לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2013, 19:53
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אתה שונא אותו כי יש לו לב. אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אתה שונא אותו כי יש לו לב. אם יאיר לפיד היה רוצה לבטל את הפיקוח על מחירי הלחם האחיד והחלב בשקית ככה שהחיים יהיו קצת יותר קשים לאמהות חד הוריות אתה היית המעריץ מס' 1 שלו כי הוא היה מקרב אותנו בעוד שלב לקראת החלום שלך - הרגע בו המילה קפיטליזם תחליף את המגן דוד בדגל ישראל.

[אויי, להיות דמגוג זה כיף]

שאלה לשובי במקרה והוא יראה את הפוסט - למה כותבים "דוד" ולא "דויד"?

כי ככה כתוב בתנ"ך. זו גם הסיבה שכותבים שלמה ולא שלומו, ישראל ולא יסראל, ועוד כמה...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2013, 20:22
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני דווקא זכרתי שהוא ימני,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אני דווקא זכרתי שהוא ימני, אבל זכרתי שהוא אתאיסט. אם הוא באמת הצביע להם, זה הפתיע אותי.
כי יש לך נקודת מבט חד ממדית של קפיטליסט ליברטריאן מזרחי שונא מזרחים שעובד בשוק ההון.
מי שמצביע לפי 10000000000 עוצמה לישראל עושה את זה לאו דווקא כבזכות ברוך "זקן מפחיד" מרזל. יכול מאוד להיות שהוא מצביע עבורם למרות שהוא ברשימה. זה המחיר שנאלצים לשלם.

כמו בהצבעה לכל מפלגה אחרת.

ישן 22-01-2013, 23:03
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ואת מזוכיסטית?
בתגובה להודעה מספר 212 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "..."

כאילו... התופעה הזאת של ללכת ולהתדיין עם דביל/פנאט/טיפש ואז להתרגז זו אחת התופעות המוזרות שאני מכיר... כאילו... כשאני נוסע למקום כמו ק"ש (סליחה שרוקי: פשוט אני שם הרבה ואני מדבר על תחושה אמיתית) אני לא פוצח בשיחה עם נהג המונית על "כל מיני אנשים שתקועים בעדתיות שלהם ואני תקוע אתם בעבודה ולא מצליח לקדם כלום". אני פשוט יודע שיש שם יותר מדי שיפצחו איתי בוויכוח...

כשאני מדבר עם "רוסי" בן למעלה מחמישים אני לא אומר דברים כמו "הרוסים אולי קוראים פושקין מגיל חודשיים אבל חוש הביקורת העצמית שלהם שואף לאפס - ו"שואף" נאמר עליו שהוא יצור אגדתי" - אני פשוט יודע שאני עומד לחטוף נאום על הברבריות הישראלית ועל איך שאפילו עברית לא מדברים פה נכון, שלא לדבר על לאכול נכון עם סכין ומזלג.

כשאני מדבר עם חרדי, חביב ככל שיהיה, אני יודע שזה לא הזמן לספר שאני חושב שהומואים הם אנשים רגילים לחלוטין ושאני לא שופט אותם לפה, או לפה, בגלל זה.

באופן כללי זה נקרא: לחיות בחברה. יש מסביב המון פרימיטיביים/שמרנים מלידה או סתומים. יש להם תפקיד מאוד חשוב בחברה (כפי שתיווכחי אם אי פעם תפלי שבוע בין חבורה ששמה כולם עילוי אחד אחד) וצריך לדעת לחיות אתם.

בכל מקרה זו מדינה יהודית מובהקת - יש בה מרכיב מאוד חזק של זכרון רדיפות מרושעות ורצחניות של יהודים בידי עמים נוצריים. זה משהו שמי שחי פה צריך לקחת בחשבון. איפושהו עמוק: גם לי יש איזה סעיף שישתחרר בנושא הזה, בסיטואציה זו או אחרת.

ישן 24-01-2013, 18:34
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 260 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "תשמע יש לך עתיד בפוליטיקה!"

הנה קו המחשבה שלי:
- וואי כמה חפרנו על השטות הזאת, אם הייתי עושה משהו פרודוקטיבי עם כל הזמן הזה, הייתי יכול להספיק המון.
- תכלס, אולי פשוט נשלח לג'יש איזה "חח..." ונסיים פה את הדיון הזה, הרי שום תובנה מהותית לא תצא ממנו.
- כן, אבל... אתה חייב לפחות לגלול למעלה ולראות אם הוא צודק, והייתה באמת קודם להודעות שהזכרת, הודעה אחרת, שמוכיחה שהוא צודק.
- טוב, אבל רק בשביל לספק את ייצר הסקרנות. לא משנה אם יש כזו או אין כזו, אין טעם להמשיך לחפור בזה.
- סבבה, רק בודקים.
** גולל למעלה כדי למצוא על מה ג'יש מדבר. לא מוצא כלום. **
- טוב, אין לי מושג על מה הוא מדבר. נכתוב לו "חח..." ונסגור עניין.
- אבל... ככה אני מסיד פעמיים. פעם אחת כי אני כאילו מודה שטעיתי, למרות שאני די בטוח שאני צודק, ופעם שנייה כי אין לי מושג על מה ג'יש מדבר, ולא סיפקתי את ייצר הסקרנות שלי.
- תכלס... אין ברירה אלא להמשיך בזה.

ג'יש, אין לי מושג מה מצאת כמה הודעות למעלה. אני לא רואה שם שום דבר רלוונטי לדיון.

ישן 24-01-2013, 13:20
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 253 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני לא בטוח איך עשית את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אני לא בטוח איך עשית את החישוב שלך...
מרצ קיבלו קרוב ל-5% מהקולות, מה שאומר שאחד מכל 20 ישראלים הצביע למרצ. במילים אחרות, אם אדם ממוצע מכיר 100 אנשים, הרי שסטטיסטית 5 מהם יהיו מצביעי מרצ.
כמובן שדפוסי הצבעה לא מתפלגים באופן אחיד באוכלוסייה, ולכן יהיו כאלה שיכירו הרבה יותר, וכאלה שיכירו פחות, אבל אני די בטוח שאני מתחת לממוצע בתחום הזה.
חשבון שפה קשה?
אחד מכל 20 ישראלים שהצביעו, הצביע למרצ. לא אחד מכל 20 ישראלים. מאחר ואחוז ההצבעה הוא בערך 2/3, זה אומר שבתוחלת אחד מתוך 30 חברים, ולא מתוך 20, הוא מצביע מרצ, בהנחה שחברים נבחרים באקראי. והם לא.

(התעלמתי מפרטים קטנים כמו זה שלמרצ 4.55% ולא 5%, כי זה זניח לעומת 50% הפרש בין 20 ל-30...)

ישן 24-01-2013, 13:50
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 265 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אני לא בטוח..."

אפילו כשאתה מנסה להיות קטנוני, אתה נכשל בצורה מביכה.
הנה תראה איך עושים את זה נכון -
אחד מכל עשרים ישראלים שהצביעו, הצביע למרצ. אחוז ההצבעה הוא בערך 2/3 מבעלי זכות הבחירה, ולא מכלל הישראלים. רק כ-70% מהישראלים הם בעלי זכות בחירה, כך שלמעשה פחות מ-50% (או אם לדייק קצת יותר 48.45122%) מהישראלים הצביעו בבחירות (3818441 מצביעים, מתוך כ-7881000 אנשים שמונה אוכלוסיית ישראל, נכון ליום העצמאות האחרון).
בנוסף ציינתי ש"אם אדם ממוצע מכיר 100 אנשים, הרי שסטטיסטית 5 מהם יהיו מצביעי מרצ.", אבל שכחת להעיר לי על כך שיש הרבה אנשים שמכירים גם אנשים שהם לא ישראלים, ולכן הציטוט הנכון צריך להיות "אם אדם ממוצע מכיר 100 ישראלים, הרי שסטטיסטית 5 מהם יהיו מצביעי מרצ."

תתאמן, אולי בפעם הבאה ייצא לך יותר טוב.

ישן 24-01-2013, 13:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אבל אנחנו לא ברוסיה
בתגובה להודעה מספר 275 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני רוצה להאמין שבדור שלי כבר..."

אנחנו בישראל, אקסקלודינג, רעננהרמתשרוןבנימינהרמתביב.

וחוצמזה שברוסיה כן הולכים ככה... למען האמת ברוב מדינות העולם, בכיתה א' בשכונה סבירה, ילדים מולבשים בבגדים חגיגיים ולא בחולצה המוכתמת של האח הגדול שעולה לכיתה ד'. לא הייתה לי בעיה עם זה שישראל נעדרת לבוש חגיגי לכיתה א' - לולא התופעה התרבותית הזו הייתה קשורה גם בהופעת תיכוניסטיות עם תלבושת אחידה של חצאית מיני סקוטית (ולא... אין קשר להיא מהאוטובוס הבוקר... סתם מחשבה שעלתה לראשי באיזו מדינה דרום אמריקאית כשראיתי תיכוניסטים בפארק וחשבתי לעצמי "כמה יותר מאושרים יכולנו להיות בישראל לו התיכוניסטיות היו לובשות תלבושת אחידה של מיני מבד סקוטי אדום/ירוק וגרביים לבנות - מילא שלוקחים אותנו לצבא בגיל שיא האון, ומשחררים אותנו עם מפרצים ושברי הליכה: גם ההיסקול שלנו נראה יותר כמו סצינה מ"אוז" מאשר "המורדים") או בכלל תלבושת אחידה הייסקולית כזו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:18

הדף נוצר ב 0.45 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר