לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2012, 17:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
החלטתי אחרי הפסקה שמשכה בערך חצי מהחיים שלי,לחזור לאספנות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לרייטינג שהאשכול הזה היה מקבל אם היה נפתח מחר כרגיל"

מטבעות עתיקים. הלכתי למכירה פומבית גדולה השלישית ברציפות עם כוונה לקנות כמה פריטים מסויימים. הפעם עשיתי שיעורי בית, הפנמתי לקחים מהפעם הקודמת (יש בזה משהו מעולם ההימורים, המכירות האלה), עשיתי רשימות והעלבתי מישהו שקרוב שרצה לבוא, ואמרתי לו "אני צריך להיות מרוכז והכיבוד יהיה כשר לפסח אז אני לבד. תודה". לא יודע מה יש ליהודים האלה, ןהמטבעות העתיקות שהם טבעו, אבל זה פשוט טירוף חסר תקדים מה שהולך שם: המחירים פשוט יוצאים מכל פרופורציה וכל פריט נמכבר בפי 2, לפעמים 3 מהמחיר החזוי. פעם אחרי ]עם ראיתי איך פריט שחשבתי לחזור אתו בכיס, אחרי שנפרדתי מ 150-250 דולאר, האמיר למחירים עצומים. יש שם על הטלפון של אחת הדיילות איזה אחד - "קונה 500" היה מספרו - ופשוט רצח את כולם עם הצעות המחיר שלו. שפך שם סכומים שהיו מצליחים אפילו לגרום לציפי ליבני לנצח בבחירות. מיואש משהו עשיתי את מה שעושים כל המהמרים: שפכתי את הכסף על פריטים שלא בשבילם באתי.

וזה עוד בלי להכנס לזה שחצי אולם היו קשישים חירשים, מרוטים ועצבניים שעושים קולות צקצוק לא נשלטים, מנהלים רשימות אינסופיות של כל מספר שנזרק לחלל, מדפדפים בקטלוג בעזרת יריקה על האצבע, מתלוננים כל הזמן שמשהו שאתה עושה מפריע להם ו.... אהההה לא קונים כלום. בחיי הרגשתי כמו פעם בימים שהייתי יורד לבנק לראות על המסוף של קו מנחה מה עושה הכסף שלי, והייתי צריך לפלס דרכי דרך המחסנאי של הסופר, הפנסיונר של תנובה והירקן ממול שלא היו משקיעים לירה, אבל כל היום בודקים "מה ישראמקו עשתה". איפה המכירות הפומביות שרואים בסרטים ואיפה ישראל. לפחות ראיתי המון יהודיות יפות בבגד ים (בריטיות, אמריקאיות, קנדיות ואפס צפרוקאיות) מטיילות בלובי ובבריכה המקורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2012, 18:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
התרסק לי הטלפון הנייד על משקולת וזהו אי אפשר להוציא אותו מהבית ואני חייב לקנות חדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לרייטינג שהאשכול הזה היה מקבל אם היה נפתח מחר כרגיל"

השבוע הוא נפל על משקולת ואיך שהוא המכסה של הסוללה עף ונשבר והסוללה עפה.
אחרי חיפושים ארוכים מצאתי את שניהם,אבל הכיסוי כבר לא סוגר ונופל פשוט.
זה אומר להוציא בין 400 ש"ח למי יודע כמה על מכשיר חדש ולך תמצא היום מכשיר טוב עם פומית/צדפה.

אני לא יודע כיצד samsung בנו אותו,אבל הצדפה/פומית הייתה צריכה להשבר,כי הוא היה פתוח וכלום לא קרה לה באופן לא מוסבר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-04-2012, 11:56
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

הכרתי אותה מזמן, במבט לאחור אני חושב שהיינו מאוהבים, גם אם לחודשיים. גם אחרי שחזרתי לארץ, עברה כמעט שנה עד שהצלחתי להרגיש משהו למישהי אחרת. מאז זה הפך למיילים בלבד, והתדירות ירדה. קיבלתי ממנה מייל היום בבוקר, הסתבר שזה ספאם וירוסי שכזה. אם היא החליפה את המייל ואין לה את הכתובת שלי, זה יהיה סופו של עידן.

אותו טיפוס של בחורות עם פני מלאך, עור חיוור, עיניים טובות וחיוך שיכול להמיר אותך דת, נבנה לפיה. מכירים את הסיפור השמאלצי על THE ONE THAT GOT AWAY ? ועל איך הגיבור מחפש אותה בפנים של כל אחת אחרת? אלוהים ישמור, נראה לי שהפכתי לכזה.

ישן 14-04-2012, 14:55
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08

עוד שעתיים חוזרים לעבודה לאחר שבוע טוב של מנוחה. כבר התרגלתי לצאת לבלות בלילה וללכת לישון לפנות בוקר עד מאוחר. כנראה שצריך לחזור ולהתרגל לשגרה מעכשיו
אני עוד עכשיו עובד בדומינוס בצאת החג . יש לכם מושג איזה פיצוץ הולך להיות עכשיו בעבודה שלי? אני למזלי רק על הקטנוע.
סליחה אבל אנשים מתנהגים בצאת פסח בצורה מחפירה אחד לשני בתורים למאפיות. כאילו הקמח בעולם זה עתה אזל.
כולה שבוע בלי בצק מה קרה?! אם אנשים היו קצת חכמים, במקום לעמוד שעות בתור בצאת החג , לריב ולצעוק כמו בהמות , היו מחכים ליום שלמחרת והולכים בשקט וברוגע לקנות לחם. כבר חיכו שבוע מה זה חצי יום?

הבהמיות הישראלית היום תגיע לשיאה - תסגרו את החלונות ואל תצאו מהבית, לטובתכם

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 14-04-2012 בשעה 15:08.
ישן 14-04-2012, 22:07
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
הפסיכולוגיה שלך מאד מובנת לי.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני לא מבין את הפסיכולוגיה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אני לא מבין את הפסיכולוגיה של עצמי.
עד שנכנסתי לאתר שלהם וראיתי את ההנחה לא הפריע לי המחיר ששילמתי אבל עכשיו אני מרגיש באסה.
הקטע הוא שמראש קראתי שהולכים להיכנס בחודשים הקרובים דברים חדשים שיגרמו להוזלת מחירים רצינית בליין המוצרים הקיימים אז אני לא ממש מבין למה אני מתבכיין. הרי ידעתי שזה יקרה.
שיהיה.

פעם, כשהיתי עובד בעבודה מאד נחמדה בשם "מכירת נעליים", הגשתי לאיזו זקנה זוג נעליים, שהיה עליהם מבצע. היא התעקשה שאני אלך לברר כמה הם עלו לפני זה. אולי 50% הנחה. למה? כי זה פשוט נעים לדעת, שאתמול זה עלה 300 ש"ח, והרבה אנשים בזבזו אותם, והיום אני, המלך בר המזל מצליח באותה הקלות לקנות את אותן הנעליים(או מוצר אחר) ב 150 ש"ח. גם הפוך זה עובד: קניתי אתמול ב 700 שקל דבר X, והיום אני רואה, שהמחיר ירד ל 350 ש"ח. מי האני? - נכון, פראייר.

ישן 14-04-2012, 22:16
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
Thanks. Like.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "חייבים להכניס בפרש אפשרות של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
חייבים להכניס בפרש אפשרות של לעשות לייק לפוסט. זה קיים באטרף. לפעמים אני קורא פוסט שמוצא חן בעיני אבל אין לי משהו נבון או משעשע להוסיף אז אני לא מגיב ואז אני חושב לעצמי שאולי הצד השני חושב לעצמו שלא הערכתי את מה שהוא כתב או משהו.

עוד פעם אני נתקל בתופעה, שעד לרגע זה חשבתי שקורת רק אצלי("אני מיוחד"), ופתאום, אדם ככל בני אדם, גולש ככל הגולשים, מוציא ממקלדתו את מה שתמיד הרגשתי.
מדהים.

ישן 14-04-2012, 21:19

לא מזמן איזה בית קפה שאני קונה בו המון
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מכירים את זה שאתם קונים מוצר..."

עשה שיפוץ מקיף. הבעלים - שבטח חי באיזה ענן וחושב שפה ניו יורק ולא ישראל - עשה מבצע "הרצה" במהלכו מכרו את כל התפריט ב 50% הנחה. לא היה תאריך תפוגה למבצע. היה תפריט רגיל, היית מזמין ואז היו עושים חשבון ואומרים שיש חצי כסף על הכל... חגגתי כמה ימים - במקום הפוך + מאפה הייתי מעמיס כריכים, קרמשניט משובח, עוגיות חמאה, קפה ועוד אספרסו כפול לסיום. אפילו היו מחתימים לי את הכרטיס באפליקציה של הרווארדי...

יום אחד אני עוד חוגג, ובהפסקת צהריים חוזר לחגוג. למחרת אני בא, מעמיס איזה 4 פריטים ואז הקופאית, שכל יום שם, עושה לי חשבון ואומרת "זה 85 ש"ח הכל". הרגשתי כאילו אני עובר שוד מזויין באותו הרגע. כאילו שודדים ממני את השעון בר מצווה + כסף לתרופות לסבתא שלי החולה. כמובן שלא ביטלתי שום דבר מההזמנה אבל הרגשתי כזה נאחס ששום דבר לא היה טעים לי. עד היום כשאני הולך לקנות שם קפה הם נדמים לי ליקרנים שהעלו מחירים ב 100% על הגב שלי. למרות שהם מוכרים בדיוק באותם מחירים כמו כולם בסביבה. ה 42 ש"ח האלה לא יוצאים לי מהראש.
ישן 15-04-2012, 22:44
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "קם בבוקר אחרי איזה כמעט 5..."

מזכיר לי את היום שקרו לי שלוש מקרים ביחד, שפשוט התפוצצתי -
זה התחיל קל - נפלו לי 50 שקל מהכיס בעבודה (זה היה בזמנו בעיתון גדול מאוד ולא בדיוק מקום קטן שאולי היו אומרים לי..)
בדרך חזרה הביתה במונית (המקום מימן מוניות הביתה) - נפל לי הפלאפון ולא שמתי לב.
עליתי במעלית - והיא נתקעה. התחלתי לחפש את הפלאפון - ואין פלאפון! כולי עצבנית ונכנסת לפאניקה (אני לא בקטע של להתקע במעליות ללא שום דרך להתקשר החוצה)..
אחרי איזה כמה דקות מורטות עצבים - המעלית המשיכה כרגיל כאילו לא קרה כלום.
אני עולה הביתה, מצלצלת מהבית לפלאפון - לא עונים. חשבתי אולי השארתי אותו בעבודה - מצלצלת ומבקשת מהאחראי התורן שם לבדוק (כן, עובדים שם 24 שעות ) ואין מכשיר.
אחכ אני מנסה לצלצל שוב - עונה לי נהג המונית ואומר לי שזה אצלו - שעה אחרי הוא בא והחזיר לי את הפלאפון.
נזק כללי: 50 שקל ועצבים.
איזה יום נאחס זה היה..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-04-2012, 09:10

זה היה יום רע לארנקים...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מזכיר לי את היום שקרו לי שלוש..."

מיהרתי לצאת, נזכרתי שאני צריך סכום מסויים במזומן לתשלום באיזה מקום שלא מקבל פלסטיק. דחפתי שטר אדום שהיה על המקרר אחרי שנתקבל כמתנת יומולדת מאוחרת לאחד הבנים. רצתי לעבודה. קניתי משהו בסופרפארם, הוצאתי את הארנק והלכתי. אחרי חצי דקה משיג אותי בריצה גבר נמוך להפליא, מתנשף וברור שניסה לשווא לצעוק לי ושאשמע אותו דרך האוזיות עם המוסיקה...

הוא נותן לי שטר מקופל של 200 ש"ח ואומר "נפל לך - אתה בטח עשיר...." (כמובן אומר בצחוק). אני עומד במצב נחות וגרוע מאוד: מולי אדם בעל מראה חריג ביותר, אני אמור להגיד לו תודה הכי גדולה בעולם בלי לתת לו הרגשה של צביעות, אבל הכי גרוע: הוא קרא לי "עשיר" וזה תמיד טריגר שמוציא אותי מהפאסון (שונא עשירים, שונא עושר). כמו טמבל התחלתי להסביר שאני לא עשיר בכלל, גר ברישון וכו'.

יצאתי עשיר ב 200 ש"ח (לעומת מה שהייתי אחרת) אבל מבואס.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:19

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר