לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2012, 23:36
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בלית ברירה- נסיון להחליף לפחות חלק מהטיפול הפסיכולוגי

ערב טוב עם ישראל,
אז אני אנצל את הבמה הערב להציג חלק ממערך החיים שלי ,ומיד תדעו למה.
התברר לי אתמול שהפסיכולוג שלי, שאני הולך אליו פעם בחודש (כשאני צריך הכוונה מקצועית.. בפעם האחרונה באתי אליו עם רשימה של תתי נושאים והוא הרים גבה) טס לחו"ל. ואני די צריך דעה בעניין מסוים. דעות יותר טוב.
אז אני אתעלם לזמן מה מהשאר ואתעסק בדבר הכי בוער לי:

בחודשים האחרונים אני לומד לפסיכומטרי של יולי לימוד עצמי בבית. עזבתי עבודה במפעל כדי להחזיק 4 שעות שקידה ביום במצב ערני וסביל. העניין הוא שאני לא נחתי ממש אחרי הצבא וישר רצתי ללמוד למבחן המעיק. לכן אני שחוק וממש מחכה שייגמר המבחן. ואז לרדת לעבודה מועדפת באילת במלצרות\מלונאות וזאת כדי להיות בחברה צעירה ותוססת ובעיר עם קצב טוב.
אני מתכתב בפייסבוק עם בחורה יפה מהפיליפינים מזה כמה חודשים. עלה לי הרעיון לטוס לבקר בפיליפינים ולהפגש איתה. עכשיו, החברים הטובים שלי לא בקטע של לטייל. הפחות קרובים- יש אחד שרוצה לטייל איתי אבל אני מפחד לקחת אותו מחשש שהוא יגנוב לי את הבחורה (הוא ממש טוב עם בחורות ולכן עדיף לקחת אותו לטיול שאין בחורה שמחכה לי מראש). את ההורים מן הסתם לא אקח כדי לפגוש שם בחורה. אני מחפש שותפים לטיול, לפחות להתחלה, לטיסה לשם, ואז אמשיך לבד אל הבחורה (היא גרה במרחק טיסה פנימית מעיר הבירה).
הרעיון הוא כזה:
אני אטוס לבד, מטייל לבד לכל דבר, אפגש איתה, אטייל ביחד איתה, מקסימום אם היא תבריז\לא יצא אטייל לבדי באזור הקסום.
כמה נקודות:
*אני לא מעוניין להתחתן\להכנס לקשר רציני עם הבחורה.
*זה הטיול הראשון שלי לבד לחו"ל. אני מנוסה בלארגן טיולים אבל לא בלטוס לבד.
*פיליפינים היא מדינה ענייה מאוד. לבחורה חסר כסף לאוניברסיטה אך אהיה מאוד זהיר. כלומר טיול לבד, פעם ראשונה, לאזור זר לגמרי ועני, כנראה גם קצת מסוכן לפחות.

חבריי אומרים שממש לא שווה לנסוע לבד ועוד בשביל בחורה, אבל אני לא טס רק בשבילה. לא הייתי מגדיר את זה ככה. אני טס להנות ולראות עולם ולפגוש אותה. מובן שאתאכזב מאוד אם לא אראה אותה בסוף, מובן גם ש:
*בחירת יעד הפיליפינים קרה בעקבותיה. היא הסיבה שאני טס לשם.
*אם לא היא, בוודאי הייתי טס עם חברים לחו"ל.

לדעתי אני יכול להסתדר לבד, המחשבה על לטוס לשם לבד מטריפה אותי במובן חיובי, אני מרגיש שזה הטעם בחיים להתנסות בדברים כאלה.. רק אני צריך את האישור הסופי הזה האם לדעתכם זה כדאי? לטוס אלפי ק"מ, 14 שעות טיסה, כדי לפגוש בחורה שבמקרה הטוב יהיה איתה קטע ו\או כדי לטייל לבד במדינה זרה וענייה ומסוכנת וכדי לראות עולם ולהרגיש חופשי?

עוד נקודה- אין להתעלם מהעובדה שבחורות מגיעות לי מאוד מאוד לאט, לכן סקס עם בחורה עבורי נחשב כמשהו קדוש.

אשמח לשמוע מה דעתכם! בתודה..

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 29-05-2012 בשעה 23:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2012, 10:57
  סיגמא דלתא סיגמא דלתא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "עוד תגגובות חבר'ה..?"

חייב לציין שהסיפור נשמע קצת חשוד. אתה צריך מנה של ספקנות בריאה.

לסיפורים רבים של "התאהבות" עם צעירים ממדינות עולם שלישי (ועוד באינטרנט) יש סוף מר.
אם היית נוסע לדרום אמריקה (נגיד בולוביה, קולומביה או מקסיקו) הייתי אומר שיש סיכוי לא רע שיחטפו אותך וידרשו כופר.
אתה יכול ליפול קורבן לעוקץ- מגיע לכפר נידח בפיליפינים, שודדים ממך את כל הכסף וחפצים יקרי ערץ, עושים כמה טיולים לכספומט ובמקרה הטוב אתה מסיים בלי נזקים פיזיים משמעותיים (דקירות וכיו"ב). מצב לא נעים.
אם אתה באמת נמצא בקשר עם "בחורה" (ראית תמונות שלה? שוחחתם בסקייפ עם וידאו?) יכול להיות שהיא מופעלת ע"י כנופייה שמטרתה לבצע עקיצות מהסוג הזה. מאוד נפוץ בדרום אמריקה ואפריקה, מניח שגם באסיה.
אם היא בחורה "תמימה", יכול להיות שהיא סתם מקווה שתוכל להוציא אותה מהבוץ הפיליפיני (ע"ע חתונה, מעבר לישראל וכו').

לפי דעתי הסיכוי *קטן מאוד* שמדובר ב"סתם" בחורה שרוצה לטייל ולכייף עם בחור אקראי שהיא פגשה באינטרנט ולא ראתה בחיים.

ישן 14-06-2012, 21:38
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי סיגמא דלתא שמתחילה ב "חייב לציין שהסיפור נשמע קצת..."

מדובר בסטודנטית מעיר גדולה במדינה. אני מתכתב איתה בפייסבוק ראיתי תמונות שלה וגם יצא לי לדבר איתה בטלפון.
אני זה שיזמתי מלכתחילה את הקשר איתה והצעתי להפגש.

כמובן שאני מאוד חושש, אם טיול כזה יצא לפועל אני אקח איתי במזוודה הגדולה גז מדמיע שיהיה עליי במהלך טיולי, וכמו כן אני אהיה צמוד ל"נוהל עולם שלישי" שהציע לי סרפד בפוסט הנ"ל:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=563970

אני באופי שלי אוהב לקחת לפעמים סיכונים, ולא אוהב להימנע מלעשות דברים שאני רוצה רק כי זה "יכול להיות מסוכן" ו"לא נשמע טוב".
אני אנקוט בכל צעד בטיחות אפשרי וכמו שאומרים מסוכן יכול להיות בכל מקום, גם בישראל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר