לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● הצטרפו אל העמוד שלנו בפייסבוק ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2017, 18:26
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
אתה מיושן ושמרן :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "תקראו לי מיושן ושמרן - אבל אני לא אוהב את זה!"

בעולם הנוכחי לכל אירגון גדול יש את מדור משא"ן אשר בראשו עומד סמנכ"ל משא"ן.
שליש זו מילה תנ"כית וזה היה יפה לשמור אמונים לתנ"ך, אבל צה"ל מנסה ליישר קו אז לכאורה בעניין השלישות זה סוג של מתבקש.

בכלל לאנשי שלישות וכ"א עבודה סיזיפית ואפורה ללא שום הילה, חבר כאן בפורום שהוא לוחם מהולל ביחידה קרבית (קצין במילואים) הגדיר את קציני השלישות ביחידה הקרבית שלו "שליחי השטן" .
אז החיל עובד על תדמית חדשה שחזותית כוללת גם תג חדש וסיכה חדשה ומבחינה עניינית קיבלו קשת תפקידים מאתגרת יותר כפי שמפורט בכתבה.
בשורה תחתונה המטרה של צה"ל לטפל בפרט טוב יותר כשמשרדי משא"ן ביחידות הן הכלי.
מבחינת חיילי הסדיר שענייניהם יהיו יותר יעילים ומבחינת אנשי הקבע ענייניהם יהיו גם יותר מתגמלים על מנת שצה"ל יתחרה טוב יותר במגזר הפרטי.

רוצים משא"ן? שיהיה משא"ן וכל הכבוד על העבודה!
(חוצמזה שאני קצת משוחד כי יש כעת בבה"ד 1 צוערת במגמת נחשון הקרובה לליבי שמיועדת להיות ק. משא"ן באחת היחידות של אמ"ן)

עדות של שליש
'ושלישיו טובעו בים סוף'. בשביל הרבה אנשים זהו עוד פסוק מתוך שירת הים. בשבילי זה גורל אכזר. כי בארבע-עשרה שנים האחרונות, אני שליש של גדוד תותחנים. בקורס שלישים, רגע לפני שקיבלנו את הסיכה הנכספת הקרויה 'שלישון', הסבירו לנו שהתפקיד הזה הוא שני בחשיבותו רק לרמטכ"ל. אנחנו אחראים על ההכשרה המקצועית של חיילי הגדוד, על תנאי השירות שלהם, על זיהויים כשהם פצועים וחללים. אבל מהר מאוד הבנתי שבראש ובראשונה, להיות שליש זה להיות סופר, ולא במובן העמוס עוזי של המילה. כשליש אני צריך לדעת בכל רגע נתון איפה כל אחד מבין 400 החיילים של הגדוד נמצא. מי נפקד, מי חולה, מי בחו"ל, מי בחופשה. ואין דבר יותר סיזיפי מלצאת למילואים ולהתחיל לספור. טבלת האקסל הכי צבעונית ומתוחכמת לא תצליח לטשטש את העובדה האפורה, שזהו תפקידי במערך המילואים. וכמעט תמיד, המספרים לא מסתדרים. ואז צריך להתחיל מהתחלה. להצליב רשימות ולעבור אחד אחד עד שיימצא השם הסורר שהושמט או שנספר פעמיים. ואולי בפעם הבאה שבשתיים בלילה, כשהלוחמים מבצעים משימה שמצדיקה את היותם חיילים, אני אשב ואספור שמות, אוכל להתנחם בכך שיש לי אילן גבוה להיאחז בו. אחרי הכל, משה רבינו ענד על דש כותנתו, לא כנפי צניחה ולא סיכת סוף מסלול ולא את אות מלחמת לבנון השנייה. משה ענד את השלישון. כך כתוב בפרשה שלנו.
https://yotamblog.wordpress.com/tag...A8%D7%94/<br />

תג משא"ן וסיכת "שלישון" (או חש"לון)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 14-06-2017 בשעה 18:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +3. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2017 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר