לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2005, 17:21
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
תגיש בקשה עכשיו...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "איפה ראית שביקשתי קרבי?"

יש לי שכנה שהיא פצפיסטית ואמרה שהיא מוכנה לעשות כל תפקיד שיתנו לה כל עוד היא לא צריכה להחזיק נשק ושלחו אותה לחר"פ או משו כזה.
יש תפקידים לאנשים שלא רוצים להחזיק נשק.

ולאלה שיורדים עליו קודם כל תפסיקו להתבטא בצורה מגעילה שבהחלט לא מכבדת לא אותכם ולא את הפורום.
דבר שני, אני חושב שצריך להעריך אותו שלמרות שיש סתירות עם האידיאולוגיה שלו הוא כן רוצה לתרום וכן רוצה לעזור רוב האנשים במצבו הולכים על הדרך הקלה ולא משרתים בכלל.

תפסיקו לחשוב שרק קרבי תורם לצבא ראיתם פעם טנק שזז בלי דלק?!,
או חייל שנלחם בלי מש"ק לוגיסטיקה שיביא לו אוכל ביגוד וכ"ו.
כל תפקיד הוא חשוב כל תפקיד מכבד את בעליו וכל תפקיד תורם.

ובאמת שאני לא מבין מה המקור שלכם להתנשאות, כל אחד מדבר פה כאילו הוא מינימום הרמטכ"ל מינימום יש לו 3 עיטורי הגבורה ומינימום הוא בשייטת מטכ"ל ,תתחילו לרדת מהעץ...
לא כל אחד מסוגל להיות לוחם אני בספק איך אתם תתפקדו תחת אש...אז מה עדיף שיהרג סתם?! שיתבזבז בתפקיד שהוא לא ממצה את היכולות שלו?!.

מחובתו של כל אזרח להתגייס (כל עוד צה"ל לא פסק אחרת)אני חושב שזה שהוא מסכים להתגייס בלי לעשות טריקים ובלי לנסות לברוח מאחריות ולהשתמט- ואת זה עושים היום המון אנשים משתי הצדדים, גם מימין וגם משמאל.כל אחד מהסיבות שלו...
ואם תשאלו אותי אם לא נתחיל להסתכל קצת מעבר לשיקולים הצרים שלנו עוד כמה שנים באמת לא תהיה פה מדינה.
אם אתה ימין או שמאל זה ממש לא משנה אתה צריך להגן על המשפחה שלך ועל המדינה שלך, אני לא מדבר על סירוב פקודה זה או אחר שפה עוד איך שהו אני מבין למה אין קונצנזוס.
אני מדבר על עצם הגיוס שזה אולי הדבר הכי בסיסי שאזרח במדינה הזאת צריך לעשות.
זה דבר טוב צריך לתת לו פידבק לא לרדת עליו...

ולפותח האשכול אל תשים לב תתגייס ושיהיה לך בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2005, 18:54

תנסה בהתחלה בנחמדות ואם לא ילך תבקש לראות מישהו
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "תודה לך :-)"

בעל דרגות בתקיפות אם תצתרך תגיע אפילו לשם הפקידות שם מטומטמות וחסרות תובנה בסיסית בהתחלה יעשו לך בעיות בטח אבל ברגע שתראה קצין אני מאמין שזה ישתנה וכבר ילכו לקראתך...
במקרה הכי גרוע תערב את ההורים ..נשמע מצחיק אבל ברגע שההורים מתחילים לצרוח עליהם פתאום כל הדברים ה "בלתי אפשריים" הופכים להלכה למעשה בשטח ויש פה כמה דוגמאות בפורום לזה.

בלי קשר אני אגיד לך עוד משהו,אתה רוצה ליצור שינוי? לחנך אנשים? להפוך אותם לאנשים יתר טובים לפי הגדרתך?

דווקא בגלל זה אני חושב שזה טוב שתלך לקרבי.
וכשתהיה שם תשאף לקצונה ותשנה את המערכת מבפנים.
אני חושב ששינוי אפילו אם הוא מזערי וקטן הוא יותר טוב מכלום ברגע שאתה מחוץ למעגל השטח אתה פחות מעורב.
בוא נגיד שאני לא פצפיסט גדול והדעות שלי אפילו נוטות ימינה חזק..אבל אני כן מזדעזע כשאני רואה חיילים שלנו שמצטלמים עם גופות כאילו זה איזה פרס ואני כן חושב שכשחיילים של מג"ב התעללו באנשים תמימים זה פסול ובמקרים כאלה אני שואל את עצמי איפה היו המפקדים שלהם? למה הם לא חינכו אותם?,נכון שאוייב זה אוייב אבל יש איזשהו גבול מסויים.
אני בטוח שעכשיו יהיו אנשים שיקפצו ויגידו הם עושים לנו ככה והם עושים לנו ככה.. אבל אם אנחנו נעשה אותו דבר מה ההבדל המוסרי ביננו לבינם? חוץ מזה שזה נוגד את החוק הצה"לי
אני לא בא לפסול אותך כמובן וראית שאני מכבד את הדעה שלך רק נותן לך נקודה למחשבה...
ישן 28-06-2005, 20:56

תראה..איך אתה קובע אם אתה מתאים או לא מתאים להיות קצין?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "כן אני מבין מה שאתה מנסה להגיד..."

בגלל שאתה חושב אחרת..? זה לא תמיד אומר שאתה לא מתאים.
אתה גם לא בהכרח חייב להיות ביח"ש אתה יכול לתרום בעוד המון תפקידים...
זה היה פשוט נקודה למחשבה כי חשבתי על משהו ששמעתי פעם..

In this life, we all die. All we can choose is how we die. And how we are remembered. Be remembered proudly.

אם אתה רוצה להגיד\ לשנות משהו יש לך רק הזדמנות אחת לעשות את זה חיים פעם אחת.
אם תשב בבית ותחשוב את המחשבות לעצמך אז במה השפעת על החברה.. סתם בזבוז אתה לא חושב.
ואני לא אחדש לאף אחד אם אני אגיד שבמדינת ישראל רוב התפקידים הבכירים מאויישים ע"י "הגנרלים" לאו דווקא בגלל שאנחנו חברה מיליטריסטית פשוט בגלל שהם התערו בין אנשים הרבה זמן והציבור מעריך אותם על הפעלים שלהם וההשפעה שלהם.
ישן 02-07-2005, 22:16
  taporik taporik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
אם יורשה לי.. כבוד מנהל הפורום...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "מה קורה אם אני מסרב להחזיק נשק?"

אחי חייל,
נשלח לפזר הפגנה נגד גדר ההפרדה,
אחוז לא קטן מהמתפרעים היו פציפיסטים/אנארכיסטים...
ולפני מס' חודשים הוא הגיע לבית החולים לאחר ההפגנה, כאשר פציפיסט ישראלי
זרק עליו אבן ופתח לו את השפה בצורה כזאת שהוא היה צריך תפרים....
ונזקק לאישפוז עקב איבוד דם.. (בשפה שלנו, "פצוע קל")
שאלתי לכבודו הפציפיסט שיענה בשם הפציפיסטים,
"למה אתם יכולים לזרוק אבן על חייל ישראלי ולפצוע אותו, בגיבוי של המון ערבי שמוכן לבצע לינץ' בחיילים העומדים שם, ומדוע אתם לא מסוגלים להחזיק נשק אם אתם כן יכולים לפצוע חייל ישראלי ששומר על גדר שבפרוש מונעת פיגועים ברחוב דיזינגהוף ואלנבי בפרט.

שאלתי השניה היא מסוג אחר,
אני יכול להבין בן אדם שלא מסוגל להחזיק נשק מנטאלית, אדם שפשוט לא יכול...
אולי ראוי לשנות את הגישה לעניין ולהודות בזאת כבעיה נפשית המגדירה עצמה תחת פרופיל
21 על סעיף נפשי?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:18

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר