לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2013, 11:42
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "העלת מס על זכיה בלוטו זה מכוער כמעט באותה מידה כמו העלת מס על סיגריות."

"נפלו בפח של הסיגריות"? זה כמו "נפל לסמים"? אין ביטוי שמעצבן אותי יותר. לסיגריות וסמים לא נופלים, אלא מחליטים להשתמש בהם, ועם כוח רצון ניתן להחליט להפסיק להשתמש בהם. אף אחד לא צריך לממן גמילה מסיגריות, בדיוק כמו שאיש לא מממנן גמילה לאלכוהוליסטים או למעשני חשיש. מי שרוצה לעשן ולדפוק לעצמו את הבריאות - שיהנה, אבל שגם יממן את העלויות שלו על מערכת הבריאות. מכיוון שביטוח הבריאות כאן לא דיפרנציאלי, מס על הסיגריות נראה לי כמו פתרון הולם (וגם על אלכוהול, אגב). אף אחד לא מכריח איש לקחת סיגריה ולנשום דרכה. יקר לך? לא בא לך לשלם מיסים סתם למדינה? אל תעשן...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2013, 21:55
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "איך שאני רואה את זה, לי יש..."

איך שאני רואה את זה, אני לא טענתי בוודאות כי מעשנים עולים לנו יותר, אלא פסלתי את הטענה של המחקר ההוא ושלך, כי הם עולים לנו פחות.
ראשית, ממליץ לך לקרוא את הכתבה שוב, כתוב בבירור
"המחקר לא לקח בחשבון עלויות פוטנציאליות נוספות של השמנה ועישון, כמו אבדן של פרודוקטיביות כלכלית או עלויות חברתיות."

מזה כנראה התעלמת, בשל האג'נדה. למעלה כתבת כה בביטחון כי אתה צודק, שחשבתי שאנחנו מדברים על אשכול אחר לגמרי. אז איך ממחקר שלא ברור מה התוקף שלו בכלל או בהשוואה לישראל, הצלחת להוציא הודעה כה בטוחה שאומרת כי "מסתבר שמעשנים עולים למערכת הבריאות פחות מאלו שלא מעשנים. אם כבר הולכים לפי הגיון כלכלי קר, צריך לקחת מס דווקא מאלו שלא מעשנים"? לא חשבת אפילו לסייג את ההודעה שלך היות ובשרשור ההוא עלו יותר סימני שאלה מסימני קריאה. יצאת ליסנקו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר