לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2014, 18:56
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי vlad_k שמתחילה ב "לך תדע אולי זה יהיה כמו בפרשת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי vlad_k
לך תדע אולי זה יהיה כמו בפרשת אולמרט

לא חושב,
בפרשת אולמרט היו עדי מדינה, והיו הוכחות מובהקות לעבירות שחיתות (וזה גם תיק שמתנהל המון המון זמן).

הפרשה הנוכחית מאוד טריה, וכמו שאמרתי מקודם - זה ייגמר לכל היותר בעסקאת טיעון מצחיקה (משהו ברמה של מאסר על תנאי + קנס + חודשי שירות, משהו כזה...).

ואני לא מופתע, מבואס או כועס, פשוט מאוכזב.

בארה"ב הם היו נרקבים בכלא למשך שנים רבות.

בארה"ב בכלל נמל לא היה מגיע למצב שהוא מחזיק את כל המדינה בביצים, אז אין בכלל מה להשוות.

בשורה התחתונה חסן הוא מלך, שמשתין על כולם במדינה בקשת יפה ועגולה, ואין אף אחד שיכול לעשות כלום (כולל רוה"מ, ומערכת המשפט), הצגה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2014, 02:59
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=vlad_k]לך תדע אולי זה..."

לא ממש בטוח בעובדות המובהקות במשפט אולמרט
השופט שזר את העובדות לכדי סיפור אחד עם התחלה וסוף, עם המון חורים, ועם תקווה שיחזיק מים בבגצ
זאת ממש לא דוגמה למשהו המשפט הזה

ואגב, לקרוא את השורה האחרונה שלך מעיד על הלך הרוח המושרש בתוך תוככינו (לא בתוכי לפחות)
שורה תחתונה אלון חסן הוא מלך.
אם זו ההגדרה שלך לעבריין שלא נתפס אז מצבנו בכי רע. מצב השפה ומצב המשתמשים בשפה בכי רע.
ולא יעזור שאין שופטים, ואין משטרה, ואין חוקים וכו'.
אם מישהו מגדיר מישהו כאלון חסן כמלך, חבל בכלל על הוצאות המשפט

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 28-05-2014 בשעה 03:03.
ישן 29-05-2014, 03:24
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לא נכון. לעומת הרבה מהם, הוא..."

הזכרת לי..
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
רועי AZ: "הנמלים.. שעושים עבודתם כראוי"

הפורום הכלכלי העולמי (WEF): נמלי ישראל מדורגים במקום ה־87 (מתוך 144 מדינות) מבחינת יעילות.
[דו״ח התחרותיות הגלובאלי ל־2012–2013]

דו״ח ועדת טרכטנברג (בחלק על יוקר המחיה):
"המשק הישראלי תלוי באופן משמעותי באפשרות סחר החוץ דרך נמלי הים... בחינה שנעשתה על ידי גורמי המקצוע במשרדי התחבורה והאוצר עולה כי התפוקות בתחום המכולות לצוות עבודה בנמלי ישראל נמוכות ביחס לנמלים אחרים בעולם: בין 15%-25% נמוכות ביחס לנמלים במזרח התיכון ואף נמוך מכך ביחס לנמלים מתקדמים בעולם. העלות הנגזרת מכך למשק הלאומי נאמדת במאות מיליוני ₪ בשנה."
הקטע המלא:
זהירות - ספויילר!

ובהמשך:
"ענף נמלי הים
תלותו של המשק הישראלי בנמלי הים היא גבוהה וכמעט מוחלטת. תפקודם הלא יעיל של נמלי ישראל משית על סוחרי החוץ עלויות כלכליות גבוהות מאוד, הבאות לידי ביטוי בשלושה מובנים עיקריים - עלויות זמני השהייה של אוניות ומטען, אמינותם סוחרי החוץ בסחר הבין-לאומי ותעריפים גבוהים יותר למשתמשים, הנובעים ממערך עלויות גבוה, במיוחד בתחום השכר. לכל אלו אין פתרון מהיר בטווח הקצר."

אם אלו הגופים שמתפקדים כראוי לדעתך..

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...228#post4369569

ישן 02-06-2014, 19:04
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כי?"

נמל אשדוד הוא עסק מרוויח שמעביר דיוודנדים למדינת ישראל.
נמל אשדוד מצליח לענות על הדרישות שיש למדינת ישראל מנמל, אתה לא שומע יבואנים/יצואנים שמספרים לך על סחורה תקועה, אוניות של מצליחות לעגון או שום דבר קרוב לזה.
נמל אשדוד מספק עבודה לאלפי ישראלים ומפרנס אותם בכבוד.
אני מעדיף עשרת אלפים ישראלים שמרוויחים בממוצע 24 אש"ח לעומת החלופה
ובוא נדמיין את החלופה שאתה כה משתוקק לה.
הנמל יופרט, מדינת ישראל תמכור את הנמל בכמה מליארדים, שתגיע מטייקון שיגייס את הכסף מהבנקים ומהציבור.
הוא ימנה הנהלה מעולה, כמו שאר המנהלים "הגאונים" שאתה כל כך אוהב, הגאונות העיקרית שלהם זה היכולת לשרת את האינטרס של בעל השליטה ולהפוך כסף תאורטי לדיידנד שאיתו הוא יחזיר הלוואה ובמקביל ייצר רווח אמיתי.
בהמשך יהיה איזה משבר שיחייב התייעלות. לאט לאט השכר יתכרסם, הממוצע ירד ל 18 ואז ל 14 כי אסור שאלו שלא נמצאים בראש הפירמידה יתפרנסו בכבוד.
למעלה תהיה הנהלה עם שכר לא נקלט, אם אגיד משהו הברווז יצעק עלי שאני צר אופקים. כשהנמל יפסיד ויבקש פועלים זרים תסביר לי שאף אחד לא רוצה לעבוד בשכר כזה. אחרי זה בטח יבוא תאגיד בריטי ואז חברה סינית והציונות הזאת של נמל עברי ופועל עברי במדינה עברית ייגמר.
יהיו הרבה פועלים שיעברו מהמעמד הבינוני גבוה למעמד הבינוני נמוך.

צריך לראות שהוועד לא מנהל את הנמל, ששחיתות מטופלת, אבל הנמל צריך להיות בבעלות מדינת ישראל.

ישן 02-06-2014, 19:19
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "נמל אשדוד הוא עסק מרוויח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
נמל אשדוד הוא עסק מרוויח שמעביר דיוודנדים למדינת ישראל.
נמל אשדוד מצליח לענות על הדרישות שיש למדינת ישראל מנמל, אתה לא שומע יבואנים/יצואנים שמספרים לך על סחורה תקועה, אוניות של מצליחות לעגון או שום דבר קרוב לזה.
נמל אשדוד מספק עבודה לאלפי ישראלים ומפרנס אותם בכבוד.
אני מעדיף עשרת אלפים ישראלים שמרוויחים בממוצע 24 אש"ח לעומת החלופה
ובוא נדמיין את החלופה שאתה כה משתוקק לה.
הנמל יופרט, מדינת ישראל תמכור את הנמל בכמה מליארדים, שתגיע מטייקון שיגייס את הכסף מהבנקים ומהציבור.
הוא ימנה הנהלה מעולה, כמו שאר המנהלים "הגאונים" שאתה כל כך אוהב, הגאונות העיקרית שלהם זה היכולת לשרת את האינטרס של בעל השליטה ולהפוך כסף תאורטי לדיידנד שאיתו הוא יחזיר הלוואה ובמקביל ייצר רווח אמיתי.
בהמשך יהיה איזה משבר שיחייב התייעלות. לאט לאט השכר יתכרסם, הממוצע ירד ל 18 ואז ל 14 כי אסור שאלו שלא נמצאים בראש הפירמידה יתפרנסו בכבוד.
למעלה תהיה הנהלה עם שכר לא נקלט, אם אגיד משהו הברווז יצעק עלי שאני צר אופקים. כשהנמל יפסיד ויבקש פועלים זרים תסביר לי שאף אחד לא רוצה לעבוד בשכר כזה. אחרי זה בטח יבוא תאגיד בריטי ואז חברה סינית והציונות הזאת של נמל עברי ופועל עברי במדינה עברית ייגמר.
יהיו הרבה פועלים שיעברו מהמעמד הבינוני גבוה למעמד הבינוני נמוך.

צריך לראות שהוועד לא מנהל את הנמל, ששחיתות מטופלת, אבל הנמל צריך להיות בבעלות מדינת ישראל.

קשקוש במיץ עגבניות.
הנמל מרוויח כי הוא מונופול, שמחיריו אינם זולים. מלכתחילה הם נקבעים כדי שהנמל לא יפסיד. זה נכון לחברות ממשלתיות רבות כמו נתג"ז או מקורות, שם התעריפים נקבעים כדי שהחברה לא תפסיד. במקרה של חברת החשמל המחיר האמיתי ייצא כל כך גבוה ששום פוליטיקאי לא יעז לקבוע אותו כך.

הלאה- חדש בשבילך-
http://www.calcalist.co.il/local/ar...3632663,00.html

אוניות שלא מצליחות לעגון? לא קראת שבשביל שזה יקרה אתה צריך לבחור את החברה של חסן?

בתגובה למטה אתה יכול לראות מה זה נמל פרטי ויעיל וזול יותר. בלי תיאוריות האימה שלך על טייקונים רשעים, עובדים אצילים ומעסיקים שיש להשמיד. דמגוגיה של כל סוציאליסט. יצאת להפגין נגד הקוטג' עם הפגודה כבר? אתה תהיה שם בחברה טובה.
ישן 03-06-2014, 00:52
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "נמל אשדוד הוא עסק מרוויח..."

שטויות במיץ שטויות. פשוט ככה.

כמו שמיק אמר הנמל מרוויח רק כי הוא חלק מדואופול ממשלתי, מה שאגב מגולם במחירי היבוא לישראל. אני מצטער אשלי, אבל הממשלה לא יודעת, לא מסוגלת ולא צריכה לנהל חברות כאלה, ואין שום סיבה שהיא תעשה את זה. ואתה לא שומע תלונות על נמל אשדוד בעיקר כי אתה לא מקשיב.

המצב כרגע הוא שאני בעקיפין לקוח של הנמל, וגם בעל מניות בחברת האחזקות שהיא הבעלים שלו, מה שיוצר פיזור אינטרסים לא הגיוני של אינטרסים ביני כלקוח, כבעלים, ובין העובדים. ויותר גרוע מזה הדרקטוריון של חברת האחזקות שלי (הכנסת) בעיני לפחות מתרשל בניהול הנמל. אני חושב שזאת טעות בשבילנו כבעלים להמשיך להחזיק את הנכס הזה.

יש לי אפילו פתרון בשבילך בלי שום ""טייקון"". תיקח את הנמל ותנפיק 50% מהמניות שלו בבורסה במנות. על כל מנה שתנפיק תאפשר לעבודים לקנות מנה במחיר זהה. אם הם רוצים הם מוזמנים לקנות אותו בתמורה לחלק מהפנסיה שלהם. כנ"ל לגבי נמל חיפה, ותקים עוד שני נמלים, ושילכו כולם ביחד לקיבינימאט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר