לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2013, 19:02
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני חושב שזאת הזדמנות מעולה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אני חושב שזאת הזדמנות מעולה להעלות את העובדה שיוהל"ן יותר גרוע לצה"ל פי עשרות מונים מכל אי גיוס של חרדים.
אם מתעקשים להשאיר את התקן השערורייתי הזה במקומו+ כל מה שהוא כולל- אני דורש להקים לאתר את "יועץ הרמטכ"ל לענייני אשכנזים".

מסכים כל מילה - גוף רע ומיותר שבכדי להצדיק את עצמו עושה בעיקר נזק.
עוד לא הבנתי מה הן עושות ולמה צריך אותן.
(בטח כשיועצת האחיתופל הזו באה אל הרמטכ"ל הוא דואג להיות עסוק וחושב "עוד פעם הקרציה הזו")

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2013, 06:57
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "וואלק. יש סרטונים שעושים לך..."

אתה סתם מזלזל
הרי בוא נהיה כנים עם עצמנו. חלק ניכר מהגברים שנתקלים בכתבה על אונס שהכותב מתאר בה את האירוע כמו סצינה מתוך פאקינג סרט למבוגרים בלבד חשים סוג של... איך נקרא לזה... מאין עוררות מינית קלה . אז כן, אתה חושב שזה נורא מה שעשו לבחורה וכן, כמובן שלא היית רוצה שיעשו את זה לאמא/אחות/ילדה שלך ובתכלס גם לא לכל אחת אחרת אבל עדיין, להיחשף למקרה מפורט של אונס מטלטל אותך על הסקאלה שבין זעזוע ורחמים לעוררות מינית.

לרבים וטובים יש פנטזיות אלימות שאומנם הם לעולם לא יממשו אותן בפועל אבל כשהם נתקלים בכתבה שמתכתבת עם הפנטזיות שלהם זה מדליק אצלם משהו קטן. גם סרטונים שעוסקים בהטרדות מיניות יכולים לפעמים ליצור אפקט דומה.
ישן 12-02-2013, 07:12
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Daedra שמתחילה ב "ובנימה רצינית חברים...? לי זה..."

בסרטון זה מוקצן (למרות שגם דברים כאלה קיימים) אבל ברור שיש דיבור בוטה כלפי נשים. לפעמים אני נתקל בדברים שלכאורה נשמעים תמימים מבחינת התוכן אבל הנימה שלהם מינית או מספיקה כדי ליצור תחושת איום אצל בחורה. למשל - אתה נמצא בשוק ואחד המוכרים פתאום צועק למישהי שעוברת שם "בוקר טוב יפיופה! איזו שמלה יפה לבשת היום! בואי אני אעשה לך מחיר!" וכשהבחורה מתעלמת וממשיכה ללכת הוא מוסיף "לאן את הולכת?? בואי!"

אני נוטה להאמין שנשים לא בדיוק מתות על סיטואציות כאלה. אולי אח"כ, כשהן במקום שבו הן מרגישות בטוחות, והן מריצות בראש את מה שקרה זה מחמיא להן באיזושהי צורה מעוותת כי זה כאילו נותן להן אישור שהן מושכות בעיני המין השני אבל כשהן בתוך הסיטואציה הן מרגישות מעוצבנות או מאוימות.
ישן 12-02-2013, 07:33
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "בסרטון זה מוקצן (למרות שגם..."

מן הסתם זה תלוי באופי של הבחורה וכו' אבל אני חושב שאפילו אם הרבה בנות יגידו שזה לא לעניין (מטעמי פאסון, כבוד וכו') מרביתן למעשה נהנות מכך. תשומת לב חיובית (שלא מהולה בדיבור מלוכלך) היא סה"כ דבר....חיובי. מה גם שכל הבחורות שמדברות על שוויון ויחס זהה וכו' ינצלו בהרף עין טובת הנאה שניתנת להן כי הן מהמין היפה.

אדרבא, בנות שהיו פעם שמנות, מכוערות וכו' והן אחרי דיאטה רצינית או ניתוח פלסטי יהנו מתשומת הלב פי כמה וכמה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-02-2013, 14:12
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הכל תלוי בזמן, במקום ובאופי הפריט הנבדק
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "האמת היא שזה יותר קרוב למצב..."

יש בחורות שבטבען הן "אנטי החפצה" - הרוב... לא ממש. בחורה שהיא בשלב הפרגיתי של החיים, יפה, חיננית ועוד כל מיני תיאורים שנגזרים בעיקר משם של ירק ירקרק בערבית: זה יעיק עליה ויטריד אותה (כי מסתכלים עליה מספיק). בחורה שרחוקה יותר ממצב זה/בחורה שפעם הייתה כמו התיאור במשפט הקודם, אבל היא כבר "פוסט חינניות": תרגיש בחסרון ההטרדות הללו.

בקיצר.. .זה כמו אלכוהול: כשהוא במידה - זה אחלה

כשהוא יותר מדי - רע לנו ולפעמים מקיאים

עולם בלי אלכוהול? אללה יוסטור איזה פחד... לערבים אין אלכוהול (או בחורות שאפשר לצפור להן...) ותארו הם אשכרה טובחים אחד את השני.

ישן 12-02-2013, 14:42
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הכל תלוי בזמן, במקום ובאופי הפריט הנבדק"

אויש, אתה כזה גבר.
לאף בחורה, גם מי שלא מקבלת מחמאות, לא נעים שמטרידים אותה. אולי כן נעים שמתחילים איתה, אם זה בצורה מנומסת וחביבה, אבל לא נעים שמטרידים/מציקים/מעיקים.
ואני אומרת את זה בתור מישהי שלא חוותה יותר מדי הערות מחמיאות כמתבגרת (לא הסתובבתי במקומות ה"נכונים" ולא הייתי לבושה בצורה שמשכה כאלה). אבל בפעמים הבודדות שכן הציקו לי - זה הפריע לי, לא החמיא.

לעומת זאת בשנים האחרונות (כשהתחלתי להתלבש קצת יותר יפה...) התחילו איתי לפחות 2 אנשים בצורה מחמיאה ונעימה, וזה בהחלט גרם לי לשמוח ולהתפאר באוזניי החבר/בעלי...
(בפעם הראשונה בחור אמר לי "את מוצאת חן בעיניי. יש לך מישהו?" וכ"כ אהבתי את הניסוח הישיר והכן הזה!! הפעם השניה היתה לא מזמן, צלם שראיתי אצל ארליך. הוא התעקש לראות את טבעת הנישואים, לא האמין לי...)
ועדיין יש גם אמירות/מעשים מציקים, כמו אנשים שמתעלקים ומדברים איתי במשך כמה דקות בלי להצביע על העובדה שהם מתחילים איתי (מה שייאפשר לי להסביר להם שאני נשואה ולסגור את הסיפור) אבל במשך כל הדקות האלה מפלרטטים כאילו אין מחר.

וגם באינטרנט: יש אנשים שהשיחה איתם גורמת להרגשה מגעילה, ויש כאלה שמתחילים איתי בצורה נעימה וכנה, ואני יכולה להגיד שאני תפוסה, להודות על המחמאה ולהמשיך הלאה.

אם זה נעשה בצורה נעימה - זה מחמיא ונעים. אם זה נעשה בצורה מציקה - זה מציק. אין קשר לכמות הפעמים שמתחילים עם הבחורה. ואסור לחשוב שיש קשר, כי משם הדרך קצרה להצדקת הטרדות מיניות ואפילו אונס של בחורות שנראות כאילו לא הרבה אנשים מתחילים איתן (בתירוץ של "היא בטוח נהנית מזה, היא לא מקבלת מספיק תשומת לב מגברים, זה בטוח מחמיא לה!").
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר