לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2012, 00:19
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יום חמישי הגיע ואיתו בא אשכול נאחס השבועי בהקדשה לציפי לבני שלפיד לקח לה את הצומי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
א, קבלתי זמן לניתוח הפרטי, אבל בגלל בעיה אחרת צריך לחכות עם הניתוח לפחות עוד חודש.
ב, במדינת ישראל לא שומרים היסטוריה רפואית חשובה ומעניין עוד איזה בעיות יש בתקנות של משרד הבריאות שרוב הציבור בישראל לא יודע עליהן.

א. רפואה שלימה.
ב. אם הם לא שומרים תשמור אתה,נכון זה מעצבן ותופס מקום אבל מדובר בבריאות שלך ולפעמים גם בחיים שלך. (וזה לא רק בישראל )

אצלנ הבן התינוק שלנו שהוא חולה לב חטף שילשולים והקאות וירוס, אבל אי אפשר לישון ויא אןלןהןם איזה ריח.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2012, 03:32
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יום חמישי הגיע ואיתו בא אשכול נאחס השבועי בהקדשה לציפי לבני שלפיד לקח לה את הצומי"

אני מרגישה כל כך זוועה שבא לי למות.
ביום שני פתאום באמצע היום התחיל כאב גרון שגרם להרגיש כאילו הוא עשוי מנייר שיוף.
זה יחסית עבר ואתמול הרגשתי די טוב, אבל היום זה חזר עם כאבים בכל מקום אפשרי- ראש, עיניים, אוזניים, ועם חום.
גם קמתי לפני שעה עם כאבי בטן מטורפים והקאתי. לעזאזל.

אני לא יודעת מה לעשות עם המשמרת היום. אסור לי להחסיר בכלל ועוד יש לי גם משמרת מחר...
ומה שגם מרגיז זה שכדורי משככי כאבים פשוט לא עוזרים. לקחתי אחד לפני 20 דקות והעיניים שלי עוד שניה נושרות מכאבים.

09.07.00-16.07.12

ישן 02-11-2012, 13:00
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "האמת שנטו מבחינה כספית יש כמה..."

אני מקווה בשבילהם שזה רק בגלל שהם חברה חדשה יחסית. ממשק ההצטרפות דרך האינטרנט זה באמת פלוס, אבל אם זה יוצר בעיות, כדאי להם לשקול זאת שוב.

בחברות רציניות יותר אתה שומע גם מה מקומך בתור, התנצלות על ההמתנה (שזה מפגר נורא, אבל כשאתה מחכה 16 דק' על הקו כמו מטומטם זה מקבל משמעות) או לפחות אפשרות להזין מספר טלפון ושהם יחזרו אליך (כמו בחברות האשראי).

אולי בהמשך כשהם ילמדו דבר או שניים ויגדילו את שירות הלקוחות הטלפונים שלהם, אשקול מחדש את ההצטרפות. בנתיים זו הייתה טראומה אחת גדולה, ואפילו לא קיבלתי מהם התנצלות.

אגב, אילו הצעות מצאת? האר את עיני

ישן 02-11-2012, 14:39
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אוראנג' בדרך לאבד אותי כלקוח (4 קווים)
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "..."

הייתי עם המכשיר בחו"ל... כמה התחברויות בטעות לdata של הרשת המקומית+שיחה רצונית (חירום) של שתי דקות+כמה שיחות קצרצרות שהיו בעצם לחיצה בטעות על מקש קיצור ע"י הילדים כמשחק.... 450 ש"ח חשבון, על משהו כמו כלום מגבייט+כלום שניות שיחה.

כאילו עשו אותי באצבע הם הסבירו ש"הם לא יכולים לעשות כלום" וכמובן ש"הייתי צריך לרכוש דרכם חבילת שיחות "מוזלות" לחו"ל". למזלם הרע הייתי קניין של משרד שבו עבדתי, ואני קצת מבין במרווח המשחקים שלהם. ביי ביי אוראנג' ולא... אני לא מאמין שזמן ההמתנה למוקד השירות הוא בגלל "התעניינות רבה במסלולים" - כולם יודעים שזה כי פיטרתם עובדים.

ישן 03-11-2012, 13:34
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "עם כל הצער והכאב אני מרגיש שאתה יותר רוצה להגיד לי"

זה לא קשור למגיע לך או לא, הרי אין לי שום דבר אישי נגדך, זה קשור לתכונה המאד ישראלית של להאשים אחרים בטעויות שלך ולא לקחת אחריות על הפדיחות שלך. לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין ששרות חסימת גלישה בחו"ל קיים ולא צריך להיות בוגר דוקטורט כדי להפעיל את השרות הזה, ולכן בניגוד למה שאתה חושב אני חושב שפרטנר צודקים באלף אחוז ואתה לא צודק באלף אחוז. הם נתנו לך את הכלים למנוע את מה שקרה ואתה בחרת לא להשתמש בכלים האלה, אין שום סיבה שהם ישאו באחריות לטעויות שלך. למרות מה שכתבתי פה, ולמרות שבטח לא תאמין לי, אני מקווה שתצליח לבטל את החיוב הזה. פרטנר עשקו אותנו מספיק במשך השנים ולא יקרה להם כלום אם מידי פעם הם גם יחזירו כסף ללקוחות שלהם.

ישן 03-11-2012, 13:45

הסיבה שבללה לא השתמשתי בשירות חסימת הדטה בחו"ל
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה לא קשור למגיע לך או לא,..."

היא שכאשר הם חוסמים את השרות הזה (לפחות לבלקברי) נוצרות המון בעיות בהתחברות מחדש (לפעמים לוקח כמה ימים עד שהם מתאפסים על עצמם) - שלא לדבר על זה שהחסימה מצריכה שיחה של מעבר בין המון נציגים ומחלקות (כי הם אף פעם לא מבינים מה בדיוק אתה רוצה). בקיצר... הם עושים הכל כדי להקשות עליך את החיים. וזה שב"אותיות הקטנות" של שירות הלקוחות שלהם ישנה אפשרות לחסימת דטה, לא הופכת אותי ל"אלף אחוז טועה". הגישה שלהם, כאשר הם מקשים עלי מאוד את ההמנעות מהשירות החלופי שלהם ובו זמנית מאוד מקלים עלי מאוד כן להעזר בו, היא גישה שהופכת אותי ללא כ"כ טועה כשאני מתרגז. תוסיף לזה את העובדה שכל התחום הוא בית זונות אחד גדול, ושלמזלי יש לי כוח מסויים מולם (חלקו פאסון מזוייף שגורם לנציג שימור הלקוחות לחשוב שאני מעבר ללקוח של מאתיים ש"ח בחודש וחלקו אמיתי) ואין פה טועים/צודקים.

העניין מאוד מזכיר לי את הקטע של בתי המלון המחייבים מחירים מצחיקים על רשת אלחוטית. הם "צודקים" לדעתך, נכון?

אז זהו ש... יש סוג נפוץ של תיירים שנקראים "תיירים אמריקאים" והם לא רגילים לעושק שכזה והם עושים את המוות למנהל הקבלה ו... נחש מה? הם מנצחים גם במיקרו (מקבלים חיוב מופחת) וגם במקרו (יותר ויותר מלונות הופכים את הרשת לחופשית: גם אם הסטיקים תרמו לצעד זה). אני טוען ש 26 ש"ח לדקה זה מחיר שהם מרוויחים ממנו המון. אני חושב שאני צודק (אבל לא נכנס לוויכוח) ולכן אני חושב שהם צריכים להפחית את החיוב שלי משמעותית. למה? ככה. וככה זו תשובה קבילה.

ישן 03-11-2012, 14:13
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הסיבה שבללה לא השתמשתי בשירות חסימת הדטה בחו"ל"

אין לי בלקברי ולי הניתוק לא עשה שום בעיות. אותי גם לא העבירו מנציג לנציג. המוקדן שהסביר לי איך להפעיל את שירות סינון השיחות במערכת האוטומטית (הוא הפנה אותי למערכת האוטומטית כדי שאני לא אצטרך לשלם עמלה) הציע לי את השרות הזה, שאותו לא הכרתי לפני זה, והוא זה שהפעיל אותו לשביעות רצוני המלאה בלי שאני אצטרך לעשות משהו בנוסף. השרות התחיל מתי שהוא היה אמור להתחיל והפסיק מתי שהוא היה אמור להפסיק, אף אחד לא הקשה עלי את החיים בשום שלב. הטענה שלך שמדובר "באותיות קטנות" בשירות הלקוחות קצת מצחיקה בהתחשב בעובדה שבאתר שלהם האופציה הזו מופיעה בצורה ברורה וגלויה מאד ושיש מוקדנים שמציעים את השרות הזה גם לאנשים שלא מכירים אותו. מהדברים שלך גם אפשר להבין שהכרת את השרות הזה, אבל מסיבות של נוחות בחרת לא להשתמש בו ולכן אני חושב שבכל מקרה האשמה פה היא לא בחברה. איך אתה יודע שמ - 26 ש"ח לדקה הם מרוויחים המון? אתה יודע כמה עולה להם לנתב את השיחה לחו"ל או מחו"ל לארץ? אתה יודע כמה הם צריכים לשלם לחברה המארחת? רוב הסיכויים שאין לך מושג (גם לי אין ד"א). ככה זו אכן תשובה קבילה במדינה בה כל דאלים (ומאיים) גבר.

תוספת בעריכה: ניתוק הגלישה שאנחנו מדברים עליו עובד רק בחו"ל (בנדידה) ולכן לא אמור להשפיע על יכולת הגלישה של הבלקברי שלך בארץ.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 03-11-2012 בשעה 14:47.
ישן 04-11-2012, 09:56

את החלק של החו"ל אני חווה כל יום
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "קפצו לאיזורי האפריקאים באחוזת..."

במיוחד כשאני יורד בגשר ההגנה ועושה קצת הליכה במעלה המסגר כדי לחסוך זמן+לשמוע מוזיקה בווליום מסוכן+להפעיל קצת את השרירים. את כל זה אני עושה לאורך האוטובהן "חרטום-פריטאון" (המדרכה של דרך חיל השריון) ותאמין לי שאני רואה ניגרס מקרוב יותר מאשר המעסה של הלייקרס.

לגבי 400 ש"ח לאופניים.... מעדיף לשים עוד 300 ולקנות ביד2 מאיזה רוסי חביב בן שישים, כמו בפעמיים הקודמות. לילד ממילא אי אפשר לקנות משומש (חוק ה"בלי סטירות לפנים ובלי מתנות יד שניה" שהועבר לפני עשרים שנה בערך בידי הליבראליות הסתומות) אז נלך למצמן. 300 ש"ח אקסטרא + הגברת מפלס הגזענות והשנאה שלי למסתנניגרז האלה (כל פעם אני נדהם מחדש מזה שיש לי עוד לאן נמוך יותר לרדת) נשמעת כמו עסקא די משתלמת.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 04-11-2012 בשעה 09:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:06

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר