לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2012, 16:34
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
חוק מטומטם שמדגיש את בורות נבחרי הציבור.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "הצעת חוק קוראת לאסור מכירת קוקטיילים של אלכוהול ומשקאות אנרגיה"

מדובר בהצעת חוק המועתקת כמעט מילה במילה מחוקים הקיימים בארה"ב.
ההבדל הוא שבארה"ב הכוונה היא לפחיות המכילות משקה אנרגיה המעורבב כבר עם אלכוהול ולא על איסור מכירת קוקטיל מסוג זה.

הסיבות לאיסור האמריקאי הן:
א) מדובר במספר מותגים אשר מציעים משקה עם תכולת אלכוהול גבוהה (מעל 12%) וכמות קופאין גבוהה הנמכרים במחיר נמוך (יותר נמוך מפחית בירה בגודל זהה) בגלל שמדובר בזבל תעשייתי עם אלכוהול זול.
ב) יש קושי להבחין בין מבחינה ויזואלית בין פחית המכילה משקה אנרגיה נקי ובין פחית המכילה משקה הכולל גם אלכוהול. (יש פחיות כאלו גם בארץ, אבל הן לא פופלאריות במיוחד).
ג) ישנן השערות (שלא הוכחו באופן מדעי, אבל המחוקקים הם לא מדענים) לגבי נזקים שונים ומשונים כתוצאה מהעירבוב.

החלק הכי מצחיק זו הטענה כי הקוקטיל זול עקב הפופולאריות שלו. אני מניח שאף אחד מאותם נבחרי ציבור לא היה לאחרונה בפאב או מועדון, מחירי הוודקה-רדבול מגיעים אף ל-60 ש"ח (!) למנה, במיוחד לאחר שאותם נבחרי ציבור אסרו, על פי חוק, לרכוש אלכוהול בחנויות לאחר 23:00.

הטענה שמדובר ב"חומרים נוגדים" מופרכת מן היסוד ואין אפילו טעם להתיחס אליה.
יש שתי טענות שיכול להיות שהן מוצדקות אבל הן נוגעות יותר לאופי השימוש במוצר ולא במוצר עצמו:
א) שימוש במשקה אנרגיה עלול לתת תחושה מוטעית בנוגע לכמות האלכוהול ששתית ובכך להוביל לצריכה מוגברת עם חשש לצריכת מנת יתר. היו מחקירם בנושא ולא נמצאו ממצאים מובהקים בנוגע להגדלת כמות השתיה כאשר עורבב עם משקה אנרגיה (לעומת משקה פלאסבו שנראה ונטעם כמו משקה אנרגיה).
ב) אלכוהול מדכא תחושה, כולל הקשבה למנגנוני אזהרה של הגוף (כאב, לדוגמא)
הרד-בול ממריץ ומבטל את תחושת העייפות שבאה זמן מה לאחר צריכת האלכוהול.
מי ששותה כמויות גודלות של רד-בול וודקה במועדון, עלול למצוא את עצמו במצב בו הוא מתיש את הגוף מבלי להיות מודע לכך. זה יכול לגרום להתיבשות, עליית טמפרטורת הגוף, פגיעה בשריר ועוד. אולם זהו מקרה קצה שבא לידי ביטוי אם כבר היו פגמים בריאותיים ויש סיכוי לא קטן שהיו מתרחשים גם ללא נטילת העירבוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2012, 06:26
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני, כזכור לך אולי, בעד לגליזציה (לא גורפת) של הסמים.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אז אלכוהול זה מה שצריך כדי..."

אני דווקא בעד התערבות מינימלית בחיי הפרט כל עוד הוא לא פוגע באחרים. ומה לעשות, איום על מישהו שיצביע למפלגה X אחרת אזיק לו נכנס אצלי בגדר "פגיעה באחרים". אין לי שום בעיה שיתפללו להזק. אני מאלה שטענו כאן שכל הטרראם סביב ה"פולסא דנורא" היה מגוחך. הבעיה שלי מתחילה כאשר סוחטים מאדם משהו על ידי איום שיקללו אותו או הבטחה שיגנו עליו מקללה (סוג של פרוטקשן).עבור המאמין בזה מדובר באיום אמיתי וממשי בדיוק כמו איום בנשק. ואגב, אם תבוא לסרגיי סרגייביץ, שהוא במקרה אדם שמאמין בקללות של מקובלים, ותאמר לו "תן לי מייד אלף שקל או שאני קורא לבבא סבא שיקלל אותך שתאבד אשך", והוא חש מאוים מזה ונותן לך את הכסף, הרי שאתה תועמד לדין על סחיטה באיומים. אין זה משנה כלל שהאיום מטופש לדעת כופר כמוני.
ישן 19-07-2012, 18:23
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני לא חושב שהחוק באמת קורא..."

החוק מנוסח בצורה כללית:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חוק העונשין
המאיים על אדם בכתב, בעל פה או בהתנהגות, בפגיעה שלא כדין בגופו או בגוף אדם אחר, בחירותם, ברכושם, בפרנסתם, בשמם הטוב או בצנעת הפרט שלהם, או מאיים על אדם לפרסם או להימנע מפרסם דבר הנוגע לו או לאדם אחר, או מטיל אימה על אדם בדרך אחרת, הכל כדי להניע את האדם לעשות מעשה או להימנע ממעשה שהוא רשאי לעשותו, דינו – מאסר שבע שנים; נעשו המעשה או המחדל מפני איום או הטלת אימה כאמור או במהלכם, דינו – מאסר תשע שנים.

חוק העונשין, סעיף 428 – סחיטה באיומים.

לדעתי ההבדל הוא רק שאדם שמאיים בפגיעה פיזית יואשם גם בגין עברות נוספות של כוונת זדון לתקיפה או משהו.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 19-07-2012 בשעה 18:28.
ישן 19-07-2012, 18:27
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "החוק מנוסח בצורה..."

כל ההגדרות האחרות ניתנות להוכחה במידה והן מתבצעות
"תן את הכסף או שאשחט אותך". לא נתתי, הוא שחט אותי, הוא יילך לכלא על רצח.
"תן את הכסף או שאני אבקש מאלוהים להרוג אותך". לא נתתי, הוא ביקש, הוא הולך לכלא על תפילה?

מה עם כל מטילי פולסא דנורא?
אם הסחיטה לא ברת ביצוע, איך אפשר להעניש אותה?

שובי, תמנה אותי מנהל או שאני מכוון טיל גרעיני על הבית שלך. אם אתה מרגיש שאתה מאוים, אני הולך לכלא? למה, כי הרשויות מאמינות שיש לי טיל גרעיני?

אגב, אם מה שאתה כותב נכון, למה טרחו לחוקק חוק ספציפי לגבי איומים הקשורים להצבעה? כנראה שהחוק הקיים לא מתעסק בתפילות...

ישן 20-07-2012, 13:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סלח לי, אבל אם אתה מאמין שיש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
סלח לי, אבל אם אתה מאמין שיש לי טיל גרעיני בבית אני חושב שאתה לא מספיק חכם כדי לקנח את האף..

את זה אתה אומר רק כי אתה לא גולש מספיק בצו"ב. אין לי ספק שחלק מהחבר'ה שכותבים שם מחזיקים לא רק טיל גרעיני במטבח אלא גם צוללת גרעינים באמבטיה כדי שיהיה אפשר לנייד את הטיל לסלון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
הרי אם תכוון אלי את האצבע כך שאני רואה שזאת אצבע ברור לך שתסחט ממני שאגות צחוק.

את זה אתה אומר רק בגלל שלא ראית את האצבע של לבני. אם הוא יכוון אותה אליך - לא רק שלא תצחק אלא אפילו תתחיל לכתוב בפורום הסטוריה אם הוא רק ירצה
ישן 21-07-2012, 00:16
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אה? אני לא התקרבתי אפילו להבין מה אתה רוצה בהודעה הזו...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ועוד הערה- זה שאני לא יכול..."

על כל פנים, מפגרים ראויים לאותה הגנה ממשלתית כמו כל אחד. ואתה יודע, החוק מגדיר כאונס מקרה שבו מישהו מקיים יחסי מין עם הסובלת מפיגור שכלי אפילו אם אמצעי הכפיה שהוא משתמש בהם נראים מאוד לא כאלו עבורך. שוב, מה שחשוב זה עם הפרט חווה התנסות X כאיום. מאמינים מסוימים אינם מפגרים כלל אלא פשוט מאמינים שלאיש כמו הרב כדורי יש יכולות מיוחדות לפגוע בהם. וזה מזכיר לי כתבה שקראתי לפני הרבה שנים על שוטר תנועה שנתן דו"ח לבבא ברוך (או מישהו מאלה) כשהלה איים עליו בקללה, השוטר קרע את הדו"ח התנצל והתחנן על נפשו. כשמאיימים על אדם כזה בקללה של מקובל אם לא יצביע למפלגה X, יש לזה השפעה בדיוק כמו לכל איום ממשי אחר עליו.
נשגב מבינתי מדוע אתה תומך בזה שיאפשרו לחץ אישי כזה על מצביעים, ועוד בשם פילוסופיה של חופש הפרט.
ישן 22-07-2012, 18:47

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "שוב, כי בשניהם פגיעה היא..."

דעתי? כן.

אדם ששודד אדם אחר? מה הרלוונטיות לפוסט? הוא פוגע בו, הוא לוקח לו באלימות את קניינו.

לגבי "לשכב עם מישהי חסרת ישע תמורת כסף"- איך אתה מגדיר חסרת ישע? מישהי שאיבדה את הבית ואין לה השכלה ויורדת לזנות? כן, אין עם זה בעיה כל עוד היא שקולה, שפויה, לא תחת השפעת חומרים (לא סתם אסור לשכב עם אישה שיכורה, מכיוון שהיא לא יכולה להחליט באותו הרגע, המחוקק גם קובע שקטינים עד גיל מסוים נחשבים כלא כשירים להחליט). בוא נשליך את זה הלאה- האם אישה שירדה לזנות מאושפזת בכפיה, ממנים לה אפוטרופוס, אוסרים עליה להצביע? לא. ונערה עם תסמונת דאון או הפרעה נפשית? כן.

ישן 22-07-2012, 19:06

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "ואתה לא רואה את הקשר לכך..."

אני מצטער, אבל אני לא מצליח להבין איזו בעיה אתה רואה בדברי. אם אתה (קגנס במקור) טוען שלא נאסור על אדם לשתות או להמר או ללכת לנערת ליווי כי הוא בוגר מספיק בשביל להחליט לבד מה טוב לו מה לא, למה כן נאסור על שכנוע להצביע בבחירות באמצעות "איום" שלא ניתן לממש, או לפחות להוכיח שמומש (ואז הדיון מתכוונן לפתיל שלמטה)?

אדם שמבכר לשתות או להמר גם אם הוא מפסיד את התחתונים בגלל זה, הוא עצמאי. כמובן אנחנו לא מדברים על פגוע נפש, קטין או מפגר, אלא על אדם שהחוק טוען שהוא עצמאי, קרי אין צורך למנות לו אפוטרופוס, או לאסור עליו להצביע בבחירות. ואתה משווה אדם מאמין (ושוב, לא כל אדם מאמין מן הסתם) לחסר ישע כזה שלא יכול אפילו להצביע בבחירות?

ישן 22-07-2012, 03:58
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סלח לי, אבל אם אתה מאמין שיש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
והכנסת האצבע למעיל נועדה ליצור מצג שווא של אקדח.
וקללה נועדה ליצור מצג שווא של קשר הדוק עם ריבון העולמים וגורלו של האדם המקולל.
זה היינו הך.

למה נחקק שוב בנוגע לבחירות? וואלאק אין לי מושג. יכול להיות שזה כמו שקנגס אמר. יכול להיות שזה כי לגבי בחירות זה לא ממש "סחיטה" אלא יותר "שוחד בחירות" (החוק הרי לא מדבר רק על קללות, אלא גם ברכות, התרות נדרים וכל מה שיכול להשפיע על הצבעתו של הבנאדם).
מי יודע.
אבל זה לא משנה את העובדה שנוסח החוק לגבי סחיטה, כמו שציטטתי לעיל, גם כולל זאת.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 22-07-2012 בשעה 04:28.
ישן 22-07-2012, 18:02

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "לא, אני טוען שאם מישהו איים..."

כשכתבתי "אפשר ללכת לבית משפט על החזקת אקדח, או איום באקדח, לא הולכים לבית משפט אם מישהו אמר לך שהוא מתפלל שתמות" התכוונתי לזה שאם מישהו מאיים עליך בירי כדי שתבצע מעשה ואתה לא עושה, ואז הוא יורה בך, ישפטו אותו על הירי. אם מישהו מאיים עליך בתפילה ואתה לא עושה כדבריו והוא מתפלל שתמות, לא ישפטו אותו על התפילה. ולכן אני לא מקבל את ההשוואה בין איום בירי לאיום בתפילה, כמו שאני לא רואה ב"שובי, תהפוך אותי למנהל או שאני יורה טיל גרעיני על הבית שלך" כאיום תקף. גם אם אתה מאוד מאמין שיש לי נשק גרעיני.
לכשאובא מול שופט, ואתה תגיד לו שהאיום שלי בירי טיל גרעיני על הבית שלך גרם לך להפוך אותי למנהל פה בניגוד לרצונך, אני משער שהשופט ישתמש במבחן האדם הסביר כדי להחליט האם אדם סביר אמור לחשוב שיש לי טיל גרעיני (בעוד שכן סביר להניח שאדם עם היד במעיל מחזיק אקדח, מקרה הרבה יותר נפוץ...).

ישן 22-07-2012, 18:56

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אז אתה מסכים שגם..."

איום אצבע- אם היא במעיל והוא מאמין שזהו אקדח, לעומת אם היא בחוץ ואני רואה שאתה בסך הכל מצביע עלי. יש הבדל מהותי. אם היא במעיל הגיוני יותר לחשוב שזהו אקדח.
ואני ממשיך עם אותו קו קודם- במידה והאדם שרואה אצבע במעיל לא נותן את הכסף ונורה, השודד יואשם בירי. במקרה ואדם לא מצביע כמו "שצריך" ומקולל, האם אפשר להעמיד לדין את המקובל או הרב על קללות, תפילות או השבעות? אם אי אפשר, משמע שהאיום לא הגיוני, לא סביר (שים לב שאני מדבר על מימוש האיום, ולכן לא מדבר על האצבע במעיל. אתה לא יכול להוכיח בבית משפט שהאיום התממש, במידה ומישהו קילל אותך בעקרות).

אתה אדם מאמין, האם תשנה את הצבעתך אם מישהו יאיים עליך בקללה?
בבית הכנסת שלך יש שיעור תורה, עולה הרב ואומר שמי שלא תורם למצוות הכנסת כלה אלוהים יפגע בו, תוך שהוא מעביר קופה לתרומות. האם הוא איים עליך? האם הרגשת מאוים? האם אפשר לאסור אותו על כך? אם לא, מדוע יש לחוקק סעיף מיוחד כשמחליפים את "תתרום לכלה" ב"תצביע ש"ס"?

במידה ולא היה ברור לאן אני חותר- הצעת החוק הזאת נועדה לפגוע במפלגות הדתיות, ולא באה מתוך פטרנליזם, למרות שהיא מצטיירת כך.

ישן 22-07-2012, 22:30
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "איום אצבע- אם היא במעיל והוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
ואני ממשיך עם אותו קו קודם- במידה והאדם שרואה אצבע במעיל לא נותן את הכסף ונורה, השודד יואשם בירי.
לא הבנתי, איך השודד יכול לירות באצבעו? ממתי אצבע פולטת כדורים?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אתה לא יכול להוכיח בבית משפט שהאיום התממש, במידה ומישהו קילל אותך בעקרות.
למה אני צריך להוכיח שהאיום יכול להתממש? מספיק שאני מוכיח שסביר שהאמנתי בכך (בדיוק כמו באיום האצבע במעיל).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
בבית הכנסת שלך יש שיעור תורה, עולה הרב ואומר שמי שלא תורם למצוות הכנסת כלה אלוהים יפגע בו, תוך שהוא מעביר קופה לתרומות. האם הוא איים עליך? האם הרגשת מאוים? האם אפשר לאסור אותו על כך? אם לא, מדוע יש לחוקק סעיף מיוחד כשמחליפים את "תתרום לכלה" ב"תצביע ש"ס"?
כן. כן. כן. נידון לעיל.

ישן 23-07-2012, 08:41
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הכוונה היתה לאקדח..."

אני באמת צריך להסביר לך מה ההבדל בין "סביר ש־X מאמין ש־Y" ובין "סביר ש־Y אמתי"?

אם סביר שנוצרי מאמין שחזוס הוא האל, זה אומר שסביר שהוא באמת בנה של רוח הקוטג׳?
ואם סביר שצמחוני מאמין שבשר==רצח, זה אומר שסביר שכולנו מינימום צ׳ארלס מנסון?
ואם כשהייתי קטן סביר שהאמנתי ש־"אבא שלי הוא הטוב מכולם, ואבא שלי הוא הכי בעולם", אז סביר שהוא באמת כזה?

למה הסוגיה האם סביר שאדם כלשהו מאמין בכוחה של קללה, אמורה להיות איכשהו קשורה לסבירות שיש בקללה ממש?
בשביל סחיטה צריך שיקויים רק התנאי הראשון.

ישן 23-07-2012, 17:08

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אני באמת צריך להסביר לך מה..."

האם באמת חשת מאוים. בשביל ההקצנה אני חוזר לדוגמא שלי "שובי, מנה אותי למנהל או שאני יורה עליך טיל גרעיני". אתה חושב שאם תלך למשטרה ותגיד להם שאיימתי עליך בנשק גרעיני אורשע ואכלא לשבע שנים? אם אתה חושב שכן, חוששני שטעות בידך. אם אתה חושב שלא, אזי אתה מסכים איתי שיש רלוונטיות למידת האמיתות של המעשה. לצורך דוגמא נוספת- הטרדה מינית לא מוגדרת לפי האם אתה חש שהטרדתי אותך, אלא לפי מבחנים הקבועים בחוק. ולכן גם אם אתה חושב שהזמנה מצידי לשמוע תקליטים בדירה שלי היא הטרדה מינית, החוק טוען שלא, היות והצעה רומנטית ראשונה אינה הטרדה מינית, רק אם אני חוזר על המעשה אחרי שהבעת התנגדות. כלומר- הפרשנות האישית שלך את המעשה שלי לא רלוונטית, רק מה שנקבע בחוק. מכאן אני טוען שהפרשנות האישית של האדם לא רלוונטית כשמאיימים עליו, אלא רק המבחן הקבוע בחוק. למשל מה שנכתב בסעיף החוק לפי ההדגשה שלך "המאיים על אדם בכתב, בעל פה או בהתנהגות, בפגיעה שלא כדין בגופו או בגוף אדם אחר". מכאן, היות והדין לא אוסר עלי להתפלל למותך, הרי שאין פה עבירה.

כמו כן, מצאתי משהו נחמד ברשת
http://www.criminal-lawyer.co.il/%D...%D7%99%D 7%9D/

"בע"פ 103/88 משה ליכטמן נ' מדינת ישראל, נקבעו שני מבחנים להבחנה בין סחיטה באיומים לאזהרה או עצה. הראשון הוא מבחן השליטה – האם לדובר שליטה או השפעה על אפשרות התממשותה של הסכנה עליה התריע. כאשר התשובה היא חיובית, הרי שיש לראות את הדובר כמאיים ולא כמזהיר. המבחן השני הינו מבחן המהות. זהו המבחן המכריע לבדיקת קרות האיום. קרי, יש לבדוק את ההקשר בו נאמרה האמירה בעיניים אובייקטיביות ומכך ללמוד האם מדובר בסחיטה באיומים. "

לפי המבחן המודגש, עליך להוכיח שלמקלל יש שליטה על האירועים המצויינים. והיות שלי אין שליטה על נשק גרעיני ואתה לא יכול להוכיח שלמקובל יש כוחות על גם אם אתה מאמין בהם, אני מסיק שהפרשנות תואמת לחשיבה שלי

ישן 23-07-2012, 19:51
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב ""האם לדובר שליטה או השפעה על..."

אני חושב שזה די סוגר את הדיון:
http://elyon1.court.gov.il/files/09...9042100.z05.htm

סעיף 7, בפסקה לפני אחרונה בסעיף:
"...האם יש לשלול את האפשרות כי בנסיבות מסוימות של המעשה ושל הקורבן הפוטנציאלי אמרה מעין זו תהווה איום לצורך עבירת סחיטה באיומים לפי דרישות המשפט הפלילי.
...באשר לסוג האיום - אף הסנגור אינו מכחיש שקיים ציבור המייחס אמינות ויכולת לרבנים מסוימים לברך ולקלל והרי העניין ידוע ומוכר.
...בית המשפט אינו מביע עמדה בדבר אמונת המתלוננת בכוחם של רבנים מסוימים. זהו כמובן אינו תפקידו של בית המשפט. מטרתו לבחון אם בוצעה עבירת איום.
לדעתי, יש להשיב לשאלה זו בחיוב.
...המתלוננת פחדה מהמערערת גם במהלך עדותה מלמדת על כוחו של איום מסוג זה וממחישה את האמור לעיל
.."

המקרה מפורט בסעיף 2:
"...המערערת אף איימה על המתלוננת שאם לא תעביר לה את הפיצוי הכספי היא תפנה לרבנים, אשר יטילו על המתלוננת קללות וימיטו עליה אסונות."

ישן 19-07-2012, 13:36
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גריי גוס."

אנחנו הופכים את זה לאשכול אלכוהול? כי אין לי בעיה...

תשמע, אני לא אוהב לחטט לאנשים מה הם אוהבים ומה לא, אז אני רק אציג את דעתי-

וודקות סופר-פרימיום (גריי גוס ושות') הן בדיחה. כמעט כל הוודקות הקפואות, למעט הממש גרועות (אייסברג, למשל) או אלו שמיוצרות בתהליכים/ממרכיבים שונים (זוברובקה, למשל) הן בעלות טעם זהה כמעט לחלוטין. גם כשאינם קפואות (למה שזה יקרה בכלל...) קשה מאוד להבדיל בניואנסים ביניהן. אין שום סיבה לשלם מחירי עתק תמורת שם גרידא.

ולעובדה היומית-
כמעט בכל טעימה עיוורת של וודקות שמתבצעת זוכות הוודקות פרימיום, לא הסופר. בד"כ סמירנוף אדום.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:13

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר