לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2012, 14:27
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
עוד קורבן שלא ממש תתאושש...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הותר לפרסום: בת 15 נאנסה ע"י אריתראים ביום העצמאות"

מעבר לייסורים עקב מתן הטיפול המונע נגד הדבקות ב HIV שניתן לכל מי שנאנסת - כל שכן נאנסת בידי אנסים שמוצאם מאפריקה (להזכירכם: 3-7 אחוז מהמסתננים נשאים של HIV או צהבת C) - חייה לעולם לא יהיו אותו הדבר.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=563382

מעניין כמה פעמים בעתידה היא צפויה להיות שוב נזנחת משום ש"היא מתוסבכת"...

ואת האריתראים/סודאנים /שאר אלה שלא שייכים לפה, לא רצויים פה ולא יועילו ל"פה" לעולם (חוץ מאולי כמה מדליות אולימפיות שנוותר עליהן מראש) צריך להעיף, אולם ריסוק חסר רחמים של המיזמים הפוליטיים שמסייעים להם להתיישב פה (בכיסויים שונים של "זכויות אדם") מחוייב המציאות עוד קודם לכן. יש צורך בטיפול המחלה, אבל יש צורך לא פחות דחוף לטפל במי שמחסלים ומנטרלים את המערכת החיסונית של ישראל. בלי בג"ת - בלי בצל"ם: כל ה"קרנות" וה":עמותות" למינהן צריכות להתחסל בנחישות ואכזריות בדיוק כפי שה FBI בארה"ב (לאחר הוראה מהנשיא) דיכא את ה KKK. הם המקור לצרות החוזרות ונשנות שיש לנו עם פולשים אנסים/יום הנכבה/יום השמקבה/יום ה"כל דבר שיזיק למדינת ישראל היהודית ויכאיב לנו".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2012, 15:42

לארגוני החבלה הפוליטית אין עניין בלשלוט על המסתננים...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "נורא להגיד אבל נקודת האור..."

יש להם עניין ב"רבולוציות". הם "דרמה קווינז" של פוליטיקה. צריכים את ה"עשיה" כמו אוויר לנשימה. בנוסף לכך הם מאוד רוצים להכאיב לי ולך. רוצים להכאיב אבל בצורה שמתאימה להם: בכחש ותחת המון מילים יפות. מבחינתם אנו חוטאים (כיבוש שמיבוש ומה שלא יהיה) ונחונך רק בדרך של חורבן מה שבנינו. כשאתה רוצה להיות רע-להרוס, לא צריך המון הגיון או תוכנית. ואנדליזם הוא ממכר ופשוט לביצוע. המטרה של ארגונים אלה היא ואנדליזם במדינת ישראל הציונית-יהודית. ולשם כך הם רק צריכים להחדיר לפה הפרעות לא הפיכות. לא שאלת את עצמך כיצד זה שבמשטרים קומוניסטיים לעיתים קרובות התבצעו חיסולים מקיפים של כל הגווארדיה הישנה ע"י מיעוט מתוכה? מניין באה שלוות הנפש להכחיד מעמד פוליטי של קולגות, אפילו שרובם היו עלים נידפים ברוח בשעת חיסולם? סטאלין בא משם... הוא ידע איזה "חומר" זה. הוא ידע שהם לא מסוגלים לנוח. שאין דבר כזה "אידאולוג שמאלני שיצא לפנסיה". הם תמיד יחפסו איפה "לעשות סדר". הם תמיד יחפשו אילו "עוולות" לתקן באמצעים של הרס. הוא הבין זאת ולכן ידע: שלא משנה כמה בכו והתחננו למחילה, הפסקת פעילותם הפוליטת תתקיים רק ע"י הפסקת פעילותם בכלל. כנ"ל ארגוני החבלה הפוליטית משמאל: אין להם תוכנית. יש להם מטרה לחולל מהומה...
ישן 17-05-2012, 18:00
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לארגוני החבלה הפוליטית אין עניין בלשלוט על המסתננים..."

ברגע שהקרב יובא להכרעה על הקרקע, נחיתותם המספרית של האנרכיסטים ותומכיהם לא תותיר להם שום סיכוי. ברגע שהעם יתעורר, לא יהיה צורך בהבערת הקרקע או בקרבות מתרס ברחוב.

גם ברמה האידיאולוגית הקייס שלהם בנושא קלוש והזוי כמו שרק במדינת היהודים יכול להיות. ביבשת אירופה הישנה הם עוד יכולים לטעון שהמהגרים האפריקאים הם תוצר של פשעי הקולוניאליזם או מלחמות הנוצרו ע"י המערב ועכשיו אותן המדינות מחויבות למהגרים ומשלמות בריבית דריבית על פשעי העבר. לישראל וליהודים אין דבר וחצי דבר עם המלחמות השבטיות והנחשלות של האפריקאים. הגיע הזמן להעמיד את הפוליטרוקים בגרוש פה במקומם.
ישן 17-05-2012, 18:26

איזה קרב? איזו הכרעה?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "ברגע שהקרב יובא להכרעה על..."

כשנתן זאדה טבח בנוסעי אוטובוס בשפרעם צרו עליו מאות רבות של תושבים... מה היה במגזר היהודי? שלושה שרצו לבעוט בסכינאי שרצח אזרחים ואיזו חרדית עבת בשר שכבה עליו והגנה עליו מרבע לינץ'?

השמאל הקיצוני איתר את נקודת החולשה הגדולה ביותר של החברה הישראלית: חוסר היכולת לעמוד על שלה מבחינה לאומית ללא שיש חרב ממשית על הצוואר. ובמקום חרב הם דוקרים אותנו באלפי מחטים. אתה מנסה להסביר לאנשים מה הבעיה עם תרומות כספים מממשלות זרות לעמותות שמדפיסות ספרי לימוד לילדים שלהם, והם מביטים בך בעיני עגל. ואלה אנשים שלהסביר מה ההבדל בין ירידת שווי רכב בליסינג רגיל וליסינג תפעולי יודעים מעולה, כולל כל הנגזרות...

מה שהשמאל מחכה לו זה סנריו "אינוק פאוול" שיקרה בישראל. פאדיחה" שתוריד למחתרת כל דיון על פשע הצפת ישראל בחלאות עולם שלישי. הם עובדים על וזה הולך להם. הקלישאה אומרת שחובבי הפולשים אלו רק תושבי ישראל השבעה, אבל האמת שהם הצליחו לשבות גם לא מעטים מאלה שחייהם כן מושפעים מתופעת הצונאמי האפריקאי.
ישן 17-05-2012, 16:41
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
בל נשכח מי טען את האקדח במערכה הראשונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הותר לפרסום: בת 15 נאנסה ע"י אריתראים ביום העצמאות"

ולא בתמימות, שכן מעלליהם של "מבקשי המקלט" באירופה ידועים.
החברה הישראלית עוד תבוא חשבון עם הקוויזלינגים האדומים.

בדכים לא אלימות כמובן. אנחנו לא רוצים להפוך אותם למרטירים כמו המחבל השבדי.
בראש ובראשונה אנחנו רוצים שיושפלו ויסולקו בבושת פנים מכל מוסד ציבורי.
יש להטיל מיסוי רצחני של 90% על תרומות לעמותות שמגיעות מחו"ל כדי לחנוק אותם כלכלית.

הסכנה הגדולה ביותר בשלב הזה היא מפני אלה שעלולים לנסות לפגוע פיזית בסודנים או בפעילי השמאל.
תקרית כזו תפגע אנושות במאמצי הגירוש והשמאל יכין ממנה כותרות משובחות בזירה הבינ"ל כדי להפעיל לחץ על ישראל לא לגרש את הפליטים.

שכירי החרב האדומים פועלים מתוכנו על מנת להשמידנו. הם יהיו הראשונים לארוז את החפצים ולברוח כאשר המצב יתדרדר באמת.
הם פועלים ע"פ המתכונים הפרוידו-מרקסיסטים של אסכולת פרנקפורט.
אתם תשמעו על גזענות, ניצול, ניכור, דיכוי, הדרה, פגיעה בזכויות וכו'.

הסודנים אונסים כי הם סודנים? כי זו התרבות באפריקה? גזענות! זה רק נדמה לכם!
בסקר שנערך בדרום אפריקה רק 25% מהתושבים הודו שאנסו לפחות פעם אחת. לא יפה להכליל.
הבעיה האמיתית שלנו היא תופעת האונס "מבית", בידי מכרים וקרובים. כך לפי כתבה שפורסמה היום ב-Ynet והופיעה בעמוד הראשי. המשפט "הקלות הבלתי נסבלת של הספין" אשכרה מופיע ככותרת משנה בכתבה. ואני לא רומז לשום דבר:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4230507,00.html

מקריות?
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 17-05-2012 בשעה 16:45.
ישן 17-05-2012, 17:30
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
יש מקום לכולם בחושה של זכרייה זביידי
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "תמיד חשבתי על השאלה הזו, מה..."

אבל בלי שום קשר, יש הרבה מדינות בעולם, במיוחד באירופה, שיקבלו אותך אם יש מקום עבודה או מוסד אקדמי שמוכן לקלוט אותך.
ואם אתה יוצא אירופה, בכל מקרה ברוב הסיכויים יש מדינה שתתן לך אזרחות מכח חוקי האזרחות שלה.
כמו שלי (עקרונית) יש יכולת להצביע בבחירות בעיראק...
זו לא הבעיה שלהם.

ולפעמים, לפעמים, אנשים סתם חושבים על הקריירה שבה אפשר להתקיים מדיבורים במקום ממעשים ומעבודה קשה. ועל העכשיו ועל המעמד האקדמי שיקנה להם כרטיס החוצה מפה. גם אם אין להם כרגע אופציה ביד.

הדבר האחרון שיש לשמאל הקיצוני זו אחריות כלפי משהו.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 17-05-2012, 16:56
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
זה מעורר בי חלחלה וקבס

למה בדיוק אנחנו מצפים? אלה אנשים חסרי השכלה, שבאו מהחורים הכי שחורים ונמוכים בכדור הארץ,
והם נושאים עימם רעות חולות. אין לנו שום סיבה להחזיק אותם פה כהומלסים ונרקומנים. בארה"ב למשל,
סולקו דווקא בתקופת אובאמה הסופר-דמוקרט, מספרי שיא של מהגרים בלתי חוקיים. מדובר על מספר
של כ-400 אלף מהגרים בחזרה למקסיקו.

אצלנו מאידך, יש הפגנות של אנרכיסטים בעד מתן זכויות מלאות, כולל מגורים ולימודים גבוהים (שמעתי
גם את זה...) לאותם מהגרים בלתי חוקיים. אגב, העובדה שיש המון אזרחים במדינה שאין להם את
היכולת הכלכלית ללמוד, לא גורמת לאותם אנרכיסטים להביע מחאה, אבל למען אותם אפריקניים הם
יפגינו במרץ...

אותם אנרכיסטים לבנים קיימים בכל העולם, ומטרתם היא כאמור - אנרכיה. בישראל זה נפוץ אף יותר.
אלה אנשים שיתמכו בכל דבר שיכול לחרב את המדינה היהודית ואת מה שהשגנו פה בשנות קיומנו
המעטות כמדינה, בין אם זה תמיכה במחבלים ובמתן זכויות לאויב על חשבון היהודים, ואם זה בתמיכה
במהגרים בלתי חוקיים, שכל מדינה דמוקרטית נורמלית נפטרת מהם במהירות שיא.

וכן,זה כלל לא היה מפתיע לגלות שהם אונסים נערות צעירות. אנחנו טומנים את הראש בחול ויודעים
לכנות את השר אלי ישי כגזען וקסנופוב. אם כך, אני גאה להיות קסנופוב. ועוד נקודה, בין אם מישהו
גזען או לא, הוא צודק בכל הנוגע לאותם זרים. אז באמת לא חשובה לי דעתו האישית, אלא מעשיו
וטובת המדינה. אם יעיף אותם, בין אם הוא גזען או לא - אנחנו כולנו הרווחנו.

ישן 18-05-2012, 08:09
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מן הסתם בגלל הסיבה השנייה..."

אם ככה (ובלי טיפת ציניות וללא כוונה להעליב) אני מציע שתאמצי את הטקטיקה של ג'יש.

אפילו אם תחזיקי את המפתחות נכון, לא בטוח שתצליחי להשחיל מכה אפקטיבית (צריך לזכור שהאדרנלין של התוקף יטשטש את סף הכאב שלו) והבטן זה כנראה המקום האחרון שהייתי מנסה להשחיל.
הסיכוי היחידי שלך למעשה זה לנעוץ את המפתח בעין, שזה לא קל בכלל...הסיכוי השני הכי טוב זה לנעוץ את זה בצוואר בעורק ראשי/גורגרת/קנה נשימה, אבל פה הסיכוי אפילו קטן יותר (צריך הרבה יותר כוח, כיוון וידע אנטומי).

כל דבר אחר (כאמור- בטן לא יזיז לו ומה זה "בפרצוף"-אף, לחי, מצח, סנטר, כל הדברים האלה או יצחיקו או יעצבנו תוקף...בטוח לא יעצרו ולא יעכבו) לא אפקטיבי.

בסיכון שאני אשמע נורא אפוקליפטי אני אגיד שיש שני מצבים- מוכנות וקורבן פוטניציאלי וכל אחד בוחר את המצב שלו- במודע או שלא במודע. אם את לא רוצה להיות בקבוצה השנייה אני מציע שתנקטי לפחות את האמצעים המינימליים.

נ.ב
סיכת שיער...? אפקטיבית בערך כמו גומי של קוקו.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 18-05-2012, 11:34

יש עקרון מאוד חשוב ופשוט של "צייד וניצוד"
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אם ככה (ובלי טיפת ציניות וללא..."

משהו שהתחלתי לחשוב עליו בלילות סתיו קרירם של שמירות בטירונות (בחיי...). הגעתי מהר מאוד למסקנה שב"קרב" כמעט לעולם לא יהיה "מוד משחקי וידאו" - דהיינו מצב שבו כל צד חזק בהתאם לכישורים, ההכשרה והאמצעים שלו. יש תפקיד מאוד מאוד חשוב ל"מוד המנטלי" שלך. או במלים פשוטות "האם אתה רואה עצמך כצייד או כניצוד". אם אתה רואה עצמך כניצוד אתה בעמדת נחיתות ואין לך שום מימוש של יתרון פרט למקרה אחד: אם הצייד חייב את את ההתגוננות האקטיבית שלך לצורך מימוש הפוטנציאל שלו. אם אתה צייד מצבך טוב יותר ולכל הכשרה/נשק שלך יש מכפיל גדול מאוד. מעט שנים לאחר מכן היתה לי "שריטה" שבמסגרתה (לא יודע מה עבר עלי...) נהניתי מטיולים רגליים לבד ב"שטחים", כולל כניסה פתאומית לכפרים. לא מעט פעמים מקומיים ניסו לתקוף אותי, ופרט לפעם אחת מעולם לא הגבתי בשימוש בנשק (שתמיד היה מוסתר). אמנם הייתי אז בשיאי, הכרתי את השטח ועשיתי המון שיעורי בית לפני יציאה למסלול, אבל בכל זאת היום אני מבין שאלו היו צרות צרורות. מספר פעמים נקלעתי למצבים שעבור אנשים אחרים, כולל כאלה שלא היו בודדים, הובילו ללינץ' ורצח בסיומו של תהליך. למה גורלי היה אחר? לדעתי? משום שהתנהגתי כאילו אני מכיר את השטח טוב מהם. כאילו הם הזרים ואני המקומי. הייתי יכול להעלם במעלה המדרון 2 טראסות גבוה יותר, להסתתר מאחורי "קידמה" של הקיר ובלי להתרגש מכך ששלושה צעירים הולכים טראסה אחת תחתי - פשוט כי ידעתי, והאמנתי בידיעה זו, שהם לא יעלו לטראסה "שלי" מאחר והייתה קשה לגישה ומאחר ולדעתם "יאהודי" כבר היה נלחץ, חושף את עצמו ומנסה לברוח כשהוא שומע חבורת ערבים צועקים כ"כ קרובים לו במקום זר כל כך (המקרה הזה היה בפאתי הכפר בית איענן - אזור שצה"ל מעולם לא החזיק בו נוכחות, למרות הקירבה לבית חורון). היה לי הבטחון המוחלט (והטיפשי בראיה כוללת...) ביכולת שלי וב"שבלוניות" המחשבה שלהם.

אנשים שנרצחו בוואדי קלט, מנזר כרמיזאן ועוד מקומות "נפלו" לידיים של תוקפים לא מאוד מיומנים אבל תוך כדי שהם היו בפאניקה. אני לעולם לא הייתי בפאניקה... ולא כי הייתי חמוש (תמיד ידעתי שהרג אחד התוקפים רק יוביל ללינץ' המוני שגם עשר מחסניות לא יחלצו אותי ממנו).

הפאניקה, שכמעט תמיד תתקוף אותך כשאתה "ניצוד" מעקרת כמעט את כל הכישורים והמשאבים שלך. אפשר לשמור על אינסטינקטים פשוטים כמו לשרוט, אצבע בעין, בעיטות חוזרות ונשנות, אבל חשוב שאלו יהיו אינסטינקטים שבאים לך טבעי. אותם דברים שפציינטים שעברו טראומה לפעמים מנסים לעשות לפלסטיקאי בחדר מיון שמנסה לתפור להם את חלל הפה אחרי תאונת דרכים...

רוב המותקפים צריכים לקחת בחשבון שהם ניצוד, אפילו שלא נעים לחשוב על עצמך ככה. במצב כזה, מעבר לשריטות ובעיטות, הם צריכים למקסם את היתרון העיקרי של הניצוד: העובדה שה"צייד" קצר בזמן, רוצה לראות תוצאות ועשוי לאבד עשתונות אם "לא הולך לו".

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 18-05-2012 בשעה 11:36.
ישן 18-05-2012, 12:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "יש עקרון מאוד חשוב ופשוט של "צייד וניצוד""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
נהניתי מטיולים רגליים לבד ב"שטחים", כולל כניסה פתאומית לכפרים. .

במהלך שנות הכתיבה המשותפחת-מקבילה שלנו ב'פרש' - תמיד סברתי שלצאת איתך לטיול יכולה להיות חוויה מענינת ושיום יבוא ונעשה זאת. לאור הפוסט האחרון שלך - נראה לי שאסתפק בלשבת עימך לכוס קפה במרכז רישון וגם זאת בשעה שהרחוב הומה אדם כדי שלא נסתבך בצרות....

אני מקווה בשבילך שאתה לא חבר בועד ההורים המרכזי בבית הספר של הילדים ומקווה בשביל ילדי בית הספר שאם כן אז אתה לפחות לא חבר בועדת טיולים. אני כבר יכול לראות מה מסתתר למשל מאחרי "בשבוע הבא יצאו תלמידי כיתות ד' בבית ספרנו לטיול שנתי בחיק הטבע שיהיה משולב בסיור במקומות קדושים ובמוזיאון בירושלים" [ירידה מהר הזיתים, כניסה בין ערביים משער האריות, מעבר בויהדלרוזה ביום השאיד עיסא וקינוח במוזיאון האיסלאם בהר הבית כמובן]

גל, בינינו - אתה יודע שלמרכיב המזל במעשים הללו משקל גדול מאוד.
ישן 18-05-2012, 13:11

אני אדם מאוד-מאוד-מאוד אחראי כלפי אחרים
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] נהניתי..."

אנשים שהיו קשורים אלי (חיילים, חברות) תמיד מציינים, גם שנים רבות אחרי, שהייתי דמות אב/סלע יציב/מלאך שומר שלהם אפילו שהיינו לרוב שווי גיל ומעמד (שונא לשמוע את זה, אבל אומרים, ובשנים האחרונות מדוא"לים...).

הנטיות ההרסניות והוויג'ילנטיות שלי תמיד נשארו סגורות בתחום חייו של האינדבידואל. אני עדיין חושב שרוב הסיכונים שלקחתי היו מחושבים, בהתאם לגיל וכו' ולא הרבה מעבר למה שעובר על תרמילאי ישראלי "אמיתי" (לא אחד שעושה "טרקים" של קוק במדין...). ערבי עם גרזן או "דרך מוות" במקום זה או אחר? מה כבר ההבדל?

ברישון כבר רוב בתי הקפה מעסיקים פולשים, ולכן חדלתי מלפרנס אותם. נשתה ברמלה שם לפחות מעסיקים ישראלים במטבח... או לחילופין מקדונלדס "2 מילקשייק בעשר שקל" שזו גם אפשרות וככה לא אצתרך לגמור את שניהם, כמו שאני עושה בשניה זו... (אחלה מקום! נוף לפיקוס הענק בנחלת ושלוןשת הוושינגטוניות שמתנשאות מעל המושבה...)
ישן 18-05-2012, 17:10
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "..."

אה, כשאמרת בצורת מקור חשבתי על הסיכות ה"רגילות".

מה אפשר לעשות? אני ממש ממש לא מומחה, הנחת המוצא היא לעשות כל מה שאפשר על מנת לא להיכלא לסיטואציה מלכתחילה, בחלק לא מבוטל מהאירועים היה אפשר לבצע כמה בחירות, לפעמים הן די פשוטות ולהמנע לחלוטין מהאפשרות.

אבל צריך להיות מוכנים לאפשרות שיתרחש אירוע שלא ניתן להימנע ממנו ואז, ההצעות של ג'יש הן כנראה הטובות ביותר, בהנחה ואת לא יכולה לרכוש מיומנות ו"סטייט אוף מיינד".
בכל מקרה הייתי ממליץ לקנות שני תרסיסי פלפל זהים. אחד לפתוח ולהשתמש על מנת לראות בדיוק איך הוא מתפקד (כמה חזק צריך ללחוץ, איך הסילון יוצא וכו') ואת השני להחזיק למקרה הצורך. שזה אומר- לא קבור בתיק שיש בו כבר ממצאים ארכיאולוגיים, אלא בשליפה מהירה ואפילו ביד כשאת הולכת במקומות מאוימים.

זה שני הסנט החובבנים בעליל שלי. אם יש מישהו עם יותר ידע או מידע לתרום- יבורך.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 18-05-2012, 17:47
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "חוק חדש? כבר היום אסור לשאת..."

נכון, אבל העונש לא מעוגן.
החוק החדש שעלה להצעת חוק מיד לאחר שני הרציחות הוא- "כל מי שייתפס עם סכין ידון לשנתיים מאסר".

בבדיקה נוספת-
"המחזיק אגרופן או סכין מחוץ לתחום ביתו או חצריו ולא הוכיח כי החזיקם למטרה כשרה, דינו - מאסר חמש שנים. לענין סעיף זה, חזקה היא כי החזקת אולר הינה למטרה כשרה. החזקה לפי סעיף קטן זה לא תחול על החזקת אולר במוסדות חינוך או במקומות אחרים, הכל כמפורט בתוספת, או בסמוך אליהם."
http://www.hov.what2do.co.il/%D7%94...9B%D7%99%D7%9F/

כך שאני לא באמת יודע מה קורה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 17-05-2012, 19:31

היחידים (בהכללה) שכדאי להם לתקוף כשהם מותקפים
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש משהו במה שאתה אומר אבל..."

אלו חיילים בכוחות בטחון. עבור השאר סדר העדיפויות:

א. לברוח
ב. להתנגד בצורה שתגרום לתוקף להלחץ או להתייאש, ואז לברוח
ג. לנסות ולפגוע בתוקף באופן שיערער אותו, לפחות רגעית, ואז לברוח.

תסריטי הוליווד בנוסח סטיוון סיגל הם חרטא. כבר היו בארץ יוצאי סיירת מטכ"ל שאיזה שחיף עזתי בן 17 דקר אותם למוות בסכין מטבח. ואלה אנשים שכשהם ב"מוד" אמורים להיות מסוגלים להתמודד בקרב פנים אל פנים מול חייל מאומן.

כשהייתי צעיר הרבה יותר גם אני הייתי "גיבור"... הסתובבתי עם חגורת עוד שקצהה "עובה" בפלטת פלדה ולאורכה נשזר כבל מתכת. אפילו ידעתי לשלוף אותה במהירות כשהיה צריך. היום, אפילו אם האקדח עלי, אני קודם חושב על נסיגה בבטחון. ולא שבמדינה מתוקנת היה איכפת לי לירות בעארס הסכינאי/סודאני רדוף, אני פשוט יודע שבאווירה החוקתית הקיימת הסיכונים לשלמות הנפשית, והפיזית של משפחתי הם ממשיים.
ישן 17-05-2012, 20:15

הבעיה בישראל היא לא התביעה אלא עינוי הדין...
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני בכלל לא מבין מה מותר..."

והעובדה שרשויות האכיפה והחוק עמוסות באנשים שפשוט לא מכירים את החוק, או לא איכפת להם. עד שהשטרה והפרקליטות גומרים להבין שזה שהרבצת לו הוא חולה נפש אלים, מוכר ועם פיגור מסויים שתקף עוברי אורח ברחוב המון פעמים, עובר זמן עצום והמון כסף מהכיס שלך יוצא... אתה עובר בתחנה כאחרון הפושעים, מאיימים עליך שאם לא תודה במה שאומרים אז אולי תעצר, אומרים לך שאם תתקשר לעו"ד אז זו זכותך אבל זה יראה שאתה אשם ומתייחסים אליך כמו לזבל. אתה יוצא בהרגשה שאת התסכול מכך שהעבריינים האמיתיים שמים זין על המשטרה, מוציאים על אזרחים רגילים. אני לא מכיר ולו אדם אחד שאחרי הסתבכות כזאת עם החוק לא התחיל להטיף להסתגרות בכונכיה.
ישן 18-05-2012, 08:05

למשטרה תתקשר רק אם הצד השני מגיש תלונה גם הוא...
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כנראה שהפיתרון הוא לא להתקשר..."

במשחק הבירוקרטי שהחליף בישראל את ה"קומון סנס" (ואותה פסקה מפורסמת מבריטניה על "מותו של קומון סנס" רלוונטית פה מתמיד...) יש משמעות רבה מאוד למהלך כזה... דבילי? ברוכים הבאים לישראל! את המשטרה ל א מ ע ר ב י ם!!! נקודה! הם לא פה בשביל להגן עליך. רובם היו רוצים, אבל אין להם את הכלים. הם צריכים לסיים משמרת בלי שלל צרות שמחכות להם. שנים ישבתי כמתנדב בניידת ושמעתי בקשר את "אחורי הקלעים" של עבודת השיטור הלילית בעיר כמו רישון.... עשר שנים, אם לדייק. אין לי מה להגיד מעבר לכך שישבתי שם ופשוט לא הבנתי איך המדינה הזו מתפקדת...זה פשוט הזכיר את המצבים ההזויים של 1988-9 שבהם איזו מחלקה של מילואמנקים מ"מחוז ירקון" (הג"א) נזרקה לאיזו שכונה ערבית עם מנות קרב, נבוטים, רימוני גז והוראה "לעשות סדר". רק שהדמיון, כמובן, הוא בחוסר ההתאמה למשימה... לא בשיטות האכיפה. אם יצא לך, ואני מאחל לך שלא אבל לצערי ברור לי שכן..., להקלע לידיים של משטרת ישראל אני מבטיח לך המון מפח נפש הרבה מעבר למה שאתה מדמיין. אני גם ממליץ, בחום רב ועצום של כבשן במפעל פלדה בגרמניה, לשים מיידית אלפייה וחצי על השולחן לצורך הבאת "עו"ד תותח" שלא רק יעשה פלאים, אלא גם יתן לך את הסיפוק שבלראות אין פתאום המשטרה "נזכרת" מה תפקידה המקורי. לאור כמה תובנות ותיאורים שכתבת פה ושם... אני ממליץ לך לשמור בסלולאר טלפון של עו"ד...
ישן 19-05-2012, 10:08

יש לך להכנס מהר ל"אנשי הקשר" בסמארטפון
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני הולך בפארק, שני ערסים..."

לתקתק "עורך דין" או "עו"ד" (רצוי אחד שפגשת באיזה כנס והתידדת אתו והחלפתם טיפים כלכלה/חוק) ולחייג אליו דבר ראשון.

אני שוב חוזר... הבעיה בישראל היא לא רק שהמשטרה/פרקליטות/בתי משפט לא תמיד מתעניינים בחוק, או בהגיון, אלא בעיקר עינוי הדין הארוך טרם יציאת האמת לאור. נשמע לך פשוט להגיד "מ'כפת לי? אם בסוף יסגרו את התיק מחוסר אשמה אז..." אבל המציאות היא אחרת. אין לך מושג כמה שהמערכת הזאת לא הגיונית... קח ימ"ח בצה"ל (בהנחה שיצא לך להיות מילואימניק באיזה חומת מגן, לבנון 2 או עופרת יציקה) ותלביש על החלמאות של צוות הסדירים והנג"דים שלו גם המון כוונות לא טובות... קבל את מי שיטפל בך אחרי האירוע.

* כמובן שאם אתה פצוע (לא חבול) אז מצבך "טוב יותר". עם ישראל אינו עם הגיוני, אבל עם מאוד רחמן. תקפיד להראות חלש, מסכן ודעתי? לבכות כמו ילדה לא יזיק...
ישן 18-05-2012, 08:53

הכוונה שלי הייתה שהנסיבות יובילו אותך, בדרגה גבוה של ודאות
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני לא מסכים, גם אני אשאר ללא..."

לכך שבתסריט בו תהיה מעורב, הסוף יהיו:

1 - גולני
1 - ר.פ.
1-אקדח בנשקיית משטרת ישראל בבית דגן עד ליום שבו יאבד/יגנב/יגרט
1 - אירוע שבדיעבד תחשוב שהיה ראוי להצניע בו את הנשק (מטעמים מעשיים של תוצאה... כמובן)

סבירות גם שיקרו המון דברים מהדברים הרעים הבאים:

2-3 K ש"ח פחות שהלכו לעו"ד
6-7 ימי עבודה שהלכו לזבל לגמרי
20-30 ימי עבודה שהלכו לזבל בפועל בגלל חוסר ריכוז
1-2 אנשים לא מורתעים שזוכרים מי אתה וכועסים
X שעות של עצבים ותסכול
1-8 אזרחים שנוטרים טינה לכל המערכת ואפילו משמרות הזה"ב נראים להם אוייבים (1=אתה, 2-7 נותרים: מכרים שמזעוזעים ממה שעבר עליך אחרי שכתבת בפייסבוק)
מקרים בעתיד שבהם נסיבות אחרות לגמרי יביאו אותך למגע עם כל מיני מערכות וששם יגידו "אופס - יש לך ר.פ על עבירת אלימות"
תהפוך מכור לדקסטר ותחיה בחרדות שמא יבטלו את הסדרה
תהפוך מעריץ של המנטליסט
תקרא המון על "מה זה ליבריטריאני"
תתחיל להבין למה אנשים מסויימים מעדיפים לירות על ה FBI המכתר אותם באיזו חווה במונטנה ולא להכנע
תזכר במה שתכתבי פה ותתחיל לכתוב לי המון ה.פ ולגשש "מה הסיפור שלי".

ולעניין "למה אני נושא(*)"... למה? בכנות? כי אני שרוט כנראה... כי אני עדיין בלילות עדיין חולם שמחמוד יוסוף נאג'י ועבלאללה פאיז עולמה עברו דרך הסגירה שלי כשהם מתחזים לימ"סניקים עם מקוצרים על הבירכיים. חולם ולא מתעורר להבין שהסכנה האמיתית על הדלת שלי היא אוהדי הפועל ת"א, עארסים שחיפים ושאר חלאות. אף פעם לא טענתי שאני אדם "נורמטיבי" במלוא מובן המילה. אני בפירוש כבר ש\זמן לא חושב שבמושגים ריאליים הנשק שלי יעזור למישהו...

* אחרי כ-20 שנה, עשרות חולצות מחוררות, עשרות זוגות מכנסיים שצד אחד שלהם רחב יותר וצד שמאל של המכנס, מעל גובה הנעל חרוש, ומי יודע כמה עשרות רבות של אלפי שקלים....לפני כמה חודשים, הפסקתי לשאת נשק.
ישן 18-05-2012, 09:45
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הכוונה שלי הייתה שהנסיבות יובילו אותך, בדרגה גבוה של ודאות"

כשאני אומר ש"יראו שיש לך אקדח" אני לא מתכוון לשליפה. שליפה זה הדבר האחרון שצריך להתבצע ובמידה ושלפת- כדאי מאוד שתתכוון גם לירות.

הכוונה שלי היא שיהיה מובן לכולם שאתה נושא נשק ללא שליפה וזה ללא ספק אחד השיקולים לטובת נשיאה גלויה או לפחות "חצי מוסלקת".

תהיה סמוך ובטוח שתוקף שרואה שלקורבן שלו יש נשק חם- סביר שיבחר קורבן אחר או יירתע ויברח בזמן הביצוע (במידה ורק אז הבחין).
זה לא משנה אם הוא אנס או סתם ערס וגם אם הוא מכיר את רזי הבעייתיות העמוקה שמתלווה לשימוש בנשק חם. הוא לא מכיר את הקורבן שלו ולא יכול להניח איך הוא יתנהג במצב סכנה. זה גם לא מעניין אותו שזה לא חוקי לירות בתוקף ש"סתם" פיצץ אותך במכות ושדד אותך אבל בכלל לא התכוון לאנוס את אחותך. כשיש לך כדור בין העיינים פתאום לא כ"כ איכפת לך כמה המערכת המשפטית תתעמר בקורבן.

למען הסר ספק- אני לא חושב שצריך לירות בשודדים, הנקודה שאני מנסה להבהיר היא שתוקף, לא משנה מה טבעו, ייבחר באופן מודע לחלוטין לא לתקוף אזרח נושא נשק משלל סיבות- זאת בהנחה והוא יודע שהוא נושא נשק (פרט למקרי "יישוב סכסוכים" ספציפיים).

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 18-05-2012, 11:15

קודם כל כן צריך לירות בשודדים
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כשאני אומר ש"יראו שיש לך..."

ואני מתכוון ל"שודד" לא לפורץ. "לא כדאי להסתכן"/"לא כדאי להסתבך"/"לא כדאי לירות בשטח ציבורי ולסכן את הסובבים" או הרבה "לא כדאי" אחרים... זה כן. בתנאים אידאליים (א. אתה יודע שתישן בלילה ולא יהיו לך סיוטים ב. יש חומת מפגע מאחורי המטרה ג. אין בסביבה אזרחים שהדם יגעיל אותם) בהחלט ראוי לירות בשודדים למטרת הרג. אההה.. וזה צריך להיות חוקי ומאחר וזה לא... אז נגדיר שמותר לירות בהם רק במדינה שאני ואתה הקונסולים לימי חייהם בה.

דבר שני: לגבי "נשק שאני נושא מרתיע" - בוא אספר לך סיפור מהחיים... חבר טוב אשתו החליטה להתגרש ממנו כדי לחיות עם המאהב המליין שלה. מניאקית מושתנת ובוגדנית שאין לי מושג איך סבל אותה, אבל זה לא העניין. היא פתחה בהליכי גירושין מכוערים ובהפתעה. הלך הבחור לעו"ד (בהמלצתי, שהפכתי לדאבוני מומחה לעו"דים בשנה האחרונה). העו"ד, בשיחת ההיכרות , פצח בסדרת שאלות שביקר לקבל עליהן תשובה כנה (תוך שהוא מצהיר שזו שיחה חסוייה וכו'). אחרי שהתברר שהמלעונה חלאה ואמא שלה מרוקאית שטן שמסיתה אותה, אתה יודע מה שאל העו"ד? "ויש לך נשק ברישיון?" הבחור, קיצן במיל', ענה "כן". "אז קח אותו דבר ראשון אחרי השיחה הזאת, לך לסוחר נשק שאתה לא מכיר ובעיר אחרת ותפקיד שם".

מסתבר שזו הנחיה סטנדרטית למתגרשים/מעורבים באירועי אלימות במשפחה.... היותך בעל נשק מעמיד אותך מיידית בסכנה של כניסה לתסריט עלילה שתפורה עליך ואין לך איך לצאת ממנה.

דבר שני #2: באחת הפעמים כשהלכתי לחדש רשיון, במטווח חבצלת ברחובות המוכר, המדריך היה בחור מבוגר, קטנצ'יק ומשופם שמוכר לכל הסביבה. מאלה שהיו "הנהגים של מוטה ב 1967" למי שמכיר את הטיפוס (במבצע חומת מגן הוא ירד מהספארי הממוגנת בצומת נצרים ואמרתי לו שלום! האיש התנדב למילואים גם עוד בגיל שישים...). ממש לא מהמדריכים של היום שהם בעלי כישורים של מתנקש מיומן, אלא מאלה "של פעם" שהיה להם ברטה טוטו. עד היום אני זוכר את הסיפורים שלו בחלק העיוני וכמה היו חכמים... על ההוא שרב עם השכן שחונה לו בחניה בדיוק כשחזר מהעבודה עם נשק בחגורה. זה צעק "ימניאק סתום" ההוא השיב ב"בוא נראה אותך!". שום דבר מעבר... מישהו קרא למשטרה... הגיעו השוטרים... נחש מי הוכנס לניידת? נחש איזה אקדח לא נפרד לשניה מהמגע הנעיר של העור המשומן של הפובוס? נחש אקדחו של מי היום בטח נח יחד עם האפר של אייכמן בין ת"א ללרנקה?
ישן 18-05-2012, 11:31
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "קודם כל כן צריך לירות בשודדים"

כל אלה מקרים חמורים מאוד בראי מדיניות הנשק החולנית שנהוגה בארצנו. אני אשמח אם לא נכנס לזה , גם כי יש לי פורום אחר שמוקדש להרתחת הדם שלי בנושא הספציפי הזה וגם כי אני עוסק בכך פעם בשבוע בערך.

ועדיין הם לא סותרים את העיקר שבדברי. קל מאוד למדוד את מספר הפעמים שמישהו אוכל אותה (אפילו בריבוע. אפילו בחזקת 100) אבל בלתי ניתן בעליל לכמת את מס' הפעמים שנחסך עוול חמור עשרות מונים מכך. ברוב המקרים- אפילו ללא ידיעת האדם שחייו ניצלו.

בהינתן האפשרות ועל-אף כל סיפורי הזוועות, אני אעדיף לשאת נשק ולהיות ערב לחיי (שוב- למרות המכשולים) מאשר להיות קורבן.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 17-05-2012, 23:32
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אלו 3 האפשרויות שמוצעות גם בסדנאות הגנה עצמית בארה"ב
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "היחידים (בהכללה) שכדאי להם לתקוף כשהם מותקפים"

כשאין נשק חם זמין, כמובן.
ואגב,גם בארה"ב אתה יכול להסתבך מאוד אם ירית בתוקף. זה אומנם תלוי במדינה אבל באופן כללי, יש איזה מיתוס מוגזם בעניין.
ואגב, לעומת מקרה יוצאי הסיירת שנידקרים על ידי השחיף העזתי, יש גם מיקרים הפוכים. היה מקרה של עזתי (אפרופו) שדקר למוות חייל שיש במזנון באיזור מחסום ארז, וחטף את נישקו. בעל המזנון, אזרח ממוצע מכל הבחינות (אני זוכר ששיחזר את האירוע בטלוויזיה), רץ אל המחבל, הפך עליו שולחן והצליח להעיף מידיו גם את הסכין וגם את הנשק ולהשתלט עליו. הוא עצמו לא ידע כל כך להסביר איך עשה זאת ("נתתי לו איזו מכה ועפה לו הסכין, וגם איזו בעיטה והעפתי לו את הנשק") משום שבסופו של דבר מה שעבד כאן היה שילוב פשוט ולא מתוחכם של תושיה ואגרסיביות. לא כולם מסוגלים לזה, אפילו אם עברו הכשרה מקיפה בשייטת מטכ"ל השלדגית או אם יש עליהם נשק. זה במידה רבה עניין של אופי וסיטואציה.
ישן 18-05-2012, 08:24

אני לא מאלה שקונים את המיתוס על ארה"ב
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אלו 3 האפשרויות שמוצעות גם בסדנאות הגנה עצמית בארה"ב"

ובמיוחד ששם פוטניציאל הסתבכות עם תביעות נזיקין ברוטאליות ... אני כן יודע שבארה"ב מצב קרוב יותר לכך ש"חוק הוא חוק" ותמיד ימצאו שוטרים/חוקרים שחושבים ככה.

כל הדיון פה על דרכי התגוננות הוא תאורטי בצורה פושעת. הדוגמא של "יוצאי סיירת" בסך הכל הבאתי כדי לנתץ את המיתוס האומר כי אדם במוד "אזרח" יכול להיות מסוגל להפוך ל"מוד" לוחם כשהוא מותקף באופן פתאומי. פעם, מזמן, סיימתי קטטה עם חבורת עארסים ערבים עוד בטרם התחילה בכך שירקתי סילון עארק לתוך העיניים של ראש החבורה שהתעמת איתי, כמעשה עארסים, מטווח הבל פה. היום אני רק חושב על סדרת הפעולות שנקטתי ולא מבין איך לא גמרתי עם סכין בבטן. ככה הגיע ויכמן לקבר...

הכרתי פעם בחורה שנאנסה (או יותר נכון הותקפה באכזריות אבל בלי שהאנס הצליח לממש אקט מיני מסיבותיו הוא....). במשך שנים התאמנה בקיק בוקס, שמיק בוקס ושלל אומנויות לחימה. מעבר לכך שהייתה מטר שבעים ותשע ואתלטית, היא הייתה חזקה באופן טבעי (ידיים של מעסה רפואית סובייטית) והיו משתמשים בה במועדון להדגמות על נרשמים חדשים (כי בחורה שמפילה גבר חזק תמיד נראה טוב...). פעם אמרתי לה בדרך אגב "ואם המניאק ההוא היה שוב מופיע ליד האוטו שלך בחניון, הוא היה גומר בטיפול נמרץ". בלי לעצור ובאופן טבעי וכנה היא ענתה "ממי: אני מאמינה ששוב הייתי משתתקת ומתאבנת והוא היה עושה מה שהוא רוצה בי".
ישן 18-05-2012, 02:02
  PorcupineTree PorcupineTree אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.12

גועל נפש מה שנהיה פה.

ציטוט מYNET שהרתיח אותי:

"אומרים שאפריקה כבשה את דרום תל-אביב, אבל צריך להבין, לממשלה יש אחריות כלפינו"

פולשים למדינה שלנו, מהווים נטל כלכלי וסכנה בטחונית, אונסים ושודדים את נשותינו, מחרבנים בחצרות ויש להם את החוצפה לטעון שאנחנו חייבים להם משהו?

הם באים מתרבות פרימיטיבית בה לאנוס ולרצוח זה "נורמלי", הם חסרי השכלה ואין להם מה לתרום למדינה הזאת והם מצפים מאתנו לקבל אותם בזרועות פתוחות ולממן להם הכל? שילכו קיבינימט.

מה נסגר עם המדינה שלנו? איפה הביצים? הממשלות של היום נותנות לכל מני ארגוני "זכויות אדם" ושמאלנים הזויים להכתיב את סדר היום.

לאסוף אותם ולרכז אותם במתקני מעצר/אוהלים הרחק מאתנו, ואז לגרש אותם מפה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר