
עוד הוסיף השופט כי "רשלנותו אינה תולדה של אובדן אוריינטציה, שכן הוא ראה ממרחק את המכוניות המצויות במצב עצירה ולא נקט בכל אמצעי להאט מהירותו ולהגיע אליהם במהירות סבירה. הוא הגדיל את רשלנותו בכך שתוך נהיגה במהירות גבוהה ובלתי מתאימה לנסיבות, הוא סטה למסלול השמאלי, התיישר בנתיב הנסיעה והמשיך במהירות הנסיעה ללא כל ניסיון בלימה או האטה. הוא היה יכול להאט מהירותו, ואולי אפילו לבלום בטרם הפגיעה בפיאט. התנהגותו זו של הנאשם קיפדה חייהם של שניים - אשר היו בעצירה ובהמתנה שהרכבים לפניהם יתחילו בנסיעה".

ע"פ מה שכתוב פה לא מדובר ברשלנות חד פעמית ולאור זאת ולאור התוצאה אני חושב שהעונש לא מידתי.

ישן 23-10-2011, 13:36

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני מודה שאני מסכים עם שרוקי...."

ברוב המקרים תאונה זו לא תופעת טבע שלא ניתן למנוע אותה והיא נגרמת בגלל משהו שאחד
הצדדים המעורבים עשה או לא עשה. אם אני זוכר נכון במקרה הנ"ל הוא פשוט נכנס ברכב
שעמד בצומת וחיכה לירוק, אז כניראה שהעו"ד המכובד עשה משהו שגרם לו לא לראות את
הרכב ולכן אני חושב שמגיע לו עונש קצת יוצר רציני משמונה חודשים בכלא. אני לא אומר שהוא
צריך לשבת כל החיים שלו בכלא אבל לשבת שמונה חודשים בכלא אחרי שגרמת למותם של שני
אנשים זו דיי בדיחה, ביחוד אם אתה משווה את שמונת החודשים האלה לשלוש שנים שקיבל
הדביל שזרק נעל על בייניש.

ישן 23-10-2011, 13:48
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ברוב המקרים תאונה זו לא תופעת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
ברוב המקרים תאונה זו לא תופעת טבע שלא ניתן למנוע אותה והיא נגרמת בגלל משהו שאחד
הצדדים המעורבים עשה או לא עשה. אם אני זוכר נכון במקרה הנ"ל הוא פשוט נכנס ברכב
שעמד בצומת וחיכה לירוק, אז כניראה שהעו"ד המכובד עשה משהו שגרם לו לא לראות את
הרכב ולכן אני חושב שמגיע לו עונש קצת יוצר רציני משמונה חודשים בכלא.

אינני מכיר את פרטי המקרה אבל הטענה שלך לא הוגנת. מדובר, עד כמה שמובן לי, בטעות אנוש שלא נגרמה בגלל נהיגה פראית או בניגוד לחוק. אתה משווה את זה לתקיפה מכוונת (זריקת הנעל) או לרצח-כביש (שזו ההגדרה הנכונה של נהגים פורעי חוק הגורמים למוות)?

ישן 23-10-2011, 14:01

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]ברוב..."

נו אז מה אם זו טעות אנוש ולא רצח כביש כמו שקראת לזה? טעות האנוש הזו עלתה בחייהם של שני אנשים חפים מפשע ואני חושב ששמונה חודשים זה זילזול בחיים של אלו שנהרגו. גם על טעויות אנוש אנשים משלמים מחיר בטח ובטח שבגלל טעות האנוש הזו אנשים אחרים איבדו את החיים שלהם. אני לא השוותי זריקת נעל לרצח כביש, אני אמרתי שאם על זריקת נעל, שלא יכולה להרוג, מקבלים שלוש שנים אז על הריגה של שני אנשים צריך לקבל יותר משמונה חודשים. אם באמת לא הבנת אני לא משווה בין שני המקרים, אני אומר שהריגה הרבה יותר חמורה מזריקת נעל. אם חס וחלילה אלו היו אשתך והילד שלך גם הייתה חושב שהעונש הוגן? אני אשמח אם תענה לי בכנות ובלי לזכות אותי בכינוי דמגוג

ישן 23-10-2011, 19:49
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זריקת נעל היא תקיפה שנעשתה..."

ציטוט:
יש הבדל מהותי בין רשלנות לבין מחשבה פלילית, ולכן אין מה להשוות תקיפה לגרימת מוות ברשלנות.
אסון המכביה לדוגמא- הריגת 4 אנשים, ועדיין קיבלו פחות מזריקת הנעל.. למה? כי זאת עבירת רשלנות ולא זדון.

תגיד, אתה באמת מאמין להגגים שאתה רושם כאן?

ציטוט:
זאת עבירת רשלנות ולא זדון.

אתה יודע כמה ימים פלוני יישב בכלא, לו זרק עליך נעל? 0 יום, התיק ייסגר מחוסר עניין לציבור, המקסימום שתוכל לעשות זה לתבוע אזרחית, ולקבל כמה פרוטות.

הוענש 3 שנות מאסר שנתנו לפרא אדם הנ"ל, הוא עונש בלתי פרפרציאונלי בעליל, אם הכוונה הייתה להגן על "כבוד בית-המשפט", הרי שהמשפט הזה בעני(ובעני רבים אחרים), הוריד הערך של מערכת המשפט הישראלית לשפל חדש. מה שבטוח(בין אם אני צודק לגבי חומרת הענישה, או לא, זה כלל לא חשוב) שאין שום קשר בין העונש להיותה של העבירה "עברת זדון, פללית".
ישן 23-10-2011, 20:23
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]יש הבדל מהותי בין..."

לא ברור לי מה אתה רוצה ממשפט הנעל ויחסו למשפט של גלקסבלד.. במקרה אחד מדובר על תקיפה וגרימת חבלה, במקרה שני על עבירת רשלנות. מבחינת החוק, עבירות רשלנות מזכות בלא יותר משלוש שנים בכלא. יש לך בעיה עם זה? אוקי, אבל זה החוק. האם טענתי שזורק הנעל היה צריך לקבל פחות או יותר? לא. אגב, לדעתי טוב שהוא קיבל 3 שנים, רק חבל שאחרים לא מקבלים גם עונשים כאלו ועל כך אני מתרעם. אתה מעוניין להחליש את הענישה על אחרים, אני רוצה להחמיר אותה, אבל שנינו רוצים שוויון מבחינת הענישה.

ישן 23-10-2011, 20:48
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לקרוא לזה זריקת נעל זה נשמע..."

זה תלוי, האם הוא כוון בכוונה תחילה לעבר הפנים במטרה לגרום לפגיעה פיסית ממשית, או שזה קרה פשוט במקרה, והכוונה הייתה פשוט לזורק נעליים, כאקט של יותר השפלה, מאשר פגיעה פיסית, שזה מה שקורה ברוב המקרים, כאשר "זורקים נעל", תסכים איתי שמתן אגרוף, וזרקת נעל כאקט של השפלה, זה לא בדיוק אותו הדבר(היי אני הייתי מעדיף שייזרקו עלי נעל..), יכול להיות שבמקרה הספציפי הזה אתה צודק, (מבחינת רמת הענישה), אך עדיין גם אם מדובר במקרה היותר חמור, טרם יצא לי לשמוע על ערס שנתן אגרוף(ולא גרם לחבלה חמורה), ונכנס לשלוש שנים לכלא.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 23-10-2011 בשעה 20:56.
ישן 23-10-2011, 14:17
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "נו אז מה אם זו טעות אנוש ולא..."

ציטוט:
נו אז מה אם זו טעות אנוש ולא רצח כביש כמו שקראת לזה? טעות האנוש הזו עלתה בחייהם של שני אנשים חפים מפשע ואני חושב ששמונה חודשים זה זילזול בחיים של אלו שנהרגו. גם על טעויות אנוש אנשים משלמים מחיר בטח ובטח שבגלל טעות האנוש הזו אנשים אחרים איבדו את החיים שלהם. אני לא השוותי זריקת נעל לרצח כביש, אני אמרתי שאם על זריקת נעל, שלא יכולה להרוג, מקבלים שלוש שנים אז על הריגה של שני אנשים צריך לקבל יותר משמונה חודשים. אם באמת לא הבנת אני לא משווה בין שני המקרים, אני אומר שהריגה הרבה יותר חמורה מזריקת נעל. אם חס וחלילה אלו היו אשתך והילד שלך גם הייתה חושב שהעונש הוגן? אני אשמח אם תענה לי בכנות ובלי לזכות אותי בכינוי דמגוג

ההבדל, כפי ששרוקי כבר ציין, זו בכוונה פלילית. תסכים איתי שאם אני מסתובב ובטעות מתנגש באדם שעומד מאחורי זה לא שווה ערך לתת לאותו אדם אגרוף (אף כי בהתנגשות בין שני גופים ייתכן שיגרם לו יותר נזק)?

השאלה לגבי אשתי (והילד התיאורטי) היא בעייתית משלוש סיבות:

1) - מעולם לא הייתי בצב כזה. אינני יכול לומר בהגינות כיצד הייתי חש.
2) - למרות זאת, תתפלא, אני נוהג להפתיע אנשים ביכולתי לנעול את נעליהם של אחרים, להבין את הדברים מנקודת מבטם ולכן גם לסלוח על דברים שלכאורה אינם ניתנים לסליחה. לא אומר שזה בהכרח מה שהיה קורה (ראה סעיף 1) אבל זה יכול לקרות. אתה לא יכול להשליך מן הכלל עלי או ממני על הכלל.
3) תסכים איתי ששופט צריך לשפוט את המצב בהגינות ולא לפי שיקול רגשני. בדיוק כמו שניתן להבין את משפחת שליט ועדיין לבקר את החלטת הממשלה, כך גם ניתן להבין את הרצון לנקם של המשפחה מצד אחד ועדיין להבין ששופט רואה את הדברים מנקודת מבט אחרת לחלוטין.

ישן 23-10-2011, 14:37
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ותסכים איתי שהגינות צריכה..."

ציטוט:
ותסכים איתי שהגינות צריכה ליהיות גם כלפי משפחת הקורבנות ולא רק כלפי הנהג הפוגע? אתה חושב שבמקרה הזה העונש היה הוגן כלפיהם?

אף עונש לא יחזיר את אהוביהם שאבדו... ויותר מכך, אף עונש לא יקל את כאבם. אי לכך, אני חושב שהצדק הוא בהרשעה, לא בעונש. העונש צריך להיות הגון לא כלפי הפוגע או הנפגעים אלא כלפי החברה בכללי. אי לכך, רוצחי-כביש, אנשים שהתנהגותם אחראית ישירות למוות שגרמו, צריכים להיות מורחקים מהחברה שאותה סיכנו ביודעין ובצורה כה נפשעת, בעוד שאדם שהנסיבות חברו לעשותו הגורם בתאונה טראגית ראוי לקבלת סליחה והקלה בעונשו.

ישן 23-10-2011, 15:03

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]ותסכים..."

לפי השיטה שלך לא צריך לפסוק מאסר על נהגים פוגעים אף פעם, אפשר להסתפק בקנסות או בעבודות שירות כי במילא "אף עונש לא יחזיר את האהובים שאבדו או יקל את כאבם". ההתנהגות של קלגסבלד גרמה בצורה ישירה לתאונה הזו, הרכב לא האיץ ונהג בעצמו. תקרא מה לשופט היה להגיד בעניין:
ציטוט:
מדובר בנסיבות תאונה חמורות", כתב השופט גרטי בגזר הדין. "קלגסבלד נהג במהירות גבוהה ובלתי סבירה, ללא כל ניסיון בלימה או האטה

ציטוט:
עוד הוסיף השופט כי "רשלנותו אינה תולדה של אובדן אוריינטציה, שכן הוא ראה ממרחק את המכוניות המצויות במצב עצירה ולא נקט בכל אמצעי להאט מהירותו ולהגיע אליהם במהירות סבירה. הוא הגדיל את רשלנותו בכך שתוך נהיגה במהירות גבוהה ובלתי מתאימה לנסיבות, הוא סטה למסלול השמאלי, התיישר בנתיב הנסיעה והמשיך במהירות הנסיעה ללא כל ניסיון בלימה או האטה. הוא היה יכול להאט מהירותו, ואולי אפילו לבלום בטרם הפגיעה בפיאט. התנהגותו זו של הנאשם קיפדה חייהם של שניים - אשר היו בעצירה ובהמתנה שהרכבים לפניהם יתחילו בנסיעה".

בקיצור אין פה נסיבות שחברו וגרמו לו ליהיות מעורב בתאונה, יש פה דברים שהוא עשה ולא עשה שבגללם הוא היה מעורב בתאונה הזו - האחריות כולה עליו ואני לא חושב שהעונש משקף את האחריות הזו ואת התוצאה של המחדלים שלו.

ישן 23-10-2011, 18:09
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
עבריינים דומים כבר קיבלו מאסר דומה או גבוה יותר על פחות מכך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אפשר להתנחם בעובדה שאולי פסק..."

כך למשל שי סימון שקיבל 20 שנה אף שאומנם גם הרג והפקיר, אבל לפחות לא היה מסומם בזמן שנהג.
החריאט אחמד יאסין שדרס תינוק בנסיבות דומות קיבל 10 שנים.
נהג הטרקטורון שדרס את הילדה טל זינו בכפר תבור ביום כיפור לפני כמה שנים קיבל 9 שנים. שזה פחות ממר מור, אבל בניגוד אליו הוא לא היה שיכור או מסומם.
לצערי, פסק הדין על עבירה זו, שהיא עבירת רצח-כביש הגרועה ביותר שניתן להעלות על הדעת, יוביל דווקא להקלה בעונש. אין ניתן יהיה להצדיק בעתיד מאסר של יותר מעשר שנים על מי שהורג ב כביש בנסיבות מעט פחות גרועות?
הוא היה צריך לקבל את המקסימום שהחוק המתוקן מאפשר. זה צריך היה להיות פסק דין שקובע את הסטנדרט.
ישן 23-10-2011, 09:17
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ומה עם הצתה ובריחה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "דורסו של שניאור חשין - ל12 שנות מאסר."

איזה עונש מקבלים מציתי יערות שאחר כך גם לא דווחו למשטרה שהציתו. הרי הצתה יכולה להביא לידי פגיעה בנפש, כמו שראינו בשריפה של הכרמל.

http://elyon2.court.gov.il/files/05...5026170.B07.htm
1. ביום 14.1.04 הוצתה הכיתה לאומנות בבית הספר "המאירי" (להלן: בית הספר) בלוד באמצעות חומר דליק שהושלך לתוכה דרך חלון הכיתה השבור. כיתת האומנות שוכנת בקרוואן בחצר בית הספר. כתוצאה מהשריפה נגרמו נזקים כבדים לקרוואן, לתכולת הכתה ולמבנים סמוכים, נזקים שהוערכו בכ-200,000 ₪. המערער שימש עובר להצתה אב הבית בבית הספר. ובתוקף תפקידו היה אחראי לניהול, לשמירה, ולהגנה על הרכוש המצוי בבית הספר.

בביצוע מעשה ההצתה הוחשדו בחקירת המשטרה המערער וסלימאן אבו סלימאן (להלן: סלימאן), חברו של המערער ובעל מכולת המצויה בסמיכות לבית הספר. בסיומה של החקירה הוגש נגד כל אחד מהם כתב אישום נפרד המייחס לו מעשה הצתה לפי סעיף 488(א) לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן: החוק). בשלב כלשהו חזרה בה התביעה מכתב האישום נגד סלימאן, ואילו כתב האישום נגד המערער תוקן פעמיים על ידי התביעה: בשלב ראשון, תוקן כתב האישום כך שהאישום שיוחס למערער הוחלף לניסיון לשידול להצתה, עבירה לפי סעיף 488(א) לחוק יחד עם סעיף 33 לחוק. במהלך שמיעת הראיות בבית המשפט תוקן כתב האישום בשנית, כך שהמערער הואשם באי מניעת פשע, עבירה לפי סעיף 262 לחוק.

בית המשפט המחוזי בתל אביב (כב' השופט א' שוהם) הרשיע את המערער, לאחר שנשמעו בפניו הראיות, בעבירה של אי מניעת פשע, וגזר עליו עונש של 12 חודשי מאסר על תנאי, שלא יעבור תוך שלוש שנים מיום גזר הדין אחת מהעבירות שיוחסו לו בכתבי האישום השונים שהוגשו בפרשה, היינו הצתה, שידול להצתה או אי מניעת פשע. כן חויב המערער בתשלום קנס בגובה 5,000 ₪, או 9 חודשי מאסר תמורתו.

http://www.hov.what2do.co.il/%D7%94...99%D7%96%D7%9D/
שופט ביהמ"ש המחוזי בחיפה, רון שפירא גזר עתה על הנאשם תומריליד 1988 מחיפה שהורשע עפ"י הודאתו בין היתר בהצתת סוכה ליד בית כנסת וכיתובי סיסמאות נאציות וכת השטן - 54 חודשי מאסר, מהם 42 חודשי מאסר לריצוי בפועל ו - 12 חודשי מאסר מותנה.

האישום הראשון ייחס למשיב הצתת סוכה ליד בית כנסת "נצח ישראל" שברח’ יהושפט בחיפה, השלכת ספר קודש ועליו ציורי תמיכה בנאציזם ובכת השטן וכיתוב של סיסמאות נאציות. האישום השני מיחס לו חריטת צלב קרס וסמלי כת השטן על רכב, וניקוב צמיגיו. האישום השלישי מיחס לו תקיפת מתלוננת וגרימת חבלה. האישום הרביעי מיחס לו חריטת צלב קרס ודברי נאצה על רכב. האישום החמישי מיחס לו ניפוץ של שמשת רכב. האישום השישי מיחס לו גרימת נזק לדלת זכוכית במרפאת קופת חולים.

http://www.police.gov.il/mehozot/ma...YAMARBGEV1.aspx

30 חודשי מאסר בפועל , 12 חודש מאסר על תנאי למשך שלוש שנים מיום שחרורו בכול עברת אלימות או רכוש וכן פיצוי של 10,000 ₪ למתלונן גזרה ב- 7.4.2010 בבימ"ש מחוזי ב"ש כב' השופטת ברקאי על שאקר קרנאוי בן 35 מרהט הנאשם בסחיטה באיומים והצתה .

הרקע לעבירות בהן הורשע הנאשם , הינו זכיית המתלונן במכרז עיריית ב"ש להספקת שירותי תיקון צנרת הביוב. בשל זכייה זו נסחט המתלונן באיומים ע"י קבלן מתחרה, סולימאן אלקרנאוי , כשהאיומים הסלימו למצב בו הוצתו שתי משאיות של המתלונן במטרה להניע אותו מלהמשיך ולהתמודד במכרז. פנה זה האחרון לעזרת המשטרה. מיד עם קבלת התלונה נפתחה ביח' הסד"ח שבמפלג התשאול בימ"ר נגב בפיקוד רפ"ק מזל אסטרחן חקירה מאומצת וחכמה במהלכה הצליחו החוקרים לגבש תשתית ראייתית לפיה הנאשם יחד עם אחרים , לואי קרנאוי והקבלן המתחרה סולימאן אלקרנאוי קשרו קשר להצית את המשאיות שברשותו של המתלונן.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-10-2011 בשעה 09:37.
ישן 23-10-2011, 09:31
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
היה צריך להתרקב בכלא עד יומו האחרון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "דורסו של שניאור חשין - ל12 שנות מאסר."

הרפש האנושי הזה. בנאדם שעולה שיכור ומסומם על ההגה, פוגע ובורח ולאחר מכן עוד יש לו את הגועל לשבת בפאב ולהמשיך לשתות ולחשש כאילו לא קרה כלום?!!!
ועוד דבר, עם כל הכבוד למנוח שכואב לי על מותו הנוראי ולראות את משפחתו וילדיו ללא אבא זועקות לשמיים בכאב.., חלק לא מבוטל בכלל מהאשמה בהחלט רובצת עליו ועל חוסר אחריותו .
צריך להגיד את חד וחלק - רוכבי האופניים שמניפים שלט גדול בגאון " אני רוצה למות" ומעלים אופניהם לכבישים מהירים פשוט מביאים את זה על עצמם.
בנאדם שמגיע למצב אבסורדי שהוא מעלה חתיכת מתכת דקיקה ולא ממגונתת עם מהירות מרבית של 20 קמ" ש לאוטוסטרדות שבהם מכונות פח גדולות פי כמה טסות במהירות של 90-150 קמ" ש חצי מטר ממנו, הנהוגות על ידי אלפי נהגים שחולפים לידו בכל דקה ודקה , נהגים שהוא לא מכיר, נהגים מרקעים שונים, נהגים שסטטסטית, כמה מהם : שיכורים, מדברים בפלפון, מסדרים ציפורניים, קוראים עיתון, מקבלים פנצ'ר מסוכן וכו' אז כן, כמה מהם סביר להניח עלולים לסטות לשוליים..

האם המשפחה של הקורבן וילדיו היתומים והמסכנים לא היו חשובים לו יותר מהאהבה המסוכנת לאופניו?!
האם אשתו והוריו שנגמרו חייהם לא היו חשובים יותר מהאהבה לאופניו?! כמה החיים שלו היו זולים בעיניו בדיוק?! פשוט מכעיס שכל הרוכבים האלה פשוט מניפים אצבע משולשת אין לי מילה אחרת לכל האוהבים שלהם שדואגים להם ועולים לכביש תוך שהם מתעלמים מהסכנות וממלמלים בקלישאה הידועה : לי זה לא יקרה. הנה זה קורה לכם רוכבים יקרים. חלאס עם ההפקרות!

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 23-10-2011 בשעה 09:34.
ישן 23-10-2011, 23:43
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אתה טועה, אין מה לרוכבי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
שוליים על הכביש נועדו לדברים מאוד מוגדרים, נהיגה של רוכבי אופניים עליהם, זו לא אחת המטרות הללו, והגיעה הזמן לחוקק חוק בעניין.

אתה צודק שולי הכביש לא נועדו לרכיבה על אופניים, אלה הנתיב הימני.
אם טרקטור, שאסור לו לנסוע מעבר ל40 קמ"ש ינסה בנתיב הימני אף אחד לא יגיד לו שום דבר
אבל אם רוכב אופניים ינסע באותה מהירות ויחסום את הנתיב הימני ישר המוני ערסים שינסו לחתוך אותו ולהוריד אותו לשול.

לרוכבי האופניים יש את הזכות לנסוע בכל כביש כל עוד הם לא עוברים על החוק ולנהגי המכוניות יש את החובה לשמור על החוק ולא לבצע עקיפות שמסכנות את הרוכבים, גם אם זה אומר שהם יאלצו להאט.
ישן 23-10-2011, 13:47
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
לתשומת לב הנהגים שבינינו - אם אתם דורסים מישהו, תוודאו שהוא לא קרוב משפחה של שופט.

בניגוד חד לטרנד המקובל של להקל בעונשם של רוצחי-כבישים למיניהם, טל מור, דורסו של שניאור חשין, בנו של השופט בדימוס מישאל חשין, נשפט הבוקר ל12 שנות מאסר בפועל. כמו כן ישלם טל מור 30 אלף שקלים פיצויים למשפחת חשין ופסילת רישיון ל-20 שנה מיום סיום ריצוי העונש. "התנהלותו לאחר הפגיעה אינה תגובה רגעית או קצרה", אמר השופט זכריה כספי "אדם נורמטיבי היה ממהר להתייצב במשטרה ולא אומר דבר שקר".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=402&loc=1

רק שיהיה ברור, אין לי התנגדות לעונש שלו. יש לי זעם רב על כך שהוא יוצא מן הכלל ולא מעיד על הכלל בכלל

אני שואל ברצינות וללא זלזול: האם אתה בטוח שזה המצב באמת? יתכן ואתה נתפס כאן לדברים השליליים ולכותרות בעיתונים.
האם יש לנו איזה מחקר שמראה מה הזמן הממוצע שנהג שיכור/ מסומם שהרג אדם בתאונת פגע וברח מקבל?
כל ארוע הוא שונה, אין דין מקרה אחד כידוע דומה למקרה אחר, גם כאשר כתוב בעיתון "אדם שיכור הרג הולך רגל" וכמה חודשים אחרי זה יש כותרת זהה, אתה הרי יודע שהמקרים לאו דווקא דומים בהרבה אלמנטים..ולא בטוח שהעונשים צריכים להיות זהים...
אבל למה כתבתי את כל זה? כי מחיפוש קצר באינטרנט אני מגלה שניתנו בזמן האחרון עונשים כבדים אפילו יותר מהעונש במקרה הזה:
20 שנה http://www.igudkb.co.il/125534/20-%...%95%D7%A0%D7%94
15 שנה- http://www.traffic.what2do.co.il/P34759/
16 שנה- http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3598472,00.html
כל זה כאמור ארועים שבהם הנפגעים לא היו בנים של שופטים.
אם אתה מתכוון לכתוב לי שזהו המיעוט ולא הרוב, אבקשך להפנות אותי למידע לגבי זמן הכלא הממוצע בתאונות פגע וברח שבהם נהג מסומם/ שיכור והרג אנשים.
אם אין את הנתונים הללו אני לא מבין מאיפה הזעם, אם יש תביא וגם אני אולי אתחיל להתעצבן...

ישן 23-10-2011, 14:10
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]לתשומת לב..."

לא הצלחתי למצוא נתונים אבל שים לב, כל שלושת המקרים האלו הם אחרי החרפה של מקרה הדורס של שחר גרינשפן ( http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4038977,00.html ) שיצא ב1000 שקל קנס על שהרס לילדה את החיים כשנהג שיכור. זה בכלל בלי להזכיר שבית המשפט הציע לפנות לגישור במקרה של נהג המונית שדרס את אריק עופר בן ה12 (ואפילו לא הביע חרטה) (http://www.mako.co.il/news-law/lega...4b06d921004.htm). והנה אדם שפגע וברח... וקיבל רק 18 חודשי מאסר ( http://www.oryarok.org.il/?p=3168 ).

ואגב, ה15 שנה שהבאת - אחת ההרוגות הייתה שופטת.

למרבה הצער אני לא מצליח למצוא נתונים ספציפיים לגבי זמני מאסר על עבירות תנועה, אבל הנה, סתרתי שלוש דוגמאות בשלוש משלי.... אז אני במפורש טוען שיותר מדי אנשים יוצאים בעונש מגוחך יחסית לחומרת פשעם. שים לב שבכל המקרים מדובר באדם שנהג בצורה מסוכנת ולא חוקית ושההגדרה "תאונה" איננה הוגנת כיוון שהיא מעידה על אלמנט האי-כוונה בעוד שבהתנהגותו הפושעת של הנהג הייתה כוונה, גם אם עקיפה, מתוך הזלוזל בחוק ובחיי אדם.

ישן 23-10-2011, 14:17

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא הצלחתי למצוא נתונים אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
לא הצלחתי למצוא נתונים אבל שים לב, כל שלושת המקרים האלו הם אחרי החרפה של מקרה הדורס של שחר גרינשפן ( http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4038977,00.html ) שיצא ב1000 שקל קנס על שהרס לילדה את החיים כשנהג שיכור. זה בכלל בלי להזכיר שבית המשפט הציע לפנות לגישור במקרה של נהג המונית שדרס את אריק עופר בן ה12 (ואפילו לא הביע חרטה) (http://www.mako.co.il/news-law/lega...4b06d921004.htm). והנה אדם שפגע וברח... וקיבל רק 18 חודשי מאסר ( http://www.oryarok.org.il/?p=3168 ).

ואגב, ה15 שנה שהבאת - אחת ההרוגות הייתה שופטת.

למרבה הצער אני לא מצליח למצוא נתונים ספציפיים לגבי זמני מאסר על עבירות תנועה, אבל הנה, סתרתי שלוש דוגמאות בשלוש משלי.... אז אני במפורש טוען שיותר מדי אנשים יוצאים בעונש מגוחך יחסית לחומרת פשעם. שים לב שבכל המקרים מדובר באדם שנהג בצורה מסוכנת ולא חוקית ושההגדרה "תאונה" איננה הוגנת כיוון שהיא מעידה על אלמנט האי-כוונה בעוד שבהתנהגותו הפושעת של הנהג הייתה כוונה, גם אם עקיפה, מתוך הזלוזל בחוק ובחיי אדם.

בסדר..
רק שאין כאן עניין של "סתירה"..
אני לא מבין איך אנשים מתעצבנים ממצב מסוים, כשהם עצמם לא בדיוק יודעים מהו אותו מצב.
זה שיש מקרים שהעונש קל מדי- אין לי ספק. אתה מתאר כאן יותר ממקרים, אתה מתאר מצב/ תרבות.
מכיוון שאתה בעצמך לא יודע אם המצב הזה נכון אני לא מבין למה להתעצבן או לצאת עם הכרזות כפי שיצאת בהודעה הראשונה...
אבל, שמע..מה שטוב לך ידידי.
אם וכאשר אתה מוצא נתונים תעלה אותם, זה יהיה מעניין לראות מה המצב באמת.

ישן 23-10-2011, 23:02

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אבל יש עובדה שקשה להתעלם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
אבל יש עובדה שקשה להתעלם ממנה, גם אם אנחנו כאן לא יודעים את ההתפלגות המדוייקת של רמת הענישה במקרים דומים, העובדה היא שהיו מקרים חמורים לא פחות מהמקרה המדובר, בהם הנהג קבל עונש מצחיק.
במקרה הזה, היה ברור לכל הדיוט, שהנהג יזכה בלפחות עשר שנות מאסר.

זה תמיד יכול לקרות, זה הרי לא מדע מדויק. יש כאן גורמים אנושיים בתהליך הזה ובקבלת ההחלטות.
יש כאן קריאה שהמערכת חולה, שכדי לקבל עונש חמור צריך שהנפגע יהיה מקורב.
לקריאה זו אין סימוכין מעבר למידע חדשותי שהבהרנו כבר מדוע הוא מאוד בעייתי.
אם לא ברור אז הנה ההסבר:
"דוגמה טיפוסית ליישום של היוריסטיקת הזמינות ניתן למצוא בסברה הנפוצה שהסיכון למות מטריפה על ידי כריש גבוה יותר מהסיכון למות מנפילה של חלקי מטוס, למרות שהסיכון לאחרון גבוה פי 30. הסיבה לכך נעוצה, ככל הנראה, בעובדה שהתקפות כריש זוכות לכיסוי רחב יותר באמצעי התקשורת ובסרטים ובגלל שקל לנו לדמיין את מלוא אימתן. נפילת חלקי מטוס, לעומת זאת, זוכה לכיסוי רחב פחות ויש בה מידה רבה של אקראיות."
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...0%D7%95%D7 %AA
כמה מקרים שבהם קיבלו עונש שנראה כקל מדי לא מוכיח את הטענה שהחלה את השרשור הזה
אני מעריך שיש כמה עשרות מקרים בשנה של תאונות דרכים עם פצועים/ הרוגים שבו הנהג היה שיכור/ מסומם. לא מסובך לארגן את הנתונים הללו כדי לדעת אם יש סיבה להתעצבן או לא.
אם אנשים רוצים לפתח תאוריות ללא הנתונים, אז אין בעיה, שיבושם להם..ושלא יהיו הבנות, ברור שיש ותמיד יהיו בעיות במערכת ענישה אנושית, אבל בשביל להראות שיש בעיה רחבה בענישה צריך להביא אצ הנתונים.
אני לא טוען שמישהו כאן טועה כמו שאינו יודע אם מישהו כאן צודק..עד שאין נתונים לצערי רוב התגובות והרגשות כאן מבוססים על היוריסטיקת הזמינות.

ישן 24-10-2011, 00:22

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "עם כל הכבוד לכהנמן וטברסקי, ויש הרבה כבוד, כאן לא מדובר בהיוריסטיקה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
גם המחקר המודקדק ביותר לא ימצא בישראל יותר ממקרים ספורים ביותר של עונש מאסר בן 10 שנים ומעלה להורגים על הכביש בפגע וברח, אפילו כשהיו מעורבים בעניין אלכוהול או סמים. בשנים האחרונות חלה החמרה מסוימת והיו מספר מקרים של ענישה כבדה כזאת, אבל לצידם מקרים של ענישה פחותה בהרבה.
האמן לי, כל מקרה של ענישה כבדה מאוד על "תאונת דרכים" מדווח בתיקשורות. אין נתונים ניסתרים.

בלי להעליב, אני לא ממש "מאמין" לאף אחד וכבר ראיתי בשנותי ובחיי המקצועיים תאוריות רבות שבבדיקה אפילו לא ממש מקודקדת הסתברו כשגויות כאשר הן נשענות על "רגשות" וטעויות מסוג היוריסטיקות ולא על הנתונים..והכל ללא זדון ובהסתמך על "השכל הישר" במקום לעשות מעט מאמץ ולהביא סימוכין.
אז עם על הכבוד לך, ובאמת שאין לי דבר כנגדך, עד שלא תביא מעט נתונים רלונטים אני אסתמך על טברסקי וכהנמן..ולא אקבל את עדיין את הטיעון המועלה כאן (וגם לא אשלול אותו כמובן).

ישן 24-10-2011, 03:25
מנהל

כנהמן וטברסקי דיברו על עיקרון שלא רלבנטי פה
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס]גם המחקר המודקדק..."

ותאמין לי שאני מכיר טוב טוב את התיאוריה שלהם ואף שיחזרתי כמה מהניסויים שלהם בקורס שתירגלתי בו לפני שנים.
איזה נתונים אתה רוצה שאביא?
החוק קבע עד לפני שנה לפחות מאסר של עד 9 שנים לכל היותר לפוגע בתאונת פגע וברח. ובדרך כלל נתנו פחות. תימוכין לכך יש בדו"ח של "אור ירוק" שקובע כי לפי מחקר של מרכז המחקר והמידע של הכנסת למרות שהחוק קובע עד 7-9 שנות מאסר כעונש מקסימלי לעבירות פגע וברח, ולמרות שבדרך כלל העבירה כרוכה בעיברות נוספות, השופטים נוטים לגזור עונשים מופחתים בהרבה מרף הענישה שמתיר החוק. -עמודים 6-7 בדו"ח. הדו"ח כבד מדי להעלאה כאן אבל יש קישור אליו בערך ויקפידיה על פגע וברח.

החמרה בענישה החלה רק משנת 2010 עם גזר הדין של דורסי אהרונסון (שהופחת בסופו של דבר ל-14 שנה) וזה הנוכחי.
ישן 24-10-2011, 10:22

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כנהמן וטברסקי דיברו על עיקרון שלא רלבנטי פה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
ותאמין לי שאני מכיר טוב טוב את התיאוריה שלהם ואף שיחזרתי כמה מהניסויים שלהם בקורס שתירגלתי בו לפני שנים.
איזה נתונים אתה רוצה שאביא?
החוק קבע עד לפני שנה לפחות מאסר של עד 9 שנים לכל היותר לפוגע בתאונת פגע וברח. ובדרך כלל נתנו פחות. תימוכין לכך יש בדו"ח של "אור ירוק" שקובע כי לפי מחקר של מרכז המחקר והמידע של הכנסת למרות שהחוק קובע עד 7-9 שנות מאסר כעונש מקסימלי לעבירות פגע וברח, ולמרות שבדרך כלל העבירה כרוכה בעיברות נוספות, השופטים נוטים לגזור עונשים מופחתים בהרבה מרף הענישה שמתיר החוק. -עמודים 6-7 בדו"ח. הדו"ח כבד מדי להעלאה כאן אבל יש קישור אליו בערך ויקפידיה על פגע וברח.

החמרה בענישה החלה רק משנת 2010 עם גזר הדין של דורסי אהרונסון (שהופחת בסופו של דבר ל-14 שנה) וזה הנוכחי.

קודם כל, איזה נתונים אני רוצה שתביא? בדיוק כאלה שסוף סוף הבאת..
שנית, תן לי להבין, אם יש מגמת החמרה בענישה כמגמה הרי שהטענה שצריך להיזהר שלא לפגוע בבן של שופט אינה מדויקת, שהרי המגמה, לפי דבריך החלה כבר לפני שנה וחצי.
אז שוב, אני נאלץ לא להסכים עם הפתיח של השרשור הזה, כי בעצם, משהו שהרגע למדתי (ממך) זה שיש החמרה בענישה, זה התחיל לפני שנה וחצי והמערכת השתפרה ללא קשר לדריסה של בן של שופט.

ישן 24-10-2011, 15:44
מנהל

אתה נובח על העץ הלא נכון...
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס]ותאמין לי שאני..."

אני לא מאלו שטענו שיש החמרה עם הדורס בגלל היותו בן של שופט. נהפוך הוא, אני טענתי במקום אחר באשכול הזה שדווקא יש סכנה שאם במקרה כה חמור של פגע וברח המערב סמים, אלכוהול ונסיון להסתרת ראיות העונש הוא רק 12 שנה, הרי שלמרות פסק הדין התקדימי של שי סימון זה יהפוך למקסימום של המקסימום. שהרי קשה לדמיין עבירה חמורה יותר. אני בסך הכל רציתי כאן להסביר שהעונשים הקלים על דורסי פגע וברח אינם אשליה אלא בעיה אמיתית, שאכן סוף סוף זכתה להתייחסות בשנה-שנתיים האחרונות. כאמור, בניגוד לאחרים כאן אני סבור שגזר הדין הזה מכשיל את המגמה. מר מור הנכבד היה צריך לקבל לפחות 15 שנה אם לא 20.
ישן 24-10-2011, 15:46

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה נובח על העץ הלא נכון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אני לא מאלו שטענו שיש החמרה עם הדורס בגלל היותו בן של שופט. נהפוך הוא, אני טענתי במקום אחר באשכול הזה שדווקא יש סכנה שאם במקרה כה חמור של פגע וברח המערב סמים, אלכוהול ונסיון להסתרת ראיות העונש הוא רק 12 שנה, הרי שלמרות פסק הדין התקדימי של שי סימון זה יהפוך למקסימום של המקסימום. שהרי קשה לדמיין עבירה חמורה יותר. אני בסך הכל רציתי כאן להסביר שהעונשים הקלים על דורסי פגע וברח אינם אשליה אלא בעיה אמיתית, שאכן סוף סוף זכתה להתייחסות בשנה-שנתיים האחרונות. כאמור, בניגוד לאחרים כאן אני סבור שגזר הדין הזה מכשיל את המגמה. מר מור הנכבד היה צריך לקבל לפחות 15 שנה אם לא 20.

ראשית קיבלתי.
שנית ההתייחסות שלי היתה כללית לאשכול ולא אישית למה שאתה כתבת.

ישן 23-10-2011, 16:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

והנה מערכת המשפט אומרת "כן אני יכולה שאני רוצה".
לצרפתי עם ה bmw מסדרה 6 שרצח את אותה אישה וברח לצרפת ואחרים כמוהו מערכת המשפט בארץ תהיה שוב רחמנית.

המקרה הזה מלמד אותנו שוב אחרי מקרה ה"נעל" שחוקים יש לרוב הבעיות כאן,אבל השופטים בארץ לא רוצים לעבוד לפי החוקים ולכן הגענו למצב הזה היום. בית המשפט קנה לעצמו ביושר את ה"אהבה" של הציבור אליו מבג"ץ ועד בית המשפט הכי קטן.
לפני שעושים רפורמה במשטרה או מבקרים את המשטרה צריך להתחיל עם בג"ץ וכל בתי המשפט וביניש והחברים שלה הם הראשונים שצריכים ללכת הביתה!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 24-10-2011, 07:00
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אביו של טל מור: "מי שהרג את חשין המסכן עדיין חופשי וצוחק על כולם"

http://news.nana10.co.il/Article/?A...=840013&sid=126
האב תקף גם את התקשורת, שסיקרה לטענתו את המשפט באופן לא אובייקטיבי. "אתם הרבה עיתונאים. האם אחד מכם מוכן לקחת על עצמו לחקור מה שקרה בתיק הזה? תראו את העיוותים, את העלמת הראיות של המשטרה, את השקרים שיצאו ונאמרו. חפשו ותסתכלו על התיק, לא צריך להיות גאון", אמר איציק מור לעיתונאים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר