לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2012, 11:12
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "אחי, אם יכולתי, הייתי עושה אמבטיות של זה"

אתה יודע איך אני מקנא באנשים כמוך? היה לי חבר שהיה מתחרמן, אשכרה מתחרמן, מלרדת לבחורות. אני לא מסוגל לקלוט את זה. הייתי מת שזה יהיה ככה אצלי אבל אותי אישית זה דוחה.

הבעיה היא שאתה לא יכול לומר את זה למישהי כי זה פוגע בטירוף. נראה לי שלאקסית הטרייה שלי הייתה בעיה עם זה. כאילו, כל פעם שהראש שלי היה מתקרב לאזור הדרום שלה ראיתי והרגשתי שהיא מתה שאני אעשה את המעשה אבל אני לא אוהב את זה. בבגדול אני מוכן לעשות את זה אבל המשמעות של זה היא שהסקס נגמר מבחינתי. כאילו, כל הפוקוס יהיה עליה וזהו אבל גם זה בעייתי כי אני מרגיש לא נעים מהרגע הזה שבו הבחורה שמה לב שאני הפכתי שם למטה מאלת בייסבול לבלון שפוצצו אותו...

מבחינתי לרדת לבחורה זו המקבילה לזה שישימו לי מול הפרצוף תמונה של יאסר ערפאת. זה מוריד לי את העניין מיד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2012, 11:42
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אשכול הבעסה השבועית - כי אף אחד אחר לא פתח את האשכול עד עכשיו"

במשך 3 ימים ישנה אצלנו חברה של אמא שנזכרת בה פעם בשנה בפסטיבל המחולות. מילא היא מפזרת את כלי הרחצה שלה במקלחת ושמה צידנית של אוכל במטבח (מילא. משאירה נקי ומסודר, למרות שהחפצים לא מוצנעים אצלה בחדר), אבל ביום רביעי היא מתקשרת ושואלת אם הזוג שלה לריקודים (לא בעל, לא בן זוג שאנחנו מכירים, סתם איש שאנחנו לא מכירות שרוקד איתה בחלק מהריקודים) יכול לנמנם לנו על הספה לשעה שעתיים כשהיא חוזרת לשנ"צ.

כנראה שהיא הרגישה שזו לא בקשה לגיטימית וכבר בניסוח היא שאלה אם אנחנו מרגישות עם זה לא בנוח. אז עניתי לה בנימוס שזה לא נוח לנו. מה אני צריכה עכשיו גבר זר שישן אצלנו בסלון?? גם ככה אני לא מרגישה בנוח כשהיא נמצאת שם.

קיבוצניקית קיבוצניקית, אבל יש גבול. אנחנו לא בית מלון.

חוץ מזה נמאס לי מאמהות פרחות שחושבות שהן יכולות לדבר אלי איך שבא להן. אתמול מישהי התחילה לצעוק עלינו ולהתחיל להגרר לשפה לא יפה, למרות שסה"כ ביקשנו ממנה שתשלח מייל בשביל משהו פנימי שלנו שאנחנו צריכות לעשות לטובתה. עניתי לה שלא תדבר אלי ככה, וזה השתיק אותה. מה זו החוצפה הזו שיש לאנשים?? כ"כ קשה לדבר בנימוס?

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 10-08-2012 בשעה 11:44.
ישן 13-08-2012, 12:03
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "חוק? מה זה חוק? זה ערוץ שחי..."

אני מסכים איתך שאין לו זכות קיום כפי שהוא היום,והייתי זורק את ה 2000 איש עובדים ברשות השידור הביתה בלי פיצוי לחצי שנה וסוגר את כל רשות השידור,ומחזיר את חלקם לעבודה אחרי סינון של כל העודף מ 2000 איש ל 600 איש,אבל רק בעלי קישורים מתאימים ובשכר הרבה יותר נמוך ונורמלי בניגוד להיום ורק אחרי שהערוץ חוזר לעבוד בלי ועד עם שכר נמוך בלבד לפי חוזים תעסוקה כפי שיש באינטל וחברות אחרות ובלי קביעות ואז האגרה תספיק לרשות השידור בלי פירסומות!!!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-08-2012, 12:50
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני מסכים איתך שאין לו זכות..."

אני לא יודע איך החלטת שרירותית על המספרים האלה וגם היה קצת קשה להבין מה בדיוק הפואנטה שלך בגלל היעדר סימני הפיסוק.

לי אין מושג בתפעול של ערוץ טלויזיה ומה נדרש לכך, לרבות כמות העובדים. כל מה שאני יודע זה שערוץ 1 קיים היום בשביל למלא נישה "חינוכית"/"איכותית". מידת העמידה שלו במשימה מוטלת בספק. עם זאת מתוקף היותו ערוץ שניזון מכספי המסים הוא אמור להיות נטול הכנסה חיצונית נוספת. בזה הוא לא עומד. אם המצב היה כזה ולמרות זאת הוא היה מצליח להעמיד תכנים איכותיים ברמת שידור ראויה לשנות ה2000 הייתי מחליק את זה. היות והוא לא עומד בכך, אפילו בקירוב, כשהסיבה היא כנראה שחיתות- אין לו זכות קיום.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 13-08-2012, 12:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני לא יודע איך החלטת..."

ב "40 שנה לטלויזיה" בכירים לשעבר מרשות השידור ויותר מאחד אמרו שיש כיום 2000 עובדים וצריך לצמצם את המספר ל 600 איש בשכר הרבה יותר נמוך וככה להציל את רשות השידור.

טכנאי שידור מקבל לתוכנית שם 38 אלף שקל ברשות השידור סתם לידע כללי.

בכל מקרה בלי לפרק את ועד עובדים של רשות השידור וסגירה של רשות השידור לחצי שנה לחלוטין החגיגה על הכיס הציבורי תמשיך עוד הרבה מאוד שנים,והממשלה רוצה לתת לגוף הזה חיים חדשים,אבל ועד העובדים מסרב לאשר את ההסכם כבר כמה שנים טובות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר