לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2013, 21:54
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מישהו מוכן להסביר לי על מה הערבים בוכים?

מדיי בוקר אני עולה על הרכבת לעבודה, ומדיי יום אני נחשף לעשרות ערבים (מה לעשות - עכו היא תחנה בדרך לנהריה).

ואני רואה אנשים שמחים, עם סמארטפונים וטאבלטים, עם אריזות מהדיוטי פרי, ומה לא, אז על מה בדיוק הם בוכים?

אומנם ערביי עכו הם אחוז מינורי מערבי ישראל, אבל לדעתי גם אם ניקח את כל ערבי ישראל כמכלול - המצב החברתי, פיננסי, תרבותי, וביטחוני שלהם הוא פי כמה וכמה הרבה יותר טוב משל שכניהם.

אני מתאר לעצמי שהסבירות לכך שאני אראה נער מצרי \ סורי \ ירדני \ לבנוני עם אייפון 5 ואייפד, דיי שואפת לאפס, ובארץ זה חלק מהיום יום שלהם.

בשורה התחתונה הנקודה שלי זה שלדעתי הם חיים בגן עדן, ושהפחד הכי גדול שלהם זה שהם באמת יצטרכו להיפרד מאיתנו, אז אני יכול לסכם את זה כך שלדעתי העם הפלסטינאי הם העם בעל הסממן העלוקתי הגדול ביותר בהסטוריה המודרנית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2013, 09:48
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
משום שיש להם קצת שכל בין האוזניים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מישהו מוכן להסביר לי על מה הערבים בוכים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בשורה התחתונה הנקודה שלי זה שלדעתי הם חיים בגן עדן, ושהפחד הכי גדול שלהם זה שהם באמת יצטרכו להיפרד מאיתנו, אז אני יכול לסכם את זה כך שלדעתי העם הפלסטינאי הם העם בעל הסממן העלוקתי הגדול ביותר בהסטוריה המודרנית.

יש להם כתמיכה, את אלה שבמעשיהם ובמילותיהם - הוקיעו את עצמם מתוכנו וטוענים שהתקווה זה שיר גזעני ומתחילים לבכות בגלל זה. לכן הם לא צריכים יותר מזה וממתינים להתפוררות הפנימית שלנו, כפי שרוצים ומובילים אליה אותם אוטואנטישמיים - כדי שבסוף יזרקו אותנו לים..

בינתיים הם חיים טוב. לצערי - הדמוקרטיה גם מאפשרת להם את התענוג הזה, והכי גרוע - לא מונעת את ההתפוררות הזו שהזכרתי, בדרכים חוקיות העומדות לרשותה, כדי - כך לטענת הדמוקרטיה - למנוע כאוס ולשמור על זכויות המיעוט. הם רק לא לוקחים בחשבון שזה יעשה בדיוק ההיפך - ויוביל לכאוס אמיתי ומלחמת אזרחים - כפי שחזה ישיעיהו ליבוביץ'.

ישן 26-06-2013, 20:32
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מישהו מוכן להסביר לי על מה הערבים בוכים?"

אייפון זה מדד לאושר?
אז התנאים במדינה טובים יותר באופן כללי מאשר המדינות השכנות שלנו.
את ההשוואה האמיתית לא ערכת - השוואה בין המגזר היהודי והערבי, שממשיך לצנוח למטה בחסות הממשלה שנכון, הממשלה לא נוקטת מדיניות שמסרסרת בלי סוף את ערביי ישראל, היא נוקת מדיניות שלא תוכל להצמיח את המגזר הערבי ולשלב אותו בכלכלה הישראלית. ההשכלה בערים הערביות היא נמוכה כי המדינה לא משקיעה מספיק באיזורים אלו. הביטחון הפנימי בכפרים הערבים הוא מוזנח, והיום משטרת מדינת ישראל - חד משמעית ובאופן בלתי חוקי, מפחדת להיכנס לערים של ערבים.
קל להאשים את הערבים בתרבות מיושנת, בדת הרסנית ובשנאה כלפינו. לנו הרבה יותר קל לראות את עצמנו כגיבורים וככאלה שנתנו לערבי את האייפון.
הערבים ימלאו (ואם צריך אז נכריח) את חובתם האזרחית - אם יקבלו קודם כל זכויות שוות ליהודים . וכן מדיניות של העדפה מתקנת.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 28-06-2013, 04:13
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הם אינם בוכים הם דורשים שוויון בזכויות

ההשוואה איננה מול ארצות ערב, שאזרחיהם במצב הרבה הרבה יותר נחות, אלא מול אזרחי מדינת ישראל.
מי שמקנא בהם שינסה להיות ערבי ליום אחד.
שינסה לקבל/לקנות בכסף טוב קרקעות ממנהל מקרקעי ישראל; שינסה לבנות את ביתו על פי תוכנית מתאר קיימת; שינסה לקבל עבודה על פי כישוריו והכשרתו; שינסה לקנות/לשכור/לגור/להתיישב בישוב יהודי - כולל בישובי יהודה ושומרון; ועוד הפליות מכאן ועד הודעה חדשה.
התרוץ השחוק, שכל זה נמנע מהם בגלל שאינם ממלאים את חובתם למדינה - איננו מחזיק מים. קיימות אוכלוסיות יהודיות לעילה ועילה, שגם הן נמנעות ממלוי חובם למדינה וזוכות בכל הזכויות על פי החוק.

שלא יתפרש שלא נכון לדעתי כלל אזרחי המדינה חייבים במלוי כל חובותיהם למדינה - כולל שירות צבאי או אזרחי. אני מצר על העובדה, שמנהיגי הציבור הערבי מתנגדים בתוקף לשרות זה. יחד עם זאת אין לכרוך יחדיו קבלת זכויות כתמורה למילוי חובות.

אוף שוב אוהב הערבים הזה ???!!!
ישן 28-06-2013, 07:22
צלמית המשתמש של רועי AZ

ניסיון לעורר דיון..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הם אינם בוכים הם דורשים שוויון בזכויות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
ההשוואה איננה מול ארצות ערב, שאזרחיהם במצב הרבה הרבה יותר נחות, אלא מול אזרחי מדינת ישראל.
מי שמקנא בהם שינסה להיות ערבי ליום אחד.
שינסה לקבל/לקנות בכסף טוב קרקעות ממנהל מקרקעי ישראל; שינסה לבנות את ביתו על פי תוכנית מתאר קיימת;

"תכנית מתאר קיימת"? ואיך תקרא להתפרעויות הבניה שרווחות במגזר הזה??

שינסה לקבל עבודה על פי כישוריו והכשרתו;

כמה רופאים יש, רוקחים? כמה עו"ד, שופטים.. אנשי חינוך ועוד מקצועות?

שינסה לקנות/לשכור/לגור/להתיישב בישוב יהודי - כולל בישובי יהודה ושומרון; ועוד הפליות מכאן ועד הודעה חדשה.

ניסית א-ת-ה לבוא ולהתיישב בכפר ערבי?? מה יקרה לך אם תנסה??

התרוץ השחוק, שכל זה נמנע מהם בגלל שאינם ממלאים את חובתם למדינה - איננו מחזיק מים.

נכון, הוא מחזיק באש ותמרות עשן, בכדורים, בסיוע לטרור, ברצון שלא תתקיים המדינה, באי הכרה בך, בסחיטה באיומים, באחוזי פשיעה פראיים, בנהיגה פראית, בסחר בסמים, באלימות כלפי נשים וקצרה היריעה..

קיימות אוכלוסיות יהודיות לעילה ועילה, שגם הן נמנעות ממלוי חובם למדינה וזוכות בכל הזכויות על פי החוק.

נכון.. אתה באמת משווה בין שני סוגי האוכלוסיה??

שלא יתפרש שלא נכון לדעתי כלל אזרחי המדינה חייבים במלוי כל חובותיהם למדינה - כולל שירות צבאי או אזרחי. אני מצר על העובדה, שמנהיגי הציבור הערבי מתנגדים בתוקף לשרות זה. יחד עם זאת אין לכרוך יחדיו קבלת זכויות כתמורה למילוי חובות.

אוף שוב אוהב הערבים הזה ???!!!

אתה מצר על העובדות וזה יפה, משום מה, אתה שוכח ש"מנהיגי" הציבור הללו, מייצגים את קולות הציבור עצמו שכן, הם נבחרים על ידיו תדיר.

אשמח להתייחסות פרטנית, ישירה ולא מתחמקת לנק' שהעליתי..

ישן 28-06-2013, 10:16
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הפליה הפליה ושוב הפליה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ניסיון לעורר דיון.."

האם נתקלטה בתוכניות מתאר ליישובים הערביים ? האם הוקצו קרקעות מדינה למגזר הערבי ? כמהישובים ערביים הוקמו מאז קום המדינה ?
"ההתפרעויות" נובעות אך ורק מכך ומתוך מודעות הממשלה למחדליה היא אפילו אינה פועלת כנגד. כי כל נגד תחייב התייחסות בעד

ישנם מקצועות בודדים בה קיימת תעסוקה לערבים. לכן הם לומדים אותם מקצועות בהם יש להם סכוי. באשר לאנשי חינוך כמה מהם מועסקים שלא במגזר הערבי ?
בכלל כמה ערבים מועסקים בעמדות מפתח במשק: במשרדי ממשלה, בחברת החשמל, המקורות, בנמל, בתעשיית ההי-טק. ?
לבטח תנמק זאת בנימוק הבטחוני - בדיקות בטחון עושים לכל מי שחפץ לעבוד בתחום - ערבי נפסל מראש בגלל היותו ערבי.

לא ניסיתי ואין לי כל כוונה לנסות . מגורים בכפר ערבי היא ירידה ברמה ובכל תחומי החיים.
מלבד זה אפילו אם לא תתקבל בברכה אצלם - אתה ועוד רבים אחרים מביאים תמיד דוגמאות לא בריאות אפילו אפלות - האם לדעתך אנחנו צריכים לחקות התנהגויות לא ראויות ?

נכון, הוא מחזיק באש ותמרות עשן, בכדורים, בסיוע לטרור, ברצון שלא תתקיים המדינה, באי הכרה בך, בסחיטה באיומים, באחוזי פשיעה פראיים, בנהיגה פראית, בסחר בסמים, באלימות כלפי נשים וקצרה היריעה..
אתה מוציא דיבת הכלל על מעשי הפרט - אותם פרטית ערבים כיהודים ( חס וחלילי יהודים אינם רוצחים, אינם אונסים, אינם סוחטים, אינם מסוממים, אינם נוהגים באלימות ובהחרגת נשים) חייבים לתת את הדין ולהענש בחומרה.

כן אני מצפה לשוויון עבור כל אזרחי ישראל באשר הם.
ישן 28-06-2013, 11:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפליה הפליה ושוב הפליה"

ציטוט:
האם נתקלטה בתוכניות מתאר ליישובים הערביים ? האם הוקצו קרקעות מדינה למגזר הערבי ? כמהישובים ערביים הוקמו מאז קום המדינה ?
"ההתפרעויות" נובעות אך ורק מכך ומתוך מודעות הממשלה למחדליה היא אפילו אינה פועלת כנגד. כי כל נגד תחייב התייחסות בעד

ראה התייחסותי לעניין, בתושבתי אלייך על מגורים בכפר ערבי.. בקצרה כשאין תשתיות בסיסיות, כי לא משלמים חובות.. אז קשה להתקל בתמ"א לישובים כאלה שלא לדבר על להקים ישובים נוספים..

ישנם מקצועות בודדים בה קיימת תעסוקה לערבים. לכן הם לומדים אותם מקצועות בהם יש להם סכוי. באשר לאנשי חינוך כמה מהם מועסקים שלא במגזר הערבי ?
בכלל כמה ערבים מועסקים בעמדות מפתח במשק: במשרדי ממשלה, בחברת החשמל, המקורות, בנמל, בתעשיית ההי-טק. ?
לבטח תנמק זאת בנימוק הבטחוני - בדיקות בטחון עושים לכל מי שחפץ לעבוד בתחום - ערבי נפסל מראש בגלל היותו ערבי.

מקצועות בודדים? אבל איזה מקצועות! כמו שאומרים, כל אמא יהודיה הייתה מתגאה בבן שלה אילו עסק בהם. בינתיים ביתר התחומים שציינת, למעט אלו הביטחוניים מטעמים מובנים - יש חלק מכובד בהחלט וזה צפוי עוד לגדול..

לא ניסיתי ואין לי כל כוונה לנסות . מגורים בכפר ערבי היא ירידה ברמה ובכל תחומי החיים.
מלבד זה אפילו אם לא תתקבל בברכה אצלם - אתה ועוד רבים אחרים מביאים תמיד דוגמאות לא בריאות אפילו אפלות - האם לדעתך אנחנו צריכים לחקות התנהגויות לא ראויות ?

מגורים בכפר ערבי היא ירידה ברמה בכל תחומי החיים, זה נכון. כשלא משלמים ארנונה ושאר מסים, לא מתפלאים מדוע מה שאמור להיות מובן מאליו כשמשלמים אותה - איננו. וכשהחתך הסוציואקונומי הוא מראש נמוך, כי אין בתי ספר ותשתית חינוך ראויה - נכון, כי לא משלמים ארנונה - וכשאין תשתיות אחרות בסיסיות - נכון, שוב כי לא שילמו ארנונה - וכאשר כל הרחוב כולו משתף פעולה עם מעשה הפשע ומטשטש ראיות - כי זו המנטליות הדפוקה - אז זו בעיה ואני מבין אותך..

אז אתה מודה שיש התנהגות לא ראויה.. אתה טוען שאנחנו לא צריכים לחקות אותה - המשמעות היא לקבל אותה. אתה מוכן, אני לא. גם לא בשם הפוליטקלי קורקט. אני מביא דוגמא אפלה? או שמא את המציאות העגומה, שאתה מנסה בכל הכוח לעצב לפי האג'נדה האפלה שלך?

אתה מוציא דיבת הכלל על מעשי הפרט - אותם פרטית ערבים כיהודים ( חס וחלילי יהודים אינם רוצחים, אינם אונסים, אינם סוחטים, אינם מסוממים, אינם נוהגים באלימות ובהחרגת נשים) חייבים לתת את הדין ולהענש בחומרה.

יש יהודים פושעים ואנסים ורוצחים.. אבל מה מבחינת היקף הפשיעה לעומת היחס הכללי באוכלוסיה?!? למה במגזר שאתה מגן עליו אין פרופורציה לחלוטין?!

כן אני מצפה לשוויון עבור כל אזרחי ישראל באשר הם.

בקיצור, ביחס לתרומה שלהם ולגישה שלהם, ולאהבתם אלייך ואל מדינת ישראל - הם מקבלים ה-מ-ו-ן.

ישן 28-06-2013, 14:03
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפליה הפליה ושוב הפליה"

ציטוט:
[/size]כמה רופאים יש, רוקחים? כמה עו"ד, שופטים.. אנשי חינוך ועוד מקצועות?

בממשלה עצמה יש ערבים.
זכור לי ערבי אחד, ח"כ בממשלה, שבגד במדינה וברח למדינה אויבת או משהו כזה...
מידי יום הח"כים שכבר יש בממשלה תוקפים אותה ואת המדינה, מזלזלים בערכים של המדינה ממש כמו אויבים (אולי הם אויבים?)

כתבה בגלובס מ-2008: העדפה מתקנת בחברת החשמל: 20% מהעובדים החדשים יהיו ערבים
ולא רק זה אלא באותה כתבה כתוב "שוקלת להעניק מלגות להכשרת עובדים בני האוכלוסייה הערבית בכל המקצועות והתפקידים בחברה"

חברת החשמל או משרדי הממשלה (לא זוכר איזה) כתבה ממש שבוע שעבר או לפני שבועיים, בעיתון התעסוקה של ידיעות אחרונות, במפורש, שהיא עושה העדפה למועמדים ערבים
ידוע שבטכניון חצי מהסטונדטים ערבים.
ורק לאחרונה מחבל (ערבי)
קיבל תואר דוקטור מהאוניברסיטה העיברית - ועוד בכימיה

ציטוט:

תראה את הכתבה בישראל היום: "פתאום קם אדם ומחליט לגור בטירה"

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 28-06-2013 בשעה 14:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר