לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2012, 15:46
צלמית המשתמש של ronkaa
  ronkaa ronkaa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.10
אינטרנט 100MB? כבר לא לטחונים בלבד

הוט יצאו במבצע חדש ונותנים אינטרנט 100MB + טלפון ללא הגבלה + ממיר MAGIC HD וHD רגיל ועוד כל מיני דברים שתוכלו לקרוא באתר שלהם וכל זה במחיר של 329 שקל.
הייתי נורא סקפטי חיפשתי איפה הקאץ' אבל הדבר היחידי שמצאתי באינטרנט זה שאתה צריך להיות לקוח הוט. מה שלא כל כך מפריע לי כי אני לקוח גם ככה בטריפל.

ממליץ לכל אחד לא משנה באיזה חברה הוא להתקשר עכשיו לחברת טלוויזיה חברת אינטרנט לא משנה איזה ולבקש הוזלה ואם הם לא מוכנים מה שקשה לי להאמין בעקבות זה שאין התחייבות כבר תאיימו לעבור לחברה השניה שהיא בטוח כבר תארגן לכם הוזלה.

גם שידרגתי ל100 מגה וגם עולה לי פחות מאשר הייתי משלם על 12 מגה.

*דתי לצורכי מס

נערך לאחרונה ע"י ronkaa בתאריך 19-02-2012 בשעה 15:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2012, 02:05
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "אינטרנט 100MB? כבר לא לטחונים בלבד"

תמיד להתלונן. רק להתלונן. אוף כבר.
יש להוט את הזכות להגביל את הנפח ל50 ג'יגה. התחברת, ואחרי מאית השניה הגבילו לך תנפח. לא טוב לך? תתנתק.
התחברת, ואחרי אלפית השניה יש לך תקלות ואתה לא מקבל את המהירות המקסימלית. לא טוב לך??? תתנתק!!!!
התחברת ואין לך מה לראות בטלויזיה. תתנתק כבר! אין לך התחייבות, אין לך קנסות. אין לך גם את שרשרת ההתעללויות בדרך להתנתקות - אתה לא צריך כבר לעבור בין עשרות מוקדים ולהיות מטורטר אם אתה באמת רוצה להתנתק. זה ש"אי אפשר להתנתק מהוט" זה התבכיינות מטומטמת שהמצאתם. שלחו פקס, תנותקו. בלי ההמתנה שאתם כל כך בוכים עליה, בלי הטרטורים. פשוט וקל. להתנתק.
הרבה יותר נוח לכם להתקשר ולדרוש זיכויים ופיצויים ולבכות ולהתלונן ולהעלות טענות מגוחכות על קיפוח אוכלוסיות, על רמאות, על גניבה, ולאיים לתבוע. הרבה יותר פשוט לכם לבקש קשרי לקוחות! כי אנחנו רוצים עוד יותר זול! "אני הולך להתנתק ולנתק את כל הבניין הזה ולנתק את כל החברים והמשפחה שלי!".
אבל התכלס? אתם מקבלים משהו בזול. אז נכון, נעליים שקנית ב100 שקל סביר להניח שיתפרקו יותר מהר מנעליים ב400, אבל זול לך. ואתה קונה.
ובעוד שנה וחצי יעלו לכם את המחירים? לא. אתם תיודעו לפני שיעלו המחירים. תהיה לכם שקופית חסימה בערוצי טלויזיה. וגם בהנחה ולא, זאת אחריות שלכם לדעת על מה אתם משלמים. תקחו את האחריות הזאת. הוט היא חברה, לא אמא שלכם.
בחייאת ציבור לקוחות הוט היקר, חלאס לבכות

נ.ב שמוקדש לשימי ולתוהים האם זה חוקי? כן, זה חוקי.
אתם לא תאמינו כמה הכל חוקי בהוט. ולא מרמים אתכם בכוונה, ולאף נציג אין שום אינטרס לגנוב לכם תכסף.

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 20-02-2012 בשעה 02:17.
ישן 20-02-2012, 15:03

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "[QUOTE=MiRi_GrEEn] נ.ב שמוקדש..."

היי שים

אני באמת מקווה שלא נוצר איזה רושם מוטעה שאני מדברת בשם החברה.
ההורים שלי גם לקוחות של הוט, טלפון ואינטרנט בלבד, בלי טלויזיה. גם אנחנו חווינו מקרה דומה... הגיע אלינו טכנאי שתיאמנו מראש לגבי תקלה באינטרנט, שכנראה חשד שיש חיבור לא חוקי, ובמהלך שהותו אצלנו, פתאום דפק בדלת, כאילו במקרה, נציג מכירות עם חולצה לבנה ועניבה שתפקידו בין היתר לזהות חיבורים פיראטיים. גם הוא דפק בדלת ונכנס לפני שהספקנו להבין מה קורה. הרגשה מגעילה. אבל מכאן ועד לפריצה? הסגת גבול? פותח האשכול הראשון אליו הפנית אותי יצא אל הטכנאי ושאל אותו מה קורה... אפשר לנסות לקחת דברים בפרופורציה.
בכל מקרה, כשזה נוגע לחוק היבש- יש הבדל בין מה שנראה לנו הוגן וצודק וראוי לבין החוק והמשפט הקיימים. וכמו שאמרת בעצמך, אם זה היה מגיע לבית משפט, הוט הייתה יוצאת מזה זכאית. התחת שלה מכוסה מבחינה משפטית. יצא לי לקרוא פסקי דין שבא לך לתלוש שיערות ולהתפוצץ מהאי צדק שזועק מהם.

לגבי הלינק השני... אין לי דעה על חוזים אחידים. אני כולה שנה שניה אבל אני יכולה לבדוק ולהחזיר לך תשובה מוצקה בהמשך )))

ישן 20-02-2012, 15:44

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "הממממממ, בנאדם נכנס לבית שלך..."

אמרתי לו "אל תכנס"? או שיצאתי אליו ושאלתי אותו, מר אדון טכנאי הוט, למה לא עובד לי האינטרנט? (לא יודעת מאיפה המסקנה שהטכנאי ניתק בכוונה. לבנייני דירות יש ארון משותף, לפעמים יש תקלה בכל הבניין, לפעמים יש תקלה בדירה מסויימת ובשביל לסדר אותה מתעסקים עם הארון הכללי, וכן האינטרנט עלול להתנתק ל3 דקות. וזה בסדר). גם תמוה בעיניי שלא הייתה התנגדות. היה לטכנאי נשק? חזות מזרחית מאיימת? איך נותנים למישהו ככה לפרוץ בלי לומר מילה?
אז אני לא הייתי שם כשזה קרה, אז אני לא אסיק מסקנות. יכול להיות שבאמת היה באיזור איזה מצוד אחר הפיראטים, והטכנאי ניתק בכוונה את כל הבניין כדי למשוך אנשים החוצה ולפרוץ להם לבית כל עוד הם פגועים ומבולבלים. יכול להיות שהייתה תקלה בבניין ומישהו תיאם את הטכנאי הזה כדי לסדר את התקלה, ובהגיעו למקום הוא גילה שעלולים להיות חיבורים לא חוקיים והחליט להתקין פילטר כדי למנוע את זה. ויכול להיות שהטכנאי הזה היה סתם רעב ועייף ומיהר הביתה, אז הוא שמע סטודנט שתוהה למה לא עובד לו האינטרנט (אחרי התקנת הפילטר) ובמקום לצעוק לו "תתקשר למוקד" נכנס הביתה לבדוק, בלי לדבר הרבה ולחכות להזמנה מפורשת. יכול להיות שהטכנאי נשלח על ידי התאגיד המרושע לעשות פשיטה על הבניין הזה בלי כל סיבה מוצדקת.
אני רק אומרת שכש*באמת* פורצים, זה הרבה פחות נעים. את זה לא הייתי מגדירה כפריצה. אולי זה רק אני והמוח המעוות שלי.

*עריכה* - קראתי שוב את האשכול בלינק.
תסלחו לי על החפירה אבל עלו לי עוד כעסים. החברה מתקינה פילטר, כדי להגן על המוצר שלה. לגיטימי? נראה לי שכן. כתוצאה מזה יש תקלות. חברת הוט לוקחת את האחריות? שולחת טכנאים? כן. נשבר מהתקלות החוזרות והביקורים החוזרים של הטכנאים? לגיטימי. תתנתק
האינרטרנט נותק ל3 דקות? מכאן ועד להפרת חוזה הדרך ארוכה. לי כחלק מחופש התנועה שלי יש זכות לסוע בכביש X בשעה Y. ופתאום! בלי הודעה מוקדמת!!! מחליטים לעשות עבודות בכביש ולמנוע ממני לסוע בו. מרתיח. אני אתבע אותם

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 20-02-2012 בשעה 16:07.
ישן 20-02-2012, 16:32
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אמרתי לו "אל תכנס"? או שיצאתי..."

כמו שכתבתי באשכול ההוא, הפילטר שלהם מעניין לי את השפיץ של הזרת.

אבל כשהפילטר גורם לי להפרעות בשירות (וזה לא שלוש דקות. נסי חמישים דקות, פעם בכמה ימים!), ואני צריך לקרוא לטכנאי של הוט, רק כדי שיחליף לי את הפילטר בפילטר אחר, שגם הוא יתקלקל במוקדם או במאוחר, ואז שוב אצטרך להישאר שעות בבית במקום ללכת לעבוד , מה שגורם לי לנזק כספי - אני חושב שבנקודה הזו נכנס עניין של דיני נזיקין - חברת הוט גורמת לי לנזק כלכלי. הסיבה לא ממש מעניינת אותי. "תתנתק" זה לא פתרון. בייחוד לא שבתקופה ההיא עוד הייתה כבילת ההתחייבות, שרק לאחרונה הוסרה (נניח, זכור לי שיש איזשהו פיצוי שכן מותר להם לקחת, לא?).

להגן על עצמם מותר להם כל עוד שזה לא פוגע בי, וגורם לי לנזקים. מישהו שקונה כלב שמירה, אם הכלב שלו ינשך את השכנים, לדעתי, בית המשפט ימצא אותו אשם, אפילו אם הכלב שמר על הבית שלו מפני גנבים. בתור בעלי הכלב, הוא צריך לוודא שהכלב רק שומר, ולא מזיק לאחרים. והפילטר הזה הוא נזק, אין מילה אחרת. נזק בשירות (וממש לא בתום לב, הם הרי מודעים לכך), נזק לאובדן השתכרות על ידי הלקוחות המסכנים, וגם נזק בריאותי (רוב הלקוחות יתעצבנו, והכעס, הוכח מדעית, מזיק לבריאות).

אה, ויש גם את הגילוי הנאות. "שים לב, אנחנו הולכים לשים לך פילטר, כי מניחים שאתה גנב, ואנחנו יודעים שהפילטר הזה יעשה לך תקלות, ויגרור ביקור טכנאי כל חודש חודשיים, בזמן שהטכנאי מחליף את הפילטר שלא עובד בפילטר אחר שלא עובד, התרצה בכל זאת להתחבר אלינו אדוני?" - תשובה: לא. ראית גילוי נאות כזה במסמך התנאים? אני לא...

זה למה אני כועס עליהם. ואני חושב שבצדק.

הרי ה 20-30 שקל האלה שחוסכים בהוט מול המתחרים מדי חודש (על זה הם משחקים), לא שווים את זה, אם צריך להפסיד מספר ימי עבודה בשנה, שהשווי שלהם נע בין מאות לאלפי שקלים, הלא כן?

שאדם עושה עסקה עם חברה, הוא צריך לדעת מה כלול. הסתרה מהלקוח היא לא הוגנת, ואולי (כאן אני כבר לא אומר בוודאות, בניגוד להסגת הגבול של הטכנאים) גם לא חוקית...

ישן 20-02-2012, 16:34
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אמרתי לו "אל תכנס"? או שיצאתי..."

אכן זכותה של הוט להגן על המוצר שלה, אבל רק כל עוד בעשותה כן היא לא פוגעת בקניין שלי (במקרה זה יכולת הגלישה שלי עליה אני משלם ממיטב כספי).
אם הפילטרים שהיא מתקינה פוגעים במוצר שאותו קניתי ממנה, וגורמים לניתוקים חוזרים ונשנים, הרי שהיא לא מספקת לי את מה ששילמתי עבורו. "תתנתק" זו לא ממש תשובה, או יותר נכון זו רק תשובה חלקית. זה כמו שאני אקנה בסופר חלב, ואגלה בבית שהחלב מקולקל, וכאשר אתקשר לתנובה להתלונן הם יענו לי "אז אל תקנה מאיתנו יותר".

לנושא הכניסה הלא מורשה לדירות. זו חוצפה שאין כדוגמתה, ואני בטוח שזה גם לא חוקי, בלי קשר לניואנסים דקים של האם הדלת הייתה נעולה, או האם הדייר פנה לטכנאי טרם כניסתו לדירה. אם שוטר נדרש להשיג צו שופט כדי לערוך חיפוש בביתו של חשוד, אז על אחת כמה וכמה טכנאי של הוט (למה מי הוא?) לא יכול להתפרץ סתם כך לדירות של אנשים ולהתחיל לערוך חיפושים בבתיהם. אני ברצינות שוקל לקנות כלב תקיפה אכזרי במיוחד, רק למקרה שאיזה טכנאי יחליט להיכנס לדירה שלי בלי הזמנה...

ישן 20-02-2012, 17:06

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אכן זכותה של הוט להגן על..."

כשאתה קונה חלב בסופר והוא מקולקל, ואתה מתקשר לתנובה, תהיה בטוח שהם לא יגידו לך אל תקנה מאיתנו יותר. גם בהוט לא יגידו לך את זה. בהוט יתנו לך זיכוי ופיצוי. מהרגע שפנית לגבי התקלה, עד הרגע שהגיע הטכנאי וסידר אותה, אתה לא תשלם שקל. ובנוסף גם תקבל את חבילת אגו לשלושה חודשים אם תפעיל עוד קצת לחץ על הנציגה.
הפילטרים האלה לא נועדו בשביל לפגוע לכם בגלישה... זאת לא המטרה שלהם... אבל הם פוגעים, כי וואלה כל התשתיות של הוט הן לא להיט. גם בלי פילטרים אני חווה ניתוקים עד שבא לי להעיף תמודם מהחלון. ידוע שבהוט יש תקלות.... עם זה אין ויכוח.

שים. אם התקנת את הכלב על מנת לשמור על הבית שלך, אבל על הדרך הוא גם עושה פיפי בחצר המשותפת כל בוקר, מה שגורם לי כשכנה שלך להמון המון סבל, בגלל שהריח מגעיל אותי, ובגלל שאני פוחדת ממנו ולא יכולה לצאת בזמן לעבודה ומפסידה על זה כסף? מה נעשה? נרדים אותו? הוא באמת לא פוגע בי בכוונה. אין להוט שום אינטרס לפגוע בגלישה, ולהגדיל את כמות השיחות הנכנסות, ואת כמות הטכנאים שנשלחים. גם טכנאי זה משאב יקר...
חברים יקרים שלי, הנציגים שעונים לכם ועושים לכם את כל העוול הזה, הטכנאים שפורצים אליכם לבית... הם אותם אנשים כמוכם שפשוט עובדים בהוט. באותה מידה הם יכלו לעבוד בייס ובבזק ובאורנג. זה אותם חבר'ה בדיוק... תפתחו קצת את הראש, אני מבטיחה לכם שבתדריכים של החברה לא אומרים להם "תרמו את הלקוחות ותפרצו לבתים שלהם ותגנבו להם את כל הכסף".

תפסיקו לשנוא כבר

ישן 20-02-2012, 17:21

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כשאתה קונה חלב בסופר והוא..."

לא, לא להרדים אותו, שהבעלים שלו ידאגו שהוא לא יזיק. המקרה של הוט חמור יותר, כי לא באמת חייבים את הפילטרים האלה. אצלי בסוף הורידו אותו אחרי שגם להם נמאס להגיע - והתקלות נפסקו כמעט לגמרי (עדיין לוקח למודם אינטרנט חצי שעה עד שעה להסתנכרן אחרי הפסקת חשמל מסיבה שלא ברורה לי, אבל כבר לא משנה, גם את האינטרנט ניתקתי לפני שבוע כאמור)

התלונה שלי היא לא אל נציגי השירות של הוט. מדובר בד"כ באנשים נחמדים מאוד. אני בטוח ב 100% שלא הם נותנים הנחיה לטכנאים לשבש ללקוחות החברה את הטלפון והאינטרנט... התלונה שלי היא אל מי שנותן את ההנחיה הזו, ולמי שלא מציין זאת בגילוי נאות. זה הכל.

ואם הזכרת כבר את החברות האחרות... אז הן לא מתקינות פילטרים... נכון שהרשת שלהם בנויה בצורה כזו שאין להם צורך בזה... אבל גם הוט יכולה כבר להפסיק את השידורים האנלוגיים המטופשים האלה, ואז אפשר יהיה להוציא את כל הפילטרים הדביליים האלה מכל הלקוחות. מהכסף שייחסך משליחת כל הטכנאים, אפשר יהיה להוריד את המחיר עוד יותר - והפתעה - כולם יהיו מרוצים!

ישן 20-02-2012, 17:21
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כשאתה קונה חלב בסופר והוא..."

אין לי מושג מה אומרים או לא אומרים להם, אבל אני עדה ממקור ראשון למקרה של הסגת גבול.
יום אחד, לפני אי-אילו שנים, בשעה 21:15 דפיקות חזקות על הדלת של אימי (הייתי בבית). כששואלים מי זה התשובה היא "מחלקת ביטחון של הוט".
מסתבר שבמהלך היום הם הסתובבו בחצר ללא שהוזמנו, הציצו בחלונותוכאשר הגיעו - ניסו גם להכנס.
כל זה בטענה שנקודה שמשלמים עליה כחוק היא פיראטית.

לאחר איומים בקריאה למשטרה באם לא יעזבו את השטח שלנו, הם נעמדו על המדרכה והתקשרו לאחראי עליהם. בהתחלה הוא ניסה למצוא דרך שבה כן יוכלו להכנס חזרה בתואנה כלשהי ולאחר שהמשטרה הוזכרה שוב - הוא אמר להם שאין מה לעשות, אנחנו צודקים!

מיותר לציין שהמהלך הזה מטעם חברה שהיינו לקוחות טובים וקבועים שלהם לאורך שנים גרמה לניתוק של אימי ושלי ומעבר למתחרה. מכתבי תלונה לחברה מעולם לא נענו, עד לדקה זו. אגב, מעולם לא היו לי לא בעיות חומרה ולא ניתוקים ביס, ומעולם לא הזדקקתי לטכנאי מעבר ליום ההתקנה. גם השירות הטלפוני שלהם עלה על של הוט בפערים של סדרי גודל (אני כותבת בעבר כי אין לי מושג מה המצב כיום, אני לא לקוחה של אף חברת טלויזיה)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 20-02-2012, 17:46

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אין לי מושג מה אומרים או לא..."

בתגובה הזועמת שלי, אני ביקשתי להביע את מרמורי על הלקוחות שמתלוננים על התקלות (כי אני תומכת טכנית ועם זה אני מתמודדת) ומאיימים להתנתק רק בשביל לסחוט עוד ועוד. ביקשתי לומר להם בקול גדול - תתנתקו.
לי אישית, לא יצא להתקל במשהו שהוא לא חוקי בחברה. זאת חברה גדולה מאוד, עם מחלקה משפטית חזקה, ששוקלת כל צעד בשביל להגן על עצמה מתביעות. זה לא איזה חאפר.

מעניין איך הוט הייתה יוצאת מזה בבית המשפט.

שימי-
הוא טכנאי של הוט ובבניין יש ארון של הוט, הוא לא נכנס לבניין בתחבולה... הוא זומן ע"י דייר הבניין או שהוא נשלח לבניין באופן יזום על ידי החברה. בשני המקרים זו לא תחבולה. יש לטכנאים של הוט גישה לארונות של הוט, כמו שלטכנאים של בזק יש גישה לארונות של בזק... לא מבינה איפה התחבולה פה.
המקרה הספציפי הזה, להבדיל מהמקרה שטלי העלתה, פשוט לא נראה לי כמו הסגת גבול.

ישן 20-02-2012, 17:52

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "בתגובה הזועמת שלי, אני ביקשתי..."

לא לבניין, לדירה של High_Hopes... אני מצטט את דבריו:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
הטכנאי עשה משהו בארון ואמר "בוא נראה אם אתה מחובר רק לאינטרנט" ונכנס לדירה, לא ביקש אישור וגם לא קיבל את זה

למקרה שזה לא היה מובן, "דירה" היא בכלל "בנין". להוכחה, אצטט מחוק התכנון והבניה, תשכ"ה-1965, פרק א', פרשנות, סעיף 1:

"בנין" - כל מבנה, בין שהוא בנוי אבן ובין שהוא בנוי ביטון, טיט, ברזל, עץ או כל חומר אחר, לרבות -
(1) כל חלק של מבנה כאמור וכל דבר המחובר לו חיבור של קבע;
(2) קיר, סוללת עפר, גדר וכיוצא באלה הגודרים או תוחמים, או מיועדים לגדור, או לתחום, שטח קרקע או חלל;

ישן 20-02-2012, 17:54
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "בתגובה הזועמת שלי, אני ביקשתי..."

נראה לי שלא הבנת את שימי.
הטכנאי נכנס לבניין ומתעסק עם הארון של הוט ככה שמתנתק האינטרנט.
דייר שהאינטרנט שלו הפסיק לפעול יוצא ללובי הקומה ושואל "מה זה אחי מה קורה פה?"
ואז הטכנאי אומר לו "הההא! עבריין! תפסתי אותך! יש לך טלוויזיה פיראטית" ונכנס אל הדירה שלו.

חוץ מזה, גם אם הציוד הוא רכוש הוט, זה עדיין לא נותן לטכנאי זכות להיכנס לבניין.
הוא יכול להתעסק עם ארון של הוט ברחוב כמו שיש ארונות של בזק ברחוב.
זה שיש לי מודם שהוא רכוש הוט בחדר השינה לא אומר שהוט יכולים להיכנס לחדר השינה שלי וזה שיש לי מודם של בזק בסלון לא אומר שטכנאי של בזק יכול להיכנס לשם...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-02-2012, 16:46

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "היי שים :) אני באמת מקווה..."

הוט הייתה יוצאת זכאית רק כי אין לו הוכחה, לא כי לא נעשתה כאן עבירה פלילית. אם הכניסה לביתו הייתה מצולמת בוידאו, והדבר היה מוצג בבית משפט, אני רוצה להאמין שהטכנאי (ואני מקווה שגם מי שנתן לו את ההוראה), היו מוצאים את עצמם מאחורי סורג ובריח, בדיוק כמו בכל פריצה אחרת לנכס.

הרשי לי לצטט מחוק העונשין, פרק י"א, סימן ד': פריצה והתפרצות, סעיף 405:

א. השובר חלק חיצוני או פנימי של בנין, או פותח - במפתח, במשיכה, בדחיפה, בהרמה או בכל דרך אחרת - דלת, חלון, תריס או כל דבר שנועד לסגור או לכסות פתח בבנין או פתח הנותן מעבר מחלק לחלק בבנין, נקרא פורץ.
ב. המכניס לבנין חלק מגופו או מן הכלי שהוא משתמש בו, נקרא נכנס.
ג. הפורץ ונכנס או פורץ ויוצא, נקרא מתפרץ.
ד. הנכנס לבנין באיום, בתחבולה, או בקנוניה עם אדם שבבנין, או נכנס לארובה או לפתח אחר של הבנין העומד פתוח דרך קבע לצורך מסויים וכרגיל אינו נועד לשמש לכניסה, רואים אותו כאילו פרץ ונכנס.

יש ס"ק ברשימה זו שלא עוברים עליו בהתפרצות טכנאי לתוך דירה ללא רשות? O_o

אבל ייתכן שאני לא מבין טוב את העברית של המחוקק :\

ישן 20-02-2012, 21:27
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "[QUOTE=MiRi_GrEEn] נ.ב שמוקדש..."

הנני כאן.

כמה דברים, דבר ראשון מומלץ להיכנס לקישור הזה כדי להבין שאם הייתי מגיב מהר יותר ומונע ממנו כניסה זה רק היה מכניס אותי ליותר כאב ראש:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...221#post4007730

עוד משהו קטן כדי לשמור על הגינות - הכניסה שלו לביניין הייתה מאושרת (לא יודע איך זה במקרים אחרים) אז דווקא בזה הוא לא עשה משהו לא חוקי (יש חברה שמנהל את האחזקה בביניין והוא נכנס באישור)

בקשר למקרה שלי - הניתוק היה מכוון, לקח לו שנייה להחזיר לי את החיבור אחרי שהוא יצא מהדירה. אם הוא תיכנן לעשות ניתוק יזום של לקוחות כדי להתקין פילטרים אני מצפה מחברה שמכבדת את עצמה לשים שלט יום לפני או באותו יום שעלולים להיות ניתוקים יזומים - כפי שכתבתי שם הייתי צריך חיבור רציף לצורך לימודים, יכלתי להתכונן אחרת אם הייתי יודע שיהיו ניתוקים, הסתבר לי בדיעבד שהם היו בביניין כל השבוע (סיפור בהמשך).

כשהוא נכנס לי לדירה הייתי המום, כמובן שבדיעבד הייתי מתנהג אחרת (בעיקר מקליט את כל מה שנאמר ואת ההתנהגות שלו) הוא פשוט התפרץ לי לתוך הדירה בלי לבקש רשות ובלי לתת לי הזדמנות להגיד את דעתי או להתנגד, התגובות שקיבלתי מהנציגים של הוט הפריעו לי יותר - החברה פשוט הגנה על ההתנהגות הפושעת של הנציג שלה, אף אחד לא ניסה אפילו להתנצל (חוץ מנציגה יחידה שלא הספיקה לעבור שטיפת מוח אבל עברה אותה אחרי ששמה אותי בהמתנה של כמה דקות)

וסיפור של שכנה אחרת באותו שבוע - הנציג הציג את עצמו כאיש אחזקה של הביניין, היא התעקשה שהיא לא מכירה אותו ואחרי הפעלת לחצים הסכימה להכניס אותו, רק אחרי שהוא נכנס הוא הזדהה כנציג של הוט וחיפש טלוויזיה, שהוא לא מצא אותה הוא התכופף מתחת למיטה כדי לראות שהיא לא מחביאה טלוויזיה, מיותר לציין שגם היא הייתה המומה לחלוטין ולא ידעה איך להגיב ובטח שהיא לא נתנה הסכמה לחיפוש בדירה שלה.

מאז רק שמעתי עוד ועוד סיפורי זוועה, כמו חבר שכשגר בתל אביב הנציג דפק בדלת בזמן שהיה במקלחת, פתאום הוא ראה אותו מציץ לתוך החלון של המקלחת בזמן שהוא מתקלח.
לא חסרים באינרנט סיפורים על ילדים שהיו בבית והנציג איים שאם לא יפתחו יתבעו את ההורים שלהם (כמובן שזה אינטרנט ואני לא יכול לוודא שהסיפור אמיתי, אך לצערי יותר קל לי להאמין לאדם אנונימי מאשר להוט)

דרך אגב, לצערי כיום אני שוב לקוח של הוט, אבל זה לא מרצון - אני גר בקיבוץ ושם הוט הם האפשרות הייחידה, חלק מהחוזה כולל חיבור אינרנט, כמה ערוצים וטלפון, אין לי בחירה לא לקחת את זה, מה גם שהמחירים הרבה יותר טובים ממה שאני אוכל להוציא לבד.
ההבדל העיקרי שפה ביני לבין הוט יש את הקיבוץ והייחס שונה לחלוטין בגלל זה.
מה שבטוח שכלקוח פרטי עדיין אין לי אף כוונה להיות לקוח של הוט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:58

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר