לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2017, 18:43
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
הקיץ הגיע ואיתו שוברי הקופות של העונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 07 שנת 2017"

החופש הגדול גם אומר שיש הקרנות בבוקר ולכן הצלחתי להספיק לתפוס סרט לפני העבודה. ספיידרמן: השיבה. סרט מהנה למדי. אני לא מבקר מקצועי ופלצן או בכיין אינטרנטי שמתלוננים על כך ש"הרסו את הקומיקס"/"צילמו ב 2.5 מעלות שמאלה מדי בכתוביות" או שטות אחרת מהסוג הזה. אני גם לא קראתי את החוברות של ספיידרמן, כך שאין לי ידיעה עד כמה נשמרה רוחה של הדמות בסרט. אני פשוט נהניתי.

כצפוי בימים אלו, הכניסו הרבה "גיוון" למי שמגלמים את הדמויות השונות, אולם מכיוון שמדובר בניו-יורק זה לא נראה מאולץ שכן זו באמת עיר מגוונת מאוד בהרכב האוכלוסייה. ספיידרמן עצמו הוא בן-תשחורת טיפוסי וגם נראה כמו נער בן 15 לערך, אולם מי שלדעתי קצת גונבים את ההצגה הם שניים: החבר הטוב שלו, נד - נער שמן ומצחיק. לא בגלל שהוא שמן, אלא בנוסף. "Diversity", נו. חייבים להציג גם אותם באור חיובי, אחרת תואשם ב"שמנופוביה". השנייה היא הבחורה שנשמעת כמו דריה מורגנדורפר ובעלת כישרון אומנותי כמו החברה הכי טובה שלה בסדרה - ג'יין. את הזהות שלה נגלה בסוף הסרט ובינתיים נהנה מהציניות שלה וההתנהגות המעט מוזרה שלה. אני לפחות נהניתי.

הנבל, כמובן, לא יכול להיות סתם מישהו רע שרוצה להתעשר בקלות. חייבים סיפור רקע שיגרום לנו להבין שהוא פשוט מישהו שנקלע למצב קשה שלא באשמתו ויש אולי לרחם עליו או לפחות להבינו ושהממשל הרשע והעשירים הם האשמים. מוטב שאני אעצור בנקודה זו, שכן זה לא פורום סקופים או פוליטיקה.

מגלגול לגלגול, השחקנית שמגלמת את הדודה מיי הופכת לצעירה ושווה יותר. לעומת הסבתא המוחלטת בגרסה של סם ראיימי, דרך סאלי פילד שהייתה הדודה של אנדרו גארפילד וכעת - מאריסה טומיי. אפילו בעליה של הכריכייה המועדפת על פיטר פארקר מציין את זה בספרדית עסיסית ואותנטית, ואני יכול להעיד על כך כדובר השפה בעצמי. מתברר שהדמות של פיטר פארקר לומדת ספרדית בביה"ס ואף משתמשת בה כדי לענות לו לגבי הבת שלו, כתגובה לאבחנה הברורה למדי אודות דודתו. כנראה שהוא לא למד מספיק, שכן בדיוק לפני שבוע הוא התארח בתוכנית לייט-נייט פופולארית מאוד בספרד ושוחח עם המנחה באמצעות מתורגמן. אני לא עוקב אחריו ברמה כזו, פשוט ראיתי את זה בסטרימר של אמא שלי, למי שמתעניין (ואם לשפוט לפי כמות התגובות והצפיות לאשכולות הללו - אף אחד לא מתעניין).

כמו ב"מומיה" לפני כשבועיים, הצליחו שוב להפתיע אותי מעט בעלילה - אחלה. למרות אורכו, הסמן היחיד לכך שהסרט הנו בן כשעתיים ורבע היה שכבר לא יכולתי להתאפק ובסצינת הסיום במפקדת "הנוקמים" יצאתי לשירותים (לשמחתי הצלחתי להשלים אותה בקודי). בגלל זה אני מעדיף הפסקה בסרט ונראה שהקולנועים שכחו שזו מטרתה העיקרית של ההפסקה. זה ולמכור גלידה בלי שתינמס עד שנספיק לגמור את הפופ-קורן. כמו תמיד - סטאן לי נותן הופעת אורח קטנה (כפרעליו - בן 94 עם מרץ של אנשים צעירים בהרבה, שייבדל לחיים ירוקים) ויש סצינות במהלך ולאחר הכתוביות. ראיתי את הסרט באיימקס, ביס פלאנט ראשל"צ. באמת קולנוע ברמה אחרת.

אמ;לק: סרט מהנה. הדודה מיי שווה בעליל. אל תשתו יותר מדי לפני הסרט או במהלכו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר