לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2012, 14:24
  shovava shovava אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הפתרון כבר נרשם פה :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
יש לך שלוש ברירות
  • לעשות קורס פסיכומטרי נוסף אולי בחברה אחרת
  • לעשות תואר ראשון במקצוע אחר (לא מומלץ,גם הרבה כסף וגם יוציא לך את המיץ ואולי גם את החשק)
  • לוותר וללמוד משהו אחר (גם לא מומלץ כי את מהר מאד תוותרי ותבזבזי כסף לחינם אם תלמדי משהו שאת לא אוהבת)
אגב,ניסית לאבחן לקויות למידה? אולי יש לך ואת פשוט לא מודעת לזה ואז כשתיבחני בפסיכומטרי אז אולי תהיי זכאית להקלות במידה וכן

עשיתי פעמיים פסיכומטרי בשתי חברות שונות ונראה לי שמיציתי את העניין...זה פשוט לא הולך לי!
השאלה באיזה מקצוע אני אוכל להתקבל לזה אם אני עושה תואר..בטוח שלא לכל דבר כמו פסיכולוגיה וכו'.
אין לי לקויות למידה(וגם אם יש בקושי נותנים לפסיכומטרי דברים כאלו)..בדקתי את העניין..אני פשוט לא טובה בלחץ כזה של זמנים כי החשיבה שלי איטית יחסית לכל שאר האנשים(אני מבינה דברים אבל בצורה איטית)
יש עוד מקצוע שמעניין אותי שהוא קרימינולוגיה אבל מה אני יעשה איתו?זה תואר לנגב איתו את התחת סליחה על הביטוי.
איזה ייאוש...בחיים שלי לא חשבתי שאני אגיע לייאוש כזה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2012, 21:27

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מאיזו בחינה לא הולך לך?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
מגיעה למצב שהזמן לא מספיק ואז את נאלצת לנחש?
או שמרגישה שדווקא הלך לך טב ואז הציון הנמוך מפתיע אותך?
אוצר מילים למשל זה משהו שתמיד צריך לשנן
אומרים "פעם שלישית גלידה"
אני מנחש שיש לך עדיין ספרים
תתרגלי מהם עכשיו בלי לחץ (אבל עם לחץ הזמן המוקצב בהם)
בשביל הכיף
אחר כך אם תרגישי שהבטחון שלך משתפר אז תנסי לגשת שוב

אני גם מגיעה למצב שהזמן לא מספיק לי וגם יש שאלות נניח במתמטיקה שאני לא מבינה או שלוקח לי הרבבה זמן להבין נניח כמו בעיות...שעם זה אני בכלל לא מסתדרת. ישבתי כ"כ הרבה על נושאים שלא הבנתי,תירגלתי הסתכלתי במחברות וזה פשוט לא עוזר...יש דברים שאני פשוט לא מצליחה להבין.
אוצר מילים שיפרתי המון,המון מילים אני יודעת גם באנלית וגם בעברית.
תירגלתי בלי לחץ ובלי זמנים גם דברים שלא הבנתי...

חח כנראה שאני פשוט מקרה אבוד....
מה שגם אבסורד זה שיש לי ממוצע בגרויות ממש גבוה ועשיתי 5 יחידות באנגלית ו-4 במתמטיקה...אני פשוט לא מצליחה להבין את זה...
ישן 17-05-2012, 18:45

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "סתם כדי לעניין אותך- ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
סתם כדי לעניין אותך- קרימינולוגיה הא מקצוע באמת מופלא. למדתי אותו כחלק מהתואר ונהניתי בכל קורס שהיה לי. אני ממליצה לחשוב קצת פחות על מה עושים עם התואר ויותר על מה מעניין אותך כי קשה מאוד לשרוד תואר בלי חשק בכלל.
אגב, האופציות שנפתחות בפני מי שלומד את התחום הן לא מעטות כמו שאת חושבת.

נכון את צודקת,הוא תואר מאוד מעניין ואין לי ספק שאם אלמד אותו אז אהנה ללמוד אותו, אבל את משקיעה סכום כ"כ גדול של כסף וזמן בשביל תואר שיהיה לך מה לעשות איתו ולא סתם בשביל שתגידי שיש לך תואר...
איזה שימושים יכולים להיות עם זה חוץ ממשטרה ובתי סוהר?(לילות ושבתות על ימין ושמאל)לא בטוחה שזה כ"כ משתלם...
ישן 17-05-2012, 19:10
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "[QUOTE=רומק]יש לך שלוש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shovava
עשיתי פעמיים פסיכומטרי בשתי חברות שונות ונראה לי שמיציתי את העניין...זה פשוט לא הולך לי!
השאלה באיזה מקצוע אני אוכל להתקבל לזה אם אני עושה תואר..בטוח שלא לכל דבר כמו פסיכולוגיה וכו'.
אין לי לקויות למידה(וגם אם יש בקושי נותנים לפסיכומטרי דברים כאלו)..בדקתי את העניין..אני פשוט לא טובה בלחץ כזה של זמנים כי החשיבה שלי איטית יחסית לכל שאר האנשים(אני מבינה דברים אבל בצורה איטית)
יש עוד מקצוע שמעניין אותי שהוא קרימינולוגיה אבל מה אני יעשה איתו?זה תואר לנגב איתו את התחת סליחה על הביטוי.
איזה ייאוש...בחיים שלי לא חשבתי שאני אגיע לייאוש כזה!

לפי הדברים שלך יש לך ליקוי למידה כנראה וכל מוסד שמכבד את עצמו מחזיק כמה מרצים שיכולים לעשות לך איבחון מהיר גם בחינם בין השיעורים (לא יתן לך הקלות בפועל),אבל המרצה יוכל/תוכל לומר לך כן או לא,ואם הוא או היא אומרים לך כן לכי תעשי איבחון לפסיסומטרי ולתארים.

אם יש לך ליקוי אחד או יותר את צריכה איבחון לפסיסומטרי ואיבחון לתארים,וכן זה נותן לך הקלות בניגוד לדברים שלך,אם יש לך ליקוי,ואם יש לך חרדת בחינות יש לזה טיפולים היום חוץ מאיבחון לבחינות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-05-2012, 00:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]לפי הדברים..."

יש בעיות שאנחנו רוכשים לא מלידה אלא מהחיים ואנחנו לא מודעים לבעיות האלה,ולכן רשמתי לך לפנות למוסד בו למדת.
אינני איש מקצוע בתחום חשוב לומר,אבל יש לי ידע כללי בנושא,ולכן לכל עזרה נוספת לכי למוסדות שלמדו אותך לבחינה,וסביר להניח שיש להם מרצה/מורה שיכולים לעשות לך את הבדיקה הזו ותמיד אפשר לעשות את זה באופן פרטי.

רשמת בעצמך שעשית פעמיים את הבחינה ולא עברת את ה 500 והוספת אחרי כיצד קשה לך להבין דברים יחסית לאנשים אחרים. אם זה נראה לך תקין,אין לי מה להוסיף יותר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-05-2012, 12:47

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יש בעיות שאנחנו רוכשים לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
יש בעיות שאנחנו רוכשים לא מלידה אלא מהחיים ואנחנו לא מודעים לבעיות האלה,ולכן רשמתי לך לפנות למוסד בו למדת.
אינני איש מקצוע בתחום חשוב לומר,אבל יש לי ידע כללי בנושא,ולכן לכל עזרה נוספת לכי למוסדות שלמדו אותך לבחינה,וסביר להניח שיש להם מרצה/מורה שיכולים לעשות לך את הבדיקה הזו ותמיד אפשר לעשות את זה באופן פרטי.

רשמת בעצמך שעשית פעמיים את הבחינה ולא עברת את ה 500 והוספת אחרי כיצד קשה לך להבין דברים יחסית לאנשים אחרים. אם זה נראה לך תקין,אין לי מה להוסיף יותר.

במכון הנוכחי שאני לומדת בו עשיתי בדיקה ואמרו לי שהכל תקין ואין לי הפרעות לימוד וקשב=\
אולי אלך למקום אחר...אם ידוע לך מקום כלשהו טוב ששמעת שעושים בו בחינות אז אשמח לקבל את שם המקום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר