לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2013, 19:29
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה המשמעות של זה שהIP של..."

אני אגיד מה שאני יודע או חושב שאני יודע, בטח יש בפרש מי שיודע יותר:

1. זה אמצעי זיהוי כדי שתוכל להגיע פרקטית למישהו במגוון דרכים.
את ה-IP אתה יכול לקחת לספקיות והן יכולות לדעת מי אתה. אני לא יודע אם הן תעשנה את זה, או אם מותר להן לפי החוק, אולי איפשהו בתקנונים מולם כולנו חתומים על כך שהם יכולים. לא יודע. זה שהם יכולים לחשוף אותך בעזרת זה זה מספיק כדי לחשוש ולרצות שהמידע הזה לא יהיה פומבי.
מה שכן - עם צו בית משפט אפשר הכל.
במיוחד אם אתה חושש מהמשטרה, השב"כ וכל האלה.

2. עם IP אתה יכול לדעת באיזו חברת אינטרנט הבן אדם גולש. אם אני יודע שרק 5 אנשים יכולים לכתוב נגדי את המידע הזה, ויכול לברר (למשל על ידי בדיקת הדואר או סתם מהיכרות איתם) באיזו חברה מנוי כל אחד - ה-IP לבד יגלה לי מי כותב נגדי טוקבקים.

3. כשאתה רואה 5 טוקבקים עם אותו IP אתה מבין שמדובר כנראה באותו אדם, זה חושף אותו, פוגע באנונימיות.
תאר לך שלא היית רוצה שידעו שצ'אקי זה צ'נדלר. אבל כולם היו רואים את ה-IP שלך ומבינים לבד.
איה האנונימיות האינטרנטית?
ומה אם אתה רוצה התחלה חדשה? או סתם לכתוב משהו שלא יקשרו אליך?
מה אם החברה שאתה עובד בה רואה IP של החברה, ויודעת שמישהו מבפנים מזיק לה?

4. יש האקרים, ויש מחשבים לא מאובטחים - לחלקם קשה לפרוץ, לחלקם קל, ואם הייתי מבין בזה יותר הייתי מפרט.
אולי יש בזה יותר חששות שווא ממשהו רציני, אבל עדיין, חשש זה מספיק כדי לא לרצות שהמידע הזה יסתובב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2013, 19:49
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני אגיד מה שאני יודע או חושב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
1. זה אמצעי זיהוי כדי שתוכל להגיע פרקטית למישהו במגוון דרכים.
את ה-IP אתה יכול לקחת לספקיות והן יכולות לדעת מי אתה. אני לא יודע אם הן תעשנה את זה, או אם מותר להן לפי החוק, אולי איפשהו בתקנונים מולם כולנו חתומים על כך שהם יכולים. לא יודע. זה שהם יכולים לחשוף אותך בעזרת זה זה מספיק כדי לחשוש ולרצות שהמידע הזה לא יהיה פומבי.
מה שכן - עם צו בית משפט אפשר הכל.
במיוחד אם אתה חושש מהמשטרה, השב"כ וכל האלה.
זה לא רלבנטי לקטע שמפרסמים אותו. אם השב"כ והמשטרה הם אלה שאתה חושש מהם, הם מחויבים להעביר את המידע שהם שומרים ממילא למשטרה. כמו פרש.
פרש מסוכן באותה מידה מהבחינה שה-IP שמור והם יעבירו אותו לשב"כ.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-01-2013, 19:30
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה המשמעות של זה שהIP של..."

זה מה שכתבתי בסטטוסים מצייצים כשפרסמתי את זה:

ציטוט:
קרדיט ראשוני: sheep מכאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...384#post4357447

NRG מפרסמים את כתובות הIP של המטקבקים שלהם. לכאורה, זו הדרך שלהם להתמודד עם האחריות שרובצת עליהם לצנזר תגובות (חוק ישראל חסון למי שזוכר), מאידך - הם מפקירים את קהל המשתמשים שלהם לידי האקרים ושאר חולירות שיעשו עם המידע שימוש שלילי.
לא רחוק היום שהאקר צעצוע שלא תמצא חן בעיניו תגובה באתר, יפרוץ למחשב של כותב הדעה.
בימנו, כשכתובת IP מתחלפת אחת לימים (ולעתים, תקופות ארוכות בהרבה) - הפרסום הנ"ל מעמיד את המשתמש בסכנה על אימת שזו הכתובת שלו.

שלושה איומים מתוך רבים:
1. לרובנו יש ראוטרים. אלו למעשה חוסמים את התקשורת לתוך המחשבים הפנימיים ברשת (NAT). מאידך, חלקנו פתח פורטים מסויימים בראוטר (בין אם בידיעתו ובין אם לאו) לעולם החיצון (מי שמוריד קבצים מהאינטרנט, מי שמשחק, מי שסתם חשקה נפשו בגישה מרחוק). האקר ינסה לזהות את החורים האלו, ויוכל להגיע לפתחו של המחשב ברשת הפנימית.

2. לכמה מאיתנו יש חברים אצל ספקיות האינטרנט השונות? לאלו, יש לעתים גישה לבדוק מיהו המשתמש שעומד מאחורי כתובת הIP. המרחק בין זה לבין חשיפה של האדם (אאוטינג) קטן מאוד. לכו תדעו לאן המידע יזלוג אח"כ... (להזכיר לכם את מקרה אמנדה טוד?)

3. יד קלה על הדק התביעות - היום, כדי להשיג כתובת IP מאתר - יש לפנות למשטרה או להגיש תביעה. בעל האתר מחוייב לספק את הכתובת אך ורק אם קיבל פניה מקצין משטרה, או לחילופין - צו שופט. ברגע שמסר, הכתובת עשויה לשמש כעדות בבית משפט. לעתים, התביעות מגוחכות, ולא מגיעות לכדי הצו הזה. פרסום כתובת הIP מאפשר לאדם להמנע מהפרוצדורה הזאת, שנועדה להגן על הפרטיות שלנו!

הישמרו מאתרים שמזלזלים בפרטיות שלכם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:46

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר