לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2012, 20:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני כבר שנים מנסה להתנתק מפרש ולא מצליח
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]והאם נקבל..."

חשבתי אולי כחלון יעזור לי בזה עם איזה חוק נגד פורומים, אבל מכשהוא הלך, הלכה התקווה.

עכשיו ממש עולות לי דמעות כשאני נזכר באשכולות שהיו, ולא ישובו עוד... בתוך כמה דפים אנשים אפילו לא יזכרו את שמם...

האשכול על האפליקציה שעושה "חחחחח" וכל ההתוודות של בני_דג'ית על כך שהוא לא מושלם.

הדיון המרתק שהיה באשכול "אלתור שלי" על איזו תופעה פסיאיטרית שהיה לינקוק אליה מוויקי.

המון חפירות על נפתלי בנט בפורום סקופים.

מי יחזיר לנו את אוצרות המורשת האנושית הזו? כסף, או אפילו כוכבי מומחה שיחולקו כפיצוי, הם לא ממש פיצוי.

מבחינתי היומיים האלה שפרש היה מת, וגדיעת עשרות אשכולות של דברי חוכמה מהימים ראשון ושני, משולים לשריפת הספריה של אלכסנדריה.

וזה עוד בלי להכנס לדיון על כמה דברי חוכמה היו נכתבים פה אתמול והיום לולא קריסת השרת.

אני חושב שצריך ועדת חקירה ממלכתית בראשות 5 מנהלי פורומים בדימוס. מי אשם במחדל קריסת פרש. ביבי? ביבי ואלי ישי? ביבי וליברמן?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:02

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר