לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2005, 14:21
  משה מזרחי משה מזרחי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.05
אם שרון לא-יהודי, זה עשוי להסביר איכשהו את מוזרותו.

כפי שלמדנו מפורום סקופים, שרון איננו יהודי ממש. מסתבר שהוא גדל אצל אם גויה, שעלתה ארצה עקב היותה נשואה ליהודי. הסבתא של שרון ברוסיה, שהיתה גויה, ודאי זרקה במשך השנים מילה פה מילה שם בגנות היהודים - דברים שנקלטו בתודעת ביתה, האמא של שרון. והאמא הזאת גידלה את אריק, והוא ודאי שמע גם ממנה במשך השנים "מחמאות" על היהודים. מזה נובע ששרון נושא בעורקיו מידה מסויימת של טינה ליהודים. היה נוח לו לחיות בין יהודים, כי במסגרת זו הוא יכול היה למצות עד למקסימום את כשרונותיו (הצבאיים), אך יתכן מאד שהטינה ליהודים נותרה בו. כיום, כשבשביל "להחליק" את הענינים הפרטיים שלו יש צורך לגרש יהודים מנחלותיהם, זה קל בשבילו. אולי הוא ממלא בזה את משאת נפשה של אמו, שהיתה שונאת יהודים...

תבינו, בנאדם שמתנהג כמופרע נפשית (ראש הממשלה הנוכחי) - יש לחפש אחר השורשים החולניים במעמקי נפשו. התאוריה שהבאתי כאן אינה ניראית לי מופרכת כל כך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2005, 15:45
  killzone killzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.05
וטיפשות זה הדבר היחיד שיכול להסביר את התגובה שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משה מזרחי שמתחילה ב "אם שרון לא-יהודי, זה עשוי להסביר איכשהו את מוזרותו."

שרון נושא טינה ליהודים?

כמובן! הרי בגלל זה הוא ידוע כאחד המצביאים הגדולים שיצאו מעמנו, שלא לדבר על כך שפעם בעיני אנשים כמוך הוא נחשב לגיבור נוכח העובדה כי האיץ את ההתיישבות ביהודה ושומרון.

זה עצוב אבל כמו שיש בקרב העמים הסובבים אותנו אנשים שמפיצים עלילות דם כתוצאה מטיפשותם כך גם בתוך עמנו שלנו קיימים כאלו אנשים.

נערך לאחרונה ע"י killzone בתאריך 30-04-2005 בשעה 16:01.
ישן 30-04-2005, 19:54
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בוא אני אסביר לך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי משה מזרחי שמתחילה ב "מה הקללות האלה?"

לפני שאני אצטרך להפריך את הטענה שלך, אתה צריך שהטענה שלך תהייה בעלת הוכחות ולא איזה המצאה של ימני קיצוני ששתה יותר מידי בליל הסדר על גבעה באמצע חור בהרי השומרון.
הטענה שלך שאמו של שרון היא גויה ובגלל שהיא גויה, בוודאי ובוודאי שהיא זרקה מילה בגנות היהודים (כי כמובן כל הגויים הם אנטישמים מסריחים באופן קולקטיבי ללא הבדל דת, גזע ומין) ובגלל הסיבות הנ"ל שרון מבצע את תוכנית ההתנתקות, היא טענה כל כך מטופשת, כל כך מטומטמת, כל כך הזוייה וכל כך מתאימה לאנשים מסוגך העלוב, שכל קללה שאני אדביק לך תהייה במקום וגם נכונה.
עוד דבר, כל כך נעלבתי מהכינוי "עכבר בן שנתיים" שייקח לי זמן להתאושש מההלם ומהעלבון. באמת שהרבה זמן לא בכיתי כמו שבכיתי עכשיו. אתה צריך לרענן את אוסף העלבונות הדי פאתטי שלך.
תעשה לי ולכולנו טובה ותלך בדרכו של ציוני מיודעינו שאינו עימנו עוד כאן בפורום וטוב שכך. יש גויים שהם בני אדם טובים ממך, נורמלים ממך, מוסריים ממך ובטח פחות גזעניים ממך. תחזור לחור שלך ותמשיך לקרוא ספרות מדע בידיוני.
ישן 02-05-2005, 16:42
  ציבי ציבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
עכשיו הכל מובן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משה מזרחי שמתחילה ב "אם שרון לא-יהודי, זה עשוי להסביר איכשהו את מוזרותו."

כל שצריך הוא למצוא פגם בעץ היוחסין של מי שלא אוהבים ואז אפשר להסביר את התנהגותו המוזרה והלא אהודה:
לשמעון פרס אמא ערביה, לשרון אמא גויה.
אולי יורשה לי לפתוח אשכול חדש של "פגמים בעץ היוחסין":
כמו למשל: סבתא של לפיד הייתה הונגריה נוצריה שהשתתפה בפוגרומים.
אם סבתו של שריד הייתה זונת חצר קווקזית בחצרו של הפריץ
הסבתא רבה של ביילין הייתה בתו הלא חוקית של כומר העיירה יהופיץ והממזרה היהודיה ינטה.
אם מישהו יודע משהו על הצד הנשי במשפחת מופז, שיכול לשפוך אור על התנהגותו המשונה, אנא יוסיף את הידוע לו בהמשך.
כל מה שבאמת נדרש עכשיו הוא מידה גדושה של רכילות עסיסית, או מה שמכונה במקומותינו "מיקווה מאנסעיס".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר