לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2012, 16:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אבל הסוף של הסרטים... שמח..."

קטע הסיום עצוב מאוד של שר הטבעות וגורם לי כמעט לבכות.
ראיתי עכשיו פעם 2 את "אישתו של הנוסע בזמן" ב dvd וקצת שיחקו עם הסיפור של ספר,אבל בהחלט הסרט עובר את מבחן הצפייה החוזרת והתחושה של העצב והדמעות הגיעו בסוף אחרי שמראים את היד שלו על החלון. הספר והסרט גורמים להנאה גדולה אך גם לצער ודמעות בו זמנית.

יש חוץ מאלה עוד 4 סרטים שגורמים לי להגיע למצב הזה.
The Shawshank Redemption
the green mile
remember me
ועוד סרט מה 2010 שאני לא זוכר את השם שלו כרגע על גבר שרוצה לברוח עם אישתו והבן שלהם בגלל שהיא נכנסה לכלא על מעשה שלא עשתה ואלה הם ה 6 סרטים היחידים שגורמים לי לבכות או להגיע קרוב לזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2012, 11:17
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 9.4-15.4-2012"

"באטמן: מתחת לגלימה האדומה" (Batman: Under the Red Hood)

למי שלא יודע, HOT משדרת מידי פעם בשבת בבוקר את אחד מסרטי האנימציה של DC comics. הפעם שודר הסרט המעולה "מתחת לגלימה האדומה". ילדים ייהנו מזה בגלל האנימציה והאקשן ומבוגרים ייהנו מזה בגלל הרמה הגבוהה של התוכן שמשלב טקסטים מעולים (עם נגיעות של הומור בדיוק בנקודות הנכונות כמו שידעו לעשות כ"כ טוב בסדרה "באפי ציידת הערפדים") ועלילה מעניינת עם מימד רגשי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

העלילה: מישהו חדש ומקצועי במיוחד מופיע בעיר גוטהם-סיטי ומהר מאוד הוא הופך לאימת כל הפושעים האחרים. במהלך העימות באטמן מתחיל להבין שיכול להיות שמדובר במישהו שהוא הכיר בעבר וכשהאמת מתגלה הסיפור מקבל מימד מרגש במיוחד.

אזהרה - הטריילר מכיל ספויילרים

ציון: 10/10 כי לא הייתי משנה כלום. מומלץ בחום למי שאהב את הסדרה המצוירת שהייתה משודרת בערוץ הילדים בסביבות אמצע שנות ה90.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר