לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2005, 08:55
  פלולה פלולה אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 31.03.02
תחריא עלוב שנכתב בידי אימך בת התישפוכת ומוכת הכלבת .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שיק שמתחילה ב "האם אמו של שרון היתה יהודיה? תחקיר עתונאי מדהים"

מה שלא תעשו , מה שלא תכתבו, איפה שלא תפגינו , אתם משם עפים מפונים ולעולם לא תשובו לשם !

אז אתה מוזמן להמשיך להחריאה חיראיוני ראיונות .

אגב התחקיר נלקח מאתר הראשי של מפגרי הימין הקיצוני ובראשם אותו חובב ילדות קטנות .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/427009963df4e750.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/427009c83f4151e7.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/427009e23ff5c373.jpg]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2005, 09:31
צלמית המשתמש של Big Bad Joe
  Big Bad Joe Big Bad Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.02
אם רוע הלב היה נר קטן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שיק שמתחילה ב "האם אמו של שרון היתה יהודיה? תחקיר עתונאי מדהים"

לא הייתם חיים בחשכת ימי הביניים שלכם.
אמא של דני וולף היתה גויה. אז מה ?
היה גיבור חייל מאין כמוהו, למען המדינה הזו, הקדיש חייו.
אריאל, היה לוחם ומפקד, מימי טרום המדינה.
זה לא מספיק לכם !!
היה האיש שהציל את החזית הדרומית ואולי גם את כוח ההרתעה, של צה"ל.
זה לא מעניין אותכם.
הוא התנגד לקמפ דיוויד ונאם קשות נגדו, בכנסת.
אז מה ?
אולי יקום מישהו מיכם, "לוחמי הספר" ויספר לנו, מה הוא עשה למען המדינה הזו ???
אולי, ככה בשקט תבדקו את טוהר הגזע של כמה מדינאים שהתחילו בלהפקיר אדמות כבושות/משוחררות/מיושבות ביהודים ?
בואו נבדוק בראש ובראשונה את מנחם בגין !!!
נוטש ישובי סיני . ראשון הנסוגים מישוב, לא באילוצי מלחמה ?
האיש שפתח את המעטפת הזו ?
או את עברו האפל של עזר ויצמן, שהיה ראש וראשון להמליץ על הסכמי קמפ דיויד ?
אתם יהודים סהרורים.
אתם מצליחים להשניא את עצמכם ואת כל מה שאתם מייצגים!!!
לקרוא את העלון שלכם... ולהקיא !!!
ישן 28-04-2005, 12:54
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
עוד סימן לטימטום של הדתיים

אהלן
זה בדיוק הסגנון של ימי הביניים אשר נשמר בקפדנות על ידי הדתיים או נכון יותר פלג של הדתיים.
בושה לדת ובושה למדינת ישראל שיש בקירבה כאלה .
כל עוד שרון הציף אותם בכספים הוא היה מלך ישראל וראה איזה פלא הולך נגדם ומייד המדענים הגדולים מצאו שהסבתא שלו אינה יהודייה !!!
קיבינימט , מה שהבן אדם הזה עשה למען המדינה , לא יעשו מיליארד רבנים וחסידיהם לעולם !!!!
הדתיים יודעים רק לקחת מהמדינה להתעלק על יתר האזרחים ועוד יש להם טענות.
אתם יודעים מה ? שלא יהיה יהודי !!!! הוא ישראלי וציוני גדול וזה חשוב הרבה יותר !!!!
להפריד בין דת למדינה !!! ריבונו של עולם , נרדמת ???
ישן 28-04-2005, 13:21
  illi illi אינו מחובר  

אחדד דברי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי kube שמתחילה ב "|שמח-מאוד| ::7 בטח,תמיד..."

אהלן
כאשר אני אומר שיש להפריד הדת מהמדינה כוונתי היא שלא חוקי הדת ולא אנשי הדת יכתיבו אורחותיה . זו לא מדינה דתית אין מדינה דתית זולת הותיקן רחמנא ליצלן.
המדינה ניתנה ליהודים ויש יהודים לא פחות טובים ממך ומכל איש דתי וכהן דת מכובד ככל שיהיה
אינני פוסל את הדת. חלילה לי מלעשות כך. ואני מאד מצטער אם זה הרושם שיש לך. אבל, למדינה יש ממשלה. למדינה יש חוקים. לממשלה יש החלטות . את כל זה צריך לכבד !!!!
הדת לא בנתה לי את המדינה . אם תשאל אותי אני חושב שאזרחי המדינה האחרים , הם שבנו את הדתיים במתכונת הקיימת. תקרא גם על התקופה של טרום מדינה ותבין אולי קצת יותר איך המדינה נבנתה ובזכות מי היא בכלל קיימת .
זולסט הובן הגיטע יון טף אונד הכושארן פיסאח
זייט מיר גיסנט טיירע ברודר
ישן 28-04-2005, 14:19
  illi illi אינו מחובר  

שולאם עליחם כבוד הרב
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי kube שמתחילה ב "הפה הגדול היתעורר|מתפקע|..."

אייר דיח ציי

אינני יודע למי תגובתך מיועדת אבל מאחר ושמי מוזכר בה יורשה לי על ידי כבוד רממותך להגיב.
לא יודע מי סיפר לך שרק בזכות הדתיים אני יושב כאן ולא באוגנדה . אבל מותר לך להגיד . שיהיה. מפאת כבודך והשכלתך הרחבה מאד אשאיר אותך בדעתך (סתם בתור חברים, היא לא נכונה . אל תספר לאף אחד בישיבה שלא יעונה לך רע שם ח"וח )
זה שהממשלה היא לא היי הייי היי , חלקית זה נכון ואני מסכים איתך. זה שאתה , בשלב זה , חייב לעשות כמצוותה - אין מה לעשות. יש חוקים שאינם כתובים בתורה . מה שאתה כן יכול לעשות זה ביום הבחירות בלבד . אין לך זכות להתמרד ולעשות ככל העולה על רוחך בכל רגע נתון. אגב, זה שייך לאותם החוקים שאינם כתובים בתורה.
אבל, אם יש משהו שאני באמת ובתמים מסכים איתך זה שלעם ישראל יש תורה ויש דת ואותם גם צריך לכבד ולא לעשות בשמם דברים שהתורה עצמה מתנגדת להם. אז אל תעשה צחוק מהתורה ומדת ישראל הקדושה . רק אז יהיה כבוד לתורה ולדת בכל זרמי המדינה . זה שיש בין הדתיים כאלה החושבים פוליטית שונה קצת מהאחרים , שלא יערבו בזה את התורה ירחם השם .

נערך לאחרונה ע"י illi בתאריך 28-04-2005 בשעה 14:36.
ישן 30-04-2005, 07:01
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
בבאזל הקמתי את מדינת היהודים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי kube שמתחילה ב "הפה הגדול היתעורר|מתפקע|..."

את זה לא אמר עבדאללה יסוף

חלק מהיהדות החרדית, אשר ראתה בציונות כפירה בעיקרי הדת היהודית

אתה שוכח שהדתים לאומים הסכימו גם שאוגנדה תהיה הבית היהודי . ואפילו רק זמני. . אחרי שמדינות אירופה דחו את ההצעה של הרצל להקמת בית יהודי. הסכימו הבריטים לתת את אוגנדה. והיות והימים היו ימי פרוגרום. פרעות קישניב לדוגמא. הסכים הרצל וחלק מהקונגרס היהודי והסכימו הדתים לאומים.אבל משבר עמוק בתוך התנועה מנע בסופו של דבר את הפתרון שאפילו זמני. הרצל אמר באחד מנאומים האחרונים שלו "אם אשכח ירושלים תשכח ימיני"

ובכלל אם היה צריך לשחרר את המדינה .השחורים היו משחררים פרושים או החסידים ? . איך ע"י תפילות בישיבות. או ע"י הפרחת השממה. טוב תמשיכו לחיות בבערות. בשינאה יוקדת למי שהקים את המדינה באמת. ותקפוץ מליון פעם באמבטיה . לא יעזור לך החרדים לא הקימו את המדינה. חוץ מבערות תהומית.
עוני. ופרזטיות לא הביאו כל עדנה ומזור.

נערך לאחרונה ע"י dkdkd בתאריך 30-04-2005 בשעה 07:10.
ישן 30-04-2005, 17:53
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

יותר טוב חפש באשכולות מי מקלל משמיץ חברים
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "לא עודכנתי שהפכת לדובר של העכבר"

אתן לך רמז hamta ולא לחפש מי דובר של מי. כי מה שהוא אמר נכון מאד. נמאס לו מהצביעות . שחוגגת כאן . גם לנו נמאס מהצביעות שחוגגת כאן אחרי שמנהלים נותנים חופש לעצמם אפשרות לפגוע בגולשים מהצד השני של המפה הפוליטית בניגוד לכללים שהם מכתיבים . וזה אמור להדליק נורה אדומה לכולם . כי הפורום הזה בשבועות האחרונים הדרדר לרמה שמתחת לרוטר וחבל כי הוא היה פורום מצויין

מתי התקבל כאן לראשונה הדיווח על הפיגועים בקהיר היום . ? רק אחרי שעה שכבר נאמר בכל התקשורת

אבל מה היה לנו בכל זאת המשך קללות של hamta . ברגע שמנהל נותן לגולש hamta לקרוא ולהשוות לנאצים אלה שלא משתייכים לצד שלו. או פדופילים . ובעוד אני נחסמתי בצדק לתקופה מסוימת . על שהשוותי לתקופה ההיא מספר חברים

מה נכתוב שזה לא צביעות?
ישן 01-05-2005, 08:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
LOL, משעשע לראות שדווקא אתה עורך השוואות בין אתרים, ומדבר על מוסר...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "היא הנותנת"

בהתחשב בעמדותיך על נשים, מזרחיים, דתיים, מתיישבים וכד' - אתה "קצת" פחות מוסרי מכפי שהיית
רוצה שיחשבו...
דווקא אתה לא צריך להכניס את או ג'יי סימפסון לדיון, בהתחשב בעמדותיך על נשים...

הסיבה לעזיבת העכבר, היא שלא הסכים עם נימוקים ל-א-י חסימה של גולש. אכן, זו הוכחה לסתימת
פיות...
חבל שהוא עזב, ואשמח אם ישוב - אבל נסיבות העזיבה והמקום שאליו עבר, מבשרים שכנראה לא
"סהרוריות האתר וסתימת הפיות שלו", היא הסיבה האמיתית לעזיבה...

באשר לשטות שאתה נשאר פה רק כדי לא לשמח אחרים - עשה לעצמך טובה, והמנע משקרים שאפילו
לעצמך אינך יכול לספר, מבלי לפרוץ בצחוק. אתה נשאר פה מאותה סיבה שיש לך רבבות הודעות בכל
אתר פורומים ישראלי...
ישן 01-05-2005, 08:52
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אנ'לא מבין כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ג'ו, ממשיך להשליך מתכונותיך על אחרים?:)..."

שניכם , כמו גם העכבר וכמו רבים אחרים כאן (אפילו אני הקטן ) ניזונים מחילוקי הדעות ומהויכוחים שביננו ולמעט כמה כותבים חריגים/פריקים (תרשו לי שלא להזכיר שמות , לכל אחד יש את הרשימה שלו) אנחנו למעשה מפרים את הפורום "שלנו" ועושים אותו למה שהוא..... אז למה צריך לחדד את הויכוח והמחלוקת לכדי מלחמה אישית ולהרוס את האכסניה " שלנו " ??!
ORI הביע את הסלידה שלו מדברי אותו כותב (מנוול לדעתי) וBJ בזמנו כבר נשך כמה פסיכופאטים משמאל, ומשום מה אין לי ספק שהמשותף לרבים מאתנו רב על המשותף אל אותם פריקים שכתיבתם מזוהה מדי פעם באופן מקרי כקרובה לדעותיו של מי מאתנו.
הייתי שמח לראות שהפורום הזה פועל ע"פ מערכת נוהלים לא עמומה , אבל עם זאת כזו שאינה ממהרת לחסום כותבים או (גרוע יותר) למחוק שרשורים אבל בהחלט נועלת דיונים המבוססים על חריגות מנוהלי הפורום ......
BJ, גישת האנטי אדם מסויים או אנטי קבוצת אנשים מסויימת (ללא תלות במעשה) אינה מוסיפה כבוד למי שנוקט בה ......מישהו השמיע כאן פעם ביטוי לטיני הנוגע לעניין , אז נסה להתעלות.
ORI, הגדרת מנהלים שינהלו את הפורום אז תן להם כלים ומערכת נוהלים לפעול על פיה ואם אתה רוצה (ואני מאמין שאתה רוצה ) לכתוב ככותב מהשורה ולנהל ויכוחים ודיונים ככזה אז כתוב ללא הכינוי "אדמין" וכך תמנע (אולי) מעצמך טרוניות שלא היו מופנות אל כותב אחר.
והכי חשוב......תן קריאה לעכבר, הוא חסר לכולנו .

וזהו ....גמרתי להיות מהאו"ם

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 01-05-2005 בשעה 08:55.
ישן 01-05-2005, 08:48
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

התגובה הזאת היא ההסבר לעזיבת טובי הגולשים את פרש
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, משעשע לראות שדווקא אתה עורך השוואות בין אתרים, ומדבר על מוסר..."

אתה תוקף באופן אישי את הגולשים שאינם עוברים לדום כאשר אתה מדבר. אתה עודשה זאת מתחת לחגורה בשקרים שאתה חוזר עליהם בשיטתיות של תועמלן מקצועי בנסיון להפוך אותם ל"אמת.

"בהתחשב בעמדותיך על נשים, מזרחיים, דתיים, מתיישבים וכד' " אתה כותב לי, מניפולטור מצ'וקמק שכמוך. פעם טרחתי לדרוש ממך ציטטות לשקרים שלך. היום, אני כבר יותר אם מי יש לי עסק - וכך רוב הגולשים - ואני לא מתאמץ. רק את טומי שכחת להכניס למשפט המופלא שמהווה אצלך תגובה, לביקורת שבעצם אין לך מה לענות עליה.

זב זמן מה, שאני מנסה להזהיר אותך ואת שותפיך בפרש. אבל האטימות שלך, התסביכים שלך, מעוורים את עיניך (וגם את עיניהם). אתה הורס את פרש. אתה מבריח את הכותבים הטובים ביותר שנגעלים מויכוחי האד הומינם הבחתי נסבלים שלך. ("בהתחשב בעמדותיך"... ). אתה הכגדול מכולם. רק אתה יודע לקרוא מפות, רק אתה יודע את המרחקים באוקינוס השקט, רק אתה שמעת על הדרדנלים, וכך עד אינסוף.

העובדות מדברות בעד עצמן: שעות ארוכות עוברות בלי שום הודעה. הודעות יושבות שעות בלי תגובה - אין לך גולשים - כי אתה מתיחס אליהם כאל אויב במקום כאל לקוחות. די להסתכל על התנועה בפרש לפני שנה ועל מה שקורה בו היום כדי להבין. אבל מה אני מבין? כאשר 10 קבין של "קריאת המפה" נתנו בידי אדמין קטנוני ונודניק אחד.

אני לא משלה את עצמי שדברי יועילו פה. כבר למדתי. מקסימום אקבל תגובה ארוכה עם שלושה LOL, חמישה "משעשע לראות" וחצי טון של ad hominrm. וכנראה סל של שקרים מהסוג של "יש לך רבבות הודעות בכל אתר פורום ישראלי". (לא שהשקר הזה מפריע לי. אבל הוא כל כך מאפיין את סגנון התגובה שלך: במקום שאין מה להגיד - תשקר!).

זאת הסיבה שבגללה הפסקתי להתווכח אתך. (לא הטלתי עליך חרם, ולכן ההורה הסוערת שאתה פוצח בה כל פעם שאני "מפר את החרם" היא גרוטסקית ). פשוט נשבר ממך הזין. לא רק לי. תראה איך אנשים נמנעים מלהגיב לך - תנסה להבין למה. כדאי שתשתמש בכשרונך ב"קריאת המפה".

פרש זה העסק הפרטי שלך. יש לך גם רשות להרוס אותו. אבל הוא גם משמש לי "אכסניה" מאז שנוסד. צר לי לראות אותו נהרס - כמו בית מלון שאינו שלי, אבל אני רגיל להשתמש בו, ואני מנסה להתלונן בהנהלה על התדרדרות השרות.

זהו "נאום הלוויתנים" שלי. הוא כנראה יועיל כמו הנאום המקורי - אבל רציתי לפרוק אותו...

ישן 01-05-2005, 09:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שוב הבולשיט על "טובי הגולשים העוזבים" - השקר הזה נראה נלעג יותר ויותר...:)
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "התגובה הזאת היא ההסבר לעזיבת טובי הגולשים את פרש"

יותר גולשים עזבו את פרש בגללך (ויש לך החוצפה עוד להתגאות בכך בנוסח "הוא עזב אחרי שקיבל
בעיטה בתחת"...) מאשר בגלל כל אדם אחר (כולל כאלה שיכולים לחסום...).
על השוביניזם, הגזענות והאנטי דתיות שלך, לא צריך לספר לאיש - אתה מוכיח אותן כל פעם מחדש,
וצר לי שהאמת מעצבנת אותך (במיוחד כאשר אי אפשר לערוך אותה כמו שאתה יודע...).

אני מאושר לראות שאתה כ"כ דואג לפרש (לו דאגת לו באמת - אולי היית נמנע מלקלל את אחיותיהן
ואימותיהן של גולשיו הזכרים, ולהמליץ על הסבת מקצוע לגולשותיו ממין נקבה...), אבל מוטב שתנסה
פעם אחת להיות ישר - ולהסתכל בראי, בתור גורם שמבריח גולשים. האיש שאין עימו דיון, זה א-ת-ה,
שכן אתה ישר מקלל (ועוד משתבח בכך שמכיוון שזה לא "אד הומינם" - אז זה בסדר...).

ביום שתוכל לנהל דיון ללא קללות, יש סיכוי ש"עצותיך הנפלאות" תילקחנה ברצינות. מתאים לך לראות
עצמך כחיים רמון - גם הוא מציג עצמו כאיש ישר מאוד, כשמסביבו כוווווווווולם יודעים את האמת...
ישן 01-05-2005, 09:40
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

במלים אלה התחלת בבדק בית!
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא יודע מה שכחת, ועל כן אין לי דרך להתייחס לזה..."

אורי ברצינות תוציא הודעה שאין לכתוב על כל גולש ומנהל ושתהיה מעוגנת לתקופה מסוימת . (אולי לרענון שכולם יכנסו וזה יהיה כאילו חתמו)

אולי לבצע סקר על תפקוד מנהלים. סקר שביעות רצון וכו, אולי שאלון סוציומטרי לחיפוש מנהלים (אופציה)
לי כבר יש מישהו והוא לא מהצד הפוליטי שלי

ומי שלא יעמוד בסף יחסם ל-48 שעות או כפי שאתם המנהלים תקבעו.

אפשרות החלטה ניהולית היא שאדם שלא יעמוד בהוראות של המנהלים אולי אפילו יקבל זר קוצים כעוגן במשך שבוע( זה כבר אולי יותר רדיקאלי) אבל אופציה ולחילופין זר שושנים מי שהתייחס רק לאשכול נטו
ולא סחף את האשכול לנתיבים אחרים.

יום נעים
ישן 01-05-2005, 09:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מעולם לא טענתי שאני מאה אחוז בסדר - כי אין מישהו שהוא מאה אחוז בסדר...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי זעמן שמתחילה ב "אתה לא לבד. אני איתך!"

אני שמח על כל גולש שמגיע - ועל כל גולש שלא עוזב, אבל יש מחיר.
אני אתן לך דוגמא: היום כתב בפורום פוליטיקה אדם שהגדיר את המתיישבים כ"גידלו בנים בלי רגליים
לתפארת קבלת חוף פלמחים במתנה" (ציטוט מדוייק). אם אדם כזה עוזב את פרש, אני חייב להודות
שזה לא כ"כ מפריע לי, שכן דיעותיו הן פשוט מזעזעות. כנ"ל אני יכול לומר על אדם שכותב שכל
הקיבוצניקים סוטי מין. כאלה אנשים אני אפילו מעדיף שיעזבו...

בשיא הכנות, אני מוכן להוריד את הטונים של ההודעות שלי - אבל להיות היחיד שנוהג כך, לא יועיל לאף
אחד. אני מוכן להיות יוזם של קו שבו כולנו נסכים על סגנון אחר של דיון.
ישן 01-05-2005, 10:00
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

זה בדיוק אד הומינם קלאסי
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, אני לא מאה אחוז - אבל לצער כולנו, גם אתה לא..."

בלי שום קשר לשאלה אם אני גזען או לא (אתה לא שווה שאתווכח אתך על השטות הזאת) התיצבותך לצידו של מי שמנסה לקיים "דיון רציני" על המוזרות של שרון על רקע היותו לא יהודי - רק כדי לנגח אותי, מעידה עליך כאלף עדים. זה בדיוק הסגנון החולני שלך. אתה אינך מסוגל לנהל דיון בתוך אשכול. אתה נכנס לתוכו, ומיד גורר אחריך "טריילר" של כל המכאובים שלך משנתיים קודם (נשים, טומאש, קללות, וכיו"ב). אתה הורס כל חלקה טובה בכל אשכול שאתה מתערב בו בכך שאתה מונע התיחסות לדברים שנאמרים בתוכו. דיונים בני בני אדם, נועדו להביא רעיונות, להגיב עליהם להתווכח עליהם - מתוך רצון כל פעם לחדש משהו. אבל אתה מחניק את הויכוחים כאשר אתה משליך מיד את כל מרכולתך הבלתי רלוונטית לאותו דיון, הופך אותו מיד לשריפת קוצים מהעונה שעברה.

ביום שתבין את זה, לא תצטרך להבטיח "להמנע מתגובות נטולות תוכן..."

ישן 01-05-2005, 10:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הדוגמא שהבאת היא בדיוק מה שאמרתי שאני אשתדל להמנע ממנו...
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אין לך תקנה"

בדוק בשעון של ההודעה וראה שהיא נכתבה לפני שהחלטתי על שינוי מדיניות התגובות שלי. בהנחה
שלא ידעת זאת (הנחה לא סבירה, בהתחשב בכך שאתה יודע מתי נכתבה אותה הודעה...), אז אפשר
להבין מדוע קפצת. במידה וכן ידעת, אפשר רק להצטער על הנסיון שלך להתווכח היכן שאין על מה...
אני לא "התייצבתי לצידו" של איש, אלא הצבעתי על העובדה שבנושא הגזענות, "קצת" לא סביר שדווקא
אתה תגנה אותו. דעתי על הטענות הדביליות שקושרות בין יהדות אדם לבין מוסריותו, היא שלילית
למדי...
מעולם לא שללתי זכותך לנשום, לרקוד, לדבר - או לכתוב כאן בפרש, כך שהטענה לא רצינית...

אני בהחלט אשמח ללמוד איך בונים דיון, אבל הייתי מעדיף ללמוד תורה זאת, מפי שחסרונותיו בתחום
אינם גדולים מחסרונותי-שלי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר