לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2012, 10:21
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
עונשו של השוטר שחר מזרחי, שהרג גנב רכב, קוצר בשליש

ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר החליטה להפחית שליש מתקופת מאסרו של השוטר שחר מזרחי, שירה למוות בגנב הרכב מחמוד גנאים ב-2006.

מזרחי נשפט לעונש מאסר של שנתיים וחצי והיה אמור להשתחרר ב-7 בפברואר 2013, אולם שחרורו הוקדם לאפריל השנה.

הבחור לא היה אמור להשפט כלל (שלא לדבר על לשבת דקה בכלא) אבל במדינתינו הנאורה והדמוקרטית מכניסים שוטרים לכלא על שביצעו את מלאכתם נאמנה בחירוף הנפש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2012, 19:22
צלמית המשתמש של רועי AZ

באמת שלא הבנתי מה אתה מנסה להוכיח (יותר נכון להשוויץ) כאן?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]בארה"ב הגדולה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
איזה בולשיט...

בארה"ב "הגדולה והנאורה באמת" הוא היה נשלח למרדף אחרי מבריחי סמים בגבול מקסיקו כשהוא חמוש רק בטייזר וגז מדמיע, ואז כשהרג מישהו הייתה משפחת ההרוג תובעת מיליוני דולרים מתחנת המשטרה, מחסלת את תקציבי התחנה וגורמת לעלייה בפשיעה ופיטורי שוטרים נוספים...

WTF, בנאדם

אתה אומר ששוטר אמריקאי ממוצע, שנמצא בסכנה מיידית לחייו לא יירה?

ישן 15-02-2012, 22:00
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]על סמך מה אתה..."

ציטוט:
כמובן. אתה היית שם ויודע מה קרה? לא... אתה סתם קונה סיפור, כי דוגרי, מדובר בערבי, וערבי מת לא ממש מטריד אותך.

ברור שערבי מת לא מטריד אותי.. אבל הרבה פחות מכמה שלא מטריד אותך שחודשים לפני האירוע המדובר, נרצח שוטר בידי ערבי גנב רכב שתקפו באמצעות מברג.

בית המשפט (לא בג"צ השמאלני) קבע שלא היה סיכון לחייו ולכן הירי לא היה מוצדק...

בית המשפט הרבה פעמים קובע שחפים מפשע רצחו ושולח אותם למאסר ממושך. וגם הרבה פעמים קבע שרוצחים הם חפים מפשע.

אינני טוען שמפני כך, אסור להם לשפוט ולעשות טעויות - הם אחרי הכל בני אדם. הבעיה היא, שמרבית השופטים כלל לא העמידו את עצמם בסכנה שבפניה שחר מזרחי עמד ומכאן שהשיפוט שלהם (וגם נטיותיהם הפוליטיות) אינו עומד בקנה מידה עם הצדק .

באופן כללי, אדם שגבו מופנה אליך והוא בורח איננו מסכן את חייך, אפילו אם הוא ערבי וגנב רכב....

מאיפה אתה יודע שאכן כך היה?

אבל למה שאבלבל אותך עם עובדות. שחר מזרחי הרג ערבי. ראוי לתת לו מדליה, לא?

ברור שאתה לא מבלבל אותי עם עובדות, כשם שאתה לא מבלבל אותי עם פרצופך האמיתי..

אתה הרי מעדיף שוטר יהודי מת מאשר ערבי גנב מת..

ישן 15-02-2012, 22:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]כמובן. אתה..."

אז זהו, תעבור למתקפות אישיות עליי כי אין לך נקודה. זה בהחלט יוכיח את העניין.

המקרה הנורא של שלומי אסולין איננו משליך על מקרה שחר מזרחי, אחרת, לפי אותו היגיון מטופש, אנחנו צריכים כאן ועכשיו להרוג את כל הגרמנים (לפני ששוב יתחילו לעשות שוב השמדה) ואת כל הערבים (לפני שיצטרפו לחמאס) ואת כל שאר העולם....

אתה ממשיך לרקוד מסביב לכך שבית המשפט קבע ששחר מזרחי ירה בראש של אדם שהיה עם הגב אליו ועסוק בבריחה. מבחינתך השופט טעה בלי שאין לך שום מושג מלבד עצם ההנחה שלך שגנב רכב ערבי, בכל מצב שהוא, סיכן את חייו של השוטר.

לא משנה כמה תתקןף אותי וכמה תזעום על כך, מערכת המשפט בארץ אולי לא מושלמת אבל אני מעדיף את המילה שלה על המילה שלך...

ישן 15-02-2012, 22:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

מי שהתחיל בהתקפות אישיות זה אתה. משום שאתה לא יודע משהו אחר חוץ מלהתנשא מעל כולם
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אז זהו, תעבור למתקפות אישיות..."

ציטוט:
אז זהו, תעבור למתקפות אישיות עליי כי אין לך נקודה. זה בהחלט יוכיח את העניין.

ולחשוב שאתה חכם מכולם. מה שרחוק מן האמת. אבל זה לא הנושא כרגע.

המקרה הנורא של שלומי אסולין איננו משליך על מקרה שחר מזרחי, אחרת, לפי אותו היגיון מטופש, אנחנו צריכים כאן ועכשיו להרוג את כל הגרמנים (לפני ששוב יתחילו לעשות שוב השמדה) ואת כל הערבים (לפני שיצטרפו לחמאס) ואת כל שאר העולם....

זה לא ההיגיון המטופש, אלא ההשוואות המטומטמות ובלשון המעטה. בשני המקרים מדובר בגנבי רכב, ששמים קצוץ על החוק ועל חייהם של אוכפי החוק. באחד המקרים נרצח האוכף, במקרה אחר נורה ונהרג פורע החוק. בשני המקרים חייו של האוכף היו בסכנה.

אתה ממשיך לרקוד מסביב לכך שבית המשפט קבע ששחר מזרחי ירה בראש של אדם שהיה עם הגב אליו ועסוק בבריחה. מבחינתך השופט טעה בלי שאין לך שום מושג מלבד עצם ההנחה שלך שגנב רכב ערבי, בכל מצב שהוא, סיכן את חייו של השוטר.

ביהמ"ש התעלם מן העובדה שהיו רגעים שבהם הייתה סכנה לחייו לאחר שפורע החוק ניסה לדרוס אותו. אבל בקטנה הם הרי אמורים לדעת לספוג את כל הדברים הללו.

לא משנה כמה תתקןף אותי וכמה תזעום על כך, מערכת המשפט בארץ אולי לא מושלמת אבל אני מעדיף את המילה שלה על המילה שלך...

היא לא מושלמת, היא רחוקה מכך. היא נשלטת בידי חונטה שמאלנית חסרת מעצורים. וזה גם מסביר למה אתה מעדיף את המילה שלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר