לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2013, 06:43
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
חילונים באשדוד ביזו את אנדרטת חיל הים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "מטיילים התרחצו באנדרטת חללי צה"ל מאסון המסוקים"

http://www.ashdodnet.com/article/48925
אנדרטת חיל הים בגן אלישבע, אתר הזכרון לחללי חיל הים, שוב הפך לאתר מועדף על מנגליסטים. אשדוד נט תיעד כיצד תושבים מצפצפים על כבוד המקום

נראה מה תהיינה התגובות הפעם. (כל התגובות הנ"ל רלוונטיות)

בכל מקרה לגבי נושא האשכול אני לא משוכנע שאכן הנ"ל אמר את מה שמיוחס לו. ברור שהתפתחו שם חילופי דברים, ונראה שהדברים שיוחסו לאיש הובאו באופן חלקי ומעוות. ניתן להניח למשל שכינוהו פרזיט עלוקה, מוטציה וכו', ועל כך ענה גם אני משלם מסים, תשובה זו פורשה על ידי הכתב, וכחלק ממסע הסתה, באופן הנ"ל, ולא היא. בכדי לענות באופן ובהקשר המתואר בכתבה צריך להיות גם חסר רגישות וגם חסר אינטלגנציה בסיסית האמינו לי שגם אצל החרדים ברמות הללו זה מצרך די נדיר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2013, 10:21
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
אתה אוהב שאלונים...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "חילונים באשדוד ביזו את אנדרטת חיל הים"

מתוך הנחה שאנחנו מתייחסים לחרדי ממוצע,
בוא תנסה לענות על השאלות הללו ביושר.
אני לא מתייחס לסטטיסטיקה, כי אין לי ואני לא חושב שיש לך, אני מתייחס לכמות הפעמים שראית אנשים רגילים מהישוב המגדירים את עצמם חרדים ינהגו כך

1. מה הסיכוי שצעיר חרדי נורמטיבי, יסתכל על תמרור אין כניסה ברחוב בבני ברק ויבחר להתעלם ממנו כי כלום לא יקרה?
2. מה הסיכוי שמשפחה חרדית תבחר להתעלם מהחוק ולא לחגור את הילדים במושב האחורי בכיסאות בטיחות?
3. מה הסיכוי שחברת הסעות שכולם משתמשים בה, כולל לתלמודי תורה, היא בכלל חאפרית שלא מצייתת לחוקים הנוגעים בנושא.
4. מה הסיכוי שהבקשה הראשונה של צעיר חרדי בכניסה למקום עבודה היא שהעבודה תהיה בשחור ועד כמה הדבר נהוג בבני ברק?
5. מה הסיכוי שבשיעור בישיבה חרדית יספרו על הבורות של החילוניים שלא מבינים את עניין הנשמות ולכן הם מאמצים מנהגים חסרי משמעות של גויים כמו אנדרטאות , דקת דומיה ומים?

סיכוי טוב שאתה צודק והסיפור כפי שסופר הוא מוגזם.
מצד שני לפחות מהממשק שלי עם החרדים הזלזול בחוקי המדינה הוא מובנה. הוא בא לידי ביטוי בדברים הקטנים והיום יומיים.

ישן 31-07-2013, 11:38
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "על 5 הדברים האלו אפשר לעשות 5..."

ראשית, אנסה לנהל איתך דיון ענייני, אם אין לך כוונה כזאת בבקשה תפסיק מיד.

אין כאן כוונה להסית, יש כוונה אחת, האמת צריכה להיאמר.
מהמפגשים הדי תכופים שלי עם הציבור החרדי, אחד הדברים שאפיינו את ההתנהגות של האדם הממוצע בקהילה זה זלזול עקבי בחוקי המדינה.
גם כשהחוקים הם לחלוטין כאלו המשרתים את האזרח. תחושת האני יודע יותר טוב ואני לא שואל אף אחד.
זלזול כזה, מאפיין קבוצה שהיחס שלה למערכת סובל מדו-ערכיות. (מזכיר לך עוד קבוצה בחברה הישראלית?) ויחס כזה, ביחד עם התנשאות מובנית מביאים גם לתופעות כאלו.
למרות זאת אני מקבל את הנחת היסוד שלך, יש סיכוי שמדובר בערסים.
וגם כפי שאמרתי בעבר, לא שופטים קבוצה על סמך הקיצוניים שבה. ולכן השאלות מתייחסות לחרדי הממוצע כפי ש chanab פוגש אותו.

ישן 31-07-2013, 11:40
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אתה אוהב שאלונים..."

1. למען האמת אני לא יודע. יש בציבור החרדי מודעות לשמירת הנפש, מנגד יש גם צעירים קלי דעת כך שאני פשוט לא יודע.

2. יש כאלו שאף פעם לא ייסעו מבלי שכולם חגורים ויש כאלה שלא. אין לי סטטיסטיקה בהקשר זה. אני גם לא בטוח שהבעיה ייחודית לציבור החרדי.

3. יש סיכוי סביר וזה באמת דבר שצריך להשתנות, אבל צריך לתקצב זאת. למעשה תלמודי התורה לא עומדים כמעט באף תקן בהשוואה לרמה המקובלת בחינוך הממלכתי והממ"ד. הקיצוץ הנוסף לא ייטיב את המצב.

4. עבודה בשחור מצויה אבל לא בגלל העובד. כעיקרון לעובד המשתכר שכר נמוך משתלם מאוד להשתכר בלבן. (מ"ה שלילי, חופשת לידה, תנאים סוציאליים כמו פנסיה, הבראה, דמי אבטלה ועוד). כעיקרון גם למעסיק זה אמור להיות משתלם משום שהוא יכול לרשום את המשכורת כהוצאה (אחוזון המיסוי על חשבון מ"). הבעיה מתחילה מזה שהמעסיקים מפעילים את העסק בשחור ולכן: א' הם אינם יכולים לרשום כל כך הרבה הוצאות. (כיצד עסק שמגלגל 200,000 ₪ בשנה מעסיק 5 עובדים בשכר של 50,000 ₪ כ"א). ב' לא משתלם להם להעסיק בלבן ולשלם עבור כל הנ"ל (ביטוח לאומי פנסיה דמי הבראה וכו'). אציין שבתי הדין מצמידים כיום את תנאי התעסוקה לנהוג במשק, ובכך הם תורמים להפיכת התופעה לפחות אטרקטיבית.

5. אכן קיים. אבל לא אצל כולם.
ישן 01-08-2013, 20:11
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "עובדי מדינה, הרשויות וחברות..."

הסקת מסקנות מעניינת אבל ספק רב אם היא נכונה.
בעיקר היא נגועה בהעדר יושרה.

לא כל הסיבות לעבודה בשחור היא בשל זלזול בחוק.
הסיבה הבסיסית נעוצה בחטא של הקהילה החרדית עצמה.
צעיר שלא מתאים לתורתו אומנותו מוצא את עצמו בגיל 19 תקוע מול סטנדר שהוא לא יודע להתמודד אתו.
הוא בחור טוב שמעולם לא בחר בצורה חופשית להיות אדם שמקצועו הוא לימוד תורה. (אומנות מאוד קשה לטעמי) ולכן הוא רוצה לעשות משהו אחר.
בגיל 19 הכלים שלו להתמודד עם העולם בחוץ יותר מוגבלים.
הוא לא יכול ללכת לאוניברסיטה.
בעצם על פי החוק אסור לו לעבוד.
אבל כמה זמן הוא יכול להתעמק בסוגיה בגמרא. הוא לא קורץ מהחומר.
אז הוא נכנס לעסק הקרוב לביתו ומבקש לעבוד בשחור.

הרבה פעמים המשך חייו הוא עוד יותר מבאס.
בגיל 19 הוא מרגיש עשיר, הוא מרוויח 4000 שקל בחודש ויש לו אפס הוצאות..
הבעיה היא שבשל ההכשרה שיש לו בחייו אם הוא לא יעשה צעד אמיץ ודרמטי, תקרת השכר שהוא צפוי להגיע אליה ללא קומבינות היא בסביבות ה 6000 שקל בחודש.
הוא כבר קרוב ללהקים בית והוא צריך להיות קומבינטור. כשאחרי כל הקומבינות (ויש הרבה) הוא מגיע למשכורת ששמה אותו בצד הלא נוח של המעמד הבינוני.
הוא מתחמק מחלק מהמסים, אין לו באמת פנסיה. (הרב בשחור) והוא בעל משפחה שתלוי בקהילה על מנת לשרוד. אם הוא לא ישחק על פי כללי המשחק הוא יהיה אבוד.
אז הוא משחק.
הקהילה מתחזקת, האדם הפרטי נשחק.

ישן 31-07-2013, 09:34
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אלו לא חרדים קיצוניים, אלא חרדים שאוהבים לעשות כייף"

לא, זה ממש לא זה.
שמעתי הבוקר בגל"צ את הדיווח (לא נאמר מי המטיילים או מאיזה מגזר, רק דווח על החיכוך וחילופי הדברים) וישר תהיתי ביני לביני האם מדובר בחרדים, שכן אני מכירה היטב את התופעה של רחצה בבריכות נוי ומזרקות שלא מיועדות לכך. בירושלים יש מקום שבו באופן קבוע יש כמות לא מבוטלת של משפחות חרדיות והילדים נכנסים לשחות שם במים, ואפילו ללא כל טיטול-בגד ים, או כל התחשבות בהגיינה ובשאר העולם - הרי מדובר במים רגילים, ללא הכלרה...

מהתקדים הזה עלה בדעתי שיש בהחלט מצב שמדובר במקרה דומה. בטח ובטח כשמדובר באנדרטת הנצחה לאסון שאין מי שלא שמע עליו או מכיר אותו, ואני לא מכירה חילוני, ובטח ובטח לא סרוג, שיעז לבוז לאנדרטה להנצחת חללי צה"ל בצורה כזו, בטח אחרי שמעירים לו יותר מפעם אחת...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 31-07-2013, 10:38
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
למה כשחרדי עושה משהו שלא כהוגן, אז כל החרדים אשמים
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא, זה ממש לא זה. שמעתי הבוקר..."

ואילו חילוני ערסי שלא מתחשב באחרים, אז אין הדגשה שזה כל החילונים, אז נותנים לו שם ערסי, מסומם, פושע, וזה פוטר מאחריות את כל שאר החילונים.

ולמה במקרה של שריפת בית הכנסת עם הספרי תורה, תוך סיכון חיי אדם, שזה פי כמה יותר חמור, שם לא הגבת כלל.

אולי אני מציק עם השאלות שלי יותר מדי, אבל זו שאלה שמתבקשת.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-07-2013 בשעה 10:41.
ישן 31-07-2013, 10:53

החרדים אינם מעודדים לחלל אנדרטות
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אין שום תרוץ במערכת החינוך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אין שום תרוץ במערכת החינוך החילונית להתנהגות ערסית
אך במקרה הזה הוצג תרוץ שמגיע ישירות מהחינוך החרדי וכביכול מעולם התורה.

זה היה מקרה של משפחה בודדת שחיפשה לעשות כייף, והיה להם הבנה לא נכונה. זה יוצא מכל פרופורציה. אני בטוח שאם היו שואלים את המשפחה הזו עכשיו, הם היו עונים שהם מתחרטים על מה שהם עשו.

הלוואי שכל הערסים החילונים לא יהיו יותר גרועים מהם. ואתה יודע מה, אתה תמצא הרבה יותר חילוניים שאוכלים בחוץ בעיצומו של תשעה באב או ביום כפורים ללא שום התחשבות ברגשי הדת של היהודים הדתיים.

בנוסף לזה, היות ואין שמות של אנשים, אני גם לא כל כך בטוח האם הם אכן חרדים, ומה מידת חרדיותם.

אבל מי שהצית את הבית כנסת, זה בטח היה חילוני, ולא סתם חילוני, אלא גם שונא דת, למה לא מתעסקים בזה, וסבירות גבוה שזה הגיע בעקבות מסע ההסתה נגד הציבור החרדי, שגם האשכול הזה מתעסק וחופר בזה ללא הרף וללא כל פרופורציה.

הנה כתבתי את האשכול לפני כמה שעות, ואין אפילו אחד מכל המגיבים פה באתר שיגיב ויגנה את המעשה.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=579185

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-07-2013 בשעה 11:10.
ישן 31-07-2013, 12:04

אתה מוזמן גם כן
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai] ואתה יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
לרגע אהיה פסטן...
אתה משקר, אתה מוזמן להסתובב ברחובות תל אביב ביום כיפור הקרוב ולראות כמה חילוניים יש שאוכלים בפרהסיה.
יתרה מכך, אתה מוזמן לבדוק כמה חילוניים עוברים על החוק ביום כיפור ומתעקשים לנסוע ברכב שלהם.

כמה חרדים מתעקשים לחלל אנדרטות?

על כל אחד, אפשר למצוא נגדו לכל הפחות חילוני אחד שאכל ביום כפורים או בתשעה באב.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-07-2013 בשעה 12:07.
ישן 31-07-2013, 12:43
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "לא הבנתי כל כך מה הקשר בין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
לא הבנתי כל כך מה הקשר בין הדברים...
מביך...
ציטוט:
כשנשאל אחד החרדים שביצעו המעשה מדוע עשה זאת הוא השיב כי במים אין קדושה ולכן אין הוא צריך לכבד את האנדרטה,
וכשחילוני מבלה בפאב/בית-קפה/וואטבר או פותח אחד בניגוד לחוק, ונשאל למה הוא עושה זאת הוא עונה שלא בזין שלו לשבת בבית רק כי החרדים האלה מעבירים חוקים של כפייה דתית טפו עליהם למה הם לא משרתים בצבא איפה הכסף?!?!?#@
ציטוט:
משמע הוא חושב שכל מה שהוא לא מאמין בו ולא חשוב לו (ואילו לאחרים כן), אז מותר לו לשים פס וללגלג.

משמע, הוא חושב שכל מה שהוא לא מאמין בו ולא חשוב לו (ואילו לאחרים כן), אז מותר לו לשים פס וללגלג.

ציטוט:
אם כך הוא הדבר...אז אפשר לעשות קרקס שלם גם מהאמונות ההזויות שלו.

אם כך הוא הדבר...אז אפשר לעשות קרקס שלם גם האמונות ההזויות שלו.
ציטוט:
וחוץ מזה מה הקשר בין חרדים שמבצעים פרובוקציה מכווונת (כנראה כנגד צה"ל) לבין מישהו שלא צם בתשעה באב?
הקשר הוא שיש משהו שלא מקובל לעשות, ואם עושים אתה ממציא תאוריה שלמה על במה מי מאמין, אבל כשיש משהו שהחוק אוסר לעשות ועושים בניגוד לחוק אתה ממציא תירוצים כמו "אבל זה לא בכותל אז זה בסדר". עלוב.
ציטוט:
מי שלא צם זה בגלל שהוא לא מאמין בזה, אבל הוא לא הולך ואוכל חזיר ברחבת הכותל רק כי הוא לא מאמין שיש קדושה ביום זה.
אף אחד לא דורש מאנשים לצום בתשעה באב. דורשים לא לערוך חינגות. יש הבדל. כמובן שהוא כל-כך דק ועדין שלא מפתיע שלא עלית עליו. דרושות שנים של מחקר כדי להבין אותו.
ציטוט:
מי שלא צם זה בגלל שהוא לא מאמין בזה, אבל הוא לא הולך ואוכל חזיר ברחבת הכותל רק כי הוא לא מאמין שיש קדושה ביום זה.
אבל הוא כן פותח את המסעדה שלו ברחוב ראשי והוא כן נכנס למסעדות של אנשים אחרים. שקר מכוון או בורות נרחבת? אין לדעת...
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/134/657.html
http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=56814
ציטוט:
הייתה פה פרובוקציה מכוונת ואין צורך להיתמם.
אתה לא מיתמם. אתה סתם מדבר שטויות.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 31-07-2013, 12:46
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "תקן אותי עם אני טועה אבל אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
תקן אותי עם אני טועה אבל אתה אמור לצום ביום כיפור כי חטאת
תקן אותי אם אני טועה, אבל אין לך מושג מה זה תשעה באב.
תקן אותי אם אני טועה אבל בכלל אין לך מושג מה המדינאי כתב למעלה כי קראת רק שלוש מילים מההודעה ורצת להגיב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
מה אכפת לך אם מישהו אחר אוכל ביום הזה ?
מה אכפת לך אם מישהו אחר מתרחץ בבריכה שהיא לא שלך בכלל?!#?@

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
זה יום בינך לבין הדידי שלך, לא לימדו אותך את זה בישיבה שלך ? כדי שתדרוש את הכסף חזרה.
לא לימדו אותך שום דבר מזה בבית-ספר? או איך לאיית "כדאי"? הייתי מציע לך לדרוש את הכסף שלך בחזרה, אבל ממילא תוצרי מערכת החינוך הציבורית כאלה גרועים, שאתה אפילו לא יוצא דופן בקרבם...

ישן 31-07-2013, 12:33
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai] ואתה יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
ואתה יודע מה, אתה תמצא הרבה יותר חילוניים שאוכלים בחוץ בעיצומו של תשעה באב או ביום כפורים ללא שום התחשבות ברגשי הדת של היהודים הדתיים.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=579185
לרגע אהיה פסטן...
אתה משקר, אתה מוזמן להסתובב ברחובות תל אביב ביום כיפור הקרוב ולראות כמה חילוניים יש שאוכלים בפרהסיה.
יתרה מכך, אתה מוזמן לבדוק כמה חילוניים עוברים על החוק ביום כיפור ומתעקשים לנסוע ברכב שלהם.

לרגע אני אהיה פסטן...
בוא נראה לאיזה משפט של המדינאי הגבת:
ציטוט:
ואתה יודע מה, אתה תמצא הרבה יותר חילוניים שאוכלים בחוץ בעיצומו של תשעה באב או ביום כפורים ללא שום התחשבות ברגשי הדת של היהודים הדתיים.
אולי קשה לראות ככה את הקטע. בוא ננסה ככה:
ציטוט:
עדיין לא?
ננסה שוב:
ציטוט:
לא? אולי צבע יעזור?
ציטוט:

המדינאי כתב שהם עושים זאת בעיצומו של תשעה באב או ביום הכיפורים, לא בעיצומו של תשעה באב וגם ביום הכיפורים. אתה לא יודע מה ההבדל?
אם אומרים שאששלי77 לומד רפואה או לימודי מגדר הכוונה היא אחת משתי האפשרויות, בתלות בהקשר: (1) הוא לומד אחד מן השניים: לימודי מגדר, רפואה, או (2) הוא לומד אחד מן השלוש: לימודי מגדר, רפואה, לימודי מגדר+רפואה. בהקשר הזה הכוונה ל-(1). בכל-מקרה, כשאומרים "או" הכוונה לעולם איננה "וגם"

הייתי מתנהג כמו פסטן ואומר שאתה משקר בכוונה, אבל אשפוט אותך לכף זכות כמו שלימדונו חז"ל ואתייחס בהבנה לכך שאתה תוצא של מערכת החינוך האומללה שלנו שאינה מלמדת תלמידים להבחין בין OR ו-AND, ובלימודי רפואה אין קורס בלוגיקה...
(ועל קורסים מונפצים כמו "חשיבה וקבלת החלטות" או "מהי פילוסופיה" שיש במוסד אקדמי מסוים בישראל שמתנהלים בו לימודי רפואה לא הייתי סומך שיקנו הבנה מועילה כלשהי...)

ישן 01-08-2013, 09:43
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "למה כשחרדי עושה משהו שלא כהוגן, אז כל החרדים אשמים"

לא הגבתי בשום מקום עד עכשיו, כי משום מה השרת של מקום העבודה שלי החליט שיש כאן בפורום תוכן"למבוגרים בלבד" ולא איפשר כניסה.

המזרקה עליה דיברתי, בי-ם, היא לא מקום שמגיעה אליו איזו משפחה אחת, אולי שתיים, באופן קבוע. זה מקום אליו מגיעות משפחות חרדיות באופן קבוע (לא כל פעם אותם אנשים, כל יום אחרים) ולכווווולם לא מזיז שזהו מרחב ציבורי, שזו מזרקה לנוי, ושזו ל-א בריכת שחיה ואין שם תשתית תברואתית מתאימה (מה אם הילדים עושים למשל צרכים במים? בבריכה רגילה מוציאים את כולם, מנקים, מחליפים מים ומכלירים...).

במקרה, כששמעתי את הדיווח בגל"צ, המזרקה הזו עלתה במוחי כאסוציאציה, ולכן הייתה התהייה שלי...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 31-07-2013, 14:34
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "מטיילים התרחצו באנדרטת חללי צה"ל מאסון המסוקים"

סליחה.
אבל אני לא קולט מה מזעזע כ"כ יש כאן בריכת מים ללא גידור ללא שלט האוסר על רחצה,למה שאנשים לא יחליטו להתרענן שם.
הא נכון יש על זה שמות של חיילים שניספו, אני אישית טבלתי במקוואות עם שמות לע"נ פלוני.
איך אתם רוצים שהערסים האלה יבינו שזאת אנדרטה וכו אפילו בכותל ובבית הכנסת הגדול ועוד יש שלט המסביר איך להתנהג, פה יש שטח ובריכה עם כניסה חופשית, ללא שום שלט האוסר על רחצה על עשיית מנגל או דריכה על הדשה.
גם שאין שום חוק האוסר על הנ"ל.

סתם כיום זה הכי IN להכנס בחרדים אז כשרואים חבורת ערסים שלאמא יש חצאית אז הם נהפכים להיות חרדים ומגעילים וכו.

אגב
כמה מהרוגי אסון המסוקים היו חרדים????
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:06

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר