לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2012, 15:32
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
המחשב הנוכחי אצלי בבית בן כבר שנים רבות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Raiden שמתחילה ב "אני בן 25.. כן גולש באתר ההוא..."

סיפור קנייתו פורט כאן (שים לב לתאריך):
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%F4%E5%E7%E9%ED

הוא עובד עד היום (עד לדקה זו) כמו תנין ענק, בדרך הוא החליף מעבדים, זכרון, כרטיסי מסך, ספקים והוא לא מראה שום סימן של עיפות.

כרגע יש עליו x4 945 והמעבד במנוחה רוב הזמן ורחוק מ 100% מאמץ גם כאשר מפעילים משחקים.

תדבק לשוני לחיכי אם אקנה pc במחיר של 7000 שקל - אין שום סיבה הגיונית עבורי ועבור רוב הצרכנים לעשות זאת, בחצי מהעלות הזו (וגם בשליש אם לא מדובר במחשב משחקים) מרכיבים מחשב תותח שיכול לבצע כל משימה של משתמש ביתי/כללי/משרדי.

נסיון - איך לבחור בן 25 יש נסיון? מאיפה? מהגנון?

הגדרות הכי גבוהות - המגבלה במשחקים היא כרטיס המסך ולא המעבד.

תקשיב טוב: עוד פעם אחת אתה רומז/טוען לבעיות איכות במעבדי AMD לעומת אינטל הכאילו יותר אמינים ואני מקטלג אותך כיחצן - יש גבול לחוצפה ולבורות.

אם יש לך משהו חכם להגיד ויכולת לבסס את הטענות שלך סבבה, אבל עד עכשיו אתה משפריץ שטויות וזה מתחיל לעצבן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2012, 18:57
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

אתה מדבר יותר מידי באוויר, ביצועי מחשבים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Raiden שמתחילה ב "מחזיקים מלא שנים זה לא קשור,..."

ניתנים למדידה, במיוחד ביצועי משחקים, שם זז אפילו הכי פשוט למדידה, רץ חלק, לא רק חלק.

חד משמעית, כדי להפעיל משחקים:
א. מספיק מעבד של 600-500 שקל
ב. העיקר כרטיס המסך.

כאשר מדובר באנשים נורמלים (כאלה שלא רוצים ולא יכולים לזרוק 7000 שקל על מחשב) הנ"ל עוד יותר
נכון משום שכל שקל שהולך למעבד הראשי גורע שקל מכרטיס המסך, לרוב האוכלוסיה שקונה מחשבים למשחקים יש כרטיס מסך חלש מידי ומעבד חזק מידי (תפנים את זה) כי המוכרים ואנשים כמוך (ואינטל) מטמטמים אותם.

כאשר מדברים באוויר אפשר להגיד הכל, כאשר זה חוזר על עצמו יותר מידי זה מתחיל להיות שני דברים:
1. מעצבן
2. חשוד
ישן 23-02-2012, 20:27
  CM0S CM0S אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה מדבר יותר מידי באוויר, ביצועי מחשבים"

אני לא מבין למה אתה מתייחס אליו, הרי ברור שאין לו ידע בנושא.

אז הוא חושב ש-AMD מחקים את Intel. אז שיחשוב.
והוא חושב שהאיכות של המעבדים של Intel טובה יותר משל AMD. אז שיחשוב.
אין לי ספק שאין לו מושג על מה הוא מדבר, ואני בטוח שאין לו מושג לגבי ההיסטוריה של Intel ו-AMD כמתחרות בשוק המעבדים. אני גם יכול להתערב שהוא לא עוקב אחרי מבחני ביצועים וסקירות של אתרים מוכרים (Tom's Hardware, X-bit labs, Anandtech).

בקיצור, כל מה שהוא זורק לאוויר זה על סמך "ידע-רחוב" ושטויות שמוכרים לו.

מצטער, Raiden, אם אני פוגע בך אישית, אבל אני אומר את זה על סמך כל מה שהיה לך להגיד בנושא (וזה לא הרבה, כן? רוב הזמן חזרת על עצמך כמו תוכי).

לסיכום, אני מציע לכל הקוראים להתעלם מדבריו של Raiden.
ישן 23-02-2012, 22:45
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי CM0S שמתחילה ב "אני לא מבין למה אתה מתייחס..."

עובדתית, AMD מחקים את אינטל. לא סתם מחקים את אינטל, אלא משלמים להם כסף על הרישיון לחקות אותם. AMD ייצרה ברישיון מעבדים תואמי-אינטל. משם הם מגיעים. הדבר המשמעותי היחיד בוא אינטל חיקתה את AMD הוא המעבר ל-64 ביט, וגם שם אינטל הקדימה את AMD, אבל עם פלטפורמה כושלת לשוק השרתים וה-HPC.

וירטואליזציה - אינטל ב-נובמבר 2005, AMD במאי 2006.
MMX ושות':
  • MMX (אינטל) ב-96.
  • AMD חיקתה (שוב) את MMX, והוסיפה את 3DNOW ב-98.
  • SSE - תכנון של אינטל, יצא ב-99.
    • AMD בסוף גם העתיקה את SSE, ב-2001...
AVX - תכנון של אינטל.
AES-NI - תכנון של אינטל.

וכו' וכו' וכו'.

האם יש מקרים בהם עדיף לקנות AMD מאינטל? ודאי.
האם AMD הביאה לבוסט מטורף ב-AMD64? כמובן.
האם AMD מחקה את אינטל? ללא ספק.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-02-2012, 23:37
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

אתה מפגין בורות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "עובדתית, AMD מחקים את אינטל...."

ל amd ואינטל הסכם דו צדדי, לא חד צדדי. עברו חלפו מזמן הזמנים בהם AMD יצרה תואמי אינטל.

לראיה, amd64 - אתה יודע מה זה? זה תקן ש AMD המציאה, קידמה (למרות שאינטל ניסתה להרוג אותו) וניצחה, זה התקן השליט כיום ואינטל מייצרת את המעבדים שלה לפי התקן הזה.

בקר זכרון מוכלל - AMD הכניסה לשימוש שנים לפני אינטל - כיום אינטל מחקה את AMD.

תקשורת ישירה בין מעבדים (לעומת ה fsb) - חברת AMD הכניסה לשוק שנים לפני אינטל, כיום אינטל מחקה את AMD.

וכעת המהפיכה החדשה של AMD, מעבדי הפיוז'ן וכבר עכשיו אני אומר לך שאינטל תחקה את AMD ותייצר מוצר דומה.

שמעתי הרבה דעות בעולם, אבל לא שמעתי אף אדם רציני אומר ש AMD בעשור האחרון היא חקיינית של אינטל, רק בורים ויחצנים (ונפגעי האתר המלוקק HWZONE) מדברים דברי הבל כאלה.

אם מונופול אינטל מוסיף הוראות ל x86 ומקדם אותם ל AMD אין ברירה אלא לתמוך לפחות בחלק מהם, מי שקורא לזה להעתיק איננו מבין על מ הוא מדבר אבל כפי שהראתי, אינטל 'מחקה' את AMD באותה מידה אם לא יותר.
ישן 24-02-2012, 16:18
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

ניסחו מטופש ולא נכון
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Raiden שמתחילה ב "Like i said, AMD is a good..."

מי שקונה נייד לשימוש קל צריך לקנות פתרון של AMD בדומה ל x120e שאני קניתי - אין לאינטל תחרות למוצר הזה.

מי שרוצה שימוש כבד יותר צריך לקנות ליאנו ובעוד חודשים ספורים את הטרינטי - אין לאינטל תחרות למוצר הזה.

מי שרוצה מחשב שולחני ברמת מחיר סף, בינונית - יכול לקנות מחשב מבוסס AMD בכיף.

מי שקונה מחשב שולחני / נייד לעבודה כבדה שעיקרה ביצועים של ליבה בודדת - רצוי שיקנה i5/i7

נעזוב כרגע שרתים וכרטיסי מסך - שם ל AMD יש פתרונות מצוינים כרגע.

שורה תחתונה ברוב המקרים עדיף לקנות מוצר מבוסס AMD. מי שבאופן עיוור נעול על מוצרי אינטל ופוסל את מוצרי AMD או מנסה לצייר אותם כנחותים הוא אחד משני הדברים הבאים:

טיפש

יחצן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר