לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2004, 16:56
  dana26 dana26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.03
הצער הגדול בו אתה שרוי כרגע,האבל הכבד שנפל עליך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מתאבל על העובדה שישנן כמותך בקהלנו"

כנראה זיעזע את האי קיו הבודד והעלוב שהצליח לשרוד בתוך המוח הוירטואלי שלך.
האהדה שאתה חש כלפי הרוצח,האהדה שאתה חש כלפי ההמון הפרמיטבי ברברי שמשתולל תוך צרחות נוראיות יריות באויר וקללות לנו הישראלים(אתה לא כלול כמובן) סביב הארון,העובדה שאתה טוען שישראלים העדיפו כדורגל על השתתפות בהלוויה של רבין ולכן אתה מעריך את מנהגי האבלות הפרמיטביים של אוהדי הרוצח עראפת.

הדברים כולם מצוינים בפורום בהודעות ההזויות שלך התור המשתתף הכי הזוי,קיצוני,מעין השוליים של השוליים.
לכן רחמי אף אם אינם רצויים נתונים לך,אני חושבת עליך מידי פעם בחמלה רבה,לו הייתי לידיך הייתי מלטפת את המצח שמסתירריק גדול מאחוריו ואמרת לך,לא נורא פשוש, מחר נמסגר תמונה של יאסר תשים בארנק ותוכל להראות בגאווה לחברים בברידג'.

נערך לאחרונה ע"י dana26 בתאריך 12-11-2004 בשעה 16:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2004, 21:07
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
איך נקלעתי לחבורת עלוקות צרי אופק וחסרי הבנה מינימלית
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "הצער הגדול בו אתה שרוי כרגע,האבל הכבד שנפל עליך"

שבראשם עלמה חסודה שרק רעל מטיף פיה.

חבורה שאינה מבינה את מה שהיא קוראת ואינה מסוגלת להבחין בצורה אוביקטיבית כיצד מרגיש משהו אחר אפילו אם הוא בן עם עלוב ומבוזה על ידם כמו הפלסטינאים. השנאה הגדולה מעבירה אותם על דעתם ואינם מבינים, שתאור מצב עובדתי ותאור מחשבות של האחר אינו נותן לגיטימציה או אהדה לאחר.

העובדה שניתן להסתכל מהצד ולבחון הליכים אינה נהירה להם. כל ההתיחסות שלהם היא התייחסות רגשית, בועטת מן המותן ללא כל מחשבה המצויה מאחריה.

למזלנו הם מיעוט מבוטל בעם וניתן יהיה לחלוף עליהם כשהם נובחים אחרי השיירה המתקדמת בבטחה אל המטרה. להביא את מדינת ישראל למדינה שתתקיים לדורות, מדינה המקיימת את בטחון אזרחיה, מדינה פוררת ומשגשגת בשורה הראשונה של המדינות בעולם ולא אותה מדינה שאינה מוצאת מקומה בעולם הזה וסופה להכחד ממנו.

ואת דנה26 המשיכי לקלל ולגדף אם זה מרגיע אותך אני מוכן לשמש לך שק חבטות עד שתחזור בינתך ותביני מה קורה סביבך.
ישן 13-11-2004, 07:27
  dana26 dana26 אינו מחובר  

איש מסכן
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "איך נקלעתי לחבורת עלוקות צרי אופק וחסרי הבנה מינימלית"

כמו שכבר כתבתי,קיבלתי אתמול הסבר מאישה חכמה,אמא שלי מצביעת שמאל מסורתית,מרצ,לאחר שסיפרתי לה שאדם שמזדהה כביכול כשמאל לא מסתפק ברצון לשלום והדברות אלא דורש מאיתנו לכבד טרוריסט שרצח מתוך כוונה ילדים קטנים,אימהות אבות וזקנים,תינקות קטנים שישנו בחיק אימם וכו' היא אמרה לי כך:גם לנו במחנה יש את הקיצוניים שלנו שמנסים להרוס הכל,אל תתיחסי אליהם,הם מעטים וקולם אינו נישמע באמת,הם רק עושים הרבה רעש.
הם מחפשים תשומת לב ולא צריך להעניק להם אותה.

אז אומנם לא בא לי להעניק לך תשומת לב אבל פתאום אני נורא מרחמת עליך,אז אני שולחת לך נשיקה וחיבוק ואיחולים שנכדיך יבואו לבקר אותך היום ותוכל לחבק אותם חזק אל ליבך,כי איפה שהוא בארץ יש סבא שהאדם אותו אתה רוצה שנכבד,לקח לו את הנכד ואין לו מי שיבוא אליו יותר.
אז אתה כבד את עראפת,אני בוחרת לא לכבד אותו ועדיין לשאוף לשלום עלמנת שלילדי שלי יהיה טוב יותר.

יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י dana26 בתאריך 13-11-2004 בשעה 07:45.
ישן 13-11-2004, 20:02
  dana26 dana26 אינו מחובר  

גם מסכן וגם שקרן,הוכחה:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זה אינו מכובד להעביר מסרים שקריים ומעוותים לאמא"

זו ההודעה שלך כלשונה:
אותך ינחיתו שם בבוא יומך אחרי 120

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי wxyz שמתחילה ב "אפשר היה להנחית את המסוק"
מספיק בזית את החי - אתה ממשיך לבזותו בעודו מת.

ועוד יש מי בפורום המדבר על ברברים !!!

-------------------------------------------------------------------------
את זה כתבת לחבר בפורום ששונא אדם ששחט ילדים,למשל שני תינוקות רכים שהחזיקו מוצץ ביד וישנו בחיק אימם,כן גם את האמא הוא רצח.
ואתה דרשת לכבד אותו,אם לא בחייו אז במותו.
כלומר,בחרת להגן על עראפת מחבר בפורום שלנו.
חבר ששונא אותו בניגוד אליך אבל בהחלט שינאה מובנת והגיונית היות שאותו נערץ עליך ידוע כמחסל תינוקות,ילדים זקנים נשים וגברים.
אתה בחרת לשלוח חבר פורום להקבר במזבלה בשביל להגן על כבוד עראפת.
אתה!
אתה בחרת להגן על קצב הילדים.
מרצונך.
פשוט כך.

ואני יודעת שאתה אומנם בוש וניכלם מהשטיות שאתה מפזר בלי שליטה,אבל כן,את הזוועה הזו על הצורך לכבד רוצח נכדים של איזה סבא אחר שהוא לא אתה,אתה כתבת.

מעבר לזה,
אתה בעד לכבד אדם שגנב מליארד דולר שהיו מיועדים לאוכלוסיה הפלסטינאית,לשיקום,לאוכל,תרופות ועוד
ואתה גם בעד לכבד אדם שרצח לא מעט ילדים פלסטינאים.
אז אתה לא רק שונא אותנו,אתה גם שונא אותם.
אתה פשוט מכבד את עראפת נקודה.

לגבי העובדה שאמא זה הדבר הכי יקר,זה נכון לגבי אמא שלי.

נערך לאחרונה ע"י dana26 בתאריך 13-11-2004 בשעה 20:14.
ישן 12-11-2004, 13:59

למה ברברים ???!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "הברברים משתוללים סביב למסוק"

עבור הפלסטינאים יאסר עאראפת הרים אותם מאשפתות ויצר מהם עם, שבבוא היום יזכה למדינה.
עאראפת עבורם הוא כמו הרצל וכמעט בן גוריון עבורינו. הם מכבדים את זכרו בדרכם הספונטנית.

העובדה שדרכו הייתה שגוייה בחלקה והביאה את עמו למצבו הירוד הנוכחי אינה פוגמת בגדלותו ובמעשיו למען עמו.

נכון שלגבינו הוא היה רוצח, למעט רגעי התעלות (אולי מדומים ?) מועטים בהם הטביעה את ההכרה בקיומה של מדינת ישראל והיכולת להקים את מדינת פלסטין לצידה - נושאים שאינם שוליים בעבור הפלסטינאים ואני תקווה שיהוו גם את דרך ממשיכיו. הוא היה כפסע מההכרה בבטול זכות השיבה, אבל לא היה מסוגל לעבור מחסום זה. היום לממשיכיו זה יהיה קשה יותר ואני מניח שבכל הסדר, שבודאי יהיה הסדר בינים בלבד, נושא זה כמו נושאים נוספים שלנו ישארו בעבור פתרון לדורות הבאים.

יש לאפשר לפלסטינאים לממש את מלא פולחן אבלם כל עוד הם שומרים על המסגרת הפנימית שלהם.
ישן 12-11-2004, 15:12
  aloni aloni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
באמת? גם היסטוריה וגם לשון אתה לא יודע.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה מוכיח טפשוטך בעובדה שאינך מבין את הכתוב"

מי מינה אותך לשגריר פלסטין? דובר פלסטין לפורום פרש?
ערפאת, כמו שאמרת, בחר את דרך הרצח, זאת הסיבה שבדיוק אתה, כישראלי (או לא?), לא צריך לגבות את ערפאת ולראות את רחמייך אליו, כי זה מעשה מטונף מגעיל ושפל.
אתה לא דובר הפלסטינים, ואין לך שום טעם לדבר כאחד- מה שאתה עשית היה דימוי מגוחך ולא עובדתי לגביי הרצל וערפאת- דימוי זה השוואת עצם לעצם אחר, עכשיו שאתה יודע, אולי תשקול יותר בחוכמה על דברייך.
הרצל הצליח בדרכו? גם היסטוריה אתה לא יודע? הרצל נכשל בדרכו. עד מותו לא קמה מדינה יהודית ובטח שלא הוכנס רעיון הציונות כמו שרצה. מכל הבחינות- הרצל נכשל.
ערפאת לא בנה שום דבר. ערפאת עשה מהעם הפלסטיני שק חבטות והוריד אותם לשפל. הדרך כמו שאתה מציג אותה להבאת הפלסטינים לנושא היומיי, היתה דרך טרור נתעב, שפל שכל דרך אנושית לתאר אותה לא תוצלח.
זה שאתה בוחר להזדהות עם הטרור ככליי הסברה, אותו טרור שרוצח מדיי יום את בני עמך, זה בעיה שלך- והאמת, היא דיי חמורה.
אני ממליץ לך ללכת לפסיכולוג, רק בדיקה קטנה, לבדוק אם גם לך המוח לא מת מוות קליני.

נערך לאחרונה ע"י aloni בתאריך 12-11-2004 בשעה 15:15.
ישן 13-11-2004, 04:49

נדמה לי שדברי הבלע יוצאים מכוונים אחרים
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הדיאגנוזה עבורך קלה ביותר...."

לי ישנה השקפת עולם מגובשת שמטרתה הראשית היא הבטחת קיומה של מדינת ישראל לדורות.

חבר הצעקנים המתבטא בפורום, בעיקר באמצעות שחרור הרגש הבהמי ואינם מנסים לעצור ולחשוב.
תאוות הנקם מעבירה אותם על דעתם והכוון בה הם נוקטים יביא על מדינת ישראל אך ורק שואה - אני מתכוון לשואה אמיתית ולא זו המדומה, שלכאורה הביא עלינו עאראפת הרצחני.

אני מתנחם בעובדה שחבר הצעקנים הם מיעוט מבוטל - השיירה עוברת והם נותרים במעקתם.

אני מקווה מאד שאינטרסים זרים, צמאי שלטון, לא יטו ו/או לא יעקבו את השיירה מדרכה. כל שבוש רק יגדיל את ההרג ואת המצוקה. כולם מודעים שבסופה של הדרך או שנחזק את מדינת ישראל בגבולות הגיוניים או שנתחסל ואני מקווה שהדרך השפויה של המחזקים תגבר.
ישן 13-11-2004, 05:03
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אהה, וואלה, נשמה טהורה דנרוס....
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "נדמה לי שדברי הבלע יוצאים מכוונים אחרים"

בוא ותגיד לי איך בדיוק "השקפת העולם המגובשת שמטרתה, הראשית היא הבטחת קיומה של
מדינת ישראל לדורות" שלך מסתדרת עם:

חיסול המדינה היהודית ורצון למדינת "כלל אזרחיה" + שוויון זכויות מלא לערבים במדינה.
תמיכה בנסיגה חד-צדדית, שלא מביאה שום בטחון או הבטחה מצד הפלסטינים, אלא אולי
רק החמרת הטרור.
קבורת ערפאת בירושלים - לתת לפלסטינים עוד תירוץ לדבוק במקום ולעשות לנו את החיים
קשים הרבה יותר.
אי רצון להילחם בטרור על כל אמצעינו בהישג יד (אם תשים לב, ערפאת, מושא הערצתך,
השיג את מטרותיו אך ורק בכוח הזרוע - והוא בהחלט השיג רבות יחסית לטרוריסט שהיה צריך
למות לפני שנים רבות).

נ.ב.
זה רק מה שעלה לי בראש בכמה שניות של מחשבה, אני בטוח ששכחתי עוד רבים וטובים
אחרים מדעותייך המעוותות...

ישן 13-11-2004, 05:34

אתה מדמין, שם מילים בפי, מסלף ועוד מתוכח
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אהה, וואלה, נשמה טהורה דנרוס...."

בוא ותגיד לי איך בדיוק "השקפת העולם המגובשת שמטרתה, הראשית היא הבטחת קיומה של מדינת ישראל לדורות" שלך מסתדרת עם:

חיסול המדינה היהודית ורצון למדינת "כלל אזרחיה" + שוויון זכויות מלא לערבים במדינה.

בפירוש אינו מסתדר ואלו אינן דעותי אלה חלק מתעתועי הדמיון הפורה שלך.
נכון שאני בעד שוויון מלא לכלל אזרחי מדינת ישראל באשר הם. זה בדיוק מה שכתוב במגילת העצמאות שלנו בהגדרת מדינה יהודית ודמוקרטית.
רק באמצעות שוויון נשמור על מדינת ישראל בצביונה הנוכחי ונבטיח את קיומה לדורות.

תמיכה בנסיגה חד-צדדית, שלא מביאה שום בטחון או הבטחה מצד הפלסטינים, אלא אולי רק החמרת הטרור.

תמיכה בהחלטות ממשלת ישראל וכנסת ישראל - גם היא פסולה בעיניך ?
לדעתי הפעולה החד צדדית, הלוואי ותתבצע, היא הרע במיעוטו בעת הזאת ולגבי הממשלה הזאת. מעט המכיל את המרובה. מעט העשוי ל"משוך" אחריו שיחות פוריות והגעה להסכם עם הצד השני. צעד ראשון לקראת הבטחת קיומה של מדינת ישראל לדורות

קבורת ערפאת בירושלים - לתת לפלסטינים עוד תירוץ לדבוק במקום ולעשות לנו את החיים קשים הרבה יותר.

היכן צידדתי בקבורת עאראפת בירושלים ? נכון שלגבי הוא יכול להקבר בכל מקום בתחומי השליטה של הפלסטינאים. עד כמה שידוע לי היום שליטתם אינה מגעת לירושלים. הוא בינתיים נקבר במוקעתה וישאר שמה עד כמה שידרש.
אני בכלל אינני חסיד של פעולות וקידוש המת אני בעד הבטחת שלומם ובטחונם של החיים.

אי רצון להילחם בטרור על כל אמצעינו בהישג יד (אם תשים לב, ערפאת, מושא הערצתך, השיג את מטרותיו אך ורק בכוח הזרוע - והוא בהחלט השיג רבות יחסית לטרוריסט שהיה צריך למות לפני שנים רבות).

עוד סילוף אחד מני רבים.
אני תומך במלחמה הבלתי מתפשרת בטרור ובטרוריסטים ובכל הפעולות הממוקדות המוצלחות של כוחות הבטחון. אני נגד קטל ללא הבחנה שלא לדבר על זה הנעשה עם הבחנה. אינני סבור שמלחמה בטרור מסתיימת אך ורק בשמוש בכוח. לדעתי ללא פעילות מדינית מקבילה לא נצא ממעגל הטרור. הכח, ההרס והפגיעה באוכלוסיה האזרחית רק יוצר רקע מתאים לתגבור הטרור.
תתפלא אבל אני אינני מעריץ אף אחד ולבטח שלא את עאראפת. אנני יודע באיזה כתרים אתה מכתיר את עארפאת ולאלו השגים הוא הגיע בממוש מטרתו. נכון שזכותו רבה, מבחינה הפלסטינאים, בגיבושם לעם ובקבלת הכרה בינלאומית למאבקם. לא לדרכם הרצחנית אבל לשאיפתם למדינה עצמאית. אנשים שכמוך ה"מודים" בהישגים לכאורה בכוחו הרצחני של עאראפת, רק נותנים לו עידוד ותמיכה להמשיך את "הישגיו". לא היו לא ולא יהיו כל השגים ליורשיו בתחום המדיני אם לא יזנחו את דרך הטרור ויגיעו להסכם עם מדינת ישראל.

נ.ב.
אני מקווה שהבהרתי את מה שראשך ההזוי לא הבין ויתכן וגם לאחר הסברי הוא לא יבין וימשיך בסלופיו. אחרת לא תהיה עילה בידיו להתוכח עם עצמו.
כל מטרתי בתחום המדיני היא למדינת ישראל תתקיים לדורות באותה מתכונת אותה הציבו מכונניה. מדינה שוחרת שלום, המשתלבת עם סביבתה, משגשגת , פורחת - מדינה שתענוג לחיות בה.
ישן 13-11-2004, 05:54

אתה משקר לעצמך, לא לי....
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה מדמין, שם מילים בפי, מסלף ועוד מתוכח"

בוא מתסביר, איך עם מתן זכויות מלא לערבים (שמתרבים באופן מעריכי להחריד), אתה תשמור
על ציביונה של המדינה ?....

ופתאום אתה תומך בהחלטות ממשלה - צביעות לשמה...
שהרי לפני תוכנית שרון, בטח נוכחת באחת ההפגנות של "שלום עכשיו" שקראו לשרון רוצח
ופושע מלחמה (כשנוח, אתה קונפורמיסט, הא...).

כתבת את התגובה הבאה : קישור , הבה נניח לו על משכבו בשלום היכן שלא תמצא גופתו
(ולמה בשלום ??? - הוא טרוריסט שהיה אחראי לרצח של יותר מ-1000 הרוגים מעמך).

בקשר ללחימה בטרור, אתה נגד סיכולים ממוקדים ולא פעם שמענו את דעותייך על פעולות אלה,
בטח ובטח את הביקורת שלך לגבי פעולות יותר רחבות.
ועוד אמירה גרוטסקית שלך, אני זה שמפאר את ערפאת ומעודד אותו ??? פחחחח, אני מודע לנזק
שגרם, אתה לעומתי, רוצה לתת לטרוריסט את דרישותיו בגלל הטרור המפלצתי שהוא הפיל בך.
הגישה שלך היא: עשה בי טרור, ניסוג מעזה, שירגיש מנצח וימשיך. עשה בי טרור, נחפש אותו
לנהל מו"מ. הגישה שלך רק מעודדת אותו ואתה מחפש אשמים בצד השני של המפה ???....

בחייאת דנרוס...

ישן 13-11-2004, 06:19

מסכת העוותים איננה פוסקת
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה משקר לעצמך, לא לי...."

אינני מבין את עצמי מדוע אני ממשיך בדיון מול דברי השקר והעוות שאתה מציג כאן.
במחשבה שניה, נדמה לי שהסברי יהיאו אפילו אותך למחשבה בונה ויוצרת ויוציא אותך מקפאונך המחשבתי וירחיב במעט את אופקיך הצרים מדי.

בוא מתסביר, איך עם מתן זכויות מלא לערבים (שמתרבים באופן מעריכי להחריד), אתה תשמור על ציביונה של המדינה ?....
++לדעתי מתן זכויות מלאות כמובן במקביל דרישה למלוי חובות מלאות, יוציא את הציבור הפלסטינאי מהמגבלות בו הוא מצוי כיום. יקרב אותו יותר לחברה הישראלית, יקדם אותו בהתאם לכישוריו ויביא את אורח חייו להיות דומה יותר לאורח חיי הזרם המרכזי במדינת ישראל.
צא ולמד מהו הרבוי הטבעי אצל נציגי הציבור, אצל המשכילים ואצל אלו שהגיעו לעמדות בכירות - ממצבם תסיק את מסקנותיך לגבי אפשרויות הדמוקרטיה המלאה.

ופתאום אתה תומך בהחלטות ממשלה - צביעות לשמה...
שהרי לפני תוכנית שרון, בטח נוכחת באחת ההפגנות של "שלום עכשיו" שקראו לשרון רוצח ופושע מלחמה (כשנוח, אתה קונפורמיסט, הא...).
++מה זה פתאום? כשהממשלה הולכת בכוון הנכון אני תומך בה. אם הייתה הולכת בכוונך בודאי ובודאי שלא הייתי תומך בה.
לידיעתך אינני משתייך לתנועת שלום עכשיו ואינני משתתף בהפגנות מכל סוג. הפעילות ה"פוליטית" היחידה שלי היא באמצעות פורום זה.

כתבת את התגובה הבאה : קישור , הבה נניח לו על משכבו בשלום היכן שלא תמצא גופתו (ולמה בשלום ??? - הוא טרוריסט שהיה אחראי לרצח של יותר מ-1000 הרוגים מעמך).
++אינני נלחם במתים - מספיק מלחמות ישנם עם החיים.
אני מסכים שהוא טרוריסט, רוצח חסר מעצורים ומי שאפשר לו להמשיך לחיות היו ממשלות ישראל לדורותיהן.

בקשר ללחימה בטרור, אתה נגד סיכולים ממוקדים ולא פעם שמענו את דעותייך על פעולות אלה, בטח ובטח את הביקורת שלך לגבי פעולות יותר רחבות.
++זהו אחד העוותים השגורים. אני בעד חיסולים ממוקדים אבל שיהיו ממוקדים באמת. שיפגעו במרצחים ולא בחפים מפשע. אני נגד הטלת פצצה של טון במרכז אוכלוסיה ונגד הריתה של ילדה קטנה הצועדת לעבר בית ספרה.
אני בעד לווי כל הפעולות הצבאיות בפעולה מדינית והיא חסרה במקומותינו.

ועוד אמירה גרוטסקית שלך, אני זה שמפאר את ערפאת ומעודד אותו ??? פחחחח, אני מודע לנזק שגרם, אתה לעומתי, רוצה לתת לטרוריסט את דרישותיו בגלל הטרור המפלצתי שהוא הפיל בך.
++נדמה לי שאתה הוא זה שכתבת על הישגיו של עאראפת. לגבי למעט גיבוש העם וההכרה בו, שלא נעשו על בסיס הטרור, זהו הישגו היחידי. בטרור הוא לא השיג דבר אלא את מצבו האומלל של העם הפלסטינאי.

הגישה שלך היא: עשה בי טרור, ניסוג מעזה, שירגיש מנצח וימשיך. עשה בי טרור, נחפש אותו לנהל מו"מ. הגישה שלך רק מעודדת אותו ואתה מחפש אשמים בצד השני של המפה ???...
++היציאה מהשטחים הכבושים איננה בגלל הטרור היא באה למרות הטרור.
אין לנו מה לחפש בקרב מליוני פלסטינאים ורק התכנסות לתוך מדינת ישראל תשמר רב ישראלי ותבטיח קיומה של המדינה לדורות.

אני מקווה שסוף סוף תבין את עמדותי ותתוכח איתם ולא עם פרי דמיונך הפורה תוך הבנה שגויה של דעתוי או סילופן המכוון כדי שיהיה לך כר לוויכוח עקר.
ישן 13-11-2004, 06:43

התחמקת, בלא לענות.....
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מסכת העוותים איננה פוסקת"

איך מתן זכויות מלאות לפלסטינים, אזרחי ישראל, ישמור על ציביון המדינה היהודית ?...
תענה, בלי התפלספויות (רק שלא תכתוב לי שהם יתגיירו ) .

בקשר להפגנות, אם אתה אומר, אז אחזור בי - אבל לפני "שרון החדש", בטח היית בעד
העמדת שרון בהאג (תקן אותי אם אני צודק ), בלי הפגנות...

אהה...פתאום הממשלות אשמות ?.... פחחחחח, אתה הרי לא תמכת בהסכם אוסלו (שהביאו
אותו מתוניס ונתנו לו לגיטימציה) ???.....
אז פתאום הממשלות אשמות שלא חיסלו אותו ???......דנרוס, תהיה קוהרנטי חביבי, קוהרנטי !.

אתה רוצה באמת לחסל את הטרור ?...אתה יודע, הלפייר אחד או שניים, לא הם אלה שיחסלו את
הטרור - פעולה נגד הטרור צריכה להיות בכל המובנים: סיכולים ממוקדים, לחץ על האוכלוסייה האזרחית,
פעולות רחבות, צמצום סיכון חיילינו (ואם זה אומר לזרוק פצצה כדי לחסוך חיי חייל צה"ל אז זה הסיכון
שאני אקח - אתה לא ?).

ערפאת לא השיג דבר חוץ מהכרה בינ"ל שלא באמצעות טרור ???...
ערפאת החל את מסע הטרור הרצחני שלו שנים קודם לכן, ב-1959 היה ברשות ה"פתח", שב-64
השתלט על אש"פ - את ההכרה של הפלסטינים הוא עשה רק ע"י טרור, אחרת מי היה מסתכל עליו ?...
הוא המשיך בטרור מאז ועד היום, וכמובן שלא השיג כלום - חוץ מאת הסכמי "אוסלו" (כלווווום, רק הסכם
שהפך אותו לריבון של הפלסטינים, יחד עם עוצמת נשק אדירה ותחיית אש"פ).

ה-"למרות הטרור" לא רלוונטי בעליל. מדובר בנסיגה שהפלסטינים רואים אותה כניצחון בעקבות הטרור
שעשו (והאמת, שאני ועוד רבים כמותי רואים זאת בדיוק באופן זהה). חוץ מזה, היינו נסוגים אם לא היה
טרור ? - לא. אז למה לשקר לעצמך ?....

נ.ב.
אם המצאתי משהו שלא עלה בראשך או במחשבתך, אנא האר עיניי...

ישן 13-11-2004, 11:01

לינוקס אתה מוסיף שאלות על אלו שנענו בפרוט על ידי
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "התחמקת, בלא לענות....."

אנסה להשיב על השאלות הנוספות.

איך מתן זכויות מלאות לפלסטינים, אזרחי ישראל, ישמור על ציביון המדינה היהודית ?...
תענה, בלי התפלספויות (רק שלא תכתוב לי שהם יתגיירו ) .
++ להתגייר - בשום פנים ואופן לא ולא. אסור שגיור יהיה התנאי הבלעדי להצטרף לעם ישראל ולזכות באזרחות ישראלית.
אנחנו מדינה יהודית דמוקרטית כאשר חיים בתוכנו כ- 20%. ככל מיעוט מדוכא, בני האדם נדחפים אל הדת ומושפעים מכוהניה. דת האיסלם כמוה כדת היהודית מחייבת את מצוות פרו ורוו. מתן זכויות שוות ופתיחת מגוון אפשרויות, תקרב את הציבור הערבי לזרם המרכזי של אזרחי מדינת ישראל ינסו לדמות לו לחכות אותו. זה יביא את רמת הילודה בקרבם, לרמה המקובלת במדינת ישראל והאיזון הדמוגרפי ישמר.

בקשר להפגנות, אם אתה אומר, אז אחזור בי - אבל לפני "שרון החדש", בטח היית בעד
העמדת שרון בהאג (תקן אותי אם אני צודק ), בלי הפגנות...
++בשום פנים ואופן איני חושב שגורם זר צריך להתערב בענינינו הפנימיים. את המחלוקות אנו חייבים לפתור בתוכנו בדרך דמוקרטית של בחירות חופשיות ובית הדין הגבוה לצדק שלנו.

אהה...פתאום הממשלות אשמות ?.... פחחחחח, אתה הרי לא תמכת בהסכם אוסלו (שהביאו
אותו מתוניס ונתנו לו לגיטימציה) ???.....
אז פתאום הממשלות אשמות שלא חיסלו אותו ???......דנרוס, תהיה קוהרנטי חביבי, קוהרנטי !.

++נכון הממשלות אשמות שלא חיסלו אותו בזמן המאים כאשר עסק בטרור בפועל.
בתקופת הסכם אוסלו נדמה היה שחלה התפקחות מצידו ושהוא ויתר על דרך הטרור ולכן תמכתי בהסכם אוסלו ובאותה עת עאראפת לא היה בר מוות.
דווקא התברר שבעיני חוגים מסוימים רבין היה בר מוות וגרמו לרציחתו והצליחו לעצור את התקדמות הסכם אוסלו או את ביטולו עקב אי מלוי חלקו של עארפת בהסכם. להזכירך מי שהמשיך לפעול בהתאם להסכם לא בא משורות השמאל.

אתה רוצה באמת לחסל את הטרור ?...אתה יודע, הלפייר אחד או שניים, לא הם אלה שיחסלו את
הטרור - פעולה נגד הטרור צריכה להיות בכל המובנים: סיכולים ממוקדים, לחץ על האוכלוסייה האזרחית,
פעולות רחבות, צמצום סיכון חיילינו (ואם זה אומר לזרוק פצצה כדי לחסוך חיי חייל צה"ל אז זה הסיכון
שאני אקח - אתה לא ?).
++לחץ על אוכלוסיה אזרחית יוצר בדיוק את התגובה ההפוכה. היא נשחקת בין הטרוריסטים לבין הלוחמים בהם ואינה יכולה לשניהם. במקרה הטוב היא הופכת להיות אדישה ובמקרה הפחות טוב חלק ממנה מצטרף לארגוני הטרור. מה לדעתך חושב נער, שאביו נהרג או אפילו הושפל ע"י חילי צה"ל - היכן הוא יוציא את קצפו.

ערפאת לא השיג דבר חוץ מהכרה בינ"ל שלא באמצעות טרור ???...
ערפאת החל את מסע הטרור הרצחני שלו שנים קודם לכן, ב-1959 היה ברשות ה"פתח", שב-64
השתלט על אש"פ - את ההכרה של הפלסטינים הוא עשה רק ע"י טרור, אחרת מי היה מסתכל עליו ?...
הוא המשיך בטרור מאז ועד היום, וכמובן שלא השיג כלום - חוץ מאת הסכמי "אוסלו" (כלווווום, רק הסכם
שהפך אותו לריבון של הפלסטינים, יחד עם עוצמת נשק אדירה ותחיית אש"פ).
++אתה צודק שההכרה הבינלאומית הושגה בעקבות הטרור למרות שגם ללא טרור ניתן היה להשיגה. זאת באמת הפשלה ולא היחידה, של העולם הסובב אותנו.
אבל מה הוא השיג בעבור עמו - הוא הביא עליהם חיים קשים ועלובים. חיים ללא תכלית וללא אופק לשפור תנאי חייהם. שפור זה יכול להיות מושג אך ורק באמצעות הפסקת הטרור והרצח הנפשע וישיבה לשיחות מדיניות, אם וכאשר שני הצדדים יהיו בשלים ומוכנים לזאת.

ה-"למרות הטרור" לא רלוונטי בעליל. מדובר בנסיגה שהפלסטינים רואים אותה כניצחון בעקבות הטרור
שעשו (והאמת, שאני ועוד רבים כמותי רואים זאת בדיוק באופן זהה). חוץ מזה, היינו נסוגים אם לא היה
טרור ? - לא. אז למה לשקר לעצמך ?....
++מה שחושבים הפלסטינאים זוהי דרכם, שיתענגו בה. גם אצלנו אצ"ל חשב שהוא סלק את הבריטים ולא כן הוא.
גם ללא טרור ישראל חייבת להפסיק את הכיבוש ולחזור לעצמה. אין לנו כל יכולת לשלוט על מדינה בכל שטחה של הגדה המערבית ולשרוד לדורות כמדינה דמוקרטית. המשך השארותנו תביא לכליוננו במהירות.

נ.ב.
כל טענותיך לגבי הן המצאה אחת גדולה....
ישן 13-11-2004, 19:53

אין שום שאלות נוספות, אתה פשוט התעלמת מהן קודם לכן...
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה מוסיף שאלות על אלו שנענו בפרוט על ידי"

אתה חי בסרט, הערבים ימשיכו להתרבות והיחס שלהם לעומת היהודים במדינה רק יקטן
עם הזמן (על זה אין עוררין). אם לדעתך הם פתאום ישנו את אורח החיים שלהם, אז טעות
בידייך - חוץ מזה, בהנחה שניקח את הסיכון שאתה מייחל לו, אם הוא יועד לכישלון, אז
בעצם חרצת את גורל המדינה, ואז זה יהיה מאוחר מדיי (אתה אוהב סיכונים, הא) ....

אתה טוען שערפאת היה בן-מוות, מאידך, בהסכמי אוסלו לא. זה מערער את הלגיטימציה של הויכוח.
אתה גם מכניס לויכוח את רבין (בלי קשר לוגי). העובדה היא כזאת, או שאתה חושב שערפאת הוא
בן מוות, או שהוא פרטנר לשלום - אתה צריך לשנן את ההרצאות של אבנרי שוב, כי אתה קצת
חלוד...אגב, המשכיות ההסכם ע"י ממשלות הימין היה בכורח, לא מרצון ואמונה שלמה.

לחץ על האוכלוסיה האזרחית יגרום לה להבין שטרור לא יביא לה הישגים. או שהיא תוקיע את
הנגע הזה ממנה, או שתמשיך לסבול עוד שנים.

לא נכנס לנושא ערפאת, למרות שגם פה אתה טועה - ערפאת השיג הרבה מאוד יחסית למה
שהוא ייצג (טרוריסט) ולא רצה לעשות שלום. אם היה רוצה, אז בשנת 2000, עם ברק, יכל
להשיג המון - הוא פשוט לא רצה.

מה אתה מכניס את האצ"ל לויכוח ? - הפלסטינים רואים בזה ניצחון והם רק ימשיכו בדרך הזאת.
אתה באמת מאמין שזה ירכך אותם ?, אתה באמת מאמין שהם לא לוקחים זאת כניצחון מוחלט
על ישראל ?, אתה באמת מאמין שזה יוריד את רמת הטרור ?, אתה באמת מאמין שהקסאמים
יתקצרו ולא יגיעו לאשקלון ?....

ישן 14-11-2004, 20:46
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אולי תביא את הקטע המדובר....."

אבו מאזן, פרופיל פוליטי

מכון ממר"י ערך מחקר מעמיק על דרכו של אבו מאזן, לצד ערפאת; על דרכו של האיש, האחראי לפעולות טרור רבות; ועל הניסיונות מצד אירופה וארה"ב וכן מצד גורמי שמאל בישראל להציגו כיונה צחורה

אבל זה לא הקטע בחתימה שלי..

מתוך http://slate.msn.com/id/2085993

Indeed, if we are to believe the autobiography of former PLO official Muhammad Daoud Oddeh published in France in 1999, Abu Mazen was involved in the hostage takeover at the 1972 Munich Olympic Games, which led to the death of 11 Israeli athletes.

עוד קטע

[SIZE=3]It was the "real" Black September, set up by Abu Iyad, Abu Daoud, and Abu Mazen as a tributary to Fatah, that was responsible for Munich.[/SIZE]

ישן 15-11-2004, 19:39

(חזרתי הביתה, אכלתי, תיכף אשתה..:)
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מה לעשות שלא בוחרים את האוייבים...."

לא. אני לא מכיר מנהיג פלשתיני שלא פעל נגד ישראל או היה מעורב בפעילות עויינת נגדה.

מצד שני, אני גם לא מזרחן, לא למדתי לימודי המזרח התיכון, ואני לא קורא את האתר של ממר"י.

מצד שלישי, גם אם יש / היה כזה, הוא מת ברגע שיגלו / שגילו שידיו נקיות.

עכשיו, כדי לצאת עם פתרון לבעיה ולא ללכת עם הראש בעזה, רצוי מנהיג שלא רצח, שלא מימן רצח, שלא סיפק אמצעים לרצח ושלא יצאה מתחת ידיו פעולת טרור רצחנית. אם תגיד לי "אז פסלת את כולם..!" אשאל, מה, אין כאלו שיש מאחוריהם רק זריקת בקתבים וידוי אבנים? מה, אין כאלה שהיו בפעילות חבלנית עויינת אבל לא כזו שהשאירה את נפגעיה בעולם הזה?

דרל אגב, אני די בטוח שאתה רואה בעיה בפסקה שכתבתי לעיל. אבקש שתפרט כמה שאתה יכול לגבי הבעיה בפסקה, מעניין אם תקלע למה שאני חושב

ישן 12-11-2004, 22:04

אין על ערפאת. לא היה ולא יהיה בעז"ה, בעזה וברמאללה.
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי amer72 שמתחילה ב "כך אוהבים מנהיג לא (רוצחים אותו)"

אין טרוריסט כמו שערפאת היה.. בן לאדן היה בן 9 כולה מתי שערפאת ו/או אחד מארגוניו הוציא לפועל את חטיפת מטוס אלעל ב 1968 מרומא לתל-אביב ע"י החזית לשחרור פלשתין.

היה זה בואינג 707 טיסה 426.. 48 נוסעים (38 נוסעים, 10 אנשי צוות). המטוס נחטף לאלג'יר ע"י חברי החזית העממית לשחרור פלשתין. 22 אזרחי ישראל שהיו על המטוס הוחזקו באלג'יר ושוחררו במהלך 5 שבועות אח"כ. לא היו נפגעים בנפש.

מישהו זוכר?

אז קצת כבוד לאבי הטרור הבינלאומי, הוא שם בכיס כל טרוריסט שבא ושיבוא אחריו. הוא פשוט פורץ דרך! הוא הכי טרוריסט שהיה ושיהיה אי פעם. וחוצמזה, לא רק שהוא אבי הטרור הבינלאומי, הוא גם חתן פרס נובל והיה מקובל על נשיאי ארה"ב וראשי ממשלות בישראל משך שנים רבות! כבוד להישגים! בוז למכבדים. אם ערפאת היה נופל ולא נולד העולם היה נראה אחרת.. אם היו מחסלים אותו אחרי טבח הספורטאים הישראלים באולימפיאדת מינכן 1972 כמו שגולדה ביקשה (לחסל את כל המעורבים), היה גם יותר טוב, אבל את ההיסטוריה אי אפשר לשנות (ג'ורג' אורוול היה חולק עליי בנושא הזה..).

בל אקפח את בן-לאדן, שהיה עם חלב על השפתיים מתי שערפאת ארגן את החטיפה הראשונה, בן-לאדן הגיע למה שערפאת בחיים לא יגיע (וגם לא בהתפגרותו). לרשימת עשרת המבוקשים ביותר של FBI!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:09

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר