לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2017, 03:40
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "רשמית: מרצ כבר לא מפלגה ציונית"

פשוט מאוד: אין ציונות ללא יהודים. בכדי להיות מפלגה ציונית, היא קודם כל צריכה להיות מפלגה יהודית.

ויהודים הם יהודים דרך יהדותם. ככה היה במשך 2000 שנים האחרונות, מתי שהיהודים בכל העולם לא הייתה להם לא ארץ משותפת ולא שפה משותפת.

ההיטוי למהותו של העם היהודי ישנו עוד במגילת אסתר, למרות שנאמר על ידי המן הרשע, אבל מאוד קולע:

יֶשְׁנוֹ עַם אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּין הָעַמִּים בְּכֹל מְדִינוֹת מַלְכוּתֶךָ וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל עָם

להיות ככל העמים, זה בדיוק הפוך מהיהדות.

וְהָעֹלָה, עַל-רוּחֲכֶם--הָיוֹ, לֹא תִהְיֶה: אֲשֶׁר אַתֶּם אֹמְרִים, נִהְיֶה כַגּוֹיִם כְּמִשְׁפְּחוֹת הָאֲרָצוֹת (יחזקאל)

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-10-2017 בשעה 03:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2017, 07:05

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "על ה"מדינאי" "איימתי" ביחס לכותרות שנתן לאשכולות שפתח"

אני כבר לא זוכר על איזו כותרת זה היה, אבל ישנה פה כותרת מאוד מסולפת ומאוד שקרית.
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=602557
"האשה הרגה את העובר שלה".

ומשום מה זה לא מפריע לך.

ברשותך, אם תביא את הכותרת שבה זעמת עלי, הייתי רוצה להשוות בין שני הכותרות, שיהיה פה דיון על זה.

ואל תבין אותי לא נכון, זה לא שכל כך אני מחפש לנקום ולנטור, אלא אכפת לי את הכותרת על האשה המסכנה ומשפחתה, עשו לה עוול נוראי עם הכותרת הזו. ועדיין אפשר קצת לתקן ולשנות את הכותרת ובמקום "הרגה" לכתוב "הפילה".

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 02-11-2017 בשעה 07:20.
ישן 02-11-2017, 07:24
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה צוחק או בעל זיכרון סלקטיבי?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אני כבר לא זוכר על איזו כותרת..."

קודם כל, לא רציתי לעסוק בך או בכל כותב אחר (זה אכן לא לעניין). כתבתי מה שכתבתי בתגובה לתלונה שקרית של מגיב.
אבל אם כבר שאלת-לא פעם אחת ולא פעמיים ולא חמש הערתי לך על הכותרות הלא ענייניות שנתת. ולא על כל מקרה הערתי כי בשלב מסויים זה כבר שוחק. אם היית מישהו אחר כבר היית נחסם אחרי שהתעלמת מבקשות ואזהרות חוזרות ונשנות. אני נוהג בך באורח רוח מוגבר כי אתה כותב פעיל שמביא עמדות שלא זוכות למספיק ייצוג.
לגבי הכותרת הנ"ל- מנהל אחר עסק בזה. והכותרת הייתה פרובוקטיבית אבל מבחינת תיאור העובדות יותר מדוייקת מהרבה כותרות הזויות שהעלית.

הכי טוב שכל אחד יעשה את המאמץ האישי שלו לעמוד בכללים. זה באמת לא קשה או מסובך וזה ישרת את כולם. אם לדעתך מישהו חרג מהכללים אתה יכול כמובן לפנות אל מי מהמנהלים בפרטי והדבר יטופל.
ישן 02-11-2017, 08:23
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא שאני חייב לך משהו, אבל הנה כמה כותרות מעוותות שלך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אני רוצה השוואה. תביא את..."

ואני מדבר על כותרות שאי אפשר להבין מהן מה הנושא או שמעוותות את את הנושא:
רק מהתקופה האחרונה ממש (רובן כאלו שלא נגעתי בהן):
"חשיפה: בוגי יעלון, גדעון סער, v15"
מה זה אמור להביע? מה מבינים מזה?

"התעללות בשוטר בהפגנה הבלתי חוקית של ה"נכים"."
אפשר להתווכח אם מדובר ב"התעללות" אבל וודאי שאין מקום לשים את הנכים במרכאות.

""הארץ" מודה: רוב העמותות המקבלות מימון ממדינות זרות מזוהים עם הsmall"
מה זה small? בשביל מה להכניס כינוי גנאי (טיפשי) לכותרת?

"חטטנות מבחילה נגד הנשיא ורעייתו ונגד ראש הממשלה ורעייתו"
כותרת שכולה הבעת דיעה ואין בה שום התייחסות לתוכן

כורת הזויה במיוחד:
"האם זה קורה שוב, שמי שצעק הכי חזק "תפסו את הגנב", בסוף התברר שהוא הגנב"

ואיך אפשר בלי:
"טראמפ אסר על המסורסים מינית לשרת בצבא ארה"ב"
"מסורסים מינית" זאת דרך מעוותת ופרובוקטיבית במיוחד לתאר מי שעוברים ניתוח לשינוי מין. מעוות יותר מלתאר אימא שבשל פעולתיה גרמה למות עוברה כמי ש"הרגה" אותו. ולא נגעתי לך בכותרת.

ואני יכול להמשיך מכאן ועד שביעי של פסח
ישן 02-11-2017, 18:09
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
הערבים בעזה לא "ג'מעה שלי". אבל אי אפשר להעלים אותם
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אולי מדובר בכלל במשת"פים ציוניים"

זה שמישהו אומר שהעם הפלסטיני זה עם מומצא זה לא משנה את העובדה שהם כאן. השאלה איך מתמודדים עם התופעה באופן רציונלי.
בשאלת הזכות מנקודת מבט של מדינות אחרות שלא מתענינת בכתבי קודש יהודיים יש לנו בעיה: היה חבל ארץ שנקרא פלסטינה וחיו בו אנשים יהודים ואחרים עד 1948. למעשה כולם היו פלסטינים מבחינת הדרכון ותעודת הזהות. גם היהודים הסכימו: בתעודת הזהות הראשונה של הורי מקום הלידה כתוב פלסטינה. בעיברית. זו לא המצאה, זה היה משרד הפנים הישראלי הראשון. אי אפשר לשנות את ההיסטוריה.
מנקודת מבט של העולם היהודים קבלו זכות להגדרה עצמית וקיבלו הכרה במדינת ישראל באו"ם.
עכשיו נשארה שאלה פתוחה: מיהם האחרים? כיון שמבחינת העולם גירוש לא בא בחשבון והם והיהודים כולם היו פלסטינים לפני קום המדינה יש בסיס הגיוני להגדרה שהיהודים הפכו ישראלים ו"האחרים" נשארו פלסטינים, או שהם ישראלים, או שזה שטח כבוש...
היות ואינם ישראלים ואינם ירדנים ואינם מצרים ואינם סורים והגדרתם כערבים אינה בעצם הגדרה שמאפשרת שיוך מדינתי והם 6 מיליון איש מול 6 מיליון יהודים בחלק ארץ שגבולותיו חורגים מהסכמות בין לאומיות והם מגדירים את עצמם כפלסטינים...יש לנו בעיה.

וחוץ מזה אם לא יוגדרו כפלסטינים האנשים האחרים לא יכולים להיות ללא שיוך מדינתי ובהכרח יוגדרו כישראלים וזה הרבה יותר גרוע מנקודת המבט שלי.

ההתעלמות מהבעיה רק פועלת לרעתינו. זה שהם מסכימים להגדיר את עצמם כפלסטינים זה יתרון שאסור לנו לוותר עליו.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 02-11-2017 בשעה 18:21.
ישן 02-11-2017, 18:29
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
נכון מאוד,אי אפשר לשנות את ההיסטוריה,אז כדאי שהשמאל יפסיק לנסות לעשות את זה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "הערבים בעזה לא "ג'מעה שלי". אבל אי אפשר להעלים אותם"

היה חבל ארץ שנקרא פלשתינה,לא היה עם פלשתיני ולכן אין לקולקטיב המומצא הזה שום זכות להגדרה עצמית.בעולם שבו קולקטיבים אמיתיים ועתיקים כמו הקאטלונים,הכורדים והבסקים לא מקבלים מדינה משלהם בשם ה"שלמות הטריטוריאלית" של מדינות מדכאות כמו עיראק,טורקיה וספרד הטענה של"עם הפלשתיני" המומצא מגיעה מדינה היא בדיחה עצובה.
מה שאתה לא מבין הוא שהכרה בנרטיב הפלשתיני,לפיו היתה כאן אומה מגובשת לפני שהציונים הגיעו מארצות המערב היא,חוץ מהכרה בשקר משווע, למעשה הכרה בטענה שהציונות היא עוול היסטורי. המחשבה שיהיה אפשר להגיד "נכון,גזלנו את פלשתין מהעם הפלשתיני אבל היי!אנחנו מוכנים להעניק להם 22 אחוז מפלשתין ההיסטורית ולשמור לעצמנו את כל השאר!" ולצפות מהעולם לקבל את זה היא מגוחכת.
לפלשתינים מגיע זכויות אדם ואזרח,בין אם במדינת ישראל ובין אם במדינת פלשתין.אבל להכיר בזכויות לאומיות שלהם זה מתכון לאסון.ולסיום - עיין בחתימה שלי
ישן 02-11-2017, 20:59
  rpi rpi אינו מחובר  

בוא נעזוב את המילה מגוחכת ונתמקד בלוגיקה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "נכון מאוד,אי אפשר לשנות את ההיסטוריה,אז כדאי שהשמאל יפסיק לנסות לעשות את זה"

ואני מבין מאיפה אתה מגיע למסקנות. אבל תנסה לראות את זה מבחוץ.
אני חושב ששאלת הזכות ההיסטורית לא עובד לטובתינו. אבל הדיון ארוך ומעיק ולא מועיל. למה לא מועיל?
כי הוויכוח המהותי לא מתקיים ביני ובינך. אנחנו באותו צד והאינטרס שלנו זהה למעט בשאלות דת ומדינה.
השאלה של הנרטיב הפלססטיני לא מורידה ולא מעלה לעצם הענין המהותי שלשמו התכנסנו למעט לטעמי לנקודה אחת: הגדרת העם הפלסטיני מהווה יתרון לנו הישראלים, ועל זה נדון בהמשך.

השאלה הראשונה שאנחנו צריכים להסכים היא מה האינטרס. בכללי בוא נסכים שהציונות מבטאת בגדול את האינטרס המשותף.

לשנינו יש בעיה עיסקית: ברור שיש מצב מורכב. השאלה האם כדאי לנצל הזדמנות קיימת לחתוך דיל ולמצות את היתרון הזמני שיש לנו כרגע, וכמו בכל עסק אתה מוותר ולוקח ובסופו של דבר נשאר עם נכס. האפשרות השניה לחכות בתקווה שהתנאים ישתפרו ותוכל להגיע להישג גדול יותר. להחלטה כזו נכנס משחק של סיכוי סכון.

אני משוכנע שאם היית יודע שעכשיו תקבל את הדיל הכי טוב היית הולך על זה. רק מה, כולם מנסים לחזות את העתיד, והנבואה ..., ובאמת איננו יודעים.

לאנשים יש נטיה לזלזל בדברים ברורים בסיסיים וחשובים אז אני אזכיר: מדינת ישראל קמה בזכות עובדה היסטורית אחת שנקראת הכרת מדינות העולם בישראל. המדינה ממשיכה ומתקיימת חיה ונושמת בעיקר בעזרת שתוף הפעולה עם ארה"ב. הואיל וכולם אומרים אום שמום אני אזכיר שארה"ב מבססת את מדניותה בעיקר על מרכיב ההכרה בישראל שחוצה ממשלות ומכאן חשיבות שאלת הגבולות.

תחת ההנחה שיש לך היום חופש פעולה, השאלה האם עדיף לנו להכניס את האחרים אל תוך מדינת ישראל או לוותר על חלק מהשטח ולהפרד. אני מאמין בהפרדות. לא אכפת לי איך יקראו לעצמם : עם מדינה או רשות. אני רק רוצה בטחון סביר ולא להיות אחראי עליהם בשום דרך שהיא. לא בחינוך ולא לא בבריאות לא בזכויות אדם ולא בכלכלה.

אפשר לחזור להסתמך על שאלת הזכות שהיא שאלה פילוסופית מענינת, אבל בעיקר את השמאל. בטוח לא מענינת את העולם. וגם אם תתעקש אוכל להסביר לך שזה לא לטובתינו. אתה יודע שיש היסטוריונים רציניים שטוענים שהעם היהודי לא היה בדיוק עם אלא אוסף שבטים שלא החזיק בשטח באופן רציף לאורך זמן רב. וברגע שייכנסו ההיסטוריונים והארכיאולוגים לתמונה וגםיתחילו להעלות על הכתב את ההבדלים בין כתבי הקודש למציאות ... אתה מבין מה יקרה.

באופן מצחיק אם אתה מגדיר את מדינת ישראל כמדינת העם היהודי הדמוקרטית נתת הגדרה לאומית לאחרים. עדיף שיקראו לעצמם פלסטינים ואין בעצם שם אחר שמשותף לערביי יו"ש ועזה מעצם היותם תושבי פלסטינה לפני קום מדינת ישראל. האפשרות האחרת מדינת כל תושביה. גם אם תגדיר אותם כתושבים ללא אזרחות זו תהיה הגדרה זמנית לא מוסכמת. יש סיכון שבעתיד הלא רחוק נשלם על זה בגדול. אולי עדיף צפור אחת ביד משתים על העץ.

ואגיד לך יותר מזה: לו הייתי פלסטיני הייתי מחכה בסבלנות לימים אחרים. אם יש חלון הזדמנויות זה לא בגללם. זה בגלל טראמפ. מנקידת מבט פלסטינית לא מטריד אותי איך תקרא לי.

ומבחינה לוגית החתימה שלך גם מגדירה את העם הפלסטיני וגם נותנת להגדרה תיקוף היסטורי: הכרה הסטורית מתייחסת להכרה בנקודה על ציר הזמן...

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 02-11-2017 בשעה 21:06.
ישן 03-11-2017, 01:07
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מסתבר שהם כן.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "הערבים בעזה לא "ג'מעה שלי". אבל אי אפשר להעלים אותם"

היות והאינטרסים שלהם חשובים לך יותר מאשר האינטרסים שלנו, לפעמים זה נראה שהם יותר ג'מעה שלך מאשר אנחנו.
תתאפס.

איכשהו,
הצלחת "לא להבין" את הכוונה ב"עם מומצא".
העם היהודי קיים מעל 3000 שנה: יש לנו שפה, דת, תרבות והיסטוריה ייחודיים, וקשר משמעותי ליהודים בכל העולם - רק על בסיס זה.
כולם בעולם יודעים את זה - ולכן זה לא קשור ל"זכויות" אלא לזהות.
הפלסטינאיות לעומת זאת - מתבססת בלעדית על שלילת הזכויות של העם היהודי. זאת בעצם הבעיה.
לעם המומצא הזה אין משמעות אחרת לקיומו - אחרת הוא היה נטמע במהירות בקרב ערבים אחרים, בני אותה דת, המדברים אותה שפה, וחולקים אותה תרבות: ההבדל האתני-תרבותי בינם לבין ירדנים, סורים או מצרים - פשוט לא קיים.
כל עוד לא מתייחסים לבעיה זו,
אתה לא מתמודד עם הבעיה באופן רציונלי - אלא מתעלם ממנה לחלוטין.
וזה לא יעלים אותה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 03-11-2017 בשעה 01:15.
ישן 03-11-2017, 05:41
  rpi rpi אינו מחובר  

עכשיו הבנתי: אין לך פתרון אז אתה עובר להשמצות. להלן הבעיה:
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מסתבר שהם כן."

בין הירדן לים יש בערך 6 מליון יהודים ו 6 מליון ערבים.

היהודים מוגדרים בתוך המסגרת המדינית של מדינת ישראל שיש לה גבולות מוכרים מוגדרים ועוד השטח שסופח בירושלים והגולן.

השטח שאינו נכלל בגבולות מדינת ישראל מוגדר עי מדינת ישראל כשטח כבוש.

מדינת ישראל והעולם מכנים את הערבים בשטח הכבוש פלסטינים ולראיה הרשות הפלסטינית. מה הג'מעה שלך עושה עם הערבים תושבי השטח הכבוש ומה יהיה סטטוס השטח המוגדר ככבוש? היות וב 15 השנה האחרונות הג'מעה שלך בשלטון, אני מניח שממשו כבר את הפתרון...

ומה מוריד ומה מוסיף הטריק המוזר שאתה קורא לפלסטינים עם מומצא?

הספור של שפה אחת אגב זה סיפור נחמד שלא עובד. משום מה עובד יותר אצל הערבים פחות אצל היהודים. הרבה יהודים בעולם לא מדברים עברית יידיש או לדינו בגלל המדיניות הקלוקלת הג'מעה שלך.
ישן 03-11-2017, 16:57
  rpi rpi אינו מחובר  

אין לי מושג מה זה עם מומצא ומה המשמעות מבחינת השאלה הפלסטינית
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "[QUOTE=rpi] ומה מוריד ומה..."

למען הסר ספק, אני לא חושב ש"מגיע" לפלסטינים מדינה. הייתי מעדיף שלא יהיו באזור. אין לי שום סנטימנט חיובי לפלסטינים.

בענין ה"אמת": לא חקרתי מי המציא אותם ולמה

קראתי שנמצאו סממנים יהודיים בבתים ישנים בכפרים ערביים ביש"ע. אולי אלו יהודים שהתאסלמו?

אתה עצמך הפתעת וסיפקת הוכחה שהתנועה הלאומית הפלסטינית היתה קיימת כבר ב 1905. כבר אז הם התחילו? לא ידעתי שהפלסטינים התחילו לנאג'ס כל כך מוקדם. למה? מי ניבא שנתקע איתם במצב בעייתי כבר אז?

כמה זמן עם צריך להיות קיים כדי להגדירו כעם בעל זכות מדינתית? מי מגדיר?

לפי ענין "העם המומצא" - למה בכלל מגיע לאמריקאים מדינה משלהם? הרי אינם עם וומעולם לא היו.

מול איזה עם היית רוצה להשוות בדיוק שתומך בתפיסה עם = מדינה לעם? העם הפרסי שהקים את אירן ומאיים על כל העולם? מדוע ענין העם העתיק רלוונטי לענין הפלסטיני?

לאורך ההיסטוריה היהודים הצליחו לאחוז ולהתבסס בארץ ישראל כישות מדינתית לתקופות קצרות בלבד. תקופת הזמן הכי ארוכה היתה 400 שנה. איך אתה מתכנן להפוך את התקופה הנוכחית לממושכת יותר? ע"י אימוץ 6 מיליון מומצאים לתוך המדינה שלך במו ידיך?

רמז: תראה מה קרה ל 7 מיליון יהודים בארה"ב. נשארו חצי בתוך תקופה יחסית קצרה. אם המגמה תמשיך בתוך 100 שנה ישארו פחות ממיליון. גם אם בנט יהיה שר חינוך לנצח הישראלים לא יהפכו ליותר דתיים. כדאי לצאת מהאשליה.
ישן 31-10-2017, 08:24

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "גם במפלגת העבודה יוצאים מהארון האנטי-ציוני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
במקור נכתב על ידי חבר כנסת במפלגת העבודה
"לא אשתתף בישיבה. לא לשם התרסה. זו אינה חגיגה משותפת לי ולחבריי היהודים. איני שותף מלא לחגיגות. מה עם בני עמי? אתם קיבלתם באמצעות הצהרת בלפור את הזכות להגדרה עצמית. מהזכות הפלסטינית כולם מתעלמים באופן גורף"
"אינני ציוני בעצמי ואיני יכול להיות ציוני. אני ראוי, כפלסטיני, בחלק השני של זהותי ומהותי, לקבל לפחות הכרה לנרטיב שלי. איני חושב שראוי שאשתתף כשאני לא בן חורין"

ומה עונים על הטענות של הח"כ הערבי?

התשובה היחידה הברורה וצחה כשלג, בלי להשפיל אותם ולהטיל עליהם רגשות אשמה, זה המשפט בחתימה שלי.

ערב (הסעודית) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל.
מכה של המוסלמים, ירושלים של היהודים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-10-2017 בשעה 08:27.
ישן 31-10-2017, 16:33
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
הכתבה הזו עלתה בליינט לפני כשלוש שעות ומעלה ועדיין אין שם אף תגובה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "גם במפלגת העבודה יוצאים מהארון האנטי-ציוני"

כנראה "קרעו אותו לגזרים" וזה מתנגש עם המדיניות של העיתון. בכל אופן, זה מה שיש לי להגיד לו:

מה עם בני עמך? בוא נראה... התחלתם כערבים ואתם עדיין ערבים ולא פלסטינים. פלסטינים הם שקר שהומצא כדי לנגח את ישראל וארה"ב, אבל אחלה. לקחתם את עבר הירדן המזרחי - כ 80% מהשטח שיועד להקמת המדינה היהודיתו. סבבה. סירבתם להתייחס אל העם היהודי ברמה ילדותית ממש בכל וועידה שנועדה לקבוע את גורל האזור לפני 1948. החלקנו. סירבתם להסתפק בחלוקה של וועדת פיל ולעומת זאת היהודים שמחו שקיבלו משהו. אין דבר. ניסיתם להשמיד את שארית הפליטה שהכריזה על עצמאות, באמצעות צבאות ערב. ברחתם מתוך ההבנה שיבוצע בכם רצח עם אם תפסידו, כמו שתמיד אתם עשיתם באוייביכם וגם כדי שתשאירו מקום לאותם צבאות ערב לשחוט את היהודים באין מפריע ותוכלו לשוב כמנצחים ולקחת את רכושם. הפעם - ביצענו בכם את ה"נכבה". היו אפילו כבר תוכניות חלוקה בסגנון "מי יאנוס איזו יהודיה" וזה אפילו דווח בעיתון "הארץ" בשנות ה 70', בתקופה שהם לא היו בטאון חמאס. קיבלתם בעיטה כזו בתחת, שכאב לכם לשבת עשור בערך. ניסיתם לעשות זאת שוב. ושוב. ושוב. ותמיד חטפתם בעיטה בתחת. עד שהבנתם שתוכלו לבצע זאת בשיטת "הכיבוש הזוחל" - פשיעה חקלאית ולאומנית. עבירות תנועה פי שתיים מחלקכם באוכלוסייה והפיכת חייהם של שכנים יהודיים לגיהנום בכל מקום אליו אתם עוברים, תוך זעקות קוזק נגזל כשהיהודים מעזים להגיד שהם לא רוצים אתכם בקרבתם והסתמכות על יפי הנפש בקירבנו ועל עבודת יחסי ציבור מעולה. גם בעולם. מדינות ערב המשיכו לתקוף את ישראל, תוך העמדת פנים שאלו ארגוני טרור שאין להם עליהם שליטה. כמו ילד בן חמש שאומר "זה לא אני - זו היד שלי" ובעצם מאמין בזה... כל העולם מעמיד פנים שאתם המסכנים והמקופחים למרות שהם פשוט רוצים שהטרור לא יגיע אליהם ומנסים לפייס את בן הנוער שצורח כמו תינוק בן שנתיים באמצע הקניון בלי לדעת שההתנהגות הזו מתגמלת אותו ולכן הוא ימשיך בה. לשאלתך - "מה עם בני עמי?" - הבט סביב. אתה מוקף ב 22 מדינות ערביות. תוכל לממש את שאיפותייך הלאומיות בכל אחת מהן. אני בטוח שהן תשמחנה לקבל אותך ושהחיים שלך שם יהיו לא סתם דבש אלא כוורת שלמה. אתה גם מוזמן לייסד תנועה ערבית חדשה שהשאיפה המוצהרת שלה הוא להגר אל ארצות ערב מתוך מטרה לעולם לא לחזור - לא אתם ולא צאצאיכם. פה - יש מקום לשאיפות הלאומיות של עם אחד בלבד שהוא בעל הבית - היהודים. לא מוצא חן בעינייך ואתה לא מעוניין לעזוב? תמשיך לבכות או שתטפס אל צמרתו של אקליפטוס גבוה, קשור חבל קצר ממנה לצוואר - ותקפוץ! העובדה שנבחרת בפריימריז של העבודה (יחד עם שפיר, מיכאלי ויונה) מעידה שה"שמאל שהקים את המדינה" לא חבר במפלגה הזו ושבעצם מדובר בסניף של מרצ, שעדיין מעמיד פנים שהוא ציוני, בניגוד למפלגה המקורית. נסיים בהצהרה שמאלנית "יזכור עם ישראל את הנכבה" ונוסיף את הסיומת שלי: "ויבצע אותה יותר טוב בפעם הבאה".

ישן 02-11-2017, 17:44
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
אולי די?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "רשמית: מרצ כבר לא מפלגה ציונית"

(אני בכוונה מגיב לאשכול ולא למאן דהו ספיציפי כדי שאף אחד לא יקח אישית)
חברים, מה יהיה? בזמן האחרון חצי מהתוכן זה בכיינות על חסימות/צנזורה/רדיפות אישיות ומריבות.
מן הסתם אני לא חף מפשע אבל אל עצמי אני אדבר ואולי מישהו גם ישמע: כדאי שנשמור על שיח קצת יותר בוגר וקצת פחות יורד לגופו של גולש.
אני לא מאמין שאף אחד רוצה לרדוף אותנו ולא חושב מצד שני שאף אחד מהגולשים עסוק בלשקר בכוונה תחילה (טוב נו,לפחות לא רובם).
לי אישית הרבה יותר נחמד לדון דיון,נוקב ככל שיהיה, כשמתיחסים אל מה שאמרתי ולא אלי אישית.
שיהיה לנו בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:21

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר