לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2012, 14:41
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
וזה קרה: יאיר לפיד פורש מחדשות 2

בדרך לפוליטיקה: יאיר לפיד פורש מחדשות 2

רעידת אדמה בפוליטיקה הישראלית: מגיש "אולפן שישי" הודיע על עזיבתו את התוכנית ואת חברת
החדשות, על רקע רצונו להיכנס לחיים הפוליטיים. כניסתו של לפיד עשויה לטלטל את המערכת הפוליטית

ההחלטה שעשוייה לזעזע את המערכת הפוליטית בישראל: מגיש "אולפן שישי" יאיר לפיד פורש מהנחיית
התוכנית בחדשות ערוץ 2, לקראת כניסתו לפוליטיקה. כך נודע היום (א') ל"ידיעות אחרונות". לפיד הודיע
למנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2, אבי וייס, על רצונו לפרוש מהנחיית התוכנית.

לפיד משמש כמגיש "אולפן שישי" זה כשלוש שנים. בשנה האחרונה דובר שוב ושוב על כוונתו לרוץ לכנסת
בבחירות הבאות, כשבין השאר נקשר שמו בקדימה. עם זאת, עדיין לא ברור במסגרת איזו רשימה ירוץ לפיד
בבחירות הבאות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4172789,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2012, 15:15
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "וזה קרה: יאיר לפיד פורש מחדשות 2"

אגב מצויין רק שהוא פורש לפולטיקה ולא לאיזו מפלגה\צד.

ואני ממש מאוכזב שהתקשורת לא מציינת אפשרות שיצטרף לישראל ביתנו שמשוועת לדם צעיר,

או האיחוד הלאומי שמחפש חיזוק מגוון.

ומה רע בליכוד מפלגת השלטון הותיקה??

מאיפה כולם החליטו שהוא יקים דווקא מפלגה בצד השמאלי של המפה???

עוד פעם הדעות הקדומות והקונספירטיביות של הימין על זהותם של כל עיתונאי ישראל ??

חייבים להיות כאלו צרי אופקים??

אני מצפה מאנשי הפורום שיפסיקו עם ההכללות הטיפשיות הללו, ויחכו לראות הודעה רישמית של לפיד

לאיזה צד של הפוליטיקה הוא מצטרף.

תתאזרו בסבלנות למרות שהמתח אכן קשה מנשוא, ואני כבר שעתיים כוסס את ציפרונותי.
ישן 14-01-2012, 13:48
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גם חיים יבין יחסר להרבה אנשים מחדשות יום שישי בערב.הוא נחמד בעל חוש הומור ונטיה ימינה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי עמליה שמתחילה ב "יאיר לפיד יחסר להרבה אנשים..."

גם אושרת קוטלר תחסר להרבה אנשים מחדשות יום שישי בערב.היא נחמדה בעלת חוש הומור לא פחות טוב משל יאיר לפיד ונטיה ימינה לא פחות מאשר יאיר לפיד

גם יעל שטרנהאל וכרמית גיא תחסרנה להרבה אנשים חובבי חדשות. הן נחמדות בעלות חוש הומור ונטיה ימינה לא פחות מאשר וכו'...

מזל שנותר לנו עדיין את אמנון אברמוביץ. נחמד, בעל חוש הומור ונטיות ימינה... [ושלהבדיל מהמתאגרף הימני גם עשה משהו בחייו חוץ מלקשקש הרבה ואפילו ניסה להיות עיתונאי בשלב קצר מהקריירה]

"יש לי בטחון בג'ל של לפיד"

ולמי שהחמיץ את הסטיקר הזה שהועלה באתר יהדות תוניסיה:

http://www.amit4u.net/forumthreads/10810,372,31334.aspx
ישן 09-01-2012, 15:07
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בבוקר, בגלי צה"ל, טחנו קצת במוח על מר לפיד
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לפי דעת הקהל בווינט"

והעלו לשידור את אחד מראשי חברות הסקרים שיש בשוק. אתמול, קצת אחרי ההכרזה ה"דרמטית" של לפיד, הם עשו סקר ובדקו כמה מנדטים לפיד עשוי לגרוף אם וכאשר יקים מפלגה בראשותו.

התשובה היא 7. יאפ. 7 מנדטים עלובים, ע"ח בעיקר קדימה, העבודה ועוד כמה מפלגות שמאל קיקיוניות... בכל מקרה, אני מציע לקחת סקרים בעירבון מוגבל ביותר, אבל גם במקרה האופטימי ביותר, יאיר לפיד ככה"נ לא יכהן בראשות הממשלה - אלא לכל היותר יזבל את השכל במסדרונות הכנסת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 10-01-2012, 07:27
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "זה בעיקר אומר שאתה צריך לעמוד..."

בינתיים שמעתי ממכם טיעונים לא משכנעים של : "הוא חבר של מוזס תיזהר, הוא חבר של מוזס!" ו"הוא כותב יפה מדי בכדי להיות אמיתי",
אלה לא סיבות משכנעות לא לבחור בו. יכול להיות שכלכם נכוותם ממקרה אובמה וקשה לכם לתת צ'אנס לעוד "סלב". תסתכלו גם על חצי הכוס המלאה - בקליפורניה, זה עבד יפה.
אני נותן לו צ'אנס. מי יודע, אולי לו יהייה מספיק קאונס בשביל לשלוח את חיל האויר ל"מבצע תמוז 2 "
מה שעד כה, עושה רושם שביבי לא מתכוון לעשות. ואולי לו, יהייה מספיק קאונס ליצור תמורות משמעותיות בחברה החרדית ולרתום את האוכלוסיה החרדית להתגייס, לעבוד ולשלם מיסים. אולי לו, יהייה מספיק קאונס לטפל במערב הפרוע בנגב ולשלוח יד קשה כנגד הבדואים שמשתינים על המדינה בקשת. אולי לו, יהייה מספיק אכפתיוית לטפל בלב מסור במערכת החינוך, התחבורה והבריאות הוכשלת כאן בארץ.

כמו שאמרתי, אדם איטילגנט ואינטלקטואל. אדם שחונך עך ידי אבא נהדר וערכי,. אדם שקשה לי להאמין שכל ה1001 הטורים שכתב עד היום על דעתו על הנעשה בארץ, היו שקר גס רק כדי לרצות את מוזס שלכם . סך הכל אני מבין אתכם.. מאוד מגניב לצאת "חכם" בפורום הזה ולא ללכת שבי אחרי סיסמאות,סלב ודעת קהל. אך מצטער, לא שכנעתם אותי. אני מצביע לפיד.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 10-01-2012 בשעה 07:31.
ישן 10-01-2012, 08:23
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "בינתיים שמעתי ממכם טיעונים לא..."

1. אתה בטוח שבקליפורניה זה עבד יפה? אני מכיר המון קליפורנאים שיחלקו עלייך.

2. לא צריך לא להצביע ללפיד בגלל שהוא סלב ולא בגלל שהוא "חבר של מוזס" אלא בגלל שהוא ערימה מלוקקת של ג'ל שיודעת לדבר הרבה ולעשות מעט.

לפני שאתה מונה את רשימת ההישגים המפוארת של אדם שלא רק שעוד לא נבחר, אלא העשייה הציבורית שלו פשוט לא קיימת (אם כבר הזכרת את אובאמה, אז הנה התעלת עליו, הפעם הענקת פרס נובל לשלום למישהו לא בגלל שהוא נבחר אלא בגלל שהוא אולי ייבחר), אולי תמנה את מה שהוא כן השיג את כה?

3. הורים ודורות קודמים הם האינדיקציה הכי לא נכונה על ילדיהם. אם היה אמת בטענה הרי שאני הייתי התומך מס' 1 של ציפי "הבת של" שרה הקטנה וירוחם-איתן. פאק אולי אפילו הייתי מציע לה נישואין. בפועל דרכה של ציפורה נמצאת על הסקאלה ההפוכה מזאת של הוריה, לטובתה יאמר שהיא לפחות עשתה משהו, בניגוד למר חולצה שחורה וג'ל.
אני אפילו לא רוצה לדבר על הנכד של יאיר...זאת בושה גדולה מדי.

אה כן, את כל זה אני אומר על אף שהתנגדתי מאוד לדרכו ופועלו של טומי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 10-01-2012 בשעה 08:26.
ישן 10-01-2012, 08:40
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "בינתיים שמעתי ממכם טיעונים לא..."

קודם כל אל תאיים
שנית- אתה מתכוון להצביע לאדם שאין לך מושג מהן דיעותיו הפוליטיות (פרט לכך שהוא כנראה בשמאל אבל יש כמה סוגי של שמאל), אדם שלא עשה כלום בחייו, אין לו רקורד של עשייה להראות (לא שזה מצביע בהכרח על הצלחה, אבל זה לפחות יכול לתת סינון טוב), אדם שמתפרנס מכתיבה ומלהיות מפורסם, שלא ברור לי למה אתה חושב שהוא אינטליגנט ומשכיל (לכתוב טור ידעני גם אני יכול, עם קצת גוגל). ולבסוף- זה שהוא כתב טורים וחשף את דיעותיו (הוא לא, אבל ניחא) היה אמור לגרום לך לדעת מה הוא חושב, לא? אז למה אתה לא יכול? כי הוא לא באמת חשף כלום פרט לניסיון להיות נחמד לכולם. אה, והוא אפילו לא היה עיתונאי, בניגוד לאנשי תקשורת אחרים שרצו לכנסת. הוא בסך הכל קורא מהטלפרומפטר והגיש תוכנית סמי רכילות סמי אירוח. זה הכל.

ישן 10-01-2012, 13:27
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
בינתיים שמעתי ממכם טיעונים לא משכנעים של : "הוא חבר של מוזס תיזהר, הוא חבר של מוזס!" ו"הוא כותב יפה מדי בכדי להיות אמיתי",
אלה לא סיבות משכנעות לא לבחור בו.

תן לי לתת לך סיבות משכנעות: האיש בכל ארבעים ומשהו שנותיו לא עשה דבר אחד בעל ערך. אין לו שום ניסיון בניהול, שום ניסיון ארגון, שום ניסיון בשום דבר שקשור בהנהגה.

זה כמו שתצביע לצל בתור ראש ממשלה... רק שצל לפחות היה מנסה לעשות משהו כמו שצריך.

ציטוט:
יכול להיות שכלכם נכוותם ממקרה אובמה וקשה לכם לתת צ'אנס לעוד "סלב".

אובמה לא נבחר על סמך היותו "סלב". אובמה נבחר על סמך זה שאמר לאנשים דברים שגרמו להם להנהן בראש, על סמך הבטחות ריקות ומתוכן - ובעיקר על סמך משבר כלכלי שפרץ, מעשה שטן, בתזמון מושלם עבורו.

ציטוט:
תסתכלו גם על חצי הכוס המלאה - בקליפורניה, זה עבד יפה.

לא. זה לא. אתה יודע איך נראית קליפורניה היום? בסקאלת הכלכלה קליפורניה נמצאת בקוטב ההפוך לטקסס - היא בפשיטת רגל מוחלטת, בתי ספר נסגרים, השירות הסוציאלי קוצץ לכדי רבע ממה שהיה לפני חמש שנים, המדינה הזו קולטת יותר מסתננים מקסיקנים כל שבוע ובגלל החוקים שבה היא לא מסוגלת לעשות להם שום דבר (מלבד לתת להם חינוך חינם וביטוח בריאות ממשלתי).
ארנולד שוורצנגר חיסל את קליפורניה ועשה זאת היטב.
על מה אתה מדבר?

ציטוט:
אני נותן לו צ'אנס. מי יודע, אולי לו יהייה מספיק קאונס בשביל לשלוח את חיל האויר ל"מבצע תמוז 2 "

לאיש שהילל ושיבח את ההתנתקות? הרבה יותר סביר להניח שיהיה לו את הביצים לפנות את איו"ש בלי שום תוכנית ליום שאחרי.

וזה "מבצע אופרה", ד"א.

ציטוט:
מה שעד כה, עושה רושם שביבי לא מתכוון לעשות. ואולי לו, יהייה מספיק קאונס ליצור תמורות משמעותיות בחברה החרדית ולרתום את האוכלוסיה החרדית להתגייס, לעבוד ולשלם מיסים. אולי לו, יהייה מספיק קאונס לטפל במערב הפרוע בנגב ולשלוח יד קשה כנגד הבדואים שמשתינים על המדינה בקשת. אולי לו, יהייה מספיק אכפתיוית לטפל בלב מסור במערכת החינוך, התחבורה והבריאות הוכשלת כאן בארץ.

חחחחחח. אתה צוחק? יאיר לפיד יטפל בבעיות הליבה האלו? למה מי מת?

ציטוט:
כמו שאמרתי, אדם איטילגנט ואינטלקטואל. אדם שחונך עך ידי אבא נהדר וערכי,

שמע, אינני מסכים לגבי אבא שלו וזה גרוע מספיק... אבל אינטליגנט ואינטלקטואל הן שתי מילים לאדם שלא שוות כלום אם איננו חכם.

ציטוט:
אדם שקשה לי להאמין שכל ה1001 הטורים שכתב עד היום על דעתו על הנעשה בארץ, היו שקר גס רק כדי לרצות את מוזס שלכם .

בוא נראה... טורים המלינים על היחס הנורא לערבים... טורים המדגישים את הצורך בהתנתקות... טורים המלינים על זה שעוד לא נכנעו לפלסטינים לגמרי.... טורים המלינים על כך שעשינו את ההתנתקות...
האיש הזה כותב את מה שהוא חושב שהקהל שקורא את העיתון שלו רוצה לשמוע.

ציטוט:
סך הכל אני מבין אתכם.. מאוד מגניב לצאת "חכם" בפורום הזה ולא ללכת שבי אחרי סיסמאות,סלב ודעת קהל. אך מצטער, לא שכנעתם אותי. אני מצביע לפיד.

כל שאני יכול להגיד זה... שאני מצטער.

ישן 10-01-2012, 19:20
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03

ישנה סדרה שאני אוהב בשם Blackadder. באחד הפרקים. הגיבור נדרש לאדם, שישמש בתור 'בובה על חוט' למטרות כאלו ואחרות.
אותו אדם מתואר בצורה הבאה:
"A man, over whom* we have complete power. A man with no mind of his own. One could say, a man with no mind".
עד היום, חשבתי שמדובר בסתם תיאור לדמות, והיום הוכחת לי שאכן קיים 'בולדריק' במציאות. אתה הוא בולדריק (וזה לא מחמיא).

אתה בוחר במודע לבחור בפלקט חינני ותו לא. למעשה, אתה מבצע במודע את אותה השגיאה של מצביעי אובמה, אלא שלהם עומדת חזקת החפות, שכן מאחורי אובמה יש כמה שנים של עשיה ציבורית. אתה בוחר ביאיר לפיד כי "אבא שלו היה ערכי". נניח. אתה בוחר בלפיד, כי לדעתך הוא "אינטלקטואל". נניח. מאותה סיבה, מדוע שלא תבחר בכלב של רוג, באמת? אני בטוח שהכלב של רוג ערכי (תמיד רץ לעזרת בעליו) ואינטלקטואל (רק תבקש ממנו להושיט יד לשלום!).

בחייאת, "טור" פסאדו-אינטלגנטי וחצי פלצני אני יכול לכתוב עם עיניים מכוסות ושתי ידיים קשורות מאחורי גבי, בזמן שאני שותה קפה. כל זאת, ומבלי להטרך ל'ארבעת אבותיו' של אף אחד...
לא כל מי שזוכה להקיא מילים ע"ג עיתון הוא אוטומטית אינטלקטואל. במיוחד לא מישהו שכל כולו מסתכם בבלורית וג'ל.

*תיתכן שגיאה דקדוקית, אני לא תמיד בטוח בשימוש של whom

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 10-01-2012 בשעה 19:26.
ישן 11-01-2012, 13:44

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "האמת שאני די מסכים איתך"

ציטוט שני מבלאקאדר באותו אשכול?
ציטוט:
please try to think. thinking is so important these days

תראה, אם אתה משנה את דעתך בגלל שאנשים אמרו לך לשנות אותה, למעשה נשארת היכן שהיית.
אם אתה באמת רוצה להצביע ללפיד - תצביע ללפיד - אבל עשה זאת מהסיבות הנכונות.
תשאל את עצמך את השאלות הבאות:
  • האם עובדת היות אביו איש "ערכי" משליכה אוטומטית על לפיד הבן?
  • מה היו, אם בכלל, ערכיו של לפיד האב?
  • מהו הבסיס לטורים אותם כותב לפיד? האם הרפרנסים שלו נכונים? האם הוא משתמש בהם נכון? האם אתה יכול לקחת פסקה ממה שהוא אומר ולהבין באמת מה הוא כתב ולמה הוא מתכוון? האם הטור שלו מסתכם ברעיון כלשהו שאתה יכול להציג לאדם אחר? אם כן - מהו אותו רעיון והאם אתה מסכים איתו?
  • האם אתה יכול לנקוב בעמדה פוליטית ברורה של יאיר לפיד? הוא בעד / נגד התנחלויות? ומה יחסו לשילוב הערבים בחברה הישראלית? והחרדית? האם אתה יכול להגדיר בעצמך מה תהא משנתו הפוליטית של לפיד - מבלי לראות מצע (שכן, אם בנאדם X הוא איש שמאל בנשמה, ובמצע מבטיח לטרנספר את הערבים, אתה יכול לנחש שמשהו פה מסריח)?
  • מה אתה יודע בכלל על לפיד? אתה מעריך אותו כבנאדם? ההתנהגות שלו נראית לך?
וכן הלאה...

אם בסופו של התהליך אתה רואה שלפיד הוא מועמד שאתה יכול להצביע עבורו - תצביע עבורו. רק אל תעשה זאת בגלל "נדמה לי" ו-"אולי" ו"אבא שלו היה אחד מאבות המזון".

{תקף לכל בחירה פוליטית, כמובן}
ישן 11-01-2012, 17:34
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אתה צודק בהחלט ..סליחה שאני לא מקובע!
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "ציטוט שני מבלאקאדר באותו..."

סליחה שאני עושה מה ש99% משאר האנשים כאן לא יודעים לעשות - להקשיב. לכלכם כל כך קשה לפעמים להודות בצדקת טיעוניו של האחר עקב אגו וכבוד שאפילו שהינכם מודעים לצדקתו ולטיעוניו המשכנעים, אינכם תגידו זאת! אחת הסיבות העיקריות לכך לכך היא בדיוק מחשש מתגובות כמו שלך. . בגלל שאתם חוששים שאם תשנו את דעתכם לאחר כמה ימים בלבד, יגידו לכם שאינכם החלטיים ואינכם חושבים עצמאית בדיוק כמו שאתה הגבת לי.
אתם חוששים לקבל תדמית של אדם ללא דעה בפורום, אדם לא רציני שלא התייחסו אליו ברצינות. אז עשה לי טובה, אני לא מתבייש בלהיות אדם פתוח שיודע להקשיב לטיעונים טובים ולצאת מהקופסא שלו. אינני חושש מתגובות כמו שלך.

אז לא, לא אני מתושלח. אני אוהב וגאה בעצמי שאני יודע להקשיב לאחר שאני פתוח לדעות אחרות, מחשבות אחרות ואמונות אחרות. ושגם בגיל 22 אני יכול לשנות דעה על נושא מסויים אם יודעים להראות לי את הדרך הנכונה. אגו וכבוד לא תופס אצלי בדברים האלה.
ישן 11-01-2012, 18:25

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אתה צודק בהחלט ..סליחה שאני לא מקובע!"

3 אנשים ורק תגובה אחת... אח, היגון שבבחירה.

אני לא גוער בו כי הוא השתכנע לטיעונים לוגים, אני רק רוצה לוודא שהוא השתכנע כי הוא בעצמו השתכנע (כלומר: ישב, ראה מהם הטיעונים בעד ונגד ואז החליט). אם היום הוא החליט בגלל שהיו 2-3 אנשים ששיכנעו אותו בדעה הפוכה לזו שהציג בתחילה, מה יעשה בהמשך הדרך? לא תמיד יהיו אנשים ש"ישכנעו אותו" בטעות. ובכלל, אולי הם אלו שטועים?

לכן - ואולי הייתי צריך להיות ברור יותר בניסוח הקודם - אני מעדיף שהוא ישתכנע בעצמו, כי באמת הוא הבין מהי הטעות (אם בכלל), ובצורה דומה, ידע להגן על עמדתו כשהוא באמת משוכנע בה...

וצחי: אני לא אומר שאתה צריך לחשוש מאגו וכבוד. שהרי במצב כזה, מלכתחילה אין טעם לדיונים. אלא שתחקור בעצמך לפני ש"אתה נותן צ'אנס ללפיד". אם היית מסתקרן, היית מגיע לשכנוע עמוק יותר, או שדעתך היית מתחזקת בנושא. אני לא אומר שצריך לחשוש משינוי דעה, אלא שאם כבר יש לך דעה, רצוי שתבסס אותה על משהו קונקרטי - ואז אם סותרים אותה, כבר תראה את הסתירה בצורה לוגית ונכונה.

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 11-01-2012 בשעה 18:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:41

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר