לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2005, 09:12
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מדינת ישראל מתעללת בלוחם בדואי שהצליח להרוג מחבל

סמל ואחיד תייסיר, לשעבר צלף בגדוד הסיור הבדואי, מואשם כי באפריל 2003 ירה בראשו של אזרח בריטי פעיל ISM, טוען כי כתב האישום נגדו נובע מגזענות.

"אם הייתי יהודי, היו משחררים אותי מזמן", אמר בבית המשפט הצבאי בקסטינה (א', 22.5.05). "יש כאן אפליה נגדי משום שאני בדואי. הסיבה שמרשיעים אותי נובעת מכך שמדובר באזרח בריטי. אם היה מדובר בפלשתיני, הצבא היה סוגר את התיק מזמן".

תום הרנדול (22 במותו), סטודנט לצילום שהתנדב ל'תנועת הסולידאריות הבינ"ל' (ISM) נורה בראשו ברפיח בחודש אפריל 2003. הצעיר הבריטי נותר בתרדמת במשך כתשעה חודשים עד שנפטר.

http://www.nfc.co.il/archive/001-D-...ml?tag=10-05-14

אם חייל שאינו יהודי נהרג ורוצים לקבור אותו בבית הקברות ביחד עם יהודים, אז כל יפי נפש השמאלנים קופצים על זה כמו על מציאה הכי גדולה, אבל חיייל חי, אותו הם מפקירים ועוד מתעללים בו. הם אוהבים רק את המתים, גם יהודים... עד שלא מתים מהתקפות טרור הם מסרבים להרשות לצבא לצאת לפעולה הגנתית.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2005, 11:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לפני 6 שנים לערך מתי שהיו בחירות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "כבוד השופט מתיתיהו המדינאי כבר קבע שזאת התעללות וגזענות"

מפלגת עבודה שכרה קבוצה-כפר של עבריינים שינהלו עבורם את מערכת הבחירות.

בלילה שלפני יום הבחירות אחד מהם הכה למוות פעיל ליכוד מבוגר כבן 50 שתלה שלטים. מפלגת העבודה ידעה היטב לשמור על עבריינים שלהם, ותוך יומיים כל העסק הושתק. המכה-רוצח לא הועמד לדין לא על הכאה ולא על רצח ולא על הריגה. מערכת המשפט והמשטרה קיבלה את גרסתו הדבילית שהוא רק דחף אותו וההוא מת מייד בו במקום.

בואו נשווה את שני המקרים האלו: חייל שנלחם נגד מחבלים עטופים בכל מיני שמאלנים שהביאו גם מחו"ל, ופה מדובר על שלטי בחירות, ומדובר על איש כבן 50 שלא הרים אפילו את ידו נגד אף אחד.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-05-2005 בשעה 11:59.
ישן 23-05-2005, 11:58
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

הפרקליטות, המשטרה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אוי, מתי מתי..."

לא משנה המילה הזאת או אחרת. כל מה שאני יודע שזה תוך כמה ימים הכול "סודר".

היות ואין לך מה להגיב, אתה מנסה להעביר נושא כאילו זה משנה. כאילו זה משנה האם אני כתבתי לפני שנה או שנתיים עם הכינוי MATI6. תנסה להתייחס לגופו של דבר.

אבל בכל זאת, שיניתי את המלל בתגובה וכתבתי "מערכת המשפט". עכשיו לא יהיה לך על מה להיתפס.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-05-2005 בשעה 12:06.
ישן 23-05-2005, 11:40
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

זוהי הבעייה שלנו: כשמדובר על מחבלים - מגינים עליהם
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "חשבתי שתציע להסגיר אותו לערב הסעודית."

ואילו כשמדובר על מי שעזר לנו, נלחם בעדינו - אותו זורקים לכלבים, להעביר לערב הסעודית. יש לנו מספיק מחבלים ובני משפחותיהם שאפשר להעביר לסעודיה.

את משתפי הפעולה הפקירו למוות, את צד"ל העבירו לחסדי החיזבלה. מה לומד מזה כל ערבי ממוצע, וגם כל שונאי ישראל בכל העולם: הכה את היהודים, אתה לא מפסיד מזה כלום, אפילו היהודים יעזרו לך. אבל את שונאי ישראל צריך לשמור, ככה גם היהודים אומרים.

ישן 23-05-2005, 14:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא ייאמן, אבל אתה צודק במאה אחוז. הנושא חשוב ועקרוני.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מדינת ישראל מתעללת בלוחם בדואי שהצליח להרוג מחבל"

מדינת ישראל ממשיכה במסורת של פגיעה באלה שעוזרים לה ולוחמים למענה, מתוך מטרה לפייס את
אוייביה.
ISM זה ארגון תומך טרור בהגדרה שלו, ושיטות ה"התפלחות" לתוך ישראל, המופיעות באתרו, רק
מחזקות את העובדה (העובדה ששני מתאבדי מייקס פלייס הגיעו גם הם דרך הארגון, צריכה גם היא
לעורר מחשבות). הבריטי שנהרג הוא קרבן מלחמה ש-א-י-ש לא אשם במותו, פרט להרוג עצמו. איש לא
ביקש ממנו לבוא לקו האש ברפיח ולסייע לפלסטינים המנהלים שם מלחמה רצופה כבר 4.5 שנים נגדנו,
כשהגדס"ר הבדווי נמצא 90 אחוז מהזמן בקו הראשון.

חבל שכל התגובות כאן הן אד-הומינם ומתייחסות לגולש - ולא לעובדה שהפעם הועלתה כאן נקודה סופר
חשובה: האם חייל יהודי היה עומד לדין על כזה ירי, והאם היה משפט לו ההרוג היה פלסטיני. להערכתי
התשובה היא לא, וחבל מאוד שאנחנו יוצרים מצב שבו הרוג של האוייב הופך לשווה יותר, רק בגלל צבע
הדרכון שלו, ולוחם שלנו הופך לשווה פחות, רק בגלל עדתו - ולא פחות עצוב, שכל הסוגייה הזו זוכה ללעג
רק בגלל שהמעלה שלה הוא מתי6...
ישן 23-05-2005, 14:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא רלוונטי אם היה מחבל - הרוג מלחמה בקו אש, לא מצדיק העמדה לדין, נקודה.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "נדמה לי שרק לפני מספר ימים היה מקרה כזה..."

הדואליות המטומטמת שמנסים ליצור בכל הנוגע למלחמה (סליחה, "לחימה") ביש"ע, גורמת לכך שחיילים
מהססים אם לירות, וכך יש לנו יותר הרוגים. מר הורנדל החמוד, בא לכאן כדי לסייע למאבק הפלסטיני
(בדרכים לא אלימות, כמו למשל, השתכנות במקומות שצה"ל רוצה להרוס, במטרה להגן על חייליו...).
מרגע שעשה בחירה זו, הוא צד לוחם - גם אם לא אחז בנשק. אתה לא יכול להגיע לנקודה ספציפית
במטרה מוצהרת להפריע לפעולתו של צד לוחם, ואז לטעון שאינך חלק מהלחימה. הורנדל ניסה לעשות
כן, ומת. הוא בלבד אחראי למוות שלו.
אני לא טענתי שבאופן מוחלט יהודי שהורג פלסטיני לא יעמוד לדין, אלא שבמקרה הספציפי הזה של
הבדווי, אני מניח שיהודי לא היה עומד לדין. במקרים אחרים, ודאי שחיילים יהודים עמדו לדין על פגיעה
בפלסטינים (במיוחד כאשר ארגוני שמאל הפעילו לחץ בנושא).
ישן 23-05-2005, 14:40
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

השמאל החולני מתנכל ליהודים עוד יותר ממאשר לבדואים ודרוזים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא רלוונטי אם היה מחבל - הרוג מלחמה בקו אש, לא מצדיק העמדה לדין, נקודה."

בקשר ללאום של הלוחם אני לא מסכים עם הקביעה שבגלל זה הוא הועמד לדין. השמאל מתנכל ליהודים, במיוחד ליהודים שומרי מצוות עוד יותר מאשר לבדואים, ערבים או דרוזים.

פה יש להם לשמאל בעייה שהם נתכלו בלא יהודי. אבל היות וזה גוי שעזר ליהודים, כל שונאי ישראל שמים עליו פס, הם הרי לא מעוניינים להגן על מי שעוזר ליהודים, לכן יש לשמאל אור ירוק להתנכל לו.

מה שצריך להשוות זה מול שמאלנים עצמם שביצעו מעשים כמו שמעון פרס שהרג בכפר כנא וכדומה. ועוד יותר טוב הדוגמה שהבאתי מתי שהם שכרו כפר של עבריינים ורצחו פעיל ליכוד שהדביק מודעות בחירות.

ישן 23-05-2005, 15:19
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

האם זה באמת משנה מי ניסח את הודאת הפתיחה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא הסכמתי עם מילה אחת ממה שכתב בהודעות שבתוך האשכול."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
הסכמתי עם הנושא שבו עוסק האשכול, ועם הודעת הפתיחה שלו (שלהערכתי, למתי6 אין חלק בניסוחה...)

שתדע לך שאת הודאת הפתיחה אכן אני ניסחתי, ואין לי מה להתבייש בזה.

אני גם לא מבין מה ההבדל בין השם מתי6 למדינאי, מה רע במתי6, האם בגלל שיש בזה קורטוב של לאומיות (מתתיהו).

תקרא מה שכתבתי בפורום פוליטיקה על חנפנות.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=62044

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-05-2005 בשעה 15:23.
ישן 23-05-2005, 15:01
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ומה דעתך אתה? האם השמאל הם אכן שונאי ישראל או אוהבי ישראל?
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "נו, ori גם לזה אתה מסכים?..."

האם כשיש מריבה בין יהודים לאינם יהודים הם מחפשים תמיד איפה ואיך להצדיק את היהודי או הפוך: הם מחפשים איך להאשים את היהודי. אתה בטח תגיד שהם נייטרליים. השאלה היא האם גם לעצמם הם נייטרליים כשבא למשכורות שלהם, לפנסיות שלהם...

ואם כבר נייטרליות האם הם מוכנים להיות נייטרליים באמת בין יהודים לערבים, ולהעניק את ערב הסעודית כולה לערבים ואת כל ארץ ישראל ליהודים. היהודים מוכנים לוותר על כל שאר המדינות.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-05-2005 בשעה 15:05.
ישן 23-05-2005, 14:16
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
לדעתי גרעין הבעייה הוא אחר והבחינה של הנושא לא צריכה להיות במאקרו
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא ייאמן, אבל אתה צודק במאה אחוז. הנושא חשוב ועקרוני."

בשורה התחתונה יש לנו חייל צה"ל שירה בראשו של אדם שלאיש בשטח (אלא אם יוכח אחרת) לא היה ספק כי אינו מחבל.......ללאומיותו של הירוי ולעדתו של היורה אין ולא צריך להיות קשר לנושא ההעמדה לדין , כמובן שלו מדובר בפגיעה מקרית ואקראית (גם אם הירי נעשה ברשלנות מסויימת) אין לחייל אשמה , זה שלמערכת היה קל יותר לטאטא את הנושא מתחת לשטיח לו היה מדובר בפלשתיני לא אמור להקל על הטיפול בארוע.
אני לא מחובבי ISM אבל אני לא חושב שמי שמסייע לאוכלוסיה בנושאים הומניטריים ואינו שם עצמו בחזית אל מול החיילים (ראה מקרה רייצ'ל קורי) מגיע כדור בראש.

ד"א , ראיתי אתמול בBBC כתבה חדשותית על החייל והמשפט המתנהל , על רקע צילומים שלו אזוק בחצר בית המשפט תיאר הכתב את הטיעון החדש של הסניגוריה .......אני חייב לציין שזה נשמע ממש ממש רע עבור הדרך בה מתנהל הצבא .

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 23-05-2005 בשעה 14:29.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר