לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2012, 21:19
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
דעה אישית שלי למצבו של פרש והצעות שלי

נכון שדיון כזה כבר עלה פה לפני כמה זמן,אך אני מרגיש שצריך להעלות אותו שוב. אני מרגיש שיש בפורום 20 פלוס ובפרש בכלל הזנחה כללית לא מכוונת. אני זוכר כשחזרתי לפרש ב2009 פרש היה מקום תוסס עם מנהלים פעילים שלפחות פעם אחת ביום היו בודקים מה קורה. היה יותר אנרגיות, גולשים היו יותר פעילים. הייתה הרגשה של משהו חי. היום זה נראה כמו גסיסה איטית. גולשים כמעט לא כותבים( גם בזמנים חופשיים מלימודים ועבודה). הרבה עזבו מסיבות לגיטימיות, אין כמעט השקעה מצד ההנהלה הגבוהה (סיבה מוצדקת ביותר ואין לי שום דבר נגד טליקו שתחיה ותביא לנו בת ישראל בריאה בימינו אמן). אני יודע שאנחנו בזמנים שבהם זה לא כבר לא מושך כמו פעם להרשם לפורום ולהשקיע יותר מלייק או סטטוס מהיר אך אני מאמין שאפשר לעשות את השינוי הזה. השינוי צריך לבוא בכך שמי שצריך להזיז פה עניינים חייב להיות בן אדם עם שמחה, אנרגיות ורצון להשקיע. לצערי אני לא מרגיש זאת פה בפורום 20 פלוס. כמובן שאין לי שום דבר נגד גולני יקר שהוא נכס לפורום פרש, אבל אני סבור שצריך עוד אנשים בעמדת הפיקוד כדי להניע יותר את פרש ועל כן אני סבור שיש להוסיף מנהלים חדשים שיתנו חיים חדשים לפרש.

בפורום 20 פלוס אני חושב שאין מתאים יותר מצ'אקי שלנו לנהל אותו, צ'אקי משקיע בפרש יותר מכולנו ופורום 20 להבדיל ממקבילו הצעיר יותר, זקוק לזריקת המרצה. אני פונה למקבלי ההחלטות ומפציר בהם לתת לו את הסמכות להחיות את הפורום. מי שמכיר אותי יודע שאני כמעט לא משתף פעולה עם האשכולות השנויים במחלוקת שלו אך אין מנוס מלקבוע כי הוא הגולש המתאים. אני ממליץ גם על ירון אבל הוא לא יסכים בחיים.

בפורום מה שבראש אין שום בעיה ואני חושב שרוג הוא מנהל מצויין שמגלה מעורבות אבל צריך להוסיף עוד גולש או גולשת שיתנו עוד השקעה בפורום.

אני סבור כי אלי73 או סוכן שקט מתאימים לנהל את פורום יהדות.

אני סבור כי פסטן צריך לקבל ניהול בסקופים וחדשות, יש לו מה לתרום בחלק הזה.

כל מה שנכתב פה הוא על דעתי בלבד. אני לא מבקש כאן להדיח מנהלים חס וחלילה אלא רק להוסיף כדי לשפר. אני לא רוצה להגיע למצב שבו פרש יהיה רק פעיל בגלל פורום צבא וביטחון שנהיה מדינה משל עצמו באתר.

תודה.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 07-11-2012 בשעה 21:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2012, 22:06
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "דעה אישית שלי למצבו של פרש והצעות שלי"

א. תודה.
ב. אני לא רוצה ניהול.
ג. אם הייתי הבעלים של האתר אז לא הייתי רוצה מישהו כמוני בעמדת ניהול. ההתנהלות שלי היא לפעמים בלתי צפויה ונוטה לגלוש למקום וולגרי

תפקיד הניהול נתפס בצורה שונה ע"י אנשים שונים. חלק חושבים שמנהל צריך להיות מישהו שמפקח על זה שהכללים של הפורום מכובדים ע"י הגולשים וההתבטאויות לא יוצאות משליטה, חלק חושבים שהוא צריך להיות כמו מדריך בצופים שיוזם פעילויות כדי לעשות לכולם כיף וחלק חושבים שהוא צריך להיות שילוב של שני הדברים. גולני ב20+ ושובי במה שבראש הם "סתם" 2 דוגמאות אקראיות שקופצות לי לראש של אנשים שאיכשהו מסוגלים לשלב גם פיקוח על הפורום וגם במקביל להיות חלק מהחבר'ה בפורום בצורה מושלמת. אני לא הייתי יודע איך לעשות את זה

חוץ מזה, כמו שטלי אמרה (היא בטעות קראה לי צ'נדלר ), אני לא צריך עלה כדי להיות מעולה

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 07-11-2012 בשעה 22:15.
ישן 08-11-2012, 08:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פתרון יצירתי, שהצעתי כבר כמה פעמים... תסריט "Dell VS Compaq"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "דעה אישית שלי למצבו של פרש והצעות שלי"

ולמרות שזה מינימום בלספמי בעיני לא מעטים פה, תקשיבו:

לקחו שתי יצרניות מחשבים, אחת כושלת ואחת כושלת מאוד, ואיחדו אותם לחברה כושלת אחת!

זהו! לאחד את משב"ר ועשרים פלוס!!! זה העניין. גם נחסוך שני מנהלים (פחות נפח בפורום המנהלים, פחות עלים ירוקים) וגם... ביננו? אוטוטו צ'יבושקה, לייקנס ואיקסדיל יגיעו ממילא לגיל המוגדר, או יחסמו גלובאלית-מה שיגיע קודם... ואז? ממילא יעבור מן העולם הדבר האחרון שהבדיל בין שני הפורומים...

כאילו... פורום עשרים פלוס, בהגדרתו, הוא פורום לדיבורים חופשי על "גזענות, אלימות, המצב הרפואי של לינוקסבוט, אפל VS אנדרואיד וזין נכנס לכוס וכל מה שמסביב לזה"

ואילו משב"ר? בואו נראה... הוא פורום לדיבורים חופשי על "גזענות, אלימות, המצב הרפואי של לינוקסבוט, אפל VS אנדרואיד וזה שהחסידה מביאה תינוקות וזרע זה חלק מפרי"

כולה עניין קטן וזניח מבדיל בין שני הפורומים ו.... הרגשה שלי? אולי אני טועה אבל... יש לי הרגשה שגולשי משב"ר לא בדיוק חושבים שנשיקה על הלחי זה שיא הקרבה בין נשים לגברים, או בין גייז לגייז...

אז יאללה לאחד... אני בטוח שוועד עובדי מנהלי פרש לא יעשה איזו שביתה איטלקית פה ושימצאו איזה תפקיד לשני המנהלים שיוותרו בלי עבודה (אני אומר לתת להם לנהל את פורום ביקורת מסעדות).

טימון, יש אישור?

ישן 08-11-2012, 10:04
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה היית אומר להורה עם ילד בן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
מה היית אומר להורה עם ילד בן 22 וילדה בת 14 שהיה הוגה את הרעיון שבמקום ששניהם יהיו בשני חדרים נפרדים הם יהיו בחדר אחד?

א. לא הייתי אומר לו כלום... אם הוא שם אותם באותו החדר זה או כי
א1. אין לו כסף לדירה עם חדרים לשניהם.
א2. הפדלאות בקושי עושים משהו עם החיים שלהם, וחבל להחזיק שני חדרים בשביל הכלום שהם עושים
א3. הם ממילא ביחסי גילוי עריות מתקדמים, אז לפחות שישמו אותם יחד במקום כל הקטע של לעבור בין חדר לחדר, לפתוח דלתות וכו'
א4. הוא אדם נורמאלי+אין לו המון כסף (אבל אם אין ברירה אז הוא יגרד) והוא מבין שאין שום סיבה שיוותר על חופשת הסקי שלו בקלאב-מרד לז-ארכס עם יין אדום חופשי בארוחות ומדריכות סקי כוסיות עם שיניים צחורות רק כי המושתנים הקטנים שמעו בביה"ס על "מגילת זכויות הילד".

ב. האנלוגיה שלך הפוכה למציאות הנדונה כאן... לשים את פורום "עשרים+" ואת "משב"ר" באותו סל זה לא כמו לשים בחורה בת 22 + נער בן 14 באותו חדר, אלא יותר כמו לשים בחור בן 22 שמכור לפורנו וג'אנק פוד+זיין כמה פעמים בחיים שלו עם נער בן 14 שמכור לפורנו+יזיין עוד מעט/זיין כבר. תקן אותי אם אני טועה, אבל אני חושב שהבן 14 הוא המסוכן יותר, בעיקר משום שהוא אשכרה עוד מאמין שיום אחד הוא יפסיק עם הפורנו ויתרכז רק בבחורות שאי אפשר לאתחל אותן בעזרת מקש F5...

ישן 08-11-2012, 09:44
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05

אהלן טימון.

ארשה לעצמי לכתוב בנימה אישית, היות והודעתך כוונה (בין היתר) נגדי אישית, בין אם במישרין או בעקיפין ולא משנה שהוספת איזה משפט ידי חובה.

סחבק היה עסוק בשבוע האחרון בהכנת כמה עשרות מילואימניקים לקו. סחבק מילואימניק בעצמו. לא יודע אם עברת פעם את החוויה הזאת של להקרע מהעיסוק היום-יומי שלך, מהלימודים, מהמשפחה, מהבת זוג, מהילדים ולהיזרק באיזה חור- לקבל 0 כלים ושיצופה ממך לבנות מחדש את מגדלי התאומים, אבל זאת פחות או יותר התחושה.
כך שאפילו אם היה לי מחשב, או נניח שקע להטעין אותו, כנראה שעדיין לא הייתי מגיע לפה כדי להפעיל את הסקר המאוד קריטי שלך, היות ואת השעה וחצי-שעתיים הפנויות שהיו לי ביממה העדפתי לנצל לדברים אגואיסטים ומינורים, כמו שינה.

אני אגלה לך סוד קטן נוסף, הקטע הזה הולך להמשיך עוד בערך 3 שבועות. אתה מבין- כשאמרתי למג"ד שלי שאני סטודנט ואני מחמיץ עכשיו חצי סמסטר זה לא בדיוק שינה. גם העובדה שבערך חצי מהפלוגה סטודנטים ונניח זה שחיילים שלי צריכים מ"מ שיוביל אותם הם גורמים שוליים נוספים.
אמנם המ"פ ואפילו המג"ד שלי לא מנהלים בפורום פרש, אבל הייתי מסופק אם העובדה שאני כן תצליח לסדר לי פחות ימי תעסוקה.

עכשיו- היות ואנחנו באווירה צבאית אני אזרום עם זה. אותי חינכו שכשמשהו לא עובד לא עומדים בצד מצביעים אליו ואומרים "זה לא עובד, אתה צריך לתקן את זה", אלא ניגשים לתקן.
באותה נימה- אם יש לך השגות מצורת הניהול שלי, מידת ההשקעה שלי או הזמינות שלי בפורום ואתה מוכן לתפוס פיקוד על הפורום, ברגע זה אני פותח אשכול הדחה על עצמי וממליץ עלייך להחליף אותי, אבל כל עוד אתה לא מוכן לעשות את זה (קרי- לקחת אחריות) אל תנדב אנשים אחרים לעשות את העבודה בשבילך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 08-11-2012 בשעה 09:47.
ישן 08-11-2012, 10:57
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "כתבתי במפורש שאני לא רוצה..."

אני לא חושב שהתעבורה בפורום כ"כ סואנת שנדרשים יותר משני מנהלים לנתר אותה.

כפי שנאמר פה כבר מספר פעמים- פורום נשען על הגולשים שלו ולא על המנהלים. זה שגולש פעיל, תורם ומחייה את הפורום לא אומר שהמדרגה הבאה בפיתוח הטבעי שלו תהיה ניהול. אלו שני דברים שלאו דווקא חופפים.

אם נישאר באנולוגית הצבאיות- אם כל חייל טוב יהפוך לקצין אז הצבא יתמוטט כי החיילים הפשוטים הם אלה שבסוף מבצעים את העבודה.
על אותו משקל פורום- אם כל הגולשים הפעילים יהפכו למנהלים התוצאה הטבעית תהיה שכולם בפורום יהיו מנהלים, אז מה זה נותן בדיוק?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:51

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר