לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2012, 19:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
שנה לאבדן הבתולים אתה מתכוון, לא?
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "רק עוד שנה ג'יש...תחזיק מעמד!"

איך אתה יודע שזה ימשך שנה? נראה לי יותר. אחינו פה, הרב שגל, נתן פה כאלה תיאורים שאני פשוט ברור לי שאני עוד לא בשל לדעת אשה. צרחות, מכוערות שהן זיון טוב או כוסיות שהן זיון רע... נשמע מפחיד כל זה, אתה לא חושב? מ'תאומר? אולי אחינו השגל יתן לנו אישור (מקצועי כמובן) ללכת לאיזו בחורה עובדת ולאבד בתולים יחד? היא אמנם לא תצרח מהנאה כמו עדר הנקבות שנשרכות אחריו בכל מקום, מותירות שובל ברתולין כמו חילזון מזיע, אבל היי... לא כולנו יועדנו רב זיינים. חלקינו פשוט נתחתן עם בחורה לא יפה, ולא טובה במיטה ונשאיר לאחינו את היפות והכוסיות. הוא , כמו שמאוד ברור מההודעות שלו, טוחן על ימין ועל שמאל ואני בטוח שטלי פה, ושאר הבנות, תאשר שהנסיון והקילומטראג' פשוט נוזלים מההודעות שלו ושהאיש הוא פשוט פיטר נורת' של פרש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2012, 19:31

אין לך מושג אחינו כמה ביאסתנו
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Aladeen שמתחילה ב "זאת לא נסיגה טקטית, זה..."

סוף סוף אחד בפרש שללא ספק חווה טעם אשה וכולנו היינו במתח לשמוע "איך זה" ("פתחתי אותה והיא לא יכלה ללכת שלושה ימים"; "הכרתי היום שתי כוסיות על בAMPM ועשינו שלישיה בדירה של חבר שלי"; "בדרך חזרה מוורנה במטוס זיינתי את הדיילת הבולגריה בשירותים" ועוד כל מיני סיפורים של "כאלה שעשו את זה"). עכשיו כנראה לעולם לא נדע... איזה בעסה.

בכל מקרה כל התיאורים האלה של גבר מנוסה כמוך על צרחות של בחורות וכאלה... אני פשוט חושב על מה אמא שלי תגיד אם תצרח לי מישהי בחדר והחלטתי להשאר בתול לפחות עוד ימבזמן. אז אחי... כל הכוסיות נשארות שלך לשגול. לא שחשבתי שאחד כמוני הוא איום עליך, כמובן.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-08-2012 בשעה 19:38.
ישן 05-08-2012, 13:01

נו?
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "סליחה?~~?!!!?!?! עד הפוני..."

אז איזה פוני יותר טיפשי לגזור? את הוורוד, או את זה שמעל המצח? אני לוקח את הבת שלי פעם בשבועיים לספר לגזור פוני. כאילו אני עושה המון דברים טיפשיים, אבל אפילו ברשימה של אלף טיפשיים, הללכת לספר לא מתקרב ללהיות נכלל. בכלל: שיער דבר מת וצומח חזרה. כתובת קרקע הרבה יותר טיפשי. במיוחד כשאחרי כמה שנים זה נראה כאילו חירבנה עליך ציפור בגודל של שקנאי או עגור.

ואם שיער וגזירתו זה טיפשי: פעם באיזה גיל 8 היה מנהג (שאין לי מושג האם קיים עוד) לשמר מסטיק לעוס במשך איזה יום שלם, כולל לשים במקרר או במיץ פטל ושטויות כאלה (שנות החמישים, צנע). החזקתי אחד לעוס ביד והיה קיץ והוא היה רך ונמס כזה. איכשהו חשבתי לשפשף עיניים , ולא חשבתי על המסטיק והוא נדבק לגבה. אחרי שאמא שלי נכשלה לשחרר אותו עם אלכוהול או אצטון או מה שלא היה, פשוט גילחה לי את הגבה. זה לוקח בקלות את כל סיפורי ה"גזרתי פוני וזה היה הכי מטופש שעשיתי בחיים שלי". עכשיו אפשר לחזור לדברים יותר נורמאליים כמו "השתנתי למיחם במטבחון של הנג"דים" ודברים כאלה.
ישן 05-08-2012, 13:11

יש לי מאות סיפורי שטויות שעשיתי
בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מי שיודע איך לגזור פוני, זה..."

וכולן יחד מרכיבות פאזל ענק - זה מה שיפה... (משחקים בנשק, משחקים בתחמושת, משחקים במין לא מוגן, הפקולטה למדעי הרוח X 7 שנים, מנוי להולמס פלייס, 10 שנים לספר את עצמי במכונת תספורת בזמן שעבדתי בתפקידים די ייצוגיים, לאכול מאות אם לא אלפי גלידות פנטסיה שלמות בבת אחת, להשכיר את הדירה שלי במקום למכור שנים ברציפות ועוד ועוד - וזה בלי לקחת בחשבון רישום לפרש שעלה לי באלפי שעות ושקלים מתים): העניין הוא שלגזור פוני לא מסתדר לי כשטות. כאילו נטלי פורטמן שיחקה סרט מטופש שלם ליד ז'אן רינו עם פוני מטופש, ועשתה קריירה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 05-08-2012 בשעה 13:19.
ישן 05-08-2012, 13:20
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
אה, אם יש דברים מהסוג הזה אז
בתגובה להודעה מספר 122 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לא הצבעת פעם קדימה?"

בסדיר עצרו לנו תרג"ד כדי שנלך לבחור לכנסת, לא ממש רציתי אבל המ"פ אמר שהוא מצפה שהמפקדים יפגינו דוגמה אישית וילכו לבחור.
הלכתי איזה שני קילומטר בקיץ, בעליה, באבק של רמת הגולן כדי להגיע לבסיס של 77 ולבחור, תוך כדי העליה החלטתי שבמקרה כזה אני מחויב לבחור בדרך השלישית ובקהלני.
הוא לא עבר את אחוז החסימה.

איזה עשור אחרי שוב היו בחירות, בערב הבחירות הלכתי עם בת הזוג שלי ללילה בצפון, היה לה חשוב לחזור לתל אביב כדי לבחור ביום למחרת. אני כרגיל הייתי עסוק בלהפגין אזרחות רעה אבל היא התעקשה שאם לא אבחר אז אני מוזמן לישון בסלון. נסענו עד להורים שלי, בדרך התקשרתי לאחים ולגיסים כדי לבחור מפלגה. (איימתי עליה שאבחר בליברמן כדי להרגיז אותה במקרה כזה הייתי ישן ברחוב) בסוף הוחלט במועצה המשפחתית שלבחור בדיין זה בסדר.
שוב לא עברתי את אחוז החסימה.

ישן 05-08-2012, 13:29

בעקרון אני בעד שלא תצביע גם בהמשך
בתגובה להודעה מספר 123 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אה, אם יש דברים מהסוג הזה אז"

למרות שנראה לי שבזמן האחרון אתה מתחיל להתקרב למצב שבו ראוי שתצביע.

בכל מקרה: כאחד שבחר במקצוע שנרכש :

* תוך חיתוך גופות של זקנים שמאלנים מפוחלצים

* כולל לחטוף צעקות ומכות על בסיס קבוע מערסים שמרוויחים יותר ממך אפילו בלי שהם מעלימים מס

* מצריך גזל של שנות לימוד מחייך שהן רבות יותר אפילו ממספר שנים שסביר להקדיש לךאהבת חייך (התורנית)

וכל זה בזמן שיש לך פה בפורום דוגמא חיה של אדם שיכל להסביר לך, אפילו בחמשירים, למה כל זה לא כדאי (הוא מעדיף לנהל פורום ספוקים בפרש בחינם ולא לנהל מחלקה בכסף!) - זה ללא ספק ספק הופך אותך למלך עושי השטויות בפורום. למען האמת זו שטות כזו גדולה שאני בטוח שמרוב שהסובבים לא יכולים להבין את מהותה, הם בטח חושבים שזו יצירה של תומרקיןף או האלבום החדש של לורי אנדרסון ולו ריד.
ישן 13-08-2012, 23:51
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מה הדבר הכי טיפשי שעשיתם בחייכם?"

אני יכול בוחר לרשום משהו מטופש שמשהו קרוב אליי עשה.

אותו אדם משתמש רק במייל של וואלה,אבל הקוד של האתר הזה קצת דפוק והיה לו בעיות לגשת למייל שלו בוואלה עם הדפדפן של הטלפון החכם.
הוא כמובן חשב שהטלפון איטי ולא טוב,והלך לרכש אייפון 4s בלי לשאול איש מקצוע מה הבעיה.
התחלתי לחקור את אותו טלפון חכם מול מיילים מכל העולם ומצאתי שהוא לא איטי ועובד מהר מאוד בלי בעיות,ולכן שאלתי את אותו אדם שוב מה הייתה הבעיה.
בסוף הבנתי שהוא הלך וקנה אייפון 4s הרבה פחות טוב מאותו נייד חכם שהיה לו בגלל הקוד סוג ג של האתר וואלה.

האתר של וואלה עושה צרות עם כמה דפדפנים וכל אדם מקצועי היה אומר לאותו אדם את זה,כי הוא כתוב לא לפי התקן,אבל לחשוב שאותו אדם הוציא כל כך הרבה כסף על מכשיר פחות טוב של אפל עוד יותר כואבת לי,כי אותו אדם לא מיליונר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר