לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2012, 14:04
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "LOL זו סה"כ תמונה ממצעד..."

א. מצעד הגאווה הוא כן הפגנה פוליטית, כמו שהפגנה של חרדים נגד פתיחת חניון בשבת היא הפגנה פוליטית, והפגנה נגד זה שהממשלה לא עוזרת להוריד את מחירי הקוטג' היא הפגנה פוליטית. זה לא אמור שהמטרות לא צודקות.

ב. מפריע לי לראות אותו נושא שלט נגד נבחר ציבור.
אמירתך היא לא-אמת גמורה ומחוצפת. עובדה שעל התמונה

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן. לא פתחתי אשכול, אפילו ששם יש שני חיילים הומוסקסואליים במדים...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2012, 07:06
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
יש הבדל לא קטן בין שלט שמדבר על סירוב פקודה ושלט שמכריז על מילוי פקודה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "גם החילים שתלו שלט בסגנון 'כפיר לא מפנים' לא היו חלק מהפגנה"

אותם מגויסים יצאו בהכרזה שהמשמעות שלה סירוב פקודה. זה עניין חמור. לעומת זאת, החייל כאן בסך הכל החזיק שלט שמזכיר לפוליטיקאי מסוים שבהתאם לפקודות הוא שומר גם עליו. אני לא ממש רואה בעיה עם המסר הזה.
ויחד עם זאת, מצעד הגאווה הוא סוג של הפגנה-ולא שיש עם זו בעיה. זו בעיני הפגנה סופר לגיטימית. אבל, חייל במדים אסור שייקח חלק בהפגנה שכן כשהוא במדים הוא מייצג יותר מאשר רק את עצמו. זו גלישה מסוכנת שאין לה מקום ולדעתי החייל הזה באמת צריך להיענש. אולי לא בעונש הכי חמור בעולם (כלא 6 יכול כניראה לחכות-לאכזבת אותם אסירים שהיו מעוניינים בבילוי לילי מסוג מסוים) אבל זה בהחלט מצדיק ריתוק.
ולמי שהתייחס ליחידה של החייל, שמירה וכו'-סביר להניח שבשמירה הכוונה לתחום מאוד מסוים בצבא שעושה פעילות חשובה מאוד אך לא קרבית, שיש בו שיעור לא מבוטל של חד מיניים.
ישן 06-08-2012, 12:00
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "יש הבדל לא קטן בין שלט שמדבר על סירוב פקודה ושלט שמכריז על מילוי פקודה..."

א. הוא לא קשור לתחום שאתה רומז אליו, בתבונה כה רבה. הוא אולי שומר על חה"כ הנכבד בדרכים אחרות.

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

ב. ספק אם באותו תחום יש אחוז גבוה משמעותית של חד-מיניים ביחס לממוצע בצבא. מה שיש הוא: (א) יש סטיגמה מבוססת שמועות שעוברת מדור לדור, שלא ברור עד כמה היא מבוססת על עובדות, ו-(ב) אולי פתיחות גבוהה יותר שמאפשרת לחד-מיניים לצאת מהארון / לספר על זה בצבא בלי לחשוש מתגובות שליליות מהסביבה.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 07-08-2012, 17:53
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא מיותר לרדת לפסים אישיים?..."

בדיוק ניהול עלוב מהסוג הזה הוא שגרם לי להפסיק לכתוב בפורום הזה (ולא, אני לא חוזר, זו רק גיחה חד פעמית לטובת קגנס).

יש פה בריון מקלדת גזען שנטפל למגיבים, יורד לפסים אישיים, מגיב לגופם של גולשים, מגדף, ומתגרה ואת ואורי מתעלמים באופן שיטתי מההתנהגות הדוחה שלו למרות שרבים בקהילה (כולל לפחות שני מנהלים) שותפים לדעה שהבעתי פה.

יש לי אמנם את התיאוריה הפרטית שלי בעניין אבל אני אשמור אותה לעצמי. אני גם מדגיש שהביקורת שלי מכוונת אליך ולאורי בלבד ולא לברווז ולEtEoR שעושים, לעניות דעתי, עבודה נהדרת בניהול הפורום הקשה הזה. חבל שאורי ואת נותנים חסות לתפוח רקוב שמעכיר את האוירה בקהילה המצויינת הזו.

זהו, פרקתי, שלום ולא להתראות.

ישן 06-08-2012, 12:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא אמרתי שאמרת...וגם לא ניראה לי שהכוונה בשלט היא לשמירה אישית ממש...."

ובכ"ז באמירה כזאת יש הרבה מ"אני מסכן את חיי ע"ב יומי כדי שאתה תוכל לנהל את חייך בשקט ובשלווה".

עכשיו כשאנחנו יודעים שהבחור הוא לא רק חימושניק (שבמקומות ומצבים מסוימים אכן עונים על הקריטריון) אלא גם עושה זאת במל"י 500+ צריך להיות ברור שזה דמגוגיה זולה וחסרת ביסוס.

השלט היה צריך להיות, בהנחה שהוא לא היה פורע חוק רק בעצם היותו בהפגנה בתור חייל, אדרבא על מדים ובהבעת דיעה פוליטית, "אני ההומו שמשרת בצבא ההגנה לישראל". אני לא יודע איך אנשים אחרים מגיבים- אבל אני תמיד מגיב בצורה חיובית יותר לאמת. יותר מזה- כשמישהו מנסה לשקר לי בפנים כדי לקדם את האג'נדה שלו סביר שאוטומטית אני אהיה נגדו ונגדה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 06-08-2012, 13:07
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה בטוח שהוא אף פעם לא עשה שמירות? אף פעם לא לקח חלק בפעילות תומכת למבצעית?"

שמירות=מה שאמרתי? מסופקני.

בהתחשב בכך שהבחור נטול דרגות והוא מהחבר'ה שעונדים דרגות החל מרב"ט ובהתחשב בעובדה שחוגרים נוטים לנדוד בין בסיסים מעט יחסית, ניתן להסיק בקלות שהוא בתחילת דרכו ועל כן, פרט לתקופת ההכשרה זה התפקיד הראשון אותו הוא מבצע ולכן סביר שלא היה בפעילות "תומכת מבצעית".

אני לא אמרתי שהוא לא תורם, למעשה הדגשתי מס' פעמים את ההיפך. אבל הוא לא טוען שהוא "ההומו שתורם למען המדינה", אלא הוא "ההומו ששומר על הח"כ". זה פשוט שקר גס.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:49

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר