לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2011, 19:22
  omer123321 omer123321 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.11
האם איחרתי את המועד לגבי טיס?

זה ישמע מפגר רצח אבל יש לי מטרה בחיים שהתגבשה בזמן האחרון לעשות דברים משמעותים, לאו דווקא בצבא
מבחינתי השירות בצבא חייב להיות משמעותי
אני נפלתי מירפא ב' באיזור תחילת אוגוסט
אני נפלתי ביגלל הסיבה הבאה: אני נורא רוצה להיות כירורג ואם הייתי טייס אז כבר אי אפשר להיות כירורג (לא מתחילים רפואה בגיל 30), זה יראה לכם דפוק לגמרי אבל אני רוצה רק קרב או מסוקים ונורא הוריד לי כל הסיכוי הזה שאני אסיים נווט, תובלה או מכונן או איך שלא קוראים לזה (ואני חס וחלילה לא מזלזל! אבל קרב ומסוק זה הדבר היחיד שהייתי מוכן לוותר על רפואה בשבילו)
במבחנים של ירפא א דוקא הייתי אחלה אני אוהב את הדברים האלה אבל נגיד שאלו אותי מה המוטיבציה כתבתי בינונית ועוד כל מיני דברים כאלה שהפילו אותי (עוד מהירפא א)
עברו מאז כ3 חודשים וכבר הספקתי להיכנס לדילמה חדשה: מודיעין או קרבי .. הבנתי שבמודיעין אני אתרום יותר אז נכנסתי לקדצ ואני לומד לי ערבית בפנאן
צחוקים והכל אני נהנה באמת.. אבל מאז ש'הפלתי' את עצמי בירפא אני לא מפסיק לחשוב על זה וזה לא עוזב אותי, כי אני יודע שכן יכולתי, אבל ויתרתי לעצמי
אני כל היום חושב על זה ורק על זה וזה מתסכל אותי
אז החלטתי שאני מנסה ללכת על זה ושם לרגע בhold את החלום של הכירורג
מה אתם אומרים ? אפשר לערער למרות שעברו 3 חודשים ונכנסתי כבר לקדצ בחיל המודיעין ? אפשר לבקש לעשות את כל המבחנים מחדש ? כי בירפא א קצת הרסתי לעצמי בשאלות על מוטבציה ועל אישיות וכד'...
האם זה נכון שמהרגע שמתגייסים אפשר רק אחרי שנה להתמיין שוב לטיס?
והאם זה ישפיע על העתיד שלי במודיעין במידה ואני לא אעבור את המבחנים של הטיס שוב ? (המפקדים יתעצבנו שרציתי לעזוב או דברים כאלה ולא יודע מה יעשו)
שמעתי שאם יוצאים לקצונה יותר קל להתקבל לקורס טיס , מה אתם אומרים על זה ?
ומה אתם חושבים בכללי על הדילמה שביגללה החלטתי לוותר מלכתחילה על הקורס, עדיף טייס על רופא או להפך (; ? בתור מקצוע (סתם מעניינת אותי דעתכם)

תודה מראש!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר